Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

Ko mene moj ne uboga mu odtegnem seks in potem vse naredi kar mu rečem

ko men moja odreče seks se mi potem še cel teden opravičuje. zato pa je to nardila enkrat, edinkrat in nikoli več

Pametna ženska 😉

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

Avtorica škoda ker to javno priznaš.
Postajaš feministka, misliš da se ti bo tvoj možiček vedno in lepo klonil pod tvojo prisilo .
Si pač ena navadna fu ka ra ,ki bi dala še komu drugemu samo da bi drugi bili podrejeni in naredili vse tako kot bi ti hotela.
Soroden izraz temu se pa reče tudi pra s ica.


Haha ma kakšen južni ljubimec neki, (frderba mene in južnega ljubimca)
slovenc je , ma ti ki se pritožujejo čez Slovence nimajo oni pojma.
Visok je ,ni pa plavolas ampak crnolas, ni modrook ampak zelenook
Životinja prve klase, tigar mu nije ravan :))
Vse bolj sumim da je vesoljc, več znakov kaže na to
Moram otroke poslat na pregled, da vidim če nam je kontaminiral dedni materijal z vesoljskim dnk-jem:))
Nobenih posebnih prijemov nimam. Vse kar imam je dolga jezičina ob nepravem času na nepravem mestu, ce to steje :))
[/quote]

Tagrda resnica jer te ta slovenac,životinja ,tigar vesolac, majmune in nevem kaj še vse dobro po jebe v vse rupice tvoga tjela.
Meni je znano da se taspodnje zelo rade fu ka te z vsakim ,ki vam pride preblizu.
Jesi prava jebačka dušica.


Poanta ni samo v izsiljevanju, da bi dobila več sexa! Tle se gre na splošno za izsiljevanje na vseh ravneh, kjer osebo v tem primeru moškega kaznuješ s sexom, sploh, če ta ima visok libido je to kar udarec. To so najhujše in nizkotne manipulacije, ki se jih ljudje poslužujejo.

Če pa v postelji ne štima, da je zardi drugih zadev pomanjkanje sexa, pa vedno stojim za svojim mnenjem, da si nista kompatibilna in imata drugačne potrebe, kjer se z leti ta razlika čedalje bolj kaže sploh k pridejo otroci in ko se to pojavi se pa podpišem pod to, kar si sedaj napisal. Vendar Matjazko velja to za oba spola ne samo za moškega!
Moški ima tudi rad nežnost, crtanje, razvajanje, masaže s strani partnerke,….. je pa res, da že po naravi oz. nagonu je to, da prvo se žensko zadovolji. Vendar stvari morajo bit vzajemne in tečt v obe smeri.
[/quote]

Vi ste ponovno na suhem, da pišete takšne romantične pripovedke?

Resnica je drugačna in večina moških je manipulativnih pra.c.v, ki jim je mar samo za s.k.s in za to, da imajo vse skuhano na mizi. Doma ne pomagajo nič, samo televizijo gledajo.

Prav je, da se tudi njih malo izsiljuje in manipulira! To si zaslužijo, p.a.ci.

Pametna ženska 😉
[/quote]

A ti se boš potem kaj vezala ali se ti je še zmeraj pretežko vezat?

Meni se fajn dopadeš, glede na pisanje, čeprav ne vem starosti?

Ni mi samo do seksa, jaz bi se rad tudi vezal, ker grem že proti 30 in ne morem več gledat vseh znancev, ki si že ustvarjajo družine, se poročajo…

Vi ste ponovno na suhem, da pišete takšne romantične pripovedke?

Resnica je drugačna in večina moških je manipulativnih pra.c.v, ki jim je mar samo za s.k.s in za to, da imajo vse skuhano na mizi. Doma ne pomagajo nič, samo televizijo gledajo.

Prav je, da se tudi njih malo izsiljuje in manipulira! To si zaslužijo, p.a.ci.
[/quote]

Pa te tak moški, oziroma moški o katerem imaš tako mnenje, sploh zanima v seksualnem smislu? To meni deluje bolj kot nek mamica-otrok/najstnik odnos. Niti si ne predstavljam biti v takem odnosu, niti si ne predstavljam, da bi bila lahko v takem odnosu drug drugemu objekt poželjenja.

Jaz pa doma Use naredim. Skuham, operem, obesim, pospravim, pomijem. Tako moja pride domov vsa vesela, da je vse urejeno. Se malo spočije potem mi z veseljem nastavi muco, ki jo obdelam, da se ji še cel teden smeji. Vsa zadovoljna mi dovoli jet na pivo, seveda pa umes se malo kero drugo po delam, in nič ne ve ne sumi. Super recept tako že 30 let delam. Vsi srečni zadovoljni. Vse urejeno in stima

A ti se boš potem kaj vezala ali se ti je še zmeraj pretežko vezat?

Meni se fajn dopadeš, glede na pisanje, čeprav ne vem starosti?

Ni mi samo do seksa, jaz bi se rad tudi vezal, ker grem že proti 30 in ne morem več gledat vseh znancev, ki si že ustvarjajo družine, se poročajo…
[/quote]

Hvala za zanimanje, Nejko 😉
Težko reči na pamet. Ko bom našla nekoga vrednega vezanja, se bom z veseljem vezala na silo pa ne 😊

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

Tehnično gledano se greš prostitucijo.

Tko simpl.

Si vis pacem, para bellum.

Ubogi tisti moški, ki jim ženske seks “odtegujejo” 🙁


Konec koncev pa so tud tiste babe glupe, saj od dobrga sexa imata obadva užitek. Al pa majo baterije skoz nafilane.

Pa to naj bi bil tist pedigre ljubezni, kle pa beremo da gre za menjalno sredstvo v valuti “puta”.

Hmmm, torbica 4 “puta”, večerja 2 “puta”, rožica… “pola puta, nek me još malo mazi”…

In tako dalje.

Čista jeb@

Si vis pacem, para bellum.


Konec koncev pa so tud tiste babe glupe, saj od dobrga sexa imata obadva užitek. Al pa majo baterije skoz nafilane.
[/quote]

Lej, jaz ga navadno ob petkih in sobotah skor do jutra čakam (ko se zberejo pri nas), da mi nafila baterije. Ves dan sem polna energije :)))

Lej, jaz ga navadno ob petkih in sobotah skor do jutra čakam (ko se zberejo pri nas), da mi nafila baterije. Ves dan sem polna energije :)))
[/quote]
Ja, ti si pač potrpežljiva. Jaz bi pač pričakovala da si vmes vzame čas zame, ne pa da moram čakat, da so vsi prijatelji prej na vrst.

Hvala za zanimanje, Nejko 😉
Težko reči na pamet. Ko bom našla nekoga vrednega vezanja, se bom z veseljem vezala na silo pa ne 😊
[/quote]

Od kod pa si poletna, punca fletna? 😉
Lahko si izmenjava kakšen kontakt in se spoznava v živo, se mi zdi, da bi znal biti jaz vreden vezanja, za kaj več me boš morala pa v živo spoznat, nisem jaz pristaš tega preko interneta, pojva na pijačo se pomeniva in potem vidiva, kam naju vodi. Konec tedna imam čas.😀


Ja, ti si pač potrpežljiva. Jaz bi pač pričakovala da si vmes vzame čas zame, ne pa da moram čakat, da so vsi prijatelji prej na vrst.
[/quote]Ragljica, da se ti da. Saj bereš po napisanem, da jo ima sam za izpraznitiev jajc.

Ragljica, da se ti da. Saj bereš po napisanem, da jo ima sam za izpraznitiev jajc.
[/quote]

Saj ga imate vsi moški za to!

Saj ga imate vsi moški za to!
[/quote]Sam vsaka ne nastav tko kot ti.

Sam vsaka ne nastav tko kot ti.
[/quote]

Kakšna razlika je pa med mano in drugimi ženskami? Nobene. Je treba izkoristit zdaj, ne pa na stara leta.

Kakšna razlika je pa med mano in drugimi ženskami? Nobene. Je treba izkoristit zdaj, ne pa na stara leta.
[/quote]

Tako se govori. Sedaj pa spati, pa ure ne bozabi nastaviti. Bom zgodnja.

Pa to naj bi bil tist pedigre ljubezni, kle pa beremo da gre za menjalno sredstvo v valuti “puta”.

Hmmm, torbica 4 “puta”, večerja 2 “puta”, rožica… “pola puta, nek me još malo mazi”…

In tako dalje.

Čista jeb@
[/quote]

Aaaahaahahhaa – dobra 🙂

A ti se boš potem kaj vezala ali se ti je še zmeraj pretežko vezat?

Meni se fajn dopadeš, glede na pisanje, čeprav ne vem starosti?

Ni mi samo do seksa, jaz bi se rad tudi vezal, ker grem že proti 30 in ne morem več gledat vseh znancev, ki si že ustvarjajo družine, se poročajo…
[/quote]

Ne žuri dečko , četudi se drugi, ni nujno, da se še ti. Pa če ne najdeš “taprave” do 35ega…..Ne naredi življenske napake samo zato, ker se “drugi tud poročajo ” :))))))

NE VSI! Nekaterih ne mores kupiti s p….. .

Hvala za zanimanje, Nejko 😉
Težko reči na pamet. Ko bom našla nekoga vrednega vezanja, se bom z veseljem vezala na silo pa ne 😊
[/quote]

Jaz nisem ravno lep in imam težave pri iskanju žensk. Bi morda bila z mano?

New Report

Close