Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komaj čakam, da umrem

Komaj čakam, da umrem

Jeba, teb more bit pa težko, avtor…, a to kao zarad enga kretenčiča. Paaa, dokler pišeš si živ, ko ne boš več pisal/a je konec s tabo… Moreš se vprašat, koliko možnosti ostaje, da preživiš, če že tako pišeš..

Avtorica, imaš hude težave z zdravjem. Poišči si strokovno pomoč, glej, vse se da rešit. Ne poslušat tistih, ki ti pravijo, da so tablete strup. Sigurno imajo tudi tablete stranske učinke, ampak velikokrat tudi pomagajo.
Ne obupaj, ljudje imamo različne težave, ne sije sonček vsak dan, vendar je kljub vsemu življenje lepo. Držim pesti zate!

Nič se ne rešit. V ŽIVEM MOZGU IMAM CIGANA, ČLOVEŠKEGA, ČOVEKA. ČISTEGA ZLOBNEGA, HUDOBNEGA ČLOVEKA. TO JE VSE.

Navadan človek. Gnoj, pokvarjen, žleht, hudoben, grd, človeški, človek in nič drugega.

Točno vem, da so mi pri zobarju vstavili implante in mi piska kot v disku v ušesih zaradi vstavljenih implantovm, da mi lahko 24 ur na dan preklet nagravžen cigan v glavi sedi. POIPOLNA OKUPACIJA UMA. POPLNA.

Vsako misel mi prebere grd nagravžen človek. Vsako misel.

Komaj čakam, da umrem, KOMAJ ČAKAM, DA UMREM, DA SE TEGA GRAVŽA NAGRAVŽNEGA ZNEBIM. VSE BI DALA, DA BI IMELA POGUM, DA BI SE LAHKO UBILA, DA BI BILO TEGA PREKLETEGA MUČENJA ŽE KONEC ENRKAT.

KOLNEM VSAK DAN PREKLETE CIGANE. VSAK DAN. PREKLETI CIGANI NAGRAVŽNI.

Nič se ne rešit. V ŽIVEM MOZGU IMAM CIGANA, ČLOVEŠKEGA, ČOVEKA. ČISTEGA ZLOBNEGA, HUDOBNEGA ČLOVEKA. TO JE VSE.

Navadan človek. Gnoj, pokvarjen, žleht, hudoben, grd, človeški, človek in nič drugega.

Točno vem, da so mi pri zobarju vstavili implante in mi piska kot v disku v ušesih zaradi vstavljenih implantovm, da mi lahko 24 ur na dan preklet nagravžen cigan v glavi sedi. POIPOLNA OKUPACIJA UMA. POPLNA.

Vsako misel mi prebere grd nagravžen človek. Vsako misel.

Komaj čakam, da umrem, KOMAJ ČAKAM, DA UMREM, DA SE TEGA GRAVŽA NAGRAVŽNEGA ZNEBIM. VSE BI DALA, DA BI IMELA POGUM, DA BI SE LAHKO UBILA, DA BI BILO TEGA PREKLETEGA MUČENJA ŽE KONEC ENRKAT.

KOLNEM VSAK DAN PREKLETE CIGANE. VSAK DAN. PREKLETI CIGANI NAGRAVŽNI.
[/quote]

ODKAR SE MI TO DOGAJA, MI PISKA V UŠESIH, KOT MI NI NIKOLI. TOČNO VEM, DA JE ZARADI IMPALNTOV, KER JE TO DELAL TAK KRETTEN, DA VEČJI NI MOGEL BITI. RES DEBIL IZ POSEBNE ŠOLE TI BO VSTAVIL PISKAJOČI IMPANT V GLAVO IN GA NABIJAL DO KONCA VSAK DAN. SAMO DEBIL IZ POSEBNE ŠOLE.

ODKAR SE MI TO DOGAJA, MI PISKA V UŠESIH, KOT MI NI NIKOLI. TOČNO VEM, DA JE ZARADI IMPALNTOV, KER JE TO DELAL TAK KRETTEN, DA VEČJI NI MOGEL BITI. RES DEBIL IZ POSEBNE ŠOLE TI BO VSTAVIL PISKAJOČI IMPANT V GLAVO IN GA NABIJAL DO KONCA VSAK DAN. SAMO DEBIL IZ POSEBNE ŠOLE.
[/quote]

Vsak fizik, ma kaj fizik, vsak amater ga bo našel v 1 minuti. To, da ti človek to naredi na tako poceni način, na tako očiten način, to mora biti zadaj pa res umsko defektni ljudje.

Se pa zjutraj zbudim mi pa v živem mozgu sedi človek. Najbolj grd in zloben in žleht. MI je okupiral um popolnoma. Mi piska kot bi bila v disku.

Sovražim ga iz dna srca. Čisti navaden človek. človek in nič drugega kot človek. gRd, zloben, žleht mi sedi notri in to je vse. NIč drugega ni. NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČ

To je popolno psihološko mučenje 24 ur na dan in nič drugega. Nič drugega.

Vsak fizik, ma kaj fizik, vsak amater ga bo našel v 1 minuti. To, da ti človek to naredi na tako poceni način, na tako očiten način, to mora biti zadaj pa res umsko defektni ljudje.
[/quote]

Poišči strokovno pomoč.
Ps. Implantatov ti ne morejo vstaviti, ne da bi opazila, to je operacija.

Poišči strokovno pomoč.
Ps. Implantatov ti ne morejo vstaviti, ne da bi opazila, to je operacija.
[/quote]

Piska mi v ušesih, kot bi bila v disku. To ni normalno. Prej mi ni, pa tudi tega ni bilo. Kaj da ne more vstavit. Misliš, da te je komar pičil, pa ga imaš v koži. Še veš ne, 1 sekundi. Mal kakšen film poglej.

Sej mi je jasno. Izzivajo, samo zame so prekratki. Jest sem navajena na svetovni kaliber. Prekratki so se name spravili. Drago bodo plačali.

Piska mi v ušesih, kot bi bila v disku. To ni normalno. Prej mi ni, pa tudi tega ni bilo. Kaj da ne more vstavit. Misliš, da te je komar pičil, pa ga imaš v koži. Še veš ne, 1 sekundi. Mal kakšen film poglej.
[/quote]

Če govoriš o zobnih implantatih, ti prerezejo čeljust in vstavijo vsadek. Verjami da bi to opazila☺

Ampak, mislim da si pač v svojem filmu logicnim razlagam ne verjameš.
Poišči pomoč.

se ne čudim, da se tako počutiš v tem okolju, tujina ti da nov vdih sreče

🙂

Poišči strokovno pomoč.
Ps. Implantatov ti ne morejo vstaviti, ne da bi opazila, to je operacija.
[/quote]

Če govoriš o zobnih implantatih, ti prerezejo čeljust in vstavijo vsadek. Verjami da bi to opazila☺

Ampak, mislim da si pač v svojem filmu logicnim razlagam ne verjameš.
Poišči pomoč.
[/quote]

Pomoč v tej vukojebini? Pa to je tako, kot bi gorilo prosila za pomoč pri jederski fiziki. Ker je gorila najpametnejša bo naredila 1001 napako. Videla svojo življensko priložnost. Pokradla, kar lahko, kar bo videla že narejeno. Izkoristila kar lahko, do katerekoli informacije se bo že dokopala. Prodala ostanke najboljšemu ponudniku in seveda vse uničila….. Istočano pa govorila, da je vse iluzija. Preklete gnide hudičeve.

Pomoč v tej vukojebini? Pa to je tako, kot bi gorilo prosila za pomoč pri jederski fiziki. Ker je gorila najpametnejša bo naredila 1001 napako. Videla svojo življensko priložnost. Pokradla, kar lahko, kar bo videla že narejeno. Izkoristila kar lahko, do katerekoli informacije se bo že dokopala. Prodala ostanke najboljšemu ponudniku in seveda vse uničila….. Istočano pa govorila, da je vse iluzija. Preklete gnide hudičeve.
[/quote]

Jah gorile, …res, banane tud jemljejo. Mater jim!

Nov dan. Novo mučenje. Novembra lansko leto so se priklopili v moj živi mozak 24 ur na dan. Trpljenje, ker moram živeti s tem prekletim ciganom 24 ur na dan. Psihološko mučenje 24 ur na dan.

Prekleti cigani, prekleti cigani. Prekleti cigani hudičevi.

Metek v glavo je edina želja, ki jo še imam. Nič drugega si več ne želim. Samo še smrt, da to nenormalno mučenje konča.

Hitler je bil samo amater.

24 ur na dan čutim prisotnost najbolj gnilih ljudi, kar jih hodi po tem svetu. Eden je čisti strup, drugi pa ni nič boljši.

Ljudi, ki to delajo ljudem, bi morala vlada ubiti z metkom v sredo čela brez razlage.

Domnevam, da imaš shizofrenijo, poišči si strokovno pomoč.

Tis navaden bolnik.

Žrtev psihološkega mučenja sem in nič drugega. To ni nič drugega kot psihološko mučenje. Mučenje 24 ur na dan, dokler se ne ubiješ ali zadrogiraš, ker ne zdržiš več mučenja.

Žrtev psihološkega mučenja sem in nič drugega. To ni nič drugega kot psihološko mučenje. Mučenje 24 ur na dan, dokler se ne ubiješ ali zadrogiraš, ker ne zdržiš več mučenja.
[/quote]

Aušvic. Aušvic. Edini, ki ga poznate je iz leta 1945 za fizično telo. Umskega aušvica pa ne poznate, kamor vas zaprejo podgane v 21. stoletju.

Hitler je bil amater za te preklete podgane, ki imajo danes moč.

Za tiste, ki ne poznajo tele zgodbe:

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11167153

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11152744

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11148635

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11151534

Lej, jest mam 6. čut. Jest vidim marsikaj. Vidim, kdo mi je uničil življenje. Vidim, kdo od sosedov je izvedel za tole branje. Vidim jih. Ja, izvedeli so. Mam pač 6. čut.

In samo zato, so se morali človeške podgane name spravit – tega pa ne odpustim za nič na svetu.

Hvala.

drug drugega programiramo

Avtorica očitno pozna različna stanja zavesti. Mene pa to neskončno zanima.
Večina ljudi pozna samo neko običajno stanje zavesti čeprav velikokrat lahko preidejo tudi v neobičajna stanja zavesti.
To je samo medklic…nadaljujte prosim…

drug drugega programiramo

New Report

Close