Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen firbec

Ljubezen firbec

Nocm pokvarit teme
Ampak tuki se ne menmo o varanju.
To je tema o nekomu ki ga niti ne poznamo. Je pa to zelo zanimivo kako smo ljudje narejeni.
Da se zaljubmo v crke razmisljanje nekoga.
Bo ze drzal da je notranja lepota tist ki nas dolgorocno pritegne.
No ti ki varas, pojdi na nezvestobo forum tam te bodo bolj razumel.
Pa brez zamere.

Mene rajcata Samo dva tipa moskega če gledamo videz, visok nad 190 in mišičast ali majhen maksimalno do 175 in suh srckan za v žep pospravit in nič vmes. Se pravi nič med 175 in 190 cm.

Jaz sem vizualni tip moram vidt najprej. Pritegne moj pogled samo če je Badboy ali piflar


Ohhhh daj no daj. Kdo ti pa verjame? Te bo že teplo življenje, boš ti videl vraga potem😂

Grda jaz sem 1.73 in suh.

🙂 Moja babi je rekla: Cagav fant še ni pri punci spal;)
Poznaš tistih 20 sekund norega poguma?;) Pošlji;)

Dizerus di pedra in Vaginalnega bunda♥

Mene rajcata Samo dva tipa moskega če gledamo videz, visok nad 190 in mišičast ali majhen maksimalno do 175 in suh srckan za v žep pospravit in nič vmes. Se pravi nič med 175 in 190 cm.

Jaz sem vizualni tip moram vidt najprej. Pritegne moj pogled samo če je Badboy ali piflar
[/quote]

Za v žep pospravit :-DDD

Za v žep pospravit :-DDD
[/quote]
Samo kaj, ko se vedno konča tako, da ji veliki prežene malega, navkljub temu, da ga v žep skrije. 😁

Tudi jz sm se zagledala v enga.
Nik ima po jinaku iz risanke.
Mal me mici kr ne pise vec velik. Ko napise se topim .
A li lahko nekdo razlozi kako smo to narejeni,da nam ni treba niti videt cloveka. Pa neki cutmo do njega.
Vem pa da ma rad kr vse po vrsti vse zenske. To mi ni vsec,pa ne morem nc pomagat. Lahko samo sanjam kako me ima rad in me ljubi. Ohjoj

Dopade se mi Grda resnica
🌹 evo roza zate

Kako lepo, da se imamo radi!☺

A je registriran?

Ni potrebno ugibat. Pustav se u vrsto.

Ni potrebno ugibat. Pustav se u vrsto.
[/quote]

Meni to sploh ni jasno, kako se lahko ženske tako zaljubijo in kako lahko norijo za tipi…… Nikoli mi ni bilo. Isto za dojenčke. Nikoli mi ni bilo jasno zakaj postanejo tako pocukrane itd. Tega sploh ne razumem.
Jest tud če mam tipa, k je kot model za katerim ženske norijo (zdravnik pa res ni bil noben) – to mi sami povedo (z drugačnim itak sploh ne grem),….. se ga kaj hitro naveličam in neham razmerje…. Seveda me sami najdejo, še vsi so me.

In pol si mislim…. če za takimi ženske norijo… pol nikoli ne bom našla tipa in ga res nisem ….

Je ja, je v drugi temi povedala kdo je.

Avtorica, pa nisi ti vseeno malo naivna? V svoji glavi si sestavljaš idealno podobo čustvenega lepotca – kaj pa, če je resnica drugačna? kaj, če je ta tvoj idealnež idealen samo za tipkovnico? kaj, če v resničnem življenju ni tak, kot si si ga ustvarila v glavi? Kaj, če ni visok in temne grive in zelenih oči? kaj, če…

Joj te ženske naivnosti in nagnjenja k romantiki na silo ne bom nikoli razumel…

Res…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

sklepam, da si izbranec ali ti, desiderius, ali pa oni vagabond. Ampak za nobenega v resnici ne vemo, kako zgledata in za nobenega tudi ne moremo jamčit, da sta v reali enako “super” kot za tipkovnico. Virtuala vse prenese. Tega, da mu obupno smrdijo noge, pa seveda ne bo noben napisal 🙂

Kateri izbranec?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Če se prav spomnim je bil Rok 1

Kako zgleda desiderius vsi vemo. 😉

Za roka1 pa ne vemo. Zdaj nas seveda zamima!

V drugi temi je. Nekaj o parčkanju je naslov.

Naj sanja! Sej s tem nobenmu ne škod. Verjtn je še več takih simpatij tu, sam ne upajo poimensko povedat.

Kolikor vemo je rok1 itak samski, tko da avtorca daj zs pa gasaaaaaa

New Report

Close