Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koča v gozdu

Koča v gozdu

hehehe

Ja , pa tak sloves se tudi drago plačuje …

Ej , bratec , nič se ne oglasiš , da bi javil , če si sploh še živ !
Medvedek , to je bilo za Janija-Casanovo , ker se ne ve , če je morebiti za ohranitev tega prestižnega naslova žrtvoval svoje bedno življenje 😉

Če sonce žge – potem je vroče !
In če je vroče , vsakdo se po svoje ohladiti hoče – saj od vročine se lahko še umre !
Pingvinček tale pamet nuca .
Ko se na …. zavali ,
da ne bi bil …..
se s ….. ohladi !

Dopolni , he , he !
Ribica A.

Če prav kužim sem jaz medo????

Medo

A je ta pokal prehoden?

Verjetno je bilo kašno tekmovanje, dobro tekmo smo zamudili me pa zanima katere so bile sodnice oz. ocenjevalke…

Medo

… pa kaj bi kdo delal in s kom ! Ampak ! Joj , prejooj , strahota pa taka !
V tejle pravljično zameteni kočici je prostora le za deset ljudi – ležišči pa samo dve – vsem na očeh !
KAJ PA ZDAJ ?!

Res pa je nekaj – vsenaokrog je polno , prepolno dreves .
A kaj , ko so gola ….
KAJ PA ZDAJ ?!

Res pa je tudi to – v kočici je na pretek jedi in pijače , pa tudi družba je izbrana.
Tako se odpira dilema – na dvojno ležišče (hmm, hmm – konjak poganja kri po žilah 🙂
– ven iz kočice in med drevje ( brrrr)
– navali na pršutek ( mnjama !!!)
KAJ PA ZDAJ ?!

…. zdej pa “delat” :):))

bzz bzz
cebelica

Bravo , kosmatinček !
Če prav kužiš , boš že ponudil svoje toplo bogastvo premraženim ;)))

A bi se potegoval zanj ?

Ponj moraš na Gorenjsko …. he , he ….

hehehe, bom raje zadržal , ker sem , malo z……., poskušal sem samo pozitivno , vendar , me je Angel štrafal….haahaha, uf , kako je vroče,

Ocenjevanje je bilo v angelskih rokah , konkurenca pa nikakva – samo en borec za ta čislani naslov .
Al se mi smeje , he, he , he …

A mi zlobno vračaš , kaj ?
Tudi ti z …. kaj ali kdo bi to bil ?
Se sprašujem…. ker sem mimogrede opazila , da mi je Cazi skinul naziv “sestrica” in ga podelil angelskim ročicam… he , he …
A sem ga spet kaj biksnila v odsotnosti ?

Ojej, Hubert, meni zmanjkuje domišljije, vendar mi je pravkar kapnilo nekaj v zvezi s to družbo ….. Čaki no mal, grem spit en konjak, da dam domišljiji “kriiiiiiiiilaaaaaaaaaa” ….. pridem hitro nazaj!!

Evo me spet tukaj: gremo naprej …

… sliši se nekaj o steklenicah terana, nekaj o kraškem pršutu ….. oh, in njej pride na misel nekdo, ki te stvari obožuje …… Zdaj oba prvič začutita tudi rahlo lakoto. Oh, če bi zdaj imela vse te dobrote ….. pa še topel kamin, pa še prijetno družbo ……rahlo se spogledata, nasmeh jima preleti obraz. Morda pa ne bo videti vse skupaj tako hudo … saj vesela, razposajena družba najbrž ne bo šla naprej …. mimo koče ……
M

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Saj se matram že od osmih …
Ti pa ne moreš ne , če pa snegec pada , pa je tooook romantično …

….vrata koče so odprta, lastnik je že vedel zakaj je pustil vse odprto, ta družba pa bi bila nora, da bi ob vsem tem mrazu v okolici ne izkoristila prijetno zavetje…..

Medo

… kje pa , saj vendar diši po domačem kruhu , pa teranu , pa PRŠUTKU , pa domačem štrudlu s cimetom in nageljnovimi žbicami :)))
…pa sliši se prasketanje polen v kaminu
… pa nekaj šumi v vejah o ogretih kozarcih z Martelom ( čeprav se v soju ognja znamka ne vidi dobro , ona ve , da on na kaj slabšega ne bi pristal )
… pa tudi družba ne bo večno …
… kaj pa svetlikanje snega v mesečini …

..sveda ni lepšega če se premraženi skupaj pogrejejo…

Medo

… in žejni skupaj nekaj popijejo, in lačni skupaj nekaj pojedo ….
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

‘Bemtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, pa Casanovo… jest se ganjam po fabrk, pa čakam, da se kdo od kje pokaže, buljim na Sašotov post od zjutrej pa neč, potem pa enkrat kliknem na kazalo, pa vidim…. Hubert 60 postov v eni uri….. Buljim, kaj pišete, neč tema… evo sunce… včeraj sva z Angelam naredla Casanovo… Kriza, vi ste pa še hujš :))))))))))))))))) Andrejč, neč živlene dal za naziv :))))) Ga šenkam kuj naprej…. Ajd, dejte mal časa, da preberem…pa se beremo… popoldan vam bom pa že še kaj skuhal :))))) saj vas spet ne bo, tema, dolgcajt :)))

Ajd, nej se v koči dogaja naprej….

Čau!

Jani

biksnila- aaaa, kje pa …. slabo si predla po duši , hehehehehe,
a si videla , kaj pomeni vstrajnost ?
(čak , ko še “perutničar “prebere ribe ….., kaj bo šele jutri vroče ) heheheh
lep snežen dan

….. ajd, gremo napej, Jani pravi, naj se zgodba v koči konča …….. kdo bo zdaj končal ……….. zgodboooooooo!! Kje ste, romantiki, avtorji ……..????
Mici, nič še nisi vskočila v ……… kočo??
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nisem rekel, naj se konča… dejte jo naprej pisat :)) ajmo, kje ste pa sploh ostal… bom pa jest probu kej napisat :)) sej ste vidli, od včeraj, mi kar gre.. a ne? :))))

Velik snega, pa toplih peči in prostorov…….. prasketanje ognja… duh po suhih drveh….. nežna senca na njenem obrazu…… toplota, ki prihaja od kamina ni nič v primerjavi s tistim kar greje v srcu….

Ajd, čau!

Jani

cmokca na vse konce :))

Marija, jaz zdejle šibam ko nora tukajle okoli, moram naredit vse za nazaj, pa še malo za naprej.

Ker potem grem. V kočo. No, ja, ni glih koča, ampak gostilna. Na žalost ne bo takole, kot se je začelo odvijat tukajle…

Bo pa zato MARTINOVA GOS, pa MOŠT, pa SLUŽBA, ki ne bo ravno najboljša družba – ampak, kaj češ. Tudi tako bo veselo!

Vi kar štrikajte naprej, da se mi bo potem, ko bom brala, kolcalo… Po tistem, kaj bi lahko bilo…

Pozdravček,
Mici

Čaki , čaki , kaj predla , komu ?!
Nič predla , lisice snemala z avta – v Celju – pras… hud…vi!
Pa še pet jurjev me je stalo , če ne štejem živcev , ki nimajo cene !!!

New Report

Close