Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Jaz nisem ravno lep in imam težave pri iskanju žensk. Bi morda bila z mano?
[/quote]

Hvala, da si me ocenil kot ne plehko 😉 Ampak vseeno si mi dal premalo, oprosti 😊

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

Hvala, da si me ocenil kot ne plehko 😉 Ampak vseeno si mi dal premalo, oprosti 😊
[/quote]

Kako, da sem ti dal premalo? A to je samo še eden izmed izgovorov, da mi ni potrebno direktno povedat, da nisem dovolj lep za tvoje standarde? Lahko mi drugič direktno poveš, sem že navajen takega odnosa, tako ali tako vsi samo še na zunanjo lepoto gledajo, osebnost, karakter, hobiji…vse to se spregleda, čeprav ženske trdite, da je drugače, a je lepota vse, takoj mi najdete zmeraj en izgovor, kako me zavrnit, kako sva lahko samo prijatelja, ker ji je všeč moje razmišljanje, ker sem ji zabaven, ampak za zvezo pa nisem pravi, ker nisem dovolj lep.

Res je bogi ta svet dandanes, sama materialnost, manipulacija in izsiljevanje.

Kako, da sem ti dal premalo? A to je samo še eden izmed izgovorov, da mi ni potrebno direktno povedat, da nisem dovolj lep za tvoje standarde? Lahko mi drugič direktno poveš, sem že navajen takega odnosa, tako ali tako vsi samo še na zunanjo lepoto gledajo, osebnost, karakter, hobiji…vse to se spregleda, čeprav ženske trdite, da je drugače, a je lepota vse, takoj mi najdete zmeraj en izgovor, kako me zavrnit, kako sva lahko samo prijatelja, ker ji je všeč moje razmišljanje, ker sem ji zabaven, ampak za zvezo pa nisem pravi, ker nisem dovolj lep.

Res je bogi ta svet dandanes, sama materialnost, manipulacija in izsiljevanje.
[/quote]

Malo neposrečena provokacija, ampak vseeno 😊
Hej, nisem lep in nimam sreče z ženskami? Ni take krize, da bi se na to odzvala. Verjetno se nobena ne bi. Karakter in hobije pa z lahkoto spregledaš, če niti tebi niso toliko pomembni, da jih omeniš.
Lep dan 😉

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

New Report

Close