Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ljubi me

ljubi me

Res ne smeš, ljubček, te so zate! Svetlomodre, in modrček tudi zraven paše. Mirkej mizo! Poljubček!

Kar igraj se, Venera rdečelasa, vsak trenutek boš imela polna usta!

Lepo se imej, pazi na sodelavca in cmok, saj veš kam, tist mi je na tebi sploh najbolj všeč!

Lepo mi je, želim si te, ljubim te, s tvojimi dišečimi laski tam spodaj pod trebuščkom – to šele paše!
Dobro jutro, princeska moja rdečelasa, si dobro pančkala, al si se celo noč crkljala? Pa ne mi hodfit vsa vroča okrog, da se ne prehladiš. Vidiš kako skrbim zate navsezgodaj?
Jaz že kavo srkam in se s tabo dr…m.

Šibam preko vrste,ljubček! Kje si?

Čakam nate, ljubica! Pa ne se preveč motat okrog drugih, saj veš – ljubosumje..
Jst b dons enga strastnga na hitr s tabo

Ja, KIR, tooooo. Ker časa ni, a za par minut s tabo….

ja, kje si, moj zlati princ? Ni, ni….

Nekaj sm moru not dat Na hrano sm mislu.
Dej raj napiš kako s preživela te noči, tok časa te ni blo? Jst sm te skoz cartu, ti pa nič!

Jst še kar čakam, a me ne ljubiš več? Jst si pa sam tega želim!

Ljubim te, ljubim te, ljubim te. Na, pa maš. Tako je to, čisto zares.
A kaj, ko te ni, misliš na hrano. Jaz pa le nate. Poglej, uletim za sekundo in že te iščejo moji prstki, moj jeziček. A tebe?
NI. Ni, pa ni.

pa kaj je zdej s temi pickami vsem se je zmesalo:)

A si name posvetil al koga si mislil?
Kaj te muči?

preveč španske traparije gledajo………

Ti to men, pa kako moreš? A veš, da nimam časa za traparije zvečer al pa popoldan?
Ne gledam nič od tega. Niti serije iz našga naslova.
jaz to kar iz sebe potegnem, kadar se mi sljubi.
Pa zdej maš kej bolš mnenje ali vztrajaš?

backa, KIR..ej full sta mi dobra..vidva bi pa res skp pasala:)
kar nadaljujta:)

Na, ljuba, zdej sem tu, sam za nekaj minut, čez dve, tri urice se vrnem, žal!

Mislim, da bi res! Backa, adxy in moja malenkost smo najboljši par

Nič ne jokaj, ljubi moj. Se že uskladiva. In ker pravijo, da je osladno pošiljat poljubčke, ti pošiljam POLJUB.

A sam to, dragica? Jaz pa včeraj napenjam oči in iščem kje zagledam manekenko, sam nikjer je ni blo… Jaz ti pa pošiljam kar nekaj takega debelega, enkrat si napisala slastnega – tokrat ne mislim na zrezek…

Ti mala napihnjena žabica, pa jasno, da mislim tebe. Me veseli, da imaš lepo jutro.

Če s mislila name, niti nisem tak majhna žabca, skoraj dvakrat toliko kil imam kot ti, če s pozabila, miška!

Ne samo to, ne samo to. A sem tudi jaz bolj na hitro tukej, saj veš kako gre to. A veš, da se še nisva pogovarjala čist u detajle. Takrat ko ti meni ponudiš nekaj slastnega, zraven nič ne napišeš podrobnosti….(ker sva po mnenju večine tako ali tako vulgarna grda starca, ops, ne le midva še nekej takih) pa bi jih lahko….bi mne veselilo, ljubi moj duhovitež!

O, ljubček, nisem pozabla. saj veš, da te sanjam in gledam okol, kadar sem med ljudmi, kje si…..tak velik postaven pravi m…Pa te ne zagledam. Še učke modre iščem in če jih kje zagledam…..se zagledam, pa vidim da nisi ti.

In kje si zdej? Tako me jezijo, da se ne morem tle s tabo! Bi najrajš poslal vse k vragu in priletel k tebi , te slekel in kot dete položil v naročje in ti ga zasadil- ne smem pereveč, lahko bo spet zbrisan, saj veš kultura. Ampak jaz bi te kar tako skoraj mal divje…, sam se bojim zate

New Report

Close