Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lep pes – grd pes

Lep pes – grd pes

Nehaj, ker bodo nate navalili komplet Monovci.:-) So sami taki trebušasti smrčači – osamljeni :-))!!

Všeč so mi samo veliki kratkodlaki psi s potlačenimi gobci, z izjemo dog, rodezijskega grebenarja, weimaranca,…Ni mi všeč nobena majhna pasma, razen angleškega buldoga. Od ostalih pasem mi niso všeč razni labradorji, retrieverji, ovčarji, itd, predvsem zarad hinavskega karakterja.[/quote]

Hinavski so ljudje, ne psi. Naštel si pasme, ki so pogosto uporabljene kot službeni psi ali psi vodiči slepih. Ni ga lepšega, kot videti labradorca, ki vodi slepega. Tako šolane pse naravnost občudujem. Pa sem sicer bolj “mačji” človek.

Od.je.bi!! Pa ne deli se lepe, ker nisi.
In nismo ti krivi, če nisi bila napičena!
In če ti je dolgčas, se spelji ven! Sonček bo :-))))[/quote]

Kera pasma pa si ti?
saj ne, da si se v špeglu zagledala 🙂
Če bo počil, boš še sedem let na suhem, zato bejži, posprav ga za omaro prec.[/quote]

Povsem jasno je, zakaj ti nimaš kakšno lepo pasmo psov, npr. sibirskega huskyja….ni fajn, če mimoidoči občudujejo lepoto psa….. :)))

Nehaj, ker bodo nate navalili komplet Monovci.:-) So sami taki trebušasti smrčači – osamljeni :-))!![/quote]

ni trebusast, to pa neeee 🙂
Monovci nej majo pa svoje birbauhe kr pr seb, jih nc ne nucam :))

Imam maltežanko in je naš družinski sonček….Sicer pa zame ne obstaja pes , ki je grd, grdi so lahko samo ljudje, predvsem pa hinavski….

Imam daleč najlepšega psa pasme čistokrvni haloški bobi, vam povem, da se vsi vaši čisti degenerirani križanci, vzrejeni za nevem kake kozlarije, lahko skrijejo pred njim.
PS
Dogodki okrog psov, ki so trenutno aktualni, kažejo na dejstvo, kako si nekateri filajo medušesni manjko.


Točno tako! In to predvsem naša Monovska ‘strokovnjakinja za pse’!


Točno tako! In to predvsem naša Monovska ‘strokovnjakinja za pse’![/quote]

Glede monovskega multipraktika, se pa sploh ne obremenjujem, ker se spozna tudi na Haloze, haložane tak da me še tu prekaša;)


Točno tako! In to predvsem naša Monovska ‘strokovnjakinja za pse’![/quote]

Glede monovskega multipraktika, se pa sploh ne obremenjujem, ker se spozna tudi na Haloze, haložane tak da me še tu prekaša;)[/quote]
LOL


Ker nam je večinoma že jasno, da gre tvoj ego preko plafona.

Kakor kateri. Mi smo ga imeli, že kakšnih 20 let ga ni več. Z nami je bil 16 let, pa še zmeraj ohranjamo spomin nanj in na njegovo obnašanje, ki je bilo daleč od tega, da ne bi mislil s svojo glavo. Bil nam je kot družinski član. Včasih smo rekli, da samo še govoriti ne zna. Ime mu je bilo Muri in bil je daleč najpametnejši pes, kar smo jih imeli. Imeli smo jih pa veliko, nikoli nismo bili brez psa, in v 60 letih se jih kar nabere. Najbolj neumen je bil mešanec med nemškim ovčarjem in šarplanincem – v glavnem, butast pes. Zdaj imamo bernca- je cartljiv in fleten, ampak ni primerjave z Murijem. Imeli smo v varstvu tudi enega (z)mešanca, kaj vem koliko pasem. Bil je bolj majhne rasti – no, on se je po “pameti” še najbolj približal Muriju. Vsi smo jokali, ko je nenadoma poginil.
Naša Bernie je že stara – moj naslednji pes bo morda spet nemški ovčar. Ali pa kraševec oz. Kraševka.

Kakor kateri. Mi smo ga imeli, že kakšnih 20 let ga ni več. Z nami je bil 16 let, pa še zmeraj ohranjamo spomin nanj in na njegovo obnašanje, ki je bilo daleč od tega, da ne bi mislil s svojo glavo. Bil nam je kot družinski član. Včasih smo rekli, da samo še govoriti ne zna. Ime mu je bilo Muri in bil je daleč najpametnejši pes, kar smo jih imeli. Imeli smo jih pa veliko, nikoli nismo bili brez psa, in v 60 letih se jih kar nabere. Najbolj neumen je bil mešanec med nemškim ovčarjem in šarplanincem – v glavnem, butast pes. Zdaj imamo bernca- je cartljiv in fleten, ampak ni primerjave z Murijem. Imeli smo v varstvu tudi enega (z)mešanca, kaj vem koliko pasem. Bil je bolj majhne rasti – no, on se je po “pameti” še najbolj približal Muriju. Vsi smo jokali, ko je nenadoma poginil.
Naša Bernie je že stara – moj naslednji pes bo morda spet nemški ovčar. Ali pa kraševec oz. Kraševka.[/quote]
Eh, Yo pač ni jasno, da normalni ljudje, ki hodijo v službo in živijo v urbanem okolju, ne potrebujejo psa, ki bi ‘mislil s svojo glavo’ in imel ‘karakter’.

Meni so všeč molosoidne pasme, torej delovne pasme, Fila Brasileiro in hrt greyhound in irski voljči hrt.

Najmanj mi je všeč nemški ovčar predvsem razstavni. Polom od psa karakterno in vizualno.

Všeč pa mi je da je prišla nova linija angleškega Buldoga KONTINENTALNI BULDOG ki bo kmalu priznana in nima več zdravstvenih težav kot angleški buldog torej težave z dihanjem slaba okretnost in tako naprej. in je veliko bolj podoben prvotnemu buldogu dokler časa niso prišli ljubitelji psov in mu uničili pasje življenje s potlačenim gobcem. Tako kot so nemškemu ovčarju in mastinu napoletano. Žal mi je tudi File Brasileiro predvsem evropskih, ker so tudi že začeli mešati in obstajata dve vrsti File torej prvotna in razstavna. Zato sovražim pasje razstave in vzreditelje, ki mešajo vse povprek samo da gre v prodajo.

Kakor kateri. Mi smo ga imeli, že kakšnih 20 let ga ni več. Z nami je bil 16 let, pa še zmeraj ohranjamo spomin nanj in na njegovo obnašanje, ki je bilo daleč od tega, da ne bi mislil s svojo glavo. Bil nam je kot družinski član. Včasih smo rekli, da samo še govoriti ne zna. Ime mu je bilo Muri in bil je daleč najpametnejši pes, kar smo jih imeli. Imeli smo jih pa veliko, nikoli nismo bili brez psa, in v 60 letih se jih kar nabere. Najbolj neumen je bil mešanec med nemškim ovčarjem in šarplanincem – v glavnem, butast pes. Zdaj imamo bernca- je cartljiv in fleten, ampak ni primerjave z Murijem. Imeli smo v varstvu tudi enega (z)mešanca, kaj vem koliko pasem. Bil je bolj majhne rasti – no, on se je po “pameti” še najbolj približal Muriju. Vsi smo jokali, ko je nenadoma poginil.
Naša Bernie je že stara – moj naslednji pes bo morda spet nemški ovčar. Ali pa kraševec oz. Kraševka.[/quote]

Če ti je NO mercedez in ti je šarplaninec butast, potem nikar ne škodi kraškemu ovčarju nekoč. Kajti kraševec je kljub priponki ovčar v imenu še vedno pastirski pes, enako kot šaro. In boš razočarana, ker če ti je top pes na daljinca, kot je NO, ti bo kraševec bebav.

Kakor kateri. Mi smo ga imeli, že kakšnih 20 let ga ni več. Z nami je bil 16 let, pa še zmeraj ohranjamo spomin nanj in na njegovo obnašanje, ki je bilo daleč od tega, da ne bi mislil s svojo glavo. Bil nam je kot družinski član. Včasih smo rekli, da samo še govoriti ne zna. Ime mu je bilo Muri in bil je daleč najpametnejši pes, kar smo jih imeli. Imeli smo jih pa veliko, nikoli nismo bili brez psa, in v 60 letih se jih kar nabere. Najbolj neumen je bil mešanec med nemškim ovčarjem in šarplanincem – v glavnem, butast pes. Zdaj imamo bernca- je cartljiv in fleten, ampak ni primerjave z Murijem. Imeli smo v varstvu tudi enega (z)mešanca, kaj vem koliko pasem. Bil je bolj majhne rasti – no, on se je po “pameti” še najbolj približal Muriju. Vsi smo jokali, ko je nenadoma poginil.
Naša Bernie je že stara – moj naslednji pes bo morda spet nemški ovčar. Ali pa kraševec oz. Kraševka.[/quote]

Če ti je NO mercedez in ti je šarplaninec butast, potem nikar ne škodi kraškemu ovčarju nekoč. Kajti kraševec je kljub priponki ovčar v imenu še vedno pastirski pes, enako kot šaro. In boš razočarana, ker če ti je top pes na daljinca, kot je NO, ti bo kraševec bebav.[/quote]
Imela sem NO, kraševca, kokršpanjela, SBT, pudlja, dobermana in fox terierja, vsak drugačen, ampak vsi so bili kul.

Ja, verjamem, odgovarjala sem tisti, ki sem jo citirala 🙂

New Report

Close