Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lizanje in poljubljanje stopal

Lizanje in poljubljanje stopal

Odgovor na objavo uporabnika
pediker, 19.05.2023 ob 19:10

Sem bla na pedikuri in mi je moj pediker začel jih ljubčkat,lizat.Sem otrpnila in uživala.Obnorel me je ko mu je prišlo.Zaljubla sm se.Nevem kaj naj.A naj uživam?

Tudi jaz sanjarim da mi jih obdela.Sem nora na take moške.Pošlji kontajt v zs.

Jsz ti jih z veseljem zmasiram, polizem… Kar bos zelela.

Pisi mi na mail:

[email protected]

Tudi jaz se ukvarjam z masažo stopal. Sem resen in urejen. Če te zanima kaj več piši na:

[email protected]

Zdravo

rad bi ti lizal stolapa v najlonkah.

javi se za dogovor 🙂

Zdravo

Lahko se zmeniva ce zis da ti obdelam stopala

[email protected]

Če je kakšna iz MB in okolice nora na to, da ji tip obdeluje stopala se naj javi na mail [email protected]

Se popolnoma podredim vsaki tvoji želji,

 

Lp

A je kdo bil pri temu [email protected] na Dunajski?Ti res samo za 100 eur zmasira in obdela stopala?

IŠčem žensko, ki ima lepa in urejena stopala za foot fetish. Obožujem masiranje, lizanje…. Star sem 42 let, simpatičen, zdrav, zelo urejen, diskreten. Sex me ne zanima. Lahko pa plačilo. Piši na:

[email protected]

Jaz bi ti jih tudi

Hej…mi das svoj kontakt? Iscem zensko da bi ji lahko lizal stopala

jaz bi ti jih tudi…lahko dobim tvoj kontakt?

Odgovor na objavo uporabnika
pa to je super, 29.05.2017 ob 05:32

Sem ženska in uživam v tem. Meni je pa to super in pogoj, da mi jih liže, ljubkuje ha ha. Prav iščem takšnega moškega. Nasvet zate, sprosti se in uživaj, vsaj poskusi, če pa ne bo šlo bo pa težko tole med vama. Jaz vem da bi težko bila brez tega, ker me res močno rajca.

HEj.. prosim da se mi javis. Iscem tako kot si ti.

Tole lizanje stopal pa tud men paše. Imam urejene, nohti lakirani na rdeče. Številka podplatov 36.. Vsi mi pravijo da mam tud noge sexi… Lohk sem v stoječih najlonkah z laikro ker so lepo gladki.. Sprejmem 50 eur, razen če kdo da več..

100eur za 2x 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebnica, 12.12.2023 ob 10:16

Tole lizanje stopal pa tud men paše. Imam urejene, nohti lakirani na rdeče. Številka podplatov 36.. Vsi mi pravijo da mam tud noge sexi… Lohk sem v stoječih najlonkah z laikro ker so lepo gladki.. Sprejmem 50 eur, razen če kdo da več..

100 za 2x?

Ce res isces takega tipa se javi mene noro rajcajo zenska stopala najlonke in nalakirani prstki na nogi. Skos bi jih lizal sesal

Uuuuh jas tudi obozujem lizat stopala pa prstke sesam noro bi ti ih polizal ce si za lp.

Sem kuj za.. Zrihtej sobo za dnevni počitek, 3 ure in se za datum dogovorimo..

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebnica, 13.12.2023 ob 14:38

Sem kuj za.. Zrihtej sobo za dnevni počitek, 3 ure in se za datum dogovorimo..

Jaz Bi bil tudi za…s kje pa si?

Bomo kr v vrsti stali 😉

Ce si zelis da ti nekdo poljublja stopala in ti jih masira se mi javi [email protected]

Jaz bi

Vprašam te kje je soba.. Lohk bi bili trije.. Mam pač dve sexi nogi, pridem v stoječih nogavicah in črnih čevljih.. Pa tko kot si napisal, sto za obe nogi..

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebnica, 14.12.2023 ob 13:50

Jaz bi

Vprašam te kje je soba.. Lohk bi bili trije.. Mam pač dve sexi nogi, pridem v stoječih nogavicah in črnih čevljih.. Pa tko kot si napisal, sto za obe nogi..

Je mozno da to postane rutinsko? Za nagrado pa dobim tvoje najlonke al ti pa pospricam stopala in prste?

Dobiš če se boš izkazal. Sam prodam ti jih za 50… Lohk daš tud več.

Jaz imam lušnega sexi maserja za katerega sumim da ima fetiš na stopala.Vedno jih dolgo masira in se jim posveča.A mislite da če bi mu omenila za footjob da bi bil za?Kaj si bo mislil o meni če ni res kar si mislim za njega?Je katera že probala?

Odgovor na objavo uporabnika
Potrebnica, 15.12.2023 ob 14:29

Dobiš če se boš izkazal. Sam prodam ti jih za 50… Lohk daš tud več.

Je mozno se kaj vec poleg nogic?

New Report

Close