Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem


Večina tipov, tudi poročenih, pada na te poceni fore. Že stoletja, da ne rečem tisočletja. Ali je to tako narobe? Bi bilo bolje, da padajo na dober golaž, na laži, na umetne trepalnice??? Moški se pač poroči, da ima pri roki oipi.. Po možnosti vsak dan. Za to je pripravljen plačati določeno ceno.

Jaz sem to enkrat probala (probat ni greh) pol pa dva dni nism mogla normalno hodit, potem me je ta vrsta izsiljevanja minila. Sem pa izpraksala druge načine izsiljevanja 🙂
Svetujem pevidnost zenske :))

Fantastična spolnost, ko tebi dejansko niti ni, bolj ali manj, on pa bi rad za vsako ceno.
Če ženski ni, šepa partnerski (čustveni) odnos, moški hepan pa niti ne opazi, ampak potrpite zavoljo družine, zakona …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


A s tem ne kaznuješ tudi sama sebe za take lepe užitke?

Razen, če sex čutiš kot neko obvezo in si figidna pol je to razumljivo….


A s tem ne kaznuješ tudi sama sebe za take lepe užitke?

Razen, če sex čutiš kot neko obvezo in si figidna pol je to razumljivo….
[/quote]

Frigidnih žensk ni, frigiden postane partnerski odnos, zato ženskam ni.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Frigidnih žensk ni, frigiden postane partnerski odnos, zato ženskam ni.
[/quote]
Bom vsakič zalepila to tvojo misel, ko bo moški rekel, da sexa zgolj, če 1x na mesec.

Kaj pa je tisto, glede česa naj bi te ubogal?

Prej bi rekla, da se take igrice lahko gresta, če sta oba grda in neprivlačna.
[/quote]

Sej grdi niso nujno tudi neumni, bi se ja že kako z drugimi neprivlačnimi skombinirali.


Si nas v lastno uteho že vse gostila … vsakega večkrat


Bom vsakič zalepila to tvojo misel, ko bo moški rekel, da sexa zgolj, če 1x na mesec.
[/quote]

Kam, njemu na čelo bo brez koristi. Bika menjat v tem primeru, če je nezainteresiran. 🙂
Konec koncev, če se moški niti spolno ne posveča ženski, se čustveno še manj. Zato takšnim ni za zamerit, če imate ljubimca, kakor pa da čustveno in spolno vegetirate ob takšnem moškem, ki je hladno apatičen in se vam ne posveti… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Frigidnih žensk ni, frigiden postane partnerski odnos, zato ženskam ni.
[/quote]

Zanimivo. In verjetno kar resnično.

Fantastična spolnost, ko tebi dejansko niti ni, bolj ali manj, on pa bi rad za vsako ceno.
Če ženski ni, šepa partnerski (čustveni) odnos, moški hepan pa niti ne opazi, ampak potrpite zavoljo družine, zakona …
[/quote]
Kdo je kaj rekel o tem, da mi ni.? Haha
Tebi se vidi da si moski in nimaš pojma o tem, da ženska rabi več različnih poskusov, preden odkrije pravega za izsiljevanje moskega :))
Pač ta način pri nas ni vzgal, je pa drugi


Kdo je kaj rekel o tem, da mi ni.? Haha
Tebi se vidi da si moski in nimaš pojma o tem, da ženska rabi več različnih poskusov, preden odkrije pravega za izsiljevanje moskega :))
Pač ta način pri nas ni vzgal, je pa drugi
[/quote]

Saj je vedel, sicer te ne bi iz jeze, da nisi mogla hodit. :)))
Ali pa je mogoče bil prenežen in si končno ugotovila, kaj moraš narediti, da ne bo preveč medlo vse skupaj, ko niti prav ne čutiš. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kam, njemu na čelo bo brez koristi. Bika menjat v tem primeru, če je nezainteresiran. 🙂
Konec koncev, če se moški niti spolno ne posveča ženski, se čustveno še manj. Zato takšnim ni za zamerit, če imate ljubimca, kakor pa da čustveno in spolno vegetirate ob takšnem moškem, ki je hladno apatičen in se vam ne posveti… 😉
[/quote]
Poanta ni samo v izsiljevanju, da bi dobila več sexa! Tle se gre na splošno za izsiljevanje na vseh ravneh, kjer osebo v tem primeru moškega kaznuješ s sexom, sploh, če ta ima visok libido je to kar udarec. To so najhujše in nizkotne manipulacije, ki se jih ljudje poslužujejo.

Če pa v postelji ne štima, da je zardi drugih zadev pomanjkanje sexa, pa vedno stojim za svojim mnenjem, da si nista kompatibilna in imata drugačne potrebe, kjer se z leti ta razlika čedalje bolj kaže sploh k pridejo otroci in ko se to pojavi se pa podpišem pod to, kar si sedaj napisal. Vendar Matjazko velja to za oba spola ne samo za moškega!
Moški ima tudi rad nežnost, crtanje, razvajanje, masaže s strani partnerke,….. je pa res, da že po naravi oz. nagonu je to, da prvo se žensko zadovolji. Vendar stvari morajo bit vzajemne in tečt v obe smeri.

Saj je vedel, sicer te ne bi iz jeze, da nisi mogla hodit. :)))
Ali pa je mogoče bil prenežen in si končno ugotovila, kaj moraš narediti, da ne bo preveč medlo vse skupaj, ko niti prav ne čutiš. 😀
[/quote]

Haha dobra :))
Matjazko to je strast. Ti si se mlad, vse boš se doživel ,tudi strast
Kadar je jeza pri nas doma, takrat mene moje hitre nozice nesejo v safe Room, ki je pod 10 kljucavnicami :))

Haha dobra :))
Matjazko to je strast. Ti si se mlad, vse boš se doživel ,tudi strast
Kadar je jeza pri nas doma, takrat mene moje hitre nozice nesejo v safe Room, ki je pod 10 kljucavnicami :))
[/quote]

A imaš to kakšnega južnega ljubimca, če pa smo Slovenci baje brez strasti, se tu nonstop pritožujejo, da jih Slovenke nočejo? Ti si pa izbrala visokega, plavolasega in modrookega arijskega Slovenca. S čim ga to nažgeš, namamiš, imaš kakšne posebne prijeme, ženske trike, da ga spremeniš v pobesnelo žival, ki hoče krvi!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A imaš to kakšnega južnega ljubimca, če pa smo Slovenci baje brez strasti, se tu nonstop pritožujejo, da jih Slovenke nočejo? Ti si pa izbrala visokega, plavolasega in modrookega arijskega Slovenca. S čim ga to nažgeš, namamiš, imaš kakšne posebne prijeme, ženske trike, da ga spremeniš v pobesnelo žival, ki hoče krvi!
[/quote]
Haha ma kakšen južni ljubimec neki, (frderba mene in južnega ljubimca)
slovenc je , ma ti ki se pritožujejo čez Slovence nimajo oni pojma.
Visok je ,ni pa plavolas ampak crnolas, ni modrook ampak zelenook
Životinja prve klase, tigar mu nije ravan :))
Vse bolj sumim da je vesoljc, več znakov kaže na to
Moram otroke poslat na pregled, da vidim če nam je kontaminiral dedni materijal z vesoljskim dnk-jem:))
Nobenih posebnih prijemov nimam. Vse kar imam je dolga jezičina ob nepravem času na nepravem mestu, ce to steje :))


Haha ma kakšen južni ljubimec neki, (frderba mene in južnega ljubimca)
slovenc je , ma ti ki se pritožujejo čez Slovence nimajo oni pojma.
Visok je ,ni pa plavolas ampak crnolas, ni modrook ampak zelenook
Životinja prve klase, tigar mu nije ravan :))
Vse bolj sumim da je vesoljc, več znakov kaže na to
Moram otroke poslat na pregled, da vidim če nam je kontaminiral dedni materijal z vesoljskim dnk-jem:))
Nobenih posebnih prijemov nimam. Vse kar imam je dolga jezičina ob nepravem času na nepravem mestu, ce to steje :))
[/quote]

Dobro znane ženske trike naših babic uporabljaš, sem prepričan, da dobro kuhaš, potem še kakšen bosanski recept z ljuto papriko in je efekt znan …

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Haha ma kakšen južni ljubimec neki, (frderba mene in južnega ljubimca)
slovenc je , ma ti ki se pritožujejo čez Slovence nimajo oni pojma.
Visok je ,ni pa plavolas ampak crnolas, ni modrook ampak zelenook
Životinja prve klase, tigar mu nije ravan :))
Vse bolj sumim da je vesoljc, več znakov kaže na to
Moram otroke poslat na pregled, da vidim če nam je kontaminiral dedni materijal z vesoljskim dnk-jem:))
Nobenih posebnih prijemov nimam. Vse kar imam je dolga jezičina ob nepravem času na nepravem mestu, ce to steje :))
[/quote]Kristus Marija nakladaš.Kot v vicu:
Sretnu se vrabac i glista i kaže glista vrapcu: – Đe si sokole sivi A vrabac će njoj: – Đe si zmijo ljuta
:-)))

Kristus Marija nakladaš.Kot v vicu:
Sretnu se vrabac i glista i kaže glista vrapcu: – Đe si sokole sivi A vrabac će njoj: – Đe si zmijo ljuta
:-)))
[/quote]
A ti da šutiš, ne boš ext ampak next… :))

Dobro znane ženske trike naših babic uporabljaš, sem prepričan, da dobro kuhaš, potem še kakšen bosanski recept z ljuto papriko in je efekt znan …
[/quote]

Vse to drži matjazko. Rabim samo še tablete za zbijanje testosterona,da mu jih podvalim v paprikaš, pol grem pa lahko v penzijo, da se odmorim od životinja. :))
Nazadnje ko je spet nekaj rencal in kazal zobe, sem rekla otrokom
Djeco tata vam je volkodlak
Hči mi je rekla :ej mami na cem si ti.?…
Tko ti je to, ko se petljas s čudaki, lastno seme ti čudna vprašanja postavlja in ti izpadeš malo sasav… Ni nam ženskam lahko :))

Običajno potem težijo drugim ženskam. Samo v vednost.

Vse to drži matjazko. Rabim samo še tablete za zbijanje testosterona,da mu jih podvalim v paprikaš, pol grem pa lahko v penzijo, da se odmorim od životinja. :))
Nazadnje ko je spet nekaj rencal in kazal zobe, sem rekla otrokom
Djeco tata vam je volkodlak
Hči mi je rekla :ej mami na cem si ti.?…
Tko ti je to, ko se petljas s čudaki, lastno seme ti čudna vprašanja postavlja in ti izpadeš malo sasav… Ni nam ženskam lahko :))
[/quote]
Saj ti si šašava.😁😁😁😁


A ti da šutiš, ne boš ext ampak next… :))
[/quote]
mejk mi:-D


Pazi, da ne boš ostala sama. Zna se zgoditi, da bo srečo poiskal drugje.

New Report

Close