Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek leta in število otrok

leta in število otrok

Imam25 let in 7,5-mesečno pupiko! Mož želi še enega, jaz pa dva. No, moram si še najti enega moškega, ki mi bo hotel narediti tisto tretje dete (malo za hec)!
Klavdija

Dobro jutro!
37 let, 3 otroci.
Najbrž ne več, ni v resnem planu – a nikoli ne reci nikoli…
Lp, Mateja

27, ena punčika 3 mesece, mogoče še enega, ampak definitivno še ne takoj, je že tale lumpika zadost;o)

aja kar se tiče let. MOj ati je star 51 let in ima za menoj še štiri otroke (ena faks, dva oš, ena stara tri leta).

Stara sem 26 let, imamo skoraj osem mesecev starega sinčka in navijam za še dva otročka!
Lepo se imejte in pa, pa…

Stara sem 32 let, torej leta ne bi bila ovira, a imamo že štiri, kar je precej več od slov. povprečja in res dovolj !
Pa lep vikend!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

28 let dva otročka 2 leti in 4 mesece gotovo bo se eden čez nekaj let
lp

ha, ha pod tvoj post se pa skoraj lahko podpišem. 27 let, dva otroka 27 mesecev in 4 mesece, pa močna skrita želja po še enem, le da nam sedaj ne bi zneslo:-(((((((((( mogoče pa kdaj, kaj se ve, leta so še prava, smo k sreči pravočasno začeli (sem hvaležna možu, da me je v to premamil, sicer bi sama naredila nekaj doktoratov, preden bi se mi prvega zaluštalo, pa bi znalo biti prepozno.)

Naslednji teden 31: dve punčki: 4,5 in 2 leti.

Mogoče bo še ena, čez kakšni dve leti.

So pa tudi pri meni težave s krčnimi žilami, oz. so bile, kajti moja žila je šla v smeti!

Lena

Stara 26 in imam enega navihancka starega pol leta…v prihodnosti pa bi se seveda zelela se kaksnega :)))

Stara sem 25, tamal ima 9 mes. Ja, definitivno še enega dojenčita, ampak čez par let, da se vsaj malo naspim:).
Lp, Sara:)

37 let, 1,5 letni malcek

Tanja

od včeraj že 31
sine 5 pa pol
hčerkica 3

bi imela še enega, a tudi moj pravi da lahko, vendar ne z njim…. Ja, madonca, a ne ve, da je v zakonu vsak otrok avtomatsko najprej od moža, hi,hi

22 let in imam sinčka,ki bo 3. novembra star 1 leto.Verjetno bomo imeli še enega,ampak ne tako kmalu.Mislim,da imam jaz še dovolj časa.

stara 32, sin 3 leta, hčerka 3,5 mesece
tretji…….kdo ve

10let(bo v torek),13 let in 2.5 leti.Ta zadnji je fantek,prej pa punčki.Zaključili smo s porodi-obrt dali nazaj….Stara pa sem 34

Jaz 29 let, pupa je stara 6.
Obstaja veliiiiiiika želja po še enem (pri obeh – možu in meni), pa zaenkrat moje zdravstvene težave ne dopuščajo :-(((
Mogoče pa kdaj ….. pravijo, da upanje umre zadnje :-))

Ufff, leta – 40 sem jih ravnokar, imamo pa tri otroke, pa jih ne bi več, vsaj jaz ne. Če bi pa se zgodilo, pa bi ga imeli, sigurno……..

Pozdrav, T.

Od torka polnih 33 let in 3 otročke (čez 4 mesece bodo stari 6, 3 in 1 leto). Mislim, da smo s podmladkom zaključili…

28 let, ena petletna velika pika, en mali angelček (ki mu žal ni bilo dano zaživeti na tem svetu) in nova pikica v trebuščku :)))

Je pa tako, da če bi še kdaj zanosila, bi otroka vsekakor obdržala, ne glede na vse, ker po tem, kar sem doživela ob izgubi angelčka, raje umrem, kot grem delat splav.

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Mlada 34let, najstarejša hči 15 vsak čas, druga hči 10let in mali sinko 3mesece.
Mislem da bo kar zadosti, čeprav pravijo; Nikoli ne reci nikoli:)))
lp

Stara 21 let. Doma ima 10 mesečno punčko, v planu pa še 2 otroka. Upam, da bo šlo.

Lp,
Lisa

Stara sem 26 let, doma pa imam skoraj 21 mesečnega navihanca.

29 let,Hana 8let ,Jan 11 mes.Ne verjamem da bomo imeli še kakšnega.

V drugi polovici tridesetih…
Mladicek star dobro leto in pol…
Razmisljamo se o enem (moj drzi pesti za se eno…)…
Sanjarila sem o stirih-petih…hehehe…

28 let, 11 mesečni sinko, v prihodnosti namerevam imeti še enega. Samo da se tale naš sinko barabinko mal umiri in začne ponoči spat tako “kot se za gre”.

New Report

Close