Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Lepo se imejte,

Lepo se imejte,

vsaj zapomnil si si ga. Drgač pa vpraš kaj, kar te zanima, pa ti povem svoje mnenje, izkušnje, kajti jaz to pišem iz svojega življenja, izkušenj. Prosim, zaupaj nam še ti kaj – v življenju je tud prazna slama včasih zelo pomembna, sam pazit je treba, da ne segnije ali pa se vžge. lp

da boš mela kej za pisat iz tvojih bogatih izkušenj…….
Mal mi razlož kvantno fizko, pa zakaj so izumrli dinozavri………

kdo je pa tebe kaj vprašal Sarica? Iz katere stroke si praviš? Sebi enake lahko nateguješ, mene pa ne boš. Tudi, če bi bilo res, sej veš, kaj pravijo o psihiatrih ne?:) Na tem forumu ne bo slave za tebe, verjetno bi naredila več koristi, če bi počasi malo uredila podstrešje in raje začela premišljevati, kaj boš popoldne skuhala za otroke in možakarja.

eh eh eh eh…. takih fint kolkr češ… tudi spider je pred časom na veliko obljubljal, da odhaja, pa hvala bogu ni šel

se sprašujem če je to zato, da malo cena naraste… ker pol forumašice tulijoi,… neeeee, dragi KIR, kaj bomo brez tebe, foruma ne bo več…. ostani še z nami..

kdor se odloči da gre, gre ponavadi tiho, večina jih itak pride nazaj, če ne drugače pod tujim nickom. res pa je, da obveznosti zahtevajo da s(m)o nekateri manj prisotni… Razen tega se začne vse skupaj malo ponavljat, jasno, drugače ne more bit, pa je zato manj razlogov za čepenje tu gor. Potem se pač vračamo samo še občasno.

Mim,ogrede… na spolnosti sem bil svoje čase kr aktiven, ne sicer tako kot tu pred časom, verjetno tudi zaradi tega, ker je bilo tam več uporabnikov, pa sem vzpostavil manj virtualnega stika. Ampak lepega dne me je začelo nervirat, da berem o tem, kdaj je kak izpitni rok in ktero literaturo je treba obvladat. Pa sem zato odšel brez kakršnega koli vehementnega poslavljanja, enostavno zato,ker mi forum ni dal tistega, kot včasih. Pa tisti ljudje, s katerimi sem virtualno (ali v živo) debatiral, so ravno tako odšli in se tam nisem več našel.

No, po par mmescih me je malo zamikalo, pa sem malo pogledal spet na MON in ugotovil, da na spolnosti ni prav nič drugače, prav takrat pa je nastal ta forum, ki mi je nakak bolj pisan na kožo.

No, da strnem to dolgovezenje, ki ga večina menda itak ne bo brala… ne verjamem, da boš zdržal do novega leta… Pomisli… sara*, bacek, pika… (za te sem pač zasledil, da te mikajo, da ne bo zamere pri drugih!!!)

Zanesljivo boš vsak teden poškilil sem in ne bo ti dalo miru, da ne bi vsaj kaj malega pripomnil… če ne pod tem nickom, pa sem prepričan da pod drugim.

Sicer pa… s kom bom pa zaj šel na pir??? ;-))))

-mm, z mano greš lahko, če lahko jaz kofe pijem:)), moram spet v Mb po počitnicah.
Na tvoje pisanje ne morem dati kakega pametnega komentarja, ker prej nisem bila aktivna na nobenem drugem forumu. Bilo mi je (in upam, da mi bo še) luštno, res pa je, da se takele virtualne zadevice sčasoma same izpojejo. “Hudi” komentatorji pa to še pospešijo. No, ali pa ne – se bomo boril:)))
tole s Kirom imaš pa po moje kar prav, večji, ko je moški ego, bolj ga je treba občudvat, da ne “pade”. Pa brez zamere Kir, kaj praviš?;))

Kvantna fizika obravnava osnovne delce, atome, molekule kot “kvante” energije, kar pomeni, da lahko imajo samo določene vrednosti energij. Njihovo gibanje je povezano z načelom nedoločenosti, kar pomeni, da jim lahko določiš ali pot ali pa energijo, ne pa obojega naenkrat. Zato prihaja do zanimivih pojavov, ki jih obravnava kvantna fizika, kot so medsebojne interakcije delcev ali interakcije delcev z recimo zunanjim poljem. Kmalu ugotoviš, da lahko pravzaprav eksaktno izračunaš le najbolj enostavne primere, za drugo pa velikokrat tudi najbolj zmogljivi računalniki niso dovolj. Skupaj z drugo osnovno fizikalno teorijo (teorijo relativnosti) naj bi iz kvantne fizike nekoč nastala t.i. teorija poenotenja, ki bi pomenila temelj za splošno razlago sveta, vendar do nje še manjka nekaj genijev in malo boljši računalnik…

Glede dinozavrov pa ne vem nič več kot je povprečno znanje o tej temi, torej, da se točno ne ve, zakaj so izumrli, obstaja pa več teorij – vsaka ima zagrete privržence:
1. Uničil naj bi jih velik meteor, ki je zadel Zemljo in dvignil toliko prahu, da so se močno spremenile klimatske razmere.
2. Klimatske razmere so se spremenile (ledena doba) in dinozavri se niso mogli prilagoditi.
3. Bili so preveliki in jim je zmanjkalo hrane.
So bli pa lušni, a ne, mislim, tko bolj od daleč

ZADOVOLJEN (poudarek na o)? ali ZADOVOLJEN (poudarek na e)?

pi*kica, super, jaz sem zadovoljna, kasneje pa upam, da bom še zadovoljena… A ne, kako je to pri ženskah bolj simpl? :)))

Eva1..če še tko želiš..ne moreš brez nas..aneda;)…pametuj..piši..saj sama dobro poznaš resnico kakšen človek..kaj čem ti to jaz pisat…mogoče mi enkrat še prideš pod roke..mogoče..nikoli ne veš mala!

-mm..imas prav..tisti, ki ima namen iti..gre..je tiho brez besed in slovesa…

lahko lahko kakopak ;-)))). Glede na to, da po pivu postanem zaspan, ni izključeno, da tudi jaz kako kavo butnem ;-))))).

pik*ica, mejduš, za prepisovanje iz neta ali drugačnih literatur moraš pa res bit mojster a? Tebi pod roke Sarica*?? Lahko se še tako nadejaš starka, sigurno se ne bo zgodilo:). Za pomoč se ponavadi obrnemo na pametnejše ali pa strokovnjake, neda? No, ti me še zdaleč nisi prepričala o tem:).

Eva..tok si ze uboga..dam ti en predlog…” nikoli ne podcenjuj ljudi”..sploh pa ne ti!

je pa trajal kar neki časa……….

In tole je zame le forum za zabavo..zato ne pricakuj od mene kaj drugega…tega imam ze v real dovolj…se sploh zavedas razliko netne komunikacije..virtuale in realnega zivljenja..real???..Te je brati..da nimas pojma o tem..cist nc!

Kot vidita oba, sem resnično odšel, sicer občasno še poškilim sem noter, ne pišem pa več, ker se mi zdi brez vsake zveze. Kar poglejta si določene poste in videla bosta, da nekateri še kar lahko žalijo, pa nič.
Kaj res še nista ugotovila, da ni bila problem vsebina, pač pa čisto nekaj drugega, po katerem smo Slovenčki tako zelo prepoznavni: FOUŠIJA! In to moška foušija, ki je mnogo hujša kot ženska, čeprav se to lastnost po mojem mnenju neupravičeno pripisuje ženskam! Sam moški jo pokažejo/mo(?) čisto drugače – mogoče celo z agresivnostjo. Vama bom povedal še drugače – problem sem bil jaz osebno in oseba, ki je trenutno ni, zato o njej ne bom govoril, mislim da bo presodila sama!
Da ne bo slučajno nesporazuma: vidva sigurno nista med temi, tudi še lepo število drugih ne.

Lepo se imejta in ostali tudi!
Upam, da bo vsaj to sporočilo prispelo na naslov, ali pa tudi ne, kdo ve?!?

he he he… je prispelo… KIR, pa ne se sekirat zaradi nekaj pripomb tu na forumu…

Bog odpusti jim, saj ne vedo kaj delajo!!!! Veš, eni znamo uporabljat glavo za več stvari (včasih tud hkrati). Mislim, da s ti ena tistih, k so se v šol vse nadudlal, pa nkol plonkov delal. Veš, tud ko plonke delaš, se že velik velik naučiš. Tud zakoni so napisan zato, da jih beremo, ne pa da jih znamo na pamet. Tole sem pa slučajno znala na pamet. Veš, nisem blond in mi lohk verjameš. Dej, vpraš še kaj, mogoče se pa potrudim, pa ti odgovorim, ko vidim, da si res željna znanja.

pikica moja..pozabla si napisat..da so zakoni tudi zato..da se krsijo..ane..haha..pa Evi1 ne pis..skoda cajta itak nc ne kapira..se mi zdi cedalje bolj..da je to eno dete..20 letih..ko ne ve kaj bi sama s seboj in se tu z nami ubada..namest da bi uzivala u real..in pol k je cajt..še kle..in iz vsega tega nasga zezanja pobrala kaj dobrega..a se je ne prime..ko svina u bučo..ni pomoči..ti rečm;)

Ja, se strinjam, tud o tem, da ima zakon več interpretacij. Jest ponavad uporabljam tisto, ki men paše na kožo. Bom pa dala tole bejbiko v zrak pozicijo. Me pa zanima, kwa je s tem novim moškim tule na forumu, čist tko, iz firbca vole

no pa pojdimo k znanju pik*ica, najprej si spremeni nick, ker verjetno si hotela biti pi*kica ane?:) Pa ne me basat tukaj o nekem znanju, kot prvo, ugotavljam, da si pri pouku slovenščine verjetno kar naprej brala zaupne besede v Anteni. O mojih letih nimaš pojma starka Sarica. Pa še nekaj pik*ica, obtožuješ za tisto, kar si sama najraje počela verjetno. V šoli se nisem nikoli dudlala, ti si se zgleda, če zagotavljaš, da o kvantni fiziki nisi prepisala z literature. Verjamem ti itak čisto nič. Meni se zdi, da o tem nimaš pojma.

Kaj pa, kaj pa… če bi šli vi, ki vam gre vse tukajle na živce skupaj na pir ali pa na šmarnico zaradi mene;)) in limone s sabo neste, da boste imel veliko sline in boste lahko delal super pljunke. Pa vsi se boste strinjal drug z drugim, pa še nas ne boste motili:))
Ampak, po moje sem prevelik optimist, obstaja nevarnost, da bi po takem srečanju omilili svoja “načela”, to se pa ne sme zgodit, moralo je treba obdržat…

vsi ti “pametni ljudje, kot se radi okličejo sami” nikoli nimajo tolk jajc it na oci v oci..zapomni si to pika..mi ja..oni nikoli!

o lej jo piko:) Veš kaj, jaz ne bi šla na pir, ga ne pijem, od šmarnice pa boli glava, še kakšen predlog? Aja, hudika, kdo pa sploh si ti? Od kje si se zavzela? Za koga držiš?:)

Kir..ne seri..in br jutr mi rajs zazel..mene net ne gane..in kle sm ko meni paše ko mi ne ..me kle ni..in tko bo..tudi naprej..!
In fofsija-ljubosumje..nenenakost..ker enostavno nismo le beli in crni.. je itak glavni vzrok vsega spetira vedno bila in bo..ampak mene to zabava…naj se tebe..pogresam te..pejd me ke pozdravt..in pozab na une..ostale pametnjakovice…..kakor sem jih jaz od tega trenutka..

a še nisi na kavi? Ja Sari, prej, ko ni bilo Kir-a sta ga z mm malo popljuvala, zdej pa, ko se je že spet vrnil pa se sliniš. To ni lepo veš! Upam, da se boš odslej naprej lepše obnašala.

New Report

Close