Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lep pes – grd pes

Lep pes – grd pes

Da ti bo lažje, čin. Vsak izgovor je dovolj dober.

A res, nič zato, saj nisi dolžna na forumu razlagat, ne? Dokler pa se kažeš kot si, pač dobiš nekaj nazaj, pa še izmišljeno ni. je še kako res, v primerjavi s podlostjo kako otroci, kjer smo očetje skrbniki pristanejo pod mostovi, ne?

Druagče pa ja Yo, imajo kar prav zgoraj, sem enakega mnenja, si huj od tiste, ki je bila v medijih zaradi psov, prav grozljivo je brat kaka oseba se mora skrivat za tvojim pisanjem. In ne najbrž res ne bo dolgo, ko boš v medijih.[/quote]

Ja? Torej kaj točno mi očitaš? Bi rada slišala za obe zadevi – otroci in psi.
Sploh glede na prejete grožnje in ne zaradi kakšnih prioritet me okoli psov zanima. Ker očitno sem nekomu fejst na žulj stopila.[/quote]
A bejž no, veš kako je to verjetno, da si zaradi prejetih groženj prešla v popolno obsedenost s psi in to najgršimi psi in najbolj borbenimi, daleč stran od vseh ljudi, ki jih ne maraš. Ne maraš tudi ničesar drugega, sovražiš mačke z izgovorom, da so invazivne, najbrž sovražiš tudi vse ostale živali skupaj z ljudmi….eh

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ma, ti se težko odločiš, kako napast, če pojma nimaš, a ne?
Še malo, pa bom še kaj novega o sebi izvedela 😛 Si me že zadnjič dovolj zaposlil s tem, ko si mi dve hčerki podturil :))))

p.s. Kako pa kaj bambi v vinogradu?

Ma, glej, meni je vseeno, jaz te ne poznam in najbrž nisem nič zamudil. Vem to, kar sem nehote slišal, sem pač zamešal, ker me niti ne briga ali imaš dve hčeri ali eno o eni za katero ponosno pišeš da je frizerka, to sem enkrat zasledil nekje. (saj se mi je takoj čudno zdelo, da bi imela dve, če si dedca pobrala iz j. Amerike) Če je hči s tabo odraščala, potem je že vprašanje, ker ne moreš rečt da imaš nek zdrav odnos do ljudi na sploh, kaj šele drugače, sodeč po tvojem pisanju in te vzorce je zagotovo pobrala. Si skrajno nesrmana in po moje blodiš. Ne morem tega trdit, ker ne vem, lahko da ti je res kdo grozil, presenetljivo niti ne bi bilo, kak odnos imaš do ljudi, ampak to kar pišeš o psih je obsedenost. To nima nič z ljubiteljstvom do psov. Obsedenost z močjo, krvoločnostjo, nadzorom nad tem.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, pa pazi, tudi z magijo imam opravka in nemalokrat me kdo kontaktira za kakšno pomoč. PSSSSST, tudi ti si že kdaj bil na tapeti :))))
In ker me ne poznaš, se zdaj lahko smeješ, lahko psihiraš, po želji 🙂
Lahko pa ugibaš in provociraš, meni je vseeno, to sem že prerasla.

YO_ + modrival. Tooooooooo!

Vidva prav pašeta skupaj. Sicer bi imela YO velik dela, da bi ga zrihtala – bi pa ga. Ker ima velik izkušenj z dresuro najhujših psov – ni hudič, da ne bi zrihtala tudi tega zadrtega tipa.

Ej YO, baje ima bajto….pa mal zemlje – pa reč če to ni dobra popotnica na stara leta. 🙂
Ti daš tistih 400 €, k zdej plačuješ za najemnino na svoj TR – in si carica.

Po moje bi to laufalo. In tipček bi ti jedel z roke. Pa za kužate bi imela plac…. ni da ni.

p.s. Hčerka je hodila na frizersko in hudič se ni odločil frizer bit, tako da… V bistvu tudi striženje rabim.

Ma mej ti š čim češ, zaradi mene lahko copraš na vse pretege :-)))) Berdarije ti bom raje na ZS pisal :-))) In nič ne psihiram, samop pravim, da si nesramna, če bi mi bilo mar, bi zdaj že imel tu tvojo sliko , vse podatke, skupaj s cucki, pa mi ni.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Očitno me res ne maraš in cenim tvoj iskreni zapis. Vsaj lažeš ne.
Tip je totalno usekan in ne, s takim se pa res ne bi ukvarjala.
Pa tudi klavirja ima dovolj, tako da ga ne bi igrala niti v prenesenem smislu.
Kar imej ga.

Ma mej ti š čim češ, zaradi mene lahko copraš na vse pretege :-)))) Berdarije ti bom raje na ZS pisal :-))) In nič ne psihiram, samop pravim, da si nesramna, če bi mi bilo mar, bi zdaj že imel tu tvojo sliko , vse podatke, skupaj s cucki, pa mi ni.:-)))[/quote]

Nazadnje si se izprsil, da me boš na fb dodal Sem te vprašala, kakšen bo spoznavni znak, pa si odmaglil .))))
In nima ti kaj bit posebno mar, ni nikjer skrito, kdo sem in kakšna sem. Samo ti si tisti, ki misliš toplo vodo oskrivat.

Očitno me res ne maraš in cenim tvoj iskreni zapis. Vsaj lažeš ne.
Tip je totalno usekan in ne, s takim se pa res ne bi ukvarjala.
Pa tudi klavirja ima dovolj, tako da ga ne bi igrala niti v prenesenem smislu.
Kar imej ga.[/quote]

Neeeeee, jaz ga ne maram. Men se ne da s takimi …
Okej – naj še naprej utruja na čveku. 🙂

Očitno me res ne maraš in cenim tvoj iskreni zapis. Vsaj lažeš ne.
Tip je totalno usekan in ne, s takim se pa res ne bi ukvarjala.
Pa tudi klavirja ima dovolj, tako da ga ne bi igrala niti v prenesenem smislu.
Kar imej ga.[/quote]
Pa ti če ne bi imela tako nevarnih cuckov do sedaj, bi jih šla zdaj nabavit v strahu pred mano….boga, se kar topit začnem, ko se mi takole zasmiliš.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

A na unem spodaj, ki sem ga v vseh letih na monu samo enkrat šla brat, pa se je cca 20 ljudi v parih minutah zmenilo, kje se bojo dol dali?

Očitno me res ne maraš in cenim tvoj iskreni zapis. Vsaj lažeš ne.
Tip je totalno usekan in ne, s takim se pa res ne bi ukvarjala.
Pa tudi klavirja ima dovolj, tako da ga ne bi igrala niti v prenesenem smislu.
Kar imej ga.[/quote]
Pa ti če ne bi imela tako nevarnih cuckov do sedaj, bi jih šla zdaj nabavit v strahu pred mano….boga, se kar topit začnem, ko se mi takole zasmiliš.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Pa tebe sama nagonim, še čivave ne rabim. Mislim, resno…

Ma mej ti š čim češ, zaradi mene lahko copraš na vse pretege :-)))) Berdarije ti bom raje na ZS pisal :-))) In nič ne psihiram, samop pravim, da si nesramna, če bi mi bilo mar, bi zdaj že imel tu tvojo sliko , vse podatke, skupaj s cucki, pa mi ni.:-)))[/quote]

Nazadnje si se izprsil, da me boš na fb dodal Sem te vprašala, kakšen bo spoznavni znak, pa si odmaglil .))))
In nima ti kaj bit posebno mar, ni nikjer skrito, kdo sem in kakšna sem. Samo ti si tisti, ki misliš toplo vodo oskrivat.[/quote]Kdo je odmaglil, rekel sem ti da daj povezavo na ZS.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Kakšno povezavo pa rabiš? Model, še zs-ja ne znaš poslat, pa tako za crknit pameten.


Saj si rekla da sem neumen in glup, kaj čem. Pa možač, ki se fizično petelinijo tudi ne maram.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jaz res ne vem več, kaj naj naredim, popolnoma sem obupana.
Sem možača, težka, debela, nemogoča, mejhna. črna, kratke lase imam, presuha, najmanj anoreksična, ogromna kot tisti delavni konji in čist možačasta, premajhna sem, noben me ne mara… weeeeeeeeeeeeeee

Sem ti na zs odgovorila, ker pač po bontonu in tako, sicer pa dejansko ne vem, kje je smisel, da mi pošiljaš slike svojega sina?
Resno, malo se umiri.


Ne vem, kaka si , ampak če se pred neznanim dedcem petliniš, kao ga sama nagoniš, potem je to možačasto. Al si pa res že toliko nalita, da ne veš več kaj pišeš?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ne vem, kaka si , ampak če se pred neznanim dedcem petliniš, kao ga sama nagoniš, potem je to možačasto. Al si pa res že toliko nalita, da ne veš več kaj pišeš?[/quote]

Verjemi, da te nagonim, ne rabim bit nalita.
Raje se zamisli, zakaj in čemu mi pošiljaš fotke svojega sina.
Ne, fotl moje hčerke ti ne bom poslala, čeprav imam grde pse.

Zakaj ne pišeš vsega sem? Na zs ne bo odgovora.


Ne vem, kaka si , ampak če se pred neznanim dedcem petliniš, kao ga sama nagoniš, potem je to možačasto. Al si pa res že toliko nalita, da ne veš več kaj pišeš?[/quote]

Verjemi, da te nagonim, ne rabim bit nalita.
Raje se zamisli, zakaj in čemu mi pošiljaš fotke svojega sina.
Ne, fotl moje hčerke ti ne bom poslala, čeprav imam grde pse.[/quote]Saj je s hrbta slikan, ne se sprenevedat, slika je v odgovor na žaljivke, kako je debel in poležava na kavču. Samo ti si res pošteno bolna in pijana , zgotovo.

ti se pa kar delaj močno pred dedci, saj se vsaka nažrena prostaška baba , ni to nič posebnega….jaoooo

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, seveda. Pozabil si pa, da tole ni ZS in da bo še kdo drug lahko prebral.
In mene en kurc briga špeh za pasom tvojega sina.

New Report

Close