Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko stisnit birmancu?

Koliko stisnit birmancu?

Ja tud tebe :)[/quote]
Za konec ti napišem še en lep verz(za mojo sosedo): JEDNOM ČU SE VRATITI, I UBRATI CVJETOVE KOJE SMO ZAJEDNO MIRISALI I GAZILI, ALI MOJE RUKE ČE BITI PREKRATKE A NOGE PREUMORNE DA SE VRATIM. BIČE KASNO ZA NAS.[/quote]

🙂
Kam pa ti greš?


Za konec ti napišem še en lep verz(za mojo sosedo): JEDNOM ČU SE VRATITI, I UBRATI CVJETOVE KOJE SMO ZAJEDNO MIRISALI I GAZILI, ALI MOJE RUKE ČE BITI PREKRATKE A NOGE PREUMORNE DA SE VRATIM. BIČE KASNO ZA NAS.[/quote]

🙂
Kam pa ti greš?[/quote]
Ne grem nikamor, sam se na forumu, ne bom več javljal. Vsaj orginalni Čapac ne. Hahaha

🙂
Kam pa ti greš?[/quote]
Ne grem nikamor, sam se na forumu, ne bom več javljal. Vsaj orginalni Čapac ne. Hahaha[/quote]

Aja, ja škoda, prav luštn je bilo čvekat s tabo 🙂


Ne grem nikamor, sam se na forumu, ne bom več javljal. Vsaj orginalni Čapac ne. Hahaha[/quote]

Aja, ja škoda, prav luštn je bilo čvekat s tabo :)[/quote]
Vsaj lep verz (ljubezenski) sem ti pustil za spomin. Hahaha

Aja, ja škoda, prav luštn je bilo čvekat s tabo :)[/quote]
Vsaj lep verz (ljubezenski) sem ti pustil za spomin. Hahaha[/quote]

To pa ja 🙂
Zakaj se pa poslavljaš?


Vsaj lep verz (ljubezenski) sem ti pustil za spomin. Hahaha[/quote]

To pa ja 🙂
Zakaj se pa poslavljaš?[/quote]
Dobu sem neko novo službo, pa bo treba delati popoldne in ponoči, pa vikende, pol še trening pa tko, da ne bo več časa za hodit na forum. Ubistvo sem pa itak hodil po večini, ko sem videl tvoj komentar ali temo, tko da je lepo, da ti povem. Da ne boš spraševala: kje je moj sosed. Hahaha

To pa ja 🙂
Zakaj se pa poslavljaš?[/quote]
Dobu sem neko novo službo, pa bo treba delati popoldne in ponoči, pa vikende, pol še trening pa tko, da ne bo več časa za hodit na forum. Ubistvo sem pa itak hodil po večini, ko sem videl tvoj komentar ali temo, tko da je lepo, da ti povem. Da ne boš spraševala: kje je moj sosed. Hahaha[/quote]

Aha, ja ok no, pa vseen se še kaj oglas, ti si itak skoz bliz mene :))) pa srečno v novi službi 😉


Dobu sem neko novo službo, pa bo treba delati popoldne in ponoči, pa vikende, pol še trening pa tko, da ne bo več časa za hodit na forum. Ubistvo sem pa itak hodil po večini, ko sem videl tvoj komentar ali temo, tko da je lepo, da ti povem. Da ne boš spraševala: kje je moj sosed. Hahaha[/quote]

Aha, ja ok no, pa vseen se še kaj oglas, ti si itak skoz bliz mene :))) pa srečno v novi službi ;)[/quote]
V vsakem primeru, sem v tvoji bližini. Hahaha

Aha, ja ok no, pa vseen se še kaj oglas, ti si itak skoz bliz mene :))) pa srečno v novi službi ;)[/quote]
V vsakem primeru, sem v tvoji bližini. Hahaha[/quote]

:))


V vsakem primeru, sem v tvoji bližini. Hahaha[/quote]

:))[/quote]

Pa sej ne morem verjet, da se bosta vidva golobčka ločila. Pošlji mu kontakt južna, da ne boš ostala brez njega. Čutim, da je med vama prava kemija in da zveza ne bi bila napačna.


Kam smo zašli sprašuješ?
Zašli smo tako daleč, ko nam komunisti govorijo, da imata dva pedra lahko otroka, zašli smo tako daleč, ko nam razne avše govorijo, da je splav sodobna pravica in odločanje, kao, o svojem telesu, čeprav pri splavu ubijejo otrokovo telo in zašli smo tako daleč, ko imajo razne pesjanarice raje psa namesto otroka. Tako daleč smo zašli.
Naj nadaljujem?[/quote]

Splav je odločanje o lastnem telesu, tako kot je jemanje penicilina odločanje o lastnem telesu, pri katerem tudi ubiješ drugo telo – telo bakterije. Če nočeš, da rase v tebi, je to to. Nezaželeni gostje nimajo v tujih telesih kaj delat in se jih odstrani, to je osnova medicine. Pa če gre za človeka, bakterijo, virus ali zarodek. Splav se naredi z dvema tabletama. Komu boš ti prepovedovalo tablete jemat? A?[/quote]
Evo kam smo prišli.
Prišli smo tako daleč, ko nek retardiran osebek, ki ima psa za družinskega člana, potem enači bakterijo z lastnim otrokom. Tako daleč smo prišli.
Napredno in sodobno razmišljanje se temu po pasje reče

In kaj tebe briga če jaz maškari SVOJ denar dajem? Kaj tebe briga za moj denar?
Se mogoče jaz vtikam v tvoje prostovoljne prispevke?[/quote]

V resnici nas to, ateiste, nič ne briga. Se pa sem in tja zgodi, da te maškare, ker pač imajo solde in vpliv, poskušajo vplivati še na naša življenja. E, tu se pa naša toleranca spusti na nulo. In ker imamo nekateri še nekaj zgodovinskega spomina, sem in tja s prstom pokažemo na izvor problema, da ta ne bi prerasel iz rešljivega v nerešljivi… Po moje je bila to poanta “Ja uči že”…[/quote]
In kako lahko nekaj v kar ne verjameš in kar za te ne obstaja, vpliva na tvoje življenje?
Kako nekdo, ki deluje IZKLJUČNO na prostovoljni bazi, ki nima ne sodne ne izvršne oblasti, lahko vpliva na tvoje življenje, če ti tega nočeš?
Če pa nekdo obstaja, ker pač obstaja, je pa to isto kot dejstvo, da obstajaš ti. Tudi ti vplivaš na marsikoga in marsikaj. Tudi na ta forum vplivaš, v končni fazi. Tukaj se pa lahko pritožiš na tramvaj postajo v Spodnji Duplek, če hočeš.
Oprosti, ker poleg tebe še kdo obstaja in kot tak, vpliva nate! Oprosti, res, ker ne moreš bit sama na svetu!
Sorči!

jaz sem dobila pred 37-timi leti:
– škatlo domačih piškotov
– zlato verižico (nakita ne nosim in je bilo pač simbolično darilo, po mojem, “ker se spodobi”)
– Adidas Wimbledon superge (takrat so bile “in”)

Teta me je spraševala, kaj bi rada, in sem pač rekla superge.
Mal je okol padla, ampak me je upoštevala, po mojem je potem podlega pritiskom okolice, da mora biti darilo za spomin, superge pa se znucajo, pa je šla še k zlatarju.

moped avtomatika, pol denarja sta dala starša pol pa moja zlata botrica.
Moj 1. dobil comp, drugi pa fotoaparat od botrce in botrčka ostali so dajali kuverte med 50 in 100€.

V resnici nas to, ateiste, nič ne briga. Se pa sem in tja zgodi, da te maškare, ker pač imajo solde in vpliv, poskušajo vplivati še na naša življenja. E, tu se pa naša toleranca spusti na nulo. In ker imamo nekateri še nekaj zgodovinskega spomina, sem in tja s prstom pokažemo na izvor problema, da ta ne bi prerasel iz rešljivega v nerešljivi… Po moje je bila to poanta “Ja uči že”…[/quote]
In kako lahko nekaj v kar ne verjameš in kar za te ne obstaja, vpliva na tvoje življenje?
Kako nekdo, ki deluje IZKLJUČNO na prostovoljni bazi, ki nima ne sodne ne izvršne oblasti, lahko vpliva na tvoje življenje, če ti tega nočeš?
Če pa nekdo obstaja, ker pač obstaja, je pa to isto kot dejstvo, da obstajaš ti. Tudi ti vplivaš na marsikoga in marsikaj. Tudi na ta forum vplivaš, v končni fazi. Tukaj se pa lahko pritožiš na tramvaj postajo v Spodnji Duplek, če hočeš.
Oprosti, ker poleg tebe še kdo obstaja in kot tak, vpliva nate! Oprosti, res, ker ne moreš bit sama na svetu!
Sorči![/quote]

Hehe. Vplivajo ljudje, ki v to verjamejo. 😉
Eden meni ljubih vplivov se kaže skozi državni praznik 15.8.
Eden neljubih vplivov pa so npr. spreminjanje družinskega zakonika, poskusi prepovedi splava…
Da ne govorim na vasi, kjer sem bil označen za antikrista, ker sem vrt preštihal v nedeljo!
Dokler imamo demokracijo bodo v parlamentu in na pomembnih mestih tudi ljudje, ki verjamejo. Dokler njihova dejanja ne škodijo ostalim, nimam nič proti, ko pa prestopijo to mejo pa je zamajan koncept demokracije!

Stisn mu dva šamarja okol kepe. To je to. :))


In kako lahko nekaj v kar ne verjameš in kar za te ne obstaja, vpliva na tvoje življenje?
Kako nekdo, ki deluje IZKLJUČNO na prostovoljni bazi, ki nima ne sodne ne izvršne oblasti, lahko vpliva na tvoje življenje, če ti tega nočeš?
Če pa nekdo obstaja, ker pač obstaja, je pa to isto kot dejstvo, da obstajaš ti. Tudi ti vplivaš na marsikoga in marsikaj. Tudi na ta forum vplivaš, v končni fazi. Tukaj se pa lahko pritožiš na tramvaj postajo v Spodnji Duplek, če hočeš.
Oprosti, ker poleg tebe še kdo obstaja in kot tak, vpliva nate! Oprosti, res, ker ne moreš bit sama na svetu!
Sorči![/quote]

Hehe. Vplivajo ljudje, ki v to verjamejo. 😉
Eden meni ljubih vplivov se kaže skozi državni praznik 15.8.
Eden neljubih vplivov pa so npr. spreminjanje družinskega zakonika, poskusi prepovedi splava…
Da ne govorim na vasi, kjer sem bil označen za antikrista, ker sem vrt preštihal v nedeljo!
Dokler imamo demokracijo bodo v parlamentu in na pomembnih mestih tudi ljudje, ki verjamejo. Dokler njihova dejanja ne škodijo ostalim, nimam nič proti, ko pa prestopijo to mejo pa je zamajan koncept demokracije![/quote]

Ampak pozabljaš, da je možen koncept demokracije tudi v obratno smer, torej da tudi ti lahko škoduješ s svojimi dejanji njim.
Torej obstoj njih v družbi je enaka pravica kot tvoj obstoj.

Birma je že zdavnaj izgubila svoj pomeni. Gleda se le to, kdo je komu boter – ne iz verskega razloga, ampak koliko ima pod palcem, in gleda se tudi na to kaj bo kdo dobil za birmo.

če že daješ denar, je več kot 50€ nesmiselno.
Nekateri botri pa res birmancem kupujejo nove PC-je ali tablice, nov skuter….meni je to že vse malo smešno.
gleda se le na to (botri), da bodo dali več kakor drugi – skratka preseravanja

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein


To ti lahko govoriš samo zase.
Vam brezveznikom, ki sploh ne vidite več nobenega smisla v ničemer, je življenje en sam dolgčas.
Vam je vse brezveze.
Brezveze vam je krst, brezveze vam je birma, brezveze, vam je poroka, brezveze, vam je partner/ica, brezveze vam je familija, brezveze vam je sploh imeti otroka……..
Važno, da imate mobitel po kateremu praskate, pa facebook, pa seveda psa, s katerim hodite ven srat in potem slike tega psa redno objavljate na facebook in to je za vas smisel vašega “bogatega” življenja.

Meni osebno gre na živce komercializacija vsakega dogodka.
Kar ne pomeni, da je moje življenje dolgočasno.
Le osmislim ga drugače (vsebinsko) kot z zunanjim bliščem.

Od mene je birmanka dobila uro Cartier v vrednosti 4k, pa uhane od Lobode z 1karatnim briliantom za 4k. Upam, da ne bo to prodala, jo kar kontroliram.

birma je pomemben zakrament zato se ga tudi ceni……običajno se birmanca obdaruje, koliko pa, je stvar posameznikov. ker gre za pomemben dogodek, je darilo običajno nekoliko večje, kot kako za rojstni dan….torej če nečaku daš za roj. dan 50€, mu za birmo stisneš vsaj 100€. če pa je vmes kakšno nobel kosilo itd, če gredo na kosilo štirje, se spodobi kak evro več, če že govorimo o denarju….pri tistih pri kešu, pa enako…..če mu da za RD jurja, potem bo pač dal vsaj 2.

Kolikor pač lahko daš. Nekateri za birmo ne dobijo skoraj nič, nekateri pa ogromno. Jst sem 14 let nazaj dobila vsega skupaj (od 8 ljudi) za cca 100€. Moj je 16 let nazaj dobil pa samo od fotra 500€ v kuverto. Plus od mame 500€ v kuverto, od strica pa tete skupaj motor, od druge tete in strica 500€ v kuverto…ogromna žlahta pa vsi polni dnarja. Takih primerov poznam kar nekaj. Nekatere familije imajo že od nekdaj v navadi, da se za birmo, poroko…pač daje ogromne vsote za darila.

Splav je odločanje o lastnem telesu, tako kot je jemanje penicilina odločanje o lastnem telesu, pri katerem tudi ubiješ drugo telo – telo bakterije. Če nočeš, da rase v tebi, je to to. Nezaželeni gostje nimajo v tujih telesih kaj delat in se jih odstrani, to je osnova medicine. Pa če gre za človeka, bakterijo, virus ali zarodek. Splav se naredi z dvema tabletama. Komu boš ti prepovedovalo tablete jemat? A?[/quote]
Evo kam smo prišli.
Prišli smo tako daleč, ko nek retardiran osebek, ki ima psa za družinskega člana, potem enači bakterijo z lastnim otrokom. Tako daleč smo prišli.
Napredno in sodobno razmišljanje se temu po pasje reče[/quote]

Nimam psa. Primerjam pa primerljivo. Nezaželena bitja v tujih telesih se spuca ven, to je to, nobene velike znanosti. Rase pa naj v tistih, ki to želijo.


To ti lahko govoriš samo zase.
Vam brezveznikom, ki sploh ne vidite več nobenega smisla v ničemer, je življenje en sam dolgčas.
Vam je vse brezveze.
Brezveze vam je krst, brezveze vam je birma, brezveze, vam je poroka, brezveze, vam je partner/ica, brezveze vam je familija, brezveze vam je sploh imeti otroka……..
Važno, da imate mobitel po kateremu praskate, pa facebook, pa seveda psa, s katerim hodite ven srat in potem slike tega psa redno objavljate na facebook in to je za vas smisel vašega “bogatega” življenja.[/quote]

3 X globoko vnishni in izpihaj vso jezo, potem pa še enkrat preberi moj post… 🙂

____________________________________________________________________________________________________ [i]“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.” [/i] ― Albert Einstein

New Report

Close