Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Korošica dr*ka policista v glavo

Korošica dr*ka policista v glavo

Ker je njen partner kriminalec in se zato z njim ukvarjajo policaji in sodniki, ona kakor vidimo zalezuje policaje in sodnike. Poglej si njen Facebook zid.

Zmešana ženska mu ves čas naprej meče nepoznavanje ustave in ves čas mu naprej meče 36. člen ustave.

36. člen
(nedotakljivost stanovanja)
Stanovanje je nedotakljivo.
Nihče ne sme brez odločbe sodišča proti volji stanovalca vstopiti v tuje stanovanje ali v druge tuje prostore, niti jih ne sme preiskovati.
Pri preiskavi ima pravico biti navzoč tisti, čigar stanovanje ali prostori se preiskujejo, ali njegov zastopnik.
Preiskava se sme opraviti samo v navzočnosti dveh prič.
Pod pogoji, ki jih določa zakon, sme uradna oseba brez odločbe sodišča vstopiti v tuje stanovanje ali v tuje prostore in izjemoma brez navzočnosti prič opraviti preiskavo, če je to neogibno potrebno, da lahko neposredno prime storilca kaznivega dejanja ali da se zavarujejo ljudje in premoženje.

Komu jasno, zakaj?


Mogoče je zakupila parkplac in je policaj parkiral v njenem stanovanju. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pa saj ves čas tudi ponavlja, da je nevešča državljanka.

Ženska je glupa ko točak. Kot prvič policaja sprašuje po katerem členu zakona je on prekrškovni organ. Potem se sklicuje na ustavo. Potem pa mu pravi da je narobe parkiral, čeprav je le ustavil vozilo. Ha ha, sve i svašta p*** rodi, samo para neče…

Tako babše bi mi (jaz) samo prijel za krofotelc in ji ohladil faflo v blžnjem potoku.

Ker je baba nesposobna, jo ne bi glih pelal z Marico (gas, bremza, gas..) na Pokljuko ali v Kočevske gozdove, kjer ne najdeš poti! sredi noči, v mrazu, med medvedi :-)) .

Sesut jo ko kanto – pa rečte, da si ne zasluži ta babji smrad!? Za izzivanje in motenje in telefončkanje par 1000 € kazni.

Je pa TIPIČNI PRIMER MONKELJ, ki težijo tudi doma. In potem se čudimo, da enemu dedcu dvigne pokrov??

Pa to ni Štajerka. KOROŠICA! FAAAAK, ne prenesem tega narečja!!! :((

Očitno se stvar ni obnesla, kot je ta Petra upala. In je zadevo že zbrisala s svojega FB zidu. Ju pa ljudje na onem koncu očitno dobro poznajo. Lahko preberemo, da je njen partner vlomilec in so ga dobili pri vlomu v trafiko.

A z Marico ste peljali taka babšeta v Kočevski gozd? Ja kaj vam je pa g.miličar rekel medo, pa saj bi vam zameril.
Da mu Marico pustite, bi bilo še fajn. Bi lahko medo gozdne sadeže vozo naokol.

Še dobro, da pride kanala na Mon in citira 34.. Novinarji ste lahko bolj iznajdljivi, če nimate ostalih virov, nevednih haha.

A z Marico ste peljali taka babšeta v Kočevski gozd? Ja kaj vam je pa g.miličar rekel medo, pa saj bi vam zameril.
Da mu Marico pustite, bi bilo še fajn. Bi lahko medo gozdne sadeže vozo naokol.[/quote]

Policaji so vcas prevec pametne peljali na postajo, kjer so jih razbili v kleti (mislim, da s pendreki, zavitimi v krpe, al kako ze), ali pa so jih peljali par km v gozd in jih sredi gozda vrgli iz avta. Oba nacina prevzgoje je pokasiral moj kolega, ki se je potem malce umiril. Ta nacin prevzgoje so opustili nekje koncem devetdesetih let. Vsaj nisem slisal, da bi se koga takole kam peljali. Nazadnje sem policijsko nasilje videl le se nad tujci pred par leti. Recimo en pijan tujec je rogovilil in so ga skipali v resilca, kjer je privezan nadaljeval z dretjem. Pa je vanj stopil policaj, z vso mocjo dvakrat brcnil v tezaka in v trenutku je bil tih ko miska. Policaj ni vedel, da ga kdo opazuje. Ampak sem mu dal prav in ga tudi slucajno nisem prijavil. Upam, da so se strogi z neprilagojenci.

jaz je nisem mogla poslušat več kot pol minute … bljeeeek

Jaz isto. Eno zblojeno Korošico!
Imajo policisti visok prag tolerance. Ker jaz, čisto miroljubna, proti nasilju, bi jo komot na gobec!

Obup od ženske, naduvana v nulo.
Kateri člen? Kateri člen?
Kje pa piše, da mora policist zakon na pamet znat. Tudi jaz v službi uporabljam par zakonov, itak da ne vem na pamet vseh členov. Zato imam zakon zraven sebe, kar rabim pač poiscem, na netu ali na papirju.

S kakšno pravico ta baba tika uradno osebo?


Tebi ni jasno. Parkiranje je stvar lastnika zemljišča, in v tem primeru je lastnik jasno označil, da imajo vstop na parkirišče samo stranke trgovine. In nihče drug. Nobeni policaji, gasilci, reševalci, če niso stranke trgovine nimajo vstopa. Policaji, gasilci, reševalci neglede na prejšnje smejo vstopit na parkirišče, samo če so na nujno vožnji, torej pridejo z plavimi lučmi…takrat tudi lahko napačno parkirajo, prehitro vozijo….. Ta policaj pa ni bil na nujni vožnji, niti ni opravljal nujnih nalog policije, zato tam ni imel kaj delat.


Tebi ni jasno. Parkiranje je stvar lastnika zemljišča, in v tem primeru je lastnik jasno označil, da imajo vstop na parkirišče samo stranke trgovine. In nihče drug. Nobeni policaji, gasilci, reševalci, če niso stranke trgovine nimajo vstopa. Policaji, gasilci, reševalci neglede na prejšnje smejo vstopit na parkirišče, samo če so na nujno vožnji, torej pridejo z plavimi lučmi…takrat tudi lahko napačno parkirajo, prehitro vozijo….. Ta policaj pa ni bil na nujni vožnji, niti ni opravljal nujnih nalog policije, zato tam ni imel kaj delat.[/quote]
A si ti lastnik mogoče? Ali zakaj se ti razburjaš in pišeš kaj kdo sme in kaj ne na nekem privat zemljišču? Lahko se mečeš na trepalnice, pa če se lastnik ni pritožil, izpadeš samo ti nekako tako, kot tale primitivna. Torej?

Jaz isto. Eno zblojeno Korošico!
Imajo policisti visok prag tolerance. Ker jaz, čisto miroljubna, proti nasilju, bi jo komot na gobec![/quote]
No če bi policista ena baba z gobcanjem tako spravila iz tira, kot bi tebe, potem policist ni sposoben za delo v policiji, in bi ga morali nemudoma odpustit.
Psihično nestabilni osebki rahlih živcev, pač v policijo ne spadajo.

A se ti ne zdi, da si si naredil medvedjo uslugo? Še ta zalezovalka je pogruntala, da je folk ne mara. Kdaj boš ti dojel?

Samo sta res obsedena s policaji.

Tale komentar zmaga. Moderatorji, hočemo like gumb!!!

Zakaj? Ker preprosto ni zaprl okna, pa jo odjebal … pa govori ti komur hočeš kaj … če rabiš pomoč, sem ti na voljo, če me misliš motiti pri delu, pa adijo …

Ne vem, zakaj take stvari niso kaznive? Na primer, v ZDA je kaznivo, če pokličeš na 911 in pametuješ tam nekaj, kar nima veze, dobiš kazen, ker kradeš mogoče nujen klic nekoga, ki se bori morda za življenje … to babšče pa si misli, da je tata mata. Navadna opica.

Če je že tako pametna, kot se dela, zakaj se ga ni upala lotiti brez kamere? Simpl .. njeno dejanje ni, da bi pokazala ljudem, kako neumni so policisti (morda), ampak to, kaka carica je.

Več takšnih oziroma podobnih komentarjev se da prebrati od Korošcev.

Žensko, ki je objavila posnetek osebno poznam. Njen mož je večkrat sedel v zaporu, med drugimi zaradi oboroženega ropa, povezan pa je tudi z drugimi kriminalnimi dejanji (vseeno je večina, ki jo pozna mnenja da je ona nora :D).


Tebi ni jasno. Parkiranje je stvar lastnika zemljišča, in v tem primeru je lastnik jasno označil, da imajo vstop na parkirišče samo stranke trgovine. In nihče drug. Nobeni policaji, gasilci, reševalci, če niso stranke trgovine nimajo vstopa. Policaji, gasilci, reševalci neglede na prejšnje smejo vstopit na parkirišče, samo če so na nujno vožnji, torej pridejo z plavimi lučmi…takrat tudi lahko napačno parkirajo, prehitro vozijo….. Ta policaj pa ni bil na nujni vožnji, niti ni opravljal nujnih nalog policije, zato tam ni imel kaj delat.[/quote]

Vredu, naj vse pogori, se bodo že vse zmenili bukselj po novodobnih “intervencijah”. In čakali vmes na sendvič.

Hvala za ta nazorna videnja. Je samo fino. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Se pardoniram tudi tipkovnice, takoj, ko zaključim. O …

Ker tudi mediji sami ne zmorejo in so prebirali o 34. členu Ustave na Medoverenet, še predno ste vsi opletali o tem 36. Kot da vas mora kdo učit?


Zanimivo, da ta ženska je podobno sceno zganjala na šoli, ki jo njeni otroci obiskujejo.

New Report

Close