Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek leta in število otrok

leta in število otrok

28 let, 5,5 mesečni sine, ja še kakšnega bi meli…

stara sem 25, moja mala pa 10 mesecev

29 let, 21 mesečna pikica in 7 mesečni pikec. Zaenkrat bo dovolj 😉

Stara 25 let, eno pupiko staro 14 mesecev, v prihodnosti bi želela vsaj še dva otročka.

Stara sem 35 let, imam tri otroke, stare 8, 6 in 3 leta.

Načeloma smo z reprodukcijo v naši družini zaključili, če pa se nam bo še kakšen napovedal, pa bo dobrodošel.

Stara 27 let, imam krasnega sinčka, starega skoraj tri mesece in postajam vse bolj in bolj navdušena nad dojenčki, zato si želim vsaj še dva. Kako bo, bomo pa videli.

Oj!

Stara sem 29 let, imamo eno hčerkico staro skoraj 9 mesecev. Upam,da bo v bližnji prihodnosti še kakšen dojenček!

Lep vikend!

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

31 let , 2 miškota 6 let in skoraj 3 mesece… tretjega se nebi branili … zaenkrat pa še ni v načrtu.

B.

34, imam 9,5 mesecnika, ena struca je pa se v nacrtu.

33 let, starejši 11,5 let
mlajši 4 leta
širitev družine racionalno glede na tempo življenja,…itd. ni v načrtu, če pa duši prisluhnem pa bi še eno pupo!

26 let, dva otro
ka, prvi 3 leta, druga 16 mesecev. Vcasih me prime se za kakega, pa si hitro premislim ( pa ne da bi toliko ne hotela ae enega , ampak druge stvari)

35 let.Eno veliko hči 10 let in enga sinčka, ki je šel med angelčke. Zmeraj sem si želela tri otročke, pa mož ni bil nikoli preveč navdušen.Sedaj, ko pa se nam je dogodila ta tragedija,pa tudi on razmišlja še o dveh. Upam, da nam bo dano.
lp D.

Stara sem 31, sin 1,5 let, pa eden oz. ena je v trebuhu do marca 2005. Želimo si še kakšnega več :)).

Ojla.
Stara sem 27 let in sem mamica devet mesečne pupke.
Bolj kot vse na svetu jo ljubim in bi v prihodnosti verjetno želela imeti še kakšna dva korenjaka-korenjački, poleg nje in atija seveda, za ljubit in muškat v neskončnost…
lp.
Posebej pa pošiljam mehke objeme in poljubčke mamicam in njihovim družinam, ki so upale z nami še enkrat trpet… in še enkrat obujat misel, da…

Stara 27 let.
Imamo dvojčka stara 6 mesecev. Imeli pa bomo še najmanj enega!

30 let, ena 3-inšemalo-letnica, ravno danes mineva 1 leto, kar smo izgubili bodočega člana. Nameravava imeti še kakega, ko zaključim faks.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

…stara 32 let

…koruznica

…mama sinku, ki ima 2,5 meseca

…Primorka

….živim pa skoraj na Noranjskem :-((…zelo imam rada poletje…

Stara 38 let.
Hči stara 16 let, sin pa dobre 3 mesece. Za več nam pa nažalost biološka ura dela 🙂
lp, Tiny

Stara sem 26 let in imam dva otroka; Lea ima 4 leta in osem mesecev, Luka pa 15 mesecev. Pred kratkim je prišla želja (z moje strani) še po enem oz. eni punčki, čeprav sem rekla pri drugem porodu, da nobenega več. Mož se pa le smeji, da bo kar poštar kriv… ha haha ha. Bomo videli, kaj nam bo prihodnost prinesla.

Lep pozdrav, Marjeta

Živjo!

Kar pri srcu me je stisnilo, ko sem prebrala tvoj odgovor, že prej ko si se pofočkala. Imam devet in pol mesecev starega mulčka, ki ga imam neskončno rada. In si spolh ne predstavljam, da bi ga izgubila. Saj te ne bom spraševala, kako si se počutila, ampak morala sem ti napisati, da te občudujem, da sploh govoriš o tem.

Nimam iskušnje s smrtjo doječkov, vem pa, kakšna je praznina ob spontanem plavu. In vem, da je težko o tem govoriti. V vsaki, še tako hudi stvari je nekaj dobrega-mož je uvidel, da je lažje imeti več otrok. Želim ti, da se ti sanje in načrti čimprej in čim lepše uresničijo!!

Tatjana

43, 5, mislim da ne bo več ratalo:)))

Živjo!

Imam 30 let in enega sina, delamo na tem, da bomo imeli naslednje leto drugega, nato pa še (vsaj) enega:)))

Najlepša hvala!
lp D

32 let, 7-mesecnik, oba z mozem bi rada vsaj se enga, pa cimprej!!!

oj,
js sbom drug mesec 31 (aleluja) pa imam dve leti in pol staro punčko. Sedaj pa načrtujemo še enega. Lp, Luna

New Report

Close