Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupim zdravilo Ozempic

Kupim zdravilo Ozempic

Kupim Ozempic, če kdo prodaja…hvala [email protected]

Pri meni 🙂 Piši na [email protected]

 

LpK

Imam. migon.onet gmail pika kom

Pozdravljeni, zdravilo vam lahko jaz priskrbim. poklicite me 069964009

Na črnem trgu je od 350 do 500 evrov na enoto.

Pokličite me na 069964009

Pokličite me na 069964009, jaz imam na zalogi 1mg, sem pa iz Ljubljane. Lp

Tudi jas bi ga kupila ima kdo? hvala….

Ali se je? [email protected]

Imam 1mg [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Mateja462, 16.12.2023 ob 14:03

Tudi jas bi ga kupila ima kdo? hvala….

Imam 1mg

Ima kdo se kaj zaloge?

Ni res. Če imaš ITM več kot 30, ga zdravnik predpiše z belim receptom. Čisto uradno. Po enem mesecu moraš javiti zdravniku počutje in težo in nato dobiš nov bel recept. Stane 63 eur za en mesec. Postopek lahko traja do dve leti. V tem času se želodec skrči, naučiš se jesti manjše količine in podobno. Od zdravnika dobiš celo predavanje od pravilne prehrane, vadbe ipd. Danes sem začela.

Jaz vem….

“dopisovalka”

Pa saj veste, da bližnjic ni. Hujšanje z Ozempicom pa sploh ne. Zakaj se raje ne prehranjujete keto, torej brez OH, kjer se 100% shujša. Pa intermittent fasting? Spustiš zajtrk npr. Moj mož lahko strada tudi 1 mesec, pije samo vodo in mineralne napitke, pa je še kar živ. Od kje vam ideja, da morate kar naprej nekaj malicati in prežvekovati? Nismo narejeni tako. Zdajle je ura 10.34, lakote sploh ne čutim, pijem črno kavo brez vsega. Po moje bom zajtrk kar spustila in kaj pojedla šele za kosilo. Telo se navadi na manj hrane, preverjeno.

Odgovor na objavo uporabnika
Primozeto, 20.12.2023 ob 18:01

Ima kdo se kaj zaloge?

imam [email protected]

V bosni ga dobiš za 190mark cca 90€ 🙃

Če kdo rabi imam 0.5 mg in 1 mg

Piši na [email protected]

Lp

Imam 1 mg škatlico. Dam jo za 65€, približno toliko je v lekarni. Po cca 6 mesecih zaključujem druženje s to rečjo. Vrgel dol 12 kg, kar je OK.

Sam kdaj sem se pa nazadnje vsral kot človek, se pa tut ne spomnim. Zadnje 3-4 mesece brez svečke in klistirja sigirno ne. Drugih problemov pri meni ni bilo, odvajanje blata pa muka za crknit.

Če koga zanima, nalimajte svoj GSM pa vas kontaktiram.

Pa ga tudi prinesete?

Jaz sem iz Negove. Tam smo pa dobri ljudje. Vam izjemoma ga tudi prinesem.

In kakšen je zdrav način če se ne morem upreti hrani

Pokličite na 030637111

Imam 0,5mg in 1 mg na voljo. Cena je 200 in 250€. Luzerji in razni dopisovalci, ne zapravljajte mojega časa. Kdor je res interesent, naj pusti svojo telefonsko številko na [email protected].

New Report

Close