Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Lizanje in poljubljanje stopal

Lizanje in poljubljanje stopal

ŽENSKE, SENIMAJO DOVOLJ RADE, OZIROMA SAME SEBE NE SPOŠTUJEJO. NE MOREŠ, TO DELATI, NITITE NE PRIVLJAČI NEUREJENI ŽENSKI.DRUGAČE, PA JE MENI, DA ŠE ČUTIM DA UŽIVA TO EKSTRA. MISLIM, ČE BI BILA PRAVA, BI TO LAHKO POČEL TUDI V DRUŽBI ALI VTIVOLIJU V PARKU.

POVEJ, JAZ TE BOM PELJAL Z AVTOM, PA ŠOKIRAL TJA IN NAZAJ HA HA ZA NAZAJ BOJO ŠE BOLJ SLASTNE CMOK

Jaz izvajam tudi masažo stopal in lahko potrdim,da vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} punc uživa v tem in od teh jih 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ima fetiš,da jim moški obdela stopala.

Ženkse pridejo k meni zato ker se njihovim moškim gabijo stopala.Pri meni si pa uresničijo fetiš.

Iščem za sodelavko.

Prosim za več info,cena,kraj,… na [email protected]

Thanks

Prosim za več info,cena,kraj,… na [email protected]

Thanks

Sploh ne morem verjet,da tudi moški imajo fetiš na ženska stopala.Sem mislila,da samo me lezbe to obožujemo nežna ženska stopala in si jih zato urejmo in imamo lepa in gladka.

Poslala sem vam ponudbo paketov,cenik na e-mail.

Lep pozdrav

Wiiiiiiiiiiii…se strinjam.Sem lezba,ampak kaki užitek se je z mucko drgnit preko gladkih stopal.Mogoče so tile tukaj ženske osebe,ki se skrivajo za moškimi profili? XD

Od kod si?

Smo same lezbike, a si gremo grupno lizat stopala?

Tudi jaz imam fetiš na stopala in opažam,da ogromno punc obožuje moja stopala.

No pa sem se še jaz opogumil. Tudi jaz imam neizživete fantazije na urejena stopala in najlonke. Če je kje kakšna punca naj se prosim javi. Pripravljen sem dobro plačati. Star sem 39 let, simpatičen, urejen, zdrav in diskreten

Ti si toliko star kot moj maser refleksoterapevt z enakim fetišem.A si on?

Bi zaupala svoje nogice v prijetno masazo z rokami ter jezickom 🙂

Ti si toliko star kot moj maser refleksoterapevt z enakim fetišem.A si on?
[/quote]

Ne, nisem tvoj maser…..če pa si zainteresirana, se lahko kaj zmeniva;)

Hja, se najde kakšna 20 letnica, ki bi ji v petek zvečer lizal prste na nogah?

Hej,

se najde kakšna punca med 20-35 let z urejenimi stopali in nalakiranimi nohti, ki ji sede, da bi ji jih lizal ta konec tedna. Javi se:)

Se najde kje kaka punca, da bi mi polizala podplate, prstke na nogah..?

Odgovor na objavo uporabnika
Na vlaku, 31.03.2019 ob 05:06

Običajno se peljem z vlakom na študij v Ljubljano, sem pa iz Mosta na Soči. Zadnjič je bil vlak bolj prazen in en tip se vsede nasprot mene. Ker sem rada bolj komot, sem imela noge brez nogavic na nasprotnem sedežu. Kar jih tip začne gledat, pa božat, potem ga je pa kar nekaj popadlo in mi jih je začel lizat. Tako me je šokiralo, da jih sploh nisem odmaknila…..

Jaz bi ti jih tudi lizal

Ni bolsega kod to  😁

Odgovor na objavo uporabnika
pa to je super, 29.05.2017 ob 05:32

Sem ženska in uživam v tem. Meni je pa to super in pogoj, da mi jih liže, ljubkuje ha ha. Prav iščem takšnega moškega. Nasvet zate, sprosti se in uživaj, vsaj poskusi, če pa ne bo šlo bo pa težko tole med vama. Jaz vem da bi težko bila brez tega, ker me res močno rajca.

Obožujem to brez tega negre kontaktiraj me 😁

punca iz most na soci   jaz sem tuki iz tvoje okolice rad bi te spoznau sem mlad pa mislim da bi se zelo dobro ujela🙂

Če nisi predplačnik lahlo mi pišeš. Kastl pika kastelo afna Gmai pika kom ali na nič 7nič sedam 4 pet 7 osam 4

Odgovor na objavo uporabnika
allek, 14.04.2023 ob 12:36

Če nisi predplačnik lahlo mi pišeš. Kastl pika kastelo afna Gmai pika kom ali na nič 7nič sedam 4 pet 7 osam 4

Kdo Pa si ti in kaj počneš

Sem taksni moski obozujem stopala da lizem božam….  [email protected]

Sem bla na pedikuri in mi je moj pediker začel jih ljubčkat,lizat.Sem otrpnila in uživala.Obnorel me je ko mu je prišlo.Zaljubla sm se.Nevem kaj naj.A naj uživam?

New Report

Close