Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komaj čakam, da umrem

Komaj čakam, da umrem

XRoberto, tvoje misli so genjalne.
[/quote]

Hvala.
Veste, nekateri ljudje so tudi veliki učitelji in Aleister Crowley je zame velik učitelj. Jaz sem lahko samo njegov učenec.
Pa bom zapisal misel iz Knjige Zakona Smrti (Sauthenerom):
“Ključ je skrit v tebi samem. In mnogi ga iščejo”

Nad mano je vedno avtoriteta učitelja.

Vedno so bili in vedno bodo iskalci poti. V večnem iskanju poti.

Prebijamo se skozi jedro duše, plast za plastjo in sijoča neskončno majhna zvezdica v centru vašega srca je vrhunska pomočnica.

Tukaj smo vsi zbrani kot v neki učilnici, predavalnici.
Kot nad univerzitetna učilnica, predavalnica…

Iščemo znanje, ki presega običajno znanje.
Avtorici sem pa hvaležen in seveda tudi vsem, ki ste sodelovali v temi “Šamanizem v teoriji in praksi”. Spuščamo se tudi na področje okultnega, skrivnostnega…

Menda se stare oz. slabo učljive duše preko reinkarnacije pogosto vračajo v zemeljsko učilnico na popravne izpite. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjazko, nisem sodeloval v temi od reinkarnacije. To prepuščam drugim. Vem pa, da je na forumu večkrat prisotna oseba, ki ima znanje s področja okultnega. Sem bral njegove tekste. Izredno zanimivo.

V vsakem človeku se nahaja večno, neuničljivo jedro. Tudi v vas samih, ki to berete.

Poglejte, ne more biti v tem vesolju samo en Bog in se v andromedini galaksiji miljone let sam pogovarjati s princeso Andromedo. Tako to ne gre.

O kakšnih glasovih ti to govoriš? Jest nimam nobenih glasov. JEst nič ne slišim. NIČČČČ. Čutim pa, čutim 24 na dan prisotnost dveh nagravžnih ljudi, tako da si želim samo še umret. Od novembra dalje, lanskega. 24 ur na dan sta energetsko z mano ti dve spaki spojeni, depresivni, zadrti, prav čutiš tisto depresijo, gnilobo notranjo, zatohlo enerigjo… mene se blede zaradi teh priveskov,…. Kakšen neverjeten enegertski gnojjjj se je to name nasraaal.
[/quote]
No ja, oprosti. Čutila so pač različna. Eni slišijo glasove, torej imajo prisluhe. Drugi vidijo podobe, imajo privide. ti pa čutiš prisotnost ciganov, imaš pričute. Moj prijatelj je imel občutek, da so v vseh njegovih vtičnicah po stanovanju montirane prisluškovalne naprave, ki naj bi jih montirali albanci in CIA. Super, a ne? Ko se je spravil k ustvarjanju (čudovito je slikal), so vse njegove blodnje izginile. Ko pa ni ustvarjal, je zopet zapadel v vse to. Mogoče je rešitev zate, da se tudi lotiš slikanja, ali pa česa drugega, kar znaš. Ko pa malo k sebi prideš, da si boš spet upala ven, pa le stopi do zdravnika. Jaz ti verjamem, da ti je hudo. Drži se, bodi pogumna in izvleci se ven iz tega.


No ja, oprosti. Čutila so pač različna. Eni slišijo glasove, torej imajo prisluhe. Drugi vidijo podobe, imajo privide. ti pa čutiš prisotnost ciganov, imaš pričute. Moj prijatelj je imel občutek, da so v vseh njegovih vtičnicah po stanovanju montirane prisluškovalne naprave, ki naj bi jih montirali albanci in CIA. Super, a ne? Ko se je spravil k ustvarjanju (čudovito je slikal), so vse njegove blodnje izginile. Ko pa ni ustvarjal, je zopet zapadel v vse to. Mogoče je rešitev zate, da se tudi lotiš slikanja, ali pa česa drugega, kar znaš. Ko pa malo k sebi prideš, da si boš spet upala ven, pa le stopi do zdravnika. Jaz ti verjamem, da ti je hudo. Drži se, bodi pogumna in izvleci se ven iz tega.
[/quote]

Jest nimam nobenega kretenskega prepričanja. Jest samo vem, kaj zaznavam, kaj se je prisesalo name. To je tako, kot bi bil s partnerjem 24 ur na dan povezan, energetsko. Če bi ti bil všeč, bi bil najbrž v nebesih, če si pa prisiljen v tako vezo s človekom oziroma človekomu, ki ju ne preneseš in jest ju ne, je pa pekel, ker si stalno energetsko povezan.

Najhuje od vsega je pa to, da 2 blokirata vse ostale moje zaznave in drugi dobre ljudi, ki mi pomagajo. To je pa najhuje in otroke in vse. To pa boli kot hudič. Ko se nekdo nate usede, da te drugim ukrade, četudi od tega nič nima.

In potem moje besede agonije in trpljenja, ki prizadenejo vse, mene, druge, vse s katerimi sem povezana, kakorkoli že. Vsi so prizadeti, celo otroci. Ravno danes je spet ena punčka jokala in klicala mamica, ko sem se zbujala. TO je čisto normalno, moja realnost pa čisti pekel v katerem kolnem (ker sta me cigana ujela), tam na drugi strani pa otroci. Trpimo pa vsi.

Grozljivo je, kar se dogaja.

Čeprav danes se mi je sanjalo, da sem bila v učilnici, potem je bilo pa kot v eksorcistu, filmu. Dvignilo me je v zrak…..

Že samo zato trpim, ker prizadenem nedolžne ljudi, zaradi 2 okupatrojev mojega uma.

Jest nimam nobenega kretenskega prepričanja. Jest samo vem, kaj zaznavam, kaj se je prisesalo name. To je tako, kot bi bil s partnerjem 24 ur na dan povezan, energetsko. Če bi ti bil všeč, bi bil najbrž v nebesih, če si pa prisiljen v tako vezo s človekom oziroma človekomu, ki ju ne preneseš in jest ju ne, je pa pekel, ker si stalno energetsko povezan.

Najhuje od vsega je pa to, da 2 blokirata vse ostale moje zaznave in drugi dobre ljudi, ki mi pomagajo. To je pa najhuje in otroke in vse. To pa boli kot hudič. Ko se nekdo nate usede, da te drugim ukrade, četudi od tega nič nima.

In potem moje besede agonije in trpljenja, ki prizadenejo vse, mene, druge, vse s katerimi sem povezana, kakorkoli že. Vsi so prizadeti, celo otroci. Ravno danes je spet ena punčka jokala in klicala mamica, ko sem se zbujala. TO je čisto normalno, moja realnost pa čisti pekel v katerem kolnem (ker sta me cigana ujela), tam na drugi strani pa otroci. Trpimo pa vsi.

Grozljivo je, kar se dogaja.

Čeprav danes se mi je sanjalo, da sem bila v učilnici, potem je bilo pa kot v eksorcistu, filmu. Dvignilo me je v zrak…..

Že samo zato trpim, ker prizadenem nedolžne ljudi, zaradi 2 okupatrojev mojega uma.
[/quote]

Ustvarjala in gradila sem svoj notranji svet, z drugimi. Gradila sem ga na leta. BIl je poln ljubezni. Učenje je šlo v smeri osebne rasti in zdravljenja z bioenergijo. V smeri odnosov, energij, bivanja z drugimi, da je sprejemljiv zate in ti zanj…… Pozitivnih energij. Smeha….

Pol pa, čez noč. Okupacija 2 čisto kontra ljudi. Zadrta, resna, strupena, v živem mozgu (prej tega nikoli ni bilo), sta me kar okupirala in se prisesala energetsko vame. Vse kontra učenja v preteklosti. Čisto kontra od vseh učenj…..

Bolj zgrožena in razočarana pač ne morem več biti….

Ustvarjala in gradila sem svoj notranji svet, z drugimi. Gradila sem ga na leta. BIl je poln ljubezni. Učenje je šlo v smeri osebne rasti in zdravljenja z bioenergijo. V smeri odnosov, energij, bivanja z drugimi, da je sprejemljiv zate in ti zanj…… Pozitivnih energij. Smeha….

Pol pa, čez noč. Okupacija 2 čisto kontra ljudi. Zadrta, resna, strupena, v živem mozgu (prej tega nikoli ni bilo), sta me kar okupirala in se prisesala energetsko vame. Vse kontra učenja v preteklosti. Čisto kontra od vseh učenj…..

Bolj zgrožena in razočarana pač ne morem več biti….
[/quote]

Zame so veljala ena pravila, po katerim sem živela. Svet, da si sprejemljiv ljudem…. Očitno pravila veljajo samo za ene, samo za nekatere. Drugi pa se lahko prisesajo v enertgetsko polje čletudi so čisti energetski drekkkk in te svinjajo z njim 24 ur na dan, pa je vse v redu… NE NI.

Žrtve zaradi 2 brezobzirnih ciganov so pa nedolžni ljudje in otroci. Da jih ni sram. Da so ljudje lahko tako sebični, tako prekleto sebični, da te hočejo celega zase in ukradejo drugim, nežnejšim in občutljivejšim.

Danes ponoči je bilo spet hudo. Polno ljudi, samo jok in stok sem slišala. Obup.

Mal razmišljam, če je mogoče kaj povezano z nesrečo včeraj.

Da te virus pokoplje

Pesdica majhna. Prav izkopat moraš staro temo in potem pa še napisat butast komentar. Marsikdo bere ta čvek in marsikdo je res v globoki depresiji in ne vidi izhoda. Glej, da ga ti ne fašeš.

New Report

Close