Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lep pes – grd pes

Lep pes – grd pes

Ti, obsedeni MV, kje sem se pa jaz hvalila s tem, da mi je moč psa pomembna?
p.s. Ponavadi niti ne odgovoriš, ampak ok, mogoče pa se ti kdaj sname.

Sicer ni neumna, mora bit pa večja čudakinja od vseh, ki sm,o jih do sedaj videli v medijih v povezavi z živalmi. In v prejšnji temi pravi da ni bila še nikjer v črni kroniki. To verajmem, sem pa prepričan, da zagotovo bo, ker sama pravi, da ima slabih izkušenj celo morje. To je tako kot infarkt, ko ga enkrat imaš, ni vprašpanje ali ga boš še imel, ampak kdaj ga boš imel. In najbrž bo samo enkrat v črni kroniki, ko mrcine ne bo obvladala in jo bo zagnjavila.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


In zdaj boš trdila, da se ne pališ na agresivne grdobine, ki jih spraviš ”’pod kontrolo””’ s tem da jih zapreš.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAAHAHAHAA[/quote]

Jaz imam tudi tak občutek, da ji je moč psa pomembna, kot se je že nekajkrat pohvalila in nima nobene zveze ne z lepoto in ne inteligenco. Celo več, bolj grozljiv je videt, bolj ji je všeč.[/quote]
Ma njena kredibilnost je pri meni šla papa. Ljudje, ki nekaj hočejo dokazovati s tem da imajo psa s ‘karakterjem’? Ne hvala, jaz imam raje pse, s katerimi je prijetno sobivati.

Ajej, se mi zdi da tudi ti nisi prav daleč od črne kronike :))))


Ne vem v eni temi prej , ko psa vodiš v javnost, da bi tvoj pes ne vem koga zagnjavil ali nekaj podobnega. Sem že pozabil, vem pa da je šlo za prikrito hvaljenje na račun moči psa.

Nič nisem obseden s tabo Yo, bolj ti nekako zadnje cajte skačeš za mano v teme, kamor prej nisi. Pa ni pomembno, samo napišem svoje mnenje direktno in odkrito, tako kot ti.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ma ne, ti si tako prijazna, da jih celo v stanovanju spustiš, ane?

hahahahahahahah

Jaz imam tudi tak občutek, da ji je moč psa pomembna, kot se je že nekajkrat pohvalila in nima nobene zveze ne z lepoto in ne inteligenco. Celo več, bolj grozljiv je videt, bolj ji je všeč.[/quote]
Ma njena kredibilnost je pri meni šla papa. Ljudje, ki nekaj hočejo dokazovati s tem da imajo psa s ‘karakterjem’? Ne hvala, jaz imam raje pse, s katerimi je prijetno sobivati.[/quote]

Ja, a ti kdo brani? Jaz pač nimam psov za valjanje po kavčih in zato, da so lepi 🙂


Ma ne, jaz čakam na vojno, da grem med veterane komandose, če je ne bo, jo bom pa sam začel, sam otroc še morajo prej malo odrast, da me več ne bodo potrebovali :-)))))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ježeš, tistim, ki smo ure in ure na treningih preživeli, nam je res tega treba gledat :)[/quote]
Kdo ti je kriv, da zapravljaš čas za brezveze. Itak jih imaš na štriku.


Ne vem v eni temi prej , ko psa vodiš v javnost, da bi tvoj pes ne vem koga zagnjavil ali nekaj podobnega. Sem že pozabil, vem pa da je šlo za prikrito hvaljenje na račun moči psa.

Nič nisem obseden s tabo Yo, bolj ti nekako zadnje cajte skačeš za mano v teme, kamor prej nisi. Pa ni pomembno, samo napišem svoje mnenje direktno in odkrito, tako kot ti.[/quote]

Ammm, vedno se enih tem spomniš, pa ne veš katerih točno 🙂
Jaz skačem za tabo po temah :)))) Sploh pasjih 🙂
Aja, zadnjič si me nekaj celo hvalil, ampak verjetno se tudi tega ne spomniš, hahaha.
Moje mnenje je pa za razliko od tvojega vedno odkrito in ni vezano na avtorja.


Ma ne, jaz čakam na vojno, da grem med veterane komandose, če je ne bo, jo bom pa sam začel, sam otroc še morajo prej malo odrast, da me več ne bodo potrebovali :-)))))))[/quote]

Ja, vsak gobec je dost prenapihnjen, da ga lahko zatučkaš s če in ko.

Ježeš, tistim, ki smo ure in ure na treningih preživeli, nam je res tega treba gledat :)[/quote]
Kdo ti je kriv, da zapravljaš čas za brezveze. Itak jih imaš na štriku.[/quote]

Itak. Ne vem, zakaj potem filmčke izven konteksta sem šibate?


Ma njena kredibilnost je pri meni šla papa. Ljudje, ki nekaj hočejo dokazovati s tem da imajo psa s ‘karakterjem’? Ne hvala, jaz imam raje pse, s katerimi je prijetno sobivati.[/quote]

Ja, a ti kdo brani? Jaz pač nimam psov za valjanje po kavčih in zato, da so lepi :)[/quote]
Ne, ti jih imaš zato se z njimi postavljat, kake hude mrcine da so. Še medvede lovit jih ne pelješ, oziroma tisto borzojko ali kaj. Ja, definitivno boljše od moje variante ja. HHAHAHAHAH

Ti res nisi gladka hahah motena total si taka natur al jemlješ kake psihoaktivne snovi

Modrival pa še večji pacient hahahah


Kdo ti je kriv, da zapravljaš čas za brezveze. Itak jih imaš na štriku.[/quote]

Itak. Ne vem, zakaj potem filmčke izven konteksta sem šibate?[/quote]
Ja tudi če ne vidiš konteksta, ti ni nihče kriv. Film je bil o sposobnostih in uporabnosti GS.


Ma njena kredibilnost je pri meni šla papa. Ljudje, ki nekaj hočejo dokazovati s tem da imajo psa s ‘karakterjem’? Ne hvala, jaz imam raje pse, s katerimi je prijetno sobivati.[/quote]

Ja, a ti kdo brani? Jaz pač nimam psov za valjanje po kavčih in zato, da so lepi :)[/quote]
Pa res. Tvoji se valjajo zraven kavča in so grdi. Bistvena razlika ja.

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHHAAHAHHAAHAHAHHAHAHHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAA

Ampak eksperiment je pa vseeno uspel 🙂


Ne vem v eni temi prej , ko psa vodiš v javnost, da bi tvoj pes ne vem koga zagnjavil ali nekaj podobnega. Sem že pozabil, vem pa da je šlo za prikrito hvaljenje na račun moči psa.

Nič nisem obseden s tabo Yo, bolj ti nekako zadnje cajte skačeš za mano v teme, kamor prej nisi. Pa ni pomembno, samo napišem svoje mnenje direktno in odkrito, tako kot ti.[/quote]

Ammm, vedno se enih tem spomniš, pa ne veš katerih točno 🙂
Jaz skačem za tabo po temah :)))) Sploh pasjih 🙂
Aja, zadnjič si me nekaj celo hvalil, ampak verjetno se tudi tega ne spomniš, hahaha.
Moje mnenje je pa za razliko od tvojega vedno odkrito in ni vezano na avtorja.[/quote]Pa ti misliš da se jaz zalepim za forum tako kot ti? Jaz to skočim sem tja, mimogrede, včasih kar z lufta pišem mimogrede, zato je vse skobasano in mnjka črk :-))), pa še to ponavadi le v eni temi. Se pa približno spomnim kaj si napisala in kaj je bilo bistvo če sem ravno bil v komunikaciji s tabo, ne? Še kaj?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ne, sem zgoraj že napisala, da je uspelo :p

Ja, a ti kdo brani? Jaz pač nimam psov za valjanje po kavčih in zato, da so lepi :)[/quote]
Pa res. Tvoji se valjajo zraven kavča in so grdi. Bistvena razlika ja.

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHHAAHAHHAAHAHAHHAHAHHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAA[/quote]

Ne grdi, grozljivi. Pa Yo na kavču, zagotovo vedno monotono temno oblečena, to mora bit kot hiša groze, porkaš. [img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Psov ne delim na lepe in grde. Razen ekstremno neumnih bokserjev in ekstremno boječih/ neumnih dog, so vsi kužki prav simpatični….

Enostavno jih najprej definiram skozi karakter, šele na to po izgledu.

Torej, za psa čuvaja bi definitivno imela ali nemškega ovčarja, ali kakšnega švicarskega belega ovčarja – potem se že neha.
Če bi črtala “čuvaja” in želela imeti psa, ki potrebuje ogromno sprehodov in ostalega porabljanja energije, bi imela huskyja, aljaškega malamuta.

Razni prinašalci in labradorji so bolj kot ne mazice – sicer veliki kužki, ampak brez kakšnega posebnega obravnavanja njihovih želja….

Ostali kužki so luštni, ljubki so mi vsi – od hrtkov do lovskih psov, pa malih na baterije…. vsi so luštni, samo imela pa jih ne bi.

V bistvu nimam kavča sploh.
Sem pa oblečena v črno skoraj vedno. Prav grozljivo, res.


Pa res. Tvoji se valjajo zraven kavča in so grdi. Bistvena razlika ja.

HAHAHAHHAHAHAHAHAHHHAAHAHHAAHAHAHHAHAHHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAA[/quote]

Ne grdi, grozljivi. Pa Yo na kavču, zagotovo vedno monotono temno oblečena, to mora bit kot hiša groze, porkaš. [img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Kako pa misliš, da izgledaš ti, ko se zavališ na tla pred kavč, na katerem se valja in špila igrice tvoj debelušni podbradkasti sine?

Prav sexy že nisi.

Aja, pa nikoli nisem zaštekala, kaj ti bo čuvaj nekje na ketni ali v pesjaku :p
Kot da imaš kondom v predalu pisalne mize na šihtu, seksat greš pa med vikendom :p


Evo, sem vedel. Madona, srhljivo.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close