Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Korošica dr*ka policista v glavo

Korošica dr*ka policista v glavo

Ma res je fino, ko so celo mediji po novem pogruntali 34. čl. Ustave. Pa še plačat želijo, da jih!

Ampak kakšna kreatura od babe… dober vsak, ki jo prenaša 5 minut, ne da bi jo na gobec.

Je ne sme na gobec,gre lahko v zapor. Družinsko nasilje pa to…


Zanimivo, da ta ženska je podobno sceno zganjala na šoli, ki jo njeni otroci obiskujejo.[/quote].

Kdo pa misli, da je , da lahko pristopi k uradni osebi s snemalnim sredstvom v roki, s kar na “ti”, on jo pa vika. Res je, da živi v malem delu Slovenije, morda misli da pozna vsakogar in vsakega in je lahko z njim na “ti”? Ali pa s tikanjem dokazuje poniževanje uradne osebe? Nima nobene pravice tikat sploh takole, ko se junači s snemalno napravo v rokah.

Ženska je precej mot(e)na, po videni in slišani predstavi za javnost.


Zanimivo, da ta ženska je podobno sceno zganjala na šoli, ki jo njeni otroci obiskujejo.[/quote].

Kdo pa misli, da je , da lahko pristopi k uradni osebi s snemalnim sredstvom v roki, s kar na “ti”, on jo pa vika. Res je, da živi v malem delu Slovenije, morda misli da pozna vsakogar in vsakega in je lahko z njim na “ti”? Ali pa s tikanjem dokazuje poniževanje uradne osebe? Nima nobene pravice tikat sploh takole, ko se junači s snemalno napravo v rokah.

Ženska je precej mot(e)na, po videni in slišani predstavi za javnost.[/quote] Me zanima kako se v Angliji in ostalih angleško govorečih deželah nagovarja uradne osebe glede na to da ne poznajo vikanja? V angleščini obstaja samo ,You’.

.

Kdo pa misli, da je , da lahko pristopi k uradni osebi s snemalnim sredstvom v roki, s kar na “ti”, on jo pa vika. Res je, da živi v malem delu Slovenije, morda misli da pozna vsakogar in vsakega in je lahko z njim na “ti”? Ali pa s tikanjem dokazuje poniževanje uradne osebe? Nima nobene pravice tikat sploh takole, ko se junači s snemalno napravo v rokah.

Ženska je precej mot(e)na, po videni in slišani predstavi za javnost.[/quote] Me zanima kako se v Angliji in ostalih angleško govorečih deželah nagovarja uradne osebe glede na to da ne poznajo vikanja? V angleščini obstaja samo ,You’.[/quote]
Pa veš, da je to v bistvu vikanje? :-))))

.

Kdo pa misli, da je , da lahko pristopi k uradni osebi s snemalnim sredstvom v roki, s kar na “ti”, on jo pa vika. Res je, da živi v malem delu Slovenije, morda misli da pozna vsakogar in vsakega in je lahko z njim na “ti”? Ali pa s tikanjem dokazuje poniževanje uradne osebe? Nima nobene pravice tikat sploh takole, ko se junači s snemalno napravo v rokah.

Ženska je precej mot(e)na, po videni in slišani predstavi za javnost.[/quote] Me zanima kako se v Angliji in ostalih angleško govorečih deželah nagovarja uradne osebe glede na to da ne poznajo vikanja? V angleščini obstaja samo ,You’.[/quote]

A smo mi Anglija, bajdevej? Pri nas se tisti, ki se ne poznamo, oziroma “nismo krav skupaj pasli”, med seboj vikamo. Ker znamo uporabljati komunikacijski bonton.

Pa tudi nisem Albanc, ki je z vsemi takoj na ti, ker ne zna vikat.

Me zanima kako se v Angliji in ostalih angleško govorečih deželah nagovarja uradne osebe glede na to da ne poznajo vikanja? V angleščini obstaja samo ,You’.[/quote]

A smo mi Anglija, bajdevej? Pri nas se tisti, ki se ne poznamo, oziroma “nismo krav skupaj pasli”, med seboj vikamo. Ker znamo uporabljati komunikacijski bonton.

Pa tudi nisem Albanc, ki je z vsemi takoj na ti, ker ne zna vikat.[/quote]No hotel sem samo poudarit, da v angleščini med tikanjem in vikanjem ni nobene razlike. Ki “nismo krav skupaj pasli”? Hm, morda jih pa še bomo, nikoli se ne ve, he he.

.

Kdo pa misli, da je , da lahko pristopi k uradni osebi s snemalnim sredstvom v roki, s kar na “ti”, on jo pa vika. Res je, da živi v malem delu Slovenije, morda misli da pozna vsakogar in vsakega in je lahko z njim na “ti”? Ali pa s tikanjem dokazuje poniževanje uradne osebe? Nima nobene pravice tikat sploh takole, ko se junači s snemalno napravo v rokah.

Ženska je precej mot(e)na, po videni in slišani predstavi za javnost.[/quote] Me zanima kako se v Angliji in ostalih angleško govorečih deželah nagovarja uradne osebe glede na to da ne poznajo vikanja? V angleščini obstaja samo ,You’.[/quote]

Yes sir / Constable.
No sir / Constable

A smo mi Anglija, bajdevej? Pri nas se tisti, ki se ne poznamo, oziroma “nismo krav skupaj pasli”, med seboj vikamo. Ker znamo uporabljati komunikacijski bonton.

Pa tudi nisem Albanc, ki je z vsemi takoj na ti, ker ne zna vikat.[/quote]No hotel sem samo poudarit, da v angleščini med tikanjem in vikanjem ni nobene razlike. Ki “nismo krav skupaj pasli”? Hm, morda jih pa še bomo, nikoli se ne ve, he he.[/quote]

Ja, se bomo tikali potem, ko jih že bomo skupaj pasli in se dogovorili, da se lahko tikamo, prej pa ne…. 😀

No hotel sem samo poudarit, da v angleščini med tikanjem in vikanjem ni nobene razlike. Ki “nismo krav skupaj pasli”? Hm, morda jih pa še bomo, nikoli se ne ve, he he.[/quote]

Ja, se bomo tikali potem, ko jih že bomo skupaj pasli in se dogovorili, da se lahko tikamo, prej pa ne…. :D[/quote] Yes,Sir!

Ja, se bomo tikali potem, ko jih že bomo skupaj pasli in se dogovorili, da se lahko tikamo, prej pa ne…. :D[/quote] Yes,Sir![/quote]

You are welcome, My Lady/ My Lord ! 🙂

.

Kdo pa misli, da je , da lahko pristopi k uradni osebi s snemalnim sredstvom v roki, s kar na “ti”, on jo pa vika. Res je, da živi v malem delu Slovenije, morda misli da pozna vsakogar in vsakega in je lahko z njim na “ti”? Ali pa s tikanjem dokazuje poniževanje uradne osebe? Nima nobene pravice tikat sploh takole, ko se junači s snemalno napravo v rokah.

Ženska je precej mot(e)na, po videni in slišani predstavi za javnost.[/quote]
Verjetno je policaji že na TI. Se dobro poznajo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kje lahko vidim posnetek?

No, da še sam povem nekoliko več o tem primeru. Sem Korošec in nekoliko bolj poznam ozadje te zgodbe.

Video je bil objavljen v neki skupini, ki so jo naredili Korošci, ki jim gredo policisti na živce. Tako vsaj misli večina.

V bistvu gre za skupini, ki jim poveljujeta izvenzakonska partnerja Vlatko Nikolov in Petra Veber ter njuni podaniki(povečini varnostniki njunih lokalov po Koroškem ter prijatelji pri nečednih poslih).

Temeljno vprašanje zakaj sta se spravila na policijo?

Vlatko Nikolov je za tiste, ki poznajo razmere na Koroškem, vse prej kot navaden poslovnež. Bil je že tudi ujet pri ropu trafike(kličejo ga tudi trafikant) in ne bom brcnil v prazno, če rečem, da to ni edini nečeden posel, ki ga je kdajkoli storil. Govori se tudi o sežigu avta v namen izogiba dolgov, ki jih je ustvaril s prejšnjim lokalom na Ravnah na Koroškem.

Njegova partnerica Petra Veber pa je ženska, ki je močno vpletena v vse skupaj. Znan je njen primer zasledovanja sodnice, ki je odvzela prostost Nikolovu.

Pri videu se je šlo za enostavno naučenost zakonov, ki jih je prebrala. Sklicevanje na napačno parkiranje na zasebnem mestu je popolnoma absurdno, saj gre za opravljanje policijske dolžnosti.
Višek pameti pa je dosegla s tem, da se je sklicevala na 34. člen Ustave republike Slovenije, ki govori o NEDOTAKLJIVOSTI STANOVANJA.

Če se že drkaš(naslov foruma, se mi je zdelo primerno uporabit) zakone na pamet se jih daj vsaj pravilno.

O smiselnosti skupine POLICIJA NA KOROŠKEM pa govori tudi dejstvo, da čeprav je skupina poimenovana BREZ CENZURE, odstranijo VSAKOGAR, KI POVE KARKOLI PROTI NJIM oziroma

Če se že delamo, da smo požrli vso vednost tega sveta, se podučimo tudi kaj je cenzura.

Ko pa se nedolžnega drka v glavo,izginejo prijave,dokazi,pa je za vse vas OK?

…….to pras-ico bi bilo trebali sf-ukat da bi se zapomlina!!


A to si se sama izmislila?
Snemanje policista na javnem mestu in pri opravljanju nalog ni prepovedano, če pri tem ne oviraš postopka ali posegaš v zasebnost policista. To so na policiji sami večkrat povedali.[/quote]

Zato si je pa prislužila kazensko ovadbo, če ni pri globi ostalo.


A to si se sama izmislila?
Snemanje policista na javnem mestu in pri opravljanju nalog ni prepovedano, če pri tem ne oviraš postopka ali posegaš v zasebnost policista. To so na policiji sami večkrat povedali.[/quote]

Zato si je pa prislužila kazensko ovadbo, če ni pri globi ostalo.[/quote]
Policija se je tokrat res nisko spustila.
Če je kaj pravice bo na sodišču ovadba padla, snemanje policista namreč ni prepovedano, to so na policiji većkrat sami povedali.
S takšnimi ovadbami policija samo zastrašuje in grozi, bodočim snemalcem, novinarjem…da nebi snemali, zato, da bi lahko policaji še naprej lahko delali nezakonito, ne da bi se bali, da jih pri tem ujame kakšna kamera.
Kdor dela zakonito, se nima kaj bat če ga kdo snema. Še posebno če je javni uslužbenec na javnem mestu.

Preberem vse komentarje in ugotovim, da si megaboy skoraj edini, ki ne blatiš imena te ženske. Moram priznat, da se kar strinjam s tvojim razmišljanjem v tej temi.

Jaz imam pač svoje mišljenje tako o folku kot o policiji. Ne bom razlagala. Nasploh pa ne tukaj.Mogoče kje na kakšni terasi ob kavici….

Drugače pa, če povzamem.Tudi forum je javen in ne dovoli blatenja in grdih besed naslavljati osebno nekomu. To kar berem tukaj je toliko osebnih žalitev in groženj….da tale glasna gospodična sploh ni tako težka in nesramna…

Presenečena nad komentarji. No ja.

KER BO TOŽIL. PRAV IMA, DA BO TO NAREDIL.

Zato si je pa prislužila kazensko ovadbo, če ni pri globi ostalo.[/quote]
Policija se je tokrat res nisko spustila.
Če je kaj pravice bo na sodišču ovadba padla, snemanje policista namreč ni prepovedano, to so na policiji većkrat sami povedali.
S takšnimi ovadbami policija samo zastrašuje in grozi, bodočim snemalcem, novinarjem…da nebi snemali, zato, da bi lahko policaji še naprej lahko delali nezakonito, ne da bi se bali, da jih pri tem ujame kakšna kamera.
Kdor dela zakonito, se nima kaj bat če ga kdo snema. Še posebno če je javni uslužbenec na javnem mestu.[/quote]

Ah ja, če izpustiš namen, bi mogoće še šllo skozi tvoja razlaga.

New Report

Close