Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komaj čakam, da umrem

Komaj čakam, da umrem

Ok. Poznamo različna stanja zavesti.
V razni psihološki literaturi in tudi literaturi raznih avtorjev, ki obdelujejo področje “šamanizma” je veliko opisov teh neobičajnih stanj zavesti.
Z različnimi psihološkimi tehnikami se da preklapljati med temi stanji oziroma nivoji zavesti.

drug drugega programiramo

Samo vzpudbujas jo v globljo psihozo.
Ni to v redu.
Antipsihotiki niso prijetni, boljši pa že kot “metek V čelo”.

Samo vzpudbujas jo v globljo psihozo.
Ni to v redu.
Antipsihotiki niso prijetni, boljši pa že kot “metek V čelo”.
[/quote]

“psihoza”, to je pa najbolj zanimiva beseda. Vedno me je zanimalo, kaj to pomeni.
Če se da neko osebo voditi v “psihozo”, to pomeni, da se jo da voditi tudi iz “psihoze”.

drug drugega programiramo

Beseda “psihoza” je precej zastrašujoča beseda. Vsebuje nek negativen prizvok.
Kaj bi se pa zgodilo, če bi namesto besede “psihoza” uporabili besedo “trans”. Govorimo o nekem zamaknjenem stanju zavesti, oziroma spremenjenem stanju zavesti. Poznani izrazi so tudi hipnotični trans ali pa recimo šamanski trans.

drug drugega programiramo

Vsekakor lahko to tebi tako neznano besedo poguglaš.
Psihoza zveni “grdo”, haha, saj tudi JE grda, naprimer alkoholna psihoza aka delirium tremens, preganjavica aka paranoidna psihoza; nikakor ni to nekaj prijetnega Ali nedolžnega, ampak according to xrobe je seveda samo spremenjeno stanje zavesti, dajmo en tak manjši trans.
Avtorica živi v prepričanju da so ji opice ustavile čip v možgane, zasledujejo jo podgane ali kaj že, sosedje ji berejo misli, seveda ni psihotična, kje pa, to ji samo šamanizem ven seka.malce
Lepo te prosim, no.
Srecajta se na astralu, pa ji tam pripoveduj povestice o zvezdicah ali kaj že.

Vsekakor lahko to tebi tako neznano besedo poguglaš.
Psihoza zveni “grdo”, haha, saj tudi JE grda, naprimer alkoholna psihoza aka delirium tremens, preganjavica aka paranoidna psihoza; nikakor ni to nekaj prijetnega Ali nedolžnega, ampak according to xrobe je seveda samo spremenjeno stanje zavesti, dajmo en tak manjši trans.
Avtorica živi v prepričanju da so ji opice ustavile čip v možgane, zasledujejo jo podgane ali kaj že, sosedje ji berejo misli, seveda ni psihotična, kje pa, to ji samo šamanizem ven seka.malce
Lepo te prosim, no.
Srecajta se na astralu, pa ji tam pripoveduj povestice o zvezdicah ali kaj že.
[/quote]

Avtorica je čudovita in krasna oseba. Je tudi izredno kreativna in ustvarjalna. Ima domišljijo in fantazijo.
Veste, prebivalci planeta Zemlja so izredno zanimivi.
Forum na katerem sodelujemo je suuuppper fantastic. Tukaj je absolutno vse možno.
Še to moram dodati, da vse moje tekste dobi neka neznana princesa, ki se nahaja neznano kje.

drug drugega programiramo

Nič se ne rešit. V ŽIVEM MOZGU IMAM CIGANA, ČLOVEŠKEGA, ČOVEKA. ČISTEGA ZLOBNEGA, HUDOBNEGA ČLOVEKA. TO JE VSE.

Navadan človek. Gnoj, pokvarjen, žleht, hudoben, grd, človeški, človek in nič drugega.

Točno vem, da so mi pri zobarju vstavili implante in mi piska kot v disku v ušesih zaradi vstavljenih implantovm, da mi lahko 24 ur na dan preklet nagravžen cigan v glavi sedi. POIPOLNA OKUPACIJA UMA. POPLNA.

Vsako misel mi prebere grd nagravžen človek. Vsako misel.

Komaj čakam, da umrem, KOMAJ ČAKAM, DA UMREM, DA SE TEGA GRAVŽA NAGRAVŽNEGA ZNEBIM. VSE BI DALA, DA BI IMELA POGUM, DA BI SE LAHKO UBILA, DA BI BILO TEGA PREKLETEGA MUČENJA ŽE KONEC ENRKAT.

KOLNEM VSAK DAN PREKLETE CIGANE. VSAK DAN. PREKLETI CIGANI NAGRAVŽNI.
[/quote]
niti cigan to je cista preganjavica. Psihoza. Pejt ti lepo k svojemu dr in povej, da imas preganjavice in naj te napoti do strokovnjaka. Se da resit. Samo s pisanjem tvojih blodenj pa gotovo ne. Srecno!


niti cigan to je cista preganjavica. Psihoza. Pejt ti lepo k svojemu dr in povej, da imas preganjavice in naj te napoti do strokovnjaka. Se da resit. Samo s pisanjem tvojih blodenj pa gotovo ne. Srecno!
[/quote]

Se opravičujem, da se vmešavam.
Mnenja sem, da zna avtorica odpirati tudi povsem drugačne teme z drugačno vsebino kot je trenutna.

drug drugega programiramo

Nadaljujte prosim…

drug drugega programiramo


niti cigan to je cista preganjavica. Psihoza. Pejt ti lepo k svojemu dr in povej, da imas preganjavice in naj te napoti do strokovnjaka. Se da resit. Samo s pisanjem tvojih blodenj pa gotovo ne. Srecno!
[/quote]

Seveda je preganjavica, ko ti pride navaden človeček, gnil v tvoj živ mozak. Komaj čakam, da umrem. Danes je še posebej hudo. V živem mozgu mi sedi, človeček nagravžen. Se režem, tepem… Ko bi bila vsaj preganjavica. V bistvu si celo želim, da bi bila. Da vsaj ne bi bilo treba takega gravža nagravženga prenašat v živem mozgu.

Vi si sploh ne morete predstavljati, kaj je to psihološko mučenje. Vi imate tako srečo. Če bi bila na vašem mestu, bi se vsak dan zahvaljevala Bogu. Vi sploh veste kaj imate. Pojma nimate kako ste lahko srečni. Kaj bi dala za 1 samo minuto kurčevo minuto, brez cigana v živem mozgu.

Seveda je preganjavica, ko ti pride navaden človeček, gnil v tvoj živ mozak. Komaj čakam, da umrem. Danes je še posebej hudo. V živem mozgu mi sedi, človeček nagravžen. Se režem, tepem… Ko bi bila vsaj preganjavica. V bistvu si celo želim, da bi bila. Da vsaj ne bi bilo treba takega gravža nagravženga prenašat v živem mozgu.

Vi si sploh ne morete predstavljati, kaj je to psihološko mučenje. Vi imate tako srečo. Če bi bila na vašem mestu, bi se vsak dan zahvaljevala Bogu. Vi sploh veste kaj imate. Pojma nimate kako ste lahko srečni. Kaj bi dala za 1 samo minuto kurčevo minuto, brez cigana v živem mozgu.
[/quote]

Ob takem psihološkem mučenju si želim samo še umreti. To je nečloveško. To niso ljudje, to so pošasti, zveri. To niso ljudje, to je zveri, to je pošasti, to so bolani psihopatski osebki.

Ob takem psihološkem mučenju si želim samo še umreti. To je nečloveško. To niso ljudje, to so pošasti, zveri. To niso ljudje, to je zveri, to je pošasti, to so bolani psihopatski osebki.
[/quote]

Zavidam čisto vsakemu človeku, ki mu ni treba iti skozi pekel, kot moram iti jaz. Vsak dan živim v prekletem peklu s temi prekletimi cigani nagravžnimi. Vi sploh veste ne, kako so to zlobni in gnili ljudje. Pa čisto v živem mozgu taka drhal nagravžna.
Krutost ne pozna meja.

Zavidam čisto vsakemu človeku, ki mu ni treba iti skozi pekel, kot moram iti jaz. Vsak dan živim v prekletem peklu s temi prekletimi cigani nagravžnimi. Vi sploh veste ne, kako so to zlobni in gnili ljudje. Pa čisto v živem mozgu taka drhal nagravžna.
Krutost ne pozna meja.
[/quote]

Krutost ne pozna meja. Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.Krutost ne pozna meja.

Povej komu bliznjemu vse to, ali pa poklici na urgenco. Karkoli je ze razlog res potrebujes ponoc, in zgubiti nimas kej ce si tako na dnu.

Sej vem kakšne imam izbire. Tablete, ki ti uničijo um in možganovino,ker zdravila pač ni in se zdravi tako kot preveč delujočo ščitnico. Uničijo, pa neha delati.
Druga je pa metek.

V vsakem primeru pa to pomeni uničeno življenje in tabletki niso nič boljša izbira kot metek. Ker eno pomeni smrt druga pa uničevanje in hiranje do smrti.

Moj um je okupiral en cigan, dobesedno, se zacementiral notri in 24 ur na dan sedi v meni in mi blokira vse, kar se blokirati da. Čustva, zaznave, vseee blokira vsee. Direkt se je usedel vame in okupiral vse kot znajo samo tisti z juga. Pride in je vse kar njegovo, kot da je edini čllovek na svetu, kot da ima pravico, da mi zasede cel um, edini. Nimam več pravice do uma. To je tako grozljiva izkušnja, da bolj ne more biti, ker ni gubmbka, kot je gumbek na radiu za off. Tukaj ga ni in je neprekinjeno mučenje direkt v živ mozak.
Spojen si z nekim ciganom, dobesedno in ničesar ne moreš. 24 ur na dan ga prenašaš okoli in mu daješ vso pozornost proti svoji volji, ker je spojen s tabo. Je pa tako grd, da bolj ne more biti, tista ta pravi cigani, z udrtimi podganjimi obrazi. Pa ni edini. Na začetku je bil, sedaj sta pa že 2. Kar nove in nove notri šiba cigo,na isti način kot je sam prišel. Ciganski, okupatorski. Prej tega ni bilo. Nikoli na tak okupatroski zombijski način. AMpak cigo lahko vse, to je vse njegovo, ciga lahko vse……vse…. zanj ni pravil… do smrti. Takemu pa res z veseljem tisti metek v glavo pošlješ, za spomin in opmin na kretenizem brez meja. Problem ga je samo najti.

Tvoj um si ti, dojemi že to. Nihče se ti ni naselil v možgane. Vse, kar opisuješ je rezultat tebe in samo tebe. Zberi se, pojdi ven, zaposli se, pusti forum, ki samo futra tisto navidezno senco v možganih, katero obtožuješ za vse slabo, kar se ti dogaja. Ti si gospodar svojega telesa. Samo TI.

BOLNA SI.

Sej vem kakšne imam izbire. Tablete, ki ti uničijo um in možganovino,ker zdravila pač ni in se zdravi tako kot preveč delujočo ščitnico. Uničijo, pa neha delati.
Druga je pa metek.

V vsakem primeru pa to pomeni uničeno življenje in tabletki niso nič boljša izbira kot metek. Ker eno pomeni smrt druga pa uničevanje in hiranje do smrti.

Moj um je okupiral en cigan, dobesedno, se zacementiral notri in 24 ur na dan sedi v meni in mi blokira vse, kar se blokirati da. Čustva, zaznave, vseee blokira vsee. Direkt se je usedel vame in okupiral vse kot znajo samo tisti z juga. Pride in je vse kar njegovo, kot da je edini čllovek na svetu, kot da ima pravico, da mi zasede cel um, edini. Nimam več pravice do uma. To je tako grozljiva izkušnja, da bolj ne more biti, ker ni gubmbka, kot je gumbek na radiu za off. Tukaj ga ni in je neprekinjeno mučenje direkt v živ mozak.
Spojen si z nekim ciganom, dobesedno in ničesar ne moreš. 24 ur na dan ga prenašaš okoli in mu daješ vso pozornost proti svoji volji, ker je spojen s tabo. Je pa tako grd, da bolj ne more biti, tista ta pravi cigani, z udrtimi podganjimi obrazi. Pa ni edini. Na začetku je bil, sedaj sta pa že 2. Kar nove in nove notri šiba cigo,na isti način kot je sam prišel. Ciganski, okupatorski. Prej tega ni bilo. Nikoli na tak okupatroski zombijski način. AMpak cigo lahko vse, to je vse njegovo, ciga lahko vse……vse…. zanj ni pravil… do smrti. Takemu pa res z veseljem tisti metek v glavo pošlješ, za spomin in opmin na kretenizem brez meja. Problem ga je samo najti.
[/quote]

Zavidam čisto vsakemu človeku, ki mu ni treba iti skozi pekel, kot moram iti jaz. Vsak dan živim v prekletem peklu s temi prekletimi cigani nagravžnimi. Vi sploh veste ne, kako so to zlobni in gnili ljudje. Pa čisto v živem mozgu taka drhal nagravžna.
Krutost ne pozna meja.
[/quote]

Magnezij urejuje tudi možgane in živčni sistem, verjetno tega ne veš.
Je naravni mineral, kateri ti skoraj sigurno primanjkuje, zato imaš štalo v glavi in v telesu. Tega ti nihče ne bo povedal, ker jim ni mar.
Kupi si eno kilo magnezijevega klorida v kristalih, zmešaj par čajnih žličk z vodo, daj v pršilko in se prši po telesu. Čez kožo se najbolje absorbira v telo.
Lahko si ga daš v lavor in vanj namočiš noge za nekaj časa ali par žlic v kad, ko se kopaš.
Čez dan ti da energijo, pomiri in zbistri um, zvečer zaziba v miren spanec.
Pa čaj šentjanževke, tri kavne skodelice čez ves dan in kapljice pasijonke.

Koliko te stane? Čaj v lekarni je okr. 5evrov, 1kg mgcl pa 16, pasijonka okr. 11.
To imaš za kar nekaj časa. Samo koristilo ti bo.
Boš zadihala.
Želim ti vse dobro in postavi se nazaj na noge, mišljeno dobesedno.


[/quote]

Tako živim že od novembra. In psihiatri pač vedo. Pshiater mi je rekel, da raje vidijo, da se ubijem. Ne direktno, tko na lep način. Povedal mi je po pravici.
Kdo me bo pa imel na grbi do konca bednega življenja? Če mi možgane skurijo se bo točno to zgodilo.
Res ne razumeš. Sedaj trpim ampak še malo migam, sicer minimalno, pol bo pa še slabše.

Mi je že usoda namenila trpljenje in mučenje namesto česarkoli drugega. Eni mamo pač prekleto usodo in življenje in moje je pač takšno.

MI je že usojeno, da živim v umski samici s ciganom v živem mozgu, ki mi blokira vse kar se bloirati da. Pshiatri bodo pa še bolj blokirali kot cigan. Ne predstavljam si takega življenje, ker kaj pa sploh bo ostalo, že sedaj ni nič od mene, ker sem popolnoma umsko okupirana. Če gre to iz mene, gre moj um. Če gre moj um, me več ni.

ne nakladaj še ti. 🙂

Magnezij urejuje tudi možgane in živčni sistem, verjetno tega ne veš.
Je naravni mineral, kateri ti skoraj sigurno primanjkuje, zato imaš štalo v glavi in v telesu. Tega ti nihče ne bo povedal, ker jim ni mar.
Kupi si eno kilo magnezijevega klorida v kristalih, zmešaj par čajnih žličk z vodo, daj v pršilko in se prši po telesu. Čez kožo se najbolje absorbira v telo.
Lahko si ga daš v lavor in vanj namočiš noge za nekaj časa ali par žlic v kad, ko se kopaš.
Čez dan ti da energijo, pomiri in zbistri um, zvečer zaziba v miren spanec.
Pa čaj šentjanževke, tri kavne skodelice čez ves dan in kapljice pasijonke.

Koliko te stane? Čaj v lekarni je okr. 5evrov, 1kg mgcl pa 16, pasijonka okr. 11.
To imaš za kar nekaj časa. Samo koristilo ti bo.
Boš zadihala.
Želim ti vse dobro in postavi se nazaj na noge, mišljeno dobesedno.
[/quote]

Sej vem kakšne imam izbire. Tablete, ki ti uničijo um in možganovino,ker zdravila pač ni in se zdravi tako kot preveč delujočo ščitnico. Uničijo, pa neha delati.
Druga je pa metek.

V vsakem primeru pa to pomeni uničeno življenje in tabletki niso nič boljša izbira kot metek. Ker eno pomeni smrt druga pa uničevanje in hiranje do smrti.

Moj um je okupiral en cigan, dobesedno, se zacementiral notri in 24 ur na dan sedi v meni in mi blokira vse, kar se blokirati da. Čustva, zaznave, vseee blokira vsee. Direkt se je usedel vame in okupiral vse kot znajo samo tisti z juga. Pride in je vse kar njegovo, kot da je edini čllovek na svetu, kot da ima pravico, da mi zasede cel um, edini. Nimam več pravice do uma. To je tako grozljiva izkušnja, da bolj ne more biti, ker ni gubmbka, kot je gumbek na radiu za off. Tukaj ga ni in je neprekinjeno mučenje direkt v živ mozak.
Spojen si z nekim ciganom, dobesedno in ničesar ne moreš. 24 ur na dan ga prenašaš okoli in mu daješ vso pozornost proti svoji volji, ker je spojen s tabo. Je pa tako grd, da bolj ne more biti, tista ta pravi cigani, z udrtimi podganjimi obrazi. Pa ni edini. Na začetku je bil, sedaj sta pa že 2. Kar nove in nove notri šiba cigo,na isti način kot je sam prišel. Ciganski, okupatorski. Prej tega ni bilo. Nikoli na tak okupatroski zombijski način. AMpak cigo lahko vse, to je vse njegovo, ciga lahko vse……vse…. zanj ni pravil… do smrti. Takemu pa res z veseljem tisti metek v glavo pošlješ, za spomin in opmin na kretenizem brez meja. Problem ga je samo najti.
[/quote]

Ni tako hudo, pri akutni psihozi so tabletke kar dobra rešitev,
Res je da se pri tistih, ki jih jemljejo leta in leta, zmanjšuje volumen bele in sive možganske snovi in povečajo ventrikli.
Ampak, saj jih ni treba jemati večno.
Naslednji korak je psihoterapija, ki bi odgonetila zakaj so za vse probleme krivi drugi. ( entitete cigani podgane itd)

Ni tako hudo, pri akutni psihozi so tabletke kar dobra rešitev,
Res je da se pri tistih, ki jih jemljejo leta in leta, zmanjšuje volumen bele in sive možganske snovi in povečajo ventrikli.
Ampak, saj jih ni treba jemati večno.
Naslednji korak je psihoterapija, ki bi odgonetila zakaj so za vse probleme krivi drugi. ( entitete cigani podgane itd)
[/quote]

To ti jaz lahko povem, ne psihoterapija. Zato, ker mi blokirajo um, zaznave, čustva, ker so mi okupirali osebnost, avro, to kar sem, zavest. Ja, zavest.
Še pred kratkim sem imela načrte. Vse. Vse sem načrtovala. In čakala in planirala. Gledala razpise in vse.
Potem pa, čez noč se priklopijo cigani name v živ mozak. V tisti minuti so vsi moji načrti splavali po vodi, ker sem postala napol opravilna, ker samo še napol živim, druga polovica je pač zasedena in je ne morem uporabljati. Sem pač zombi, pri zavesti, kar mi je je še ostalo.

Ravno sem se pobrala po prejšnjem padcu in se malo spravila na noge… in hotela zleteti… pa sem dobila kladivo direkt v glavo. V kali te zatrejo.


[/quote]

Se bo treba izobraževati. Se znanja bojiš? Mišljenja z lastno glavo? Hehe, pejd no, pejd, ne s tem, ker nihče več ne pelje.
Naši dohtarji se še dolgo ne bodo, oz do takrat, ko jih bo neizbežna situacija v to prisilila. Saj sami niso nič drugačni, kot avtorica teme, ne biti navnivni.
Sicer je točno o vseh dogajanjih v telesu in umu lepo razloženo na tujem spletišču, lepo po kmečko.
Ni treba ravno vrhunske stroke razumevanja imeti, gimnazijski nivo izobrazbe in funkcionalne pismenosti zadoščajo.
Ali pa common sence. To pa menda ja ne bo problem? Beri in potem vzhajaj kot testo za kruh na toplem.
Ti bo le koristilo, brez skrbi. Tudi za lepoto in proti gubam.


A nič ne spiš?

To ti jaz lahko povem, ne psihoterapija. Zato, ker mi blokirajo um, zaznave, čustva, ker so mi okupirali osebnost, avro, to kar sem, zavest. Ja, zavest.
Še pred kratkim sem imela načrte. Vse. Vse sem načrtovala. In čakala in planirala. Gledala razpise in vse.
Potem pa, čez noč se priklopijo cigani name v živ mozak. V tisti minuti so vsi moji načrti splavali po vodi, ker sem postala napol opravilna, ker samo še napol živim, druga polovica je pač zasedena in je ne morem uporabljati. Sem pač zombi, pri zavesti, kar mi je je še ostalo.

Ravno sem se pobrala po prejšnjem padcu in se malo spravila na noge… in hotela zleteti… pa sem dobila kladivo direkt v glavo. V kali te zatrejo.
[/quote]

Ja, potem pa vse veš in ti psihoterapije ne morejo pomagati.
Odločila si se da je neki zunanji sovražnik kriv za vse tvoje tegobe. Kar je, seveda mnogo lazje kot da bi sprejela svojo odgovornost za svoje življenje.
Ta zunanji sovražnik se seveda tudi spreminja in eskalira do babic do entitet do ciganov….
Ampak mislim da se nisi čisto “non compos mentis”. To ti je se zmeraj malo izgovor malo metafora malo prilika za jezo in bes metat ven.

New Report

Close