Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ljubi me

ljubi me

Včeraj si bla zlo plodovita, dons pa ni nič s tabo

Naj ti še tle povem: LJUBIM TE JA! Sam da ne pozabš!

Komu ti to?

Eni taki luštkani 34 – letnici, pobarvani na rdeče, 173/58, jo ti poznaš?

Približno. Poljubček!

Ti bom že dal približno! Letiš, ne? Crkljaj jih! Jaz pa še mal, CMOK!

pa še ljubil bi se s tabo!

Pa še ljubil bi se z mano?
Pa kaj še?

Pa muckal, pa.. vse bi ti delu, sam jutr ne spančkaj tak dolg!

Se pa vmes mal pozabavaj, saj znaš. Aja, pa odpri novo temo. Mogoče bi pa res šlo, napiš: tema: backa, pa tema: robyfruit, pa tema: …., pa tema:….
Pa se bova, ljubček. Mi paše.

Ne, sam zate mora bit posebna tema! Zdej greš pa spet otročičke mazit? Sej jih bom jaz moral tud

Ja, ja , res znaš z jezičkom. Moram še sprobat enkrat. Ne samo poslušat.
Vroč poljubček!

papa!

pa kje si spet? Iščem in iščem, pa ne najdem. Naj okrog letam z zlatim čeveljčkom in probujem?

KIR napisal:

> pa kje si spet? Iščem in iščem, pa ne najdem. Naj okrog letam z
> zlatim čeveljčkom in probujem?

Končno sem priplavala do tebe….ljubček. Tvoji možgančki so mi všeč, a še bolj tvoj kolk že? 19cm? Prov zapomnla?

KONČNO si priplavala, sem pač povsod zadnji, kaj čem! Saj vse veš, pametna si itak, da b si ene številke ne zapomnila?! Ni šans.
Poljubčka pa nič, jasno

Ja, ljubi, poljubčkov miljon ampak mal me ljubosumje daje….kaj čem, čisto prava ženska sem iz krvi.

in mesa, saj vem! Kakšno ljubosumje pa, ti dobro veš kdo je 1 (I). A mene misliš pa nič, ko okrog treh šele prideš do mene? Očitno te bom moral mnogo boljše naučit plavat, da mi ne zaideš v drug pristan….

Pa nauš reku, da ti je dolgčas po meni dopoldan?
Sicer pa, mi boš povedal kaj lepega dones? Si jih oblekel?

Kar obljubim tud izpolnim! Pa čeprav je bla zjutri gužva: tuširanje, ščetkanje zob, britje… pol pa še iskanje po omari. Vse sm razmetu!
A boš rekla, da nis slišala kako sem te klical ves dan, ti pa ne vem kje..

Všeč mi je, da jih imaš gor. In ravno v temle trenutku se te dotikajo. Jaz pa ne….In se dotikajo tvojih ljubkih ritnic, tvojega (kako bi rad, da mu rečem?) korenjaka, no ne vem, kolk si se že zdražu, preden sm prišla?
V glavnem tam so, kjer bi bila vsaj čisto blizu tudi jaz sedajle…

Rad bi občutil tvoje nežne roke gor, pa tvoje čutne ustnice…ne, zdej sm pa res zakurjen, pa komaj 12 ur je mimo, sam zdej bi tebe in samo TEBE!

Ja, a si končn mal frej al kaj? Saj sem enkrat rekla, da skočim prek vrste direkt do tebe…že cel dan se rajcaš, tako, da ne bi smel bit pretežko?
Povej, ti stoji?

Kaj pa drugega! Pa kr vlažno je v sivini, ne veš kako hudo je, seveda, ti ga ne čutiš, blagor ti!

O, pa bi ga. Ne ti men, blagor mi, če ga pa nikjer ni. Za občutit. Šele zvečer pride na vrsto…

New Report

Close