Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubica 20 let starejšemu

Ljubica 20 let starejšemu

Jaz sem vedno imela starejše moške.Tam od 45 pa gor so najboljsi. Vedo kako se žensko zadovolji. Ti mladiči niso za nikamor. Mali pedercki. Mamini razvajeni sincki. Važno da ima tetovažo in je že glavni

Uhh.. Dobro si se zapletla spet… Zgleda, da se še nisi umirila a? Najprej si z mano tako pometla zaj pa si  že na 50 letnike prešaltala…..ajoj upam, da enkrat prideš k sebi.

Sem v dokaj podobni situaciji, z razliko, da sem žal locena, mati dveh sinov, stara čez 40 in v neki cudni navezi s starejšim moskim,za katerega se je izkazalo, da niti ni samski, partnerka na drugem koncu Slo.

Seveda je sex izvrsten, mene pa vedno bolj gloda, kdo pri bogu sem, da sedaj, ko vem, kje je moje mesto, se vedno vztrajam v takem odnosu, ki sem ga ze večkrat prekinila in nato sama poiskala stike.

Verjetno sem potrebna orenk psihologa, jebelacesta..

 

Pa nas je verjetno tako več takih.. Se grozim…

Ne, po moje je najbolj z 20 letnikom…Če verjameš.

    Odvisno kaj sta se dogovorila. Če imata odprte karte potem on meni da si mu ti popestritev , vendar ženo ne bo zapustil, ti pa si zato da boš z njim dokler ne najdeš nekoga s kom boš živela. Ampak takih kart vidva nista vrgla a ne? On ti piha na dušo , ti sprejemaš ker ti godi , čustva pa vrejo in si že krepko v odvisnem odnosu saj zveze ne mores prekiniti . To je pa nevarno . Hudo se lahko zapleteš , do tega da bo izvedela njegova žena , otroci in vso sorodstvo.  Tukaj so potrebne razumske odločitve brez čustev . Me ima dovolj rad da zaživiva skupaj? Sem pripravljena biti ljubica še leta in leta? Ker ti si trenutno ljubica nič več . Ne upaš ga vprašati če bi se ločil ker te skrbi da bo zavedno odšel saj ti kaj takega niti ne ponuja .  Lahko pa zamudiš poroko s kom drugim, otroke in stabilnega partnerja . Ko boš enkrat stara 40 bo za otroke prepozno in ugotovila boš da se daješ tja kamor ni treba , vsaj predolgo ne. To vse daj v obzir ko se boš odločala kaj je zate bolje . Je zate bolje da čakaš kdaj bo prišel ? Zakaj ti ni pisal in ali sexa tudi z ženo ?  Lahko zanosiš tudi z njim , potem boš z otrokom sama on pa bo malo tu malo tam in ti ne boš zadovoljna saj ga boš vse težje delila z ženo. To so ljubezenski trikotniki in vselej vsi trije potegnejo takratko .

Jaz sem tudi v službi z enim ornk flirtala tako da sma oba prej odšla iz službe in sma se dobila na enem mestu kjer sma v avtu tako noro sexala da sma pozabila da sma imela oba družine. Ampak če bi mi še kdaj zdaj rekel bi mu pa samo rekla bil si velika napaka

Draga moja,

tvoja dejanja ti delajo škodo na zdravju, saj če vemo, da nekaj ne delamo prav, nas razžira občutek krivde, ki načenja naše zdravje. Verjetno pri 30 misliš, ah kaj zdravje, ga imam na pretek…ampak to ni čisto res. Napačne odločitve se počasi nalagajo…

Pameten nasvet, odnehaj s tem, in pri sebi se resnično pokesaj, to pomeni, da ti mora biti res žal in tega ne počno več. Adrenalin, ki ga ob tem čutiš ti ne bo prinesel dolgotrajnega zadovoljstva.

Kaj torej želiš:

1. Trenutno opojnost ali

2. življenje brez krivde, v miru? Ni nujno, da z trenutnim parterjem?

Imaš sama moč, da se odločiš. Kaj je prav veš.

Moški manipulira s tabo. Ugotovil je, da se te da vrteti naokrog in na lahek način dobiti seks. On nima vesti ne do žene in ne do tebe. Če ne udpel pri tebi, bi šel najedat pa k drugi. Do svojega fanta tudi ne čutiš kar bi mogla in ga za dobro njega čimprej pusti. Spoznala sta se  premlada. Nekaj časa bodi samska, da se skuliraš.

Počakaj. Saj te bo minilo…..ali pa njega.

Ja valjda, desci pri 50 so pa res neki jebaći. Reve uboge, v sexu niste dale nič skozi, oz si domišljate da ste, zdaj pa pišete pravljice za lahko noč. Marš za šporhet.

Stvar je takšna, recimo da zapusti svojo familijo bo sex v tretutku takšen kot je bil z bivšim. Dolgočasen, v roku pol leta še samo 1x na mesec… Adrenalin je samo zato, ker te je strah pred… Drugače pa, če nimaš drugega uživaj, ko pa se pojavi en normalen pa presedlalj in si ustvari familijo, sex bo pa prej ali slej dolgočasen s partnerjem, ki ga imaš dama, ne si delat utvar. Očitno je da obema paše.

Enako pri meni,  čez 60 let sva oba stara, v razmerju štiri leta, pa je to najboljši seks ever!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Ena pac199, 04.10.2022 ob 17:36

Pozdravljeni,

 

Sem 30 letna ženska. Imam problem, ki ga nikakor me morem izključiti. Imam fanta, ki ne živiva skupaj, sva pa skupaj 10let. Sem ljubica 50 letnemu bivšemu sodelavcu. Začelo se je tako…. bil je december, delali smo po dva na šihtu, delala sma midva, nekajkrat… on je zabaven, popularen, poročen, en otrok, žena ravnateljica. Nikoli nisem v njem videla nič, niti čutila nič. Večkrat me tudi klical in mi pošiljal smse. Med delom me je večkrat hecal, govoril vice. Večkrat me je pobožal, čeprav tega nisem hotela pa sem mu to tudi rekla. Skupaj sva bila na izmeni 12 ur, več dni. Pa je minil mesec, med tem sva po delu šla tudi na kavo, gledal je zaljubljeno( sem si mislila, ok kriza srednjih let)želel me je poljubiti pa nisem hotela, saj nisem nikoli nameravala imeti z njim kaj, kaj šele s poročenim. Pa sem mu spet lepo povedala da naj se ne heca. Pisal mi je vsak dan, tudi klical…in ja zgodilo se je, meni! Po enem mesecu mi je dal poljub..želel je sexati pa nisem hotela. Ker je bil veseli december smo s sodelavci nazdravljali, in po pijači se je zgodilo. Zabluzila sma na delovnem mestu. Ja sexala sma! Vem sem nora in tako boste tudi komentirali! Sexala s poročenim! Pa je minil dan in mi spet piše, da bi on večkrat ponovil pri njemu na najemniškem stanovanju, kjer ni žene, saj on in žena bivata v hiši! Živita na veliki nogi, letno po 4x na dopuste, itd. Pa sem rekla da ne! Spet sva delala skup in me omrežil in z besedami mi je obrnil celo glavo. On je postaven, lep. Pa sem si mislila, ok, bilo je odlično z njim, pa tudi z trenutnim partnerjem se ne razumeva najbolje. Pristala sem spet z njim v postelji pri njemu na stanovanju, in to potem vsak mesec po dvakrat eno leto. Potem sva situacijo obrnila in je hodil k meni domov. Sedaj to traja že dve leti. Sex z njim je odličen. Ko sva skupaj se imava noro lepo. Ampak, jaz mislim da je čas da prekinem zadevo. Vedno omenjam da ni lepo kaj dela družini in mogoče naju zalotijo. Tudi z moje strani je podlo. Ko to omenim se obnaša grdo in mi govori naj ne pišem več ter se poslovi. Pa spet mine nekaj dni in spet bi rad mene… na tega tipa sem se tako navezala, da se ne morem več odvezat! Tudi jaz se počutim v postelji z njim z adrenalinom ki ga z mojim partnerjem nimava že nekaj let, saj ni sexualni tip.  Vedno me je motilo ko mi je pisal vsak dan tudi klical..sedaj ko piše na par dni ga že pogrešam ker ga ne slišim. Zadevo sem že 3x prekinila, da se nisva slišala po en mesec, vendar se je znova začelo od začetka. Ker se nikomur ne zaupam vas prosim za pomoč kako ga izbrisati iz glave, saj sem mu tudi večkrat tudi omenila, da je vsega kriv on ker me je do tega pripeljal.

 

Hvala

Reši odnos s svojim očetom…nekaj ni bilo v redu, drugače ne bi imela takih idej…in te ne bi 20 let starejsi omrezil, se posebno ce nisi hotela nic z njim…nekaj iz otrostva moras imeti glede tvojega oceta…

Pa ti ziher delaš v policiji,te izmene po 12 ur. Pa skupaj v avtu in hopa cupa.

Nic cudnega da ti je abrahamovec zmesal glavo.

Točno tako.

Midva sva oba čez 80 pa se dol dava trikrat na dan in je to najboljsi sex ever.

Draga mlada dama.

Če želiš rešiti svojo dušo in zadevo prekiniti, razmisli o menjavi službe in mogoče  razmisli o selitvi v drugi kraj.

Ni slabo bit ljubica. Ne more bit vsaka. Ne zagori pri vsaki ogenj. Naj traja!  Itak se vse uredi enkrat! Sprosti se in ne moraliziraj! Ko sem imel ljubico, sem bil najsrecnejsi človek.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10459, 07.10.2022 ob 13:26

Jaz sem vedno imela starejše moške.Tam od 45 pa gor so najboljsi. Vedo kako se žensko zadovolji. Ti mladiči niso za nikamor. Mali pedercki. Mamini razvajeni sincki. Važno da ima tetovažo in je že glavni

Daj ne bluzi. Kdo ti je kriv, če te sexy mladi in lepi fantje s trdimi klini ne povohajo? Stari desci iz leta v leto itak znižujejo standarde. Tud če je grda kot smrtni greh, sam da je mlajša od njega, pa že misli, da je zadel na lotu. Ti grdavsa takisto, saj si končno do enega klina prišla.

 

Pozdravljena,

Pomisli na to, da ti bo nekega dne žal za to kar počneš sedaj. In da trenutna situacija nima veze ne z srečo niti z ljubeznijo. Jaz bi na tvojem mestu bila bolj odločna in naredila temu konec. Ker te vrti okoi prsta in dejansko si ratala zmedena in precej naivna. Odrasti!

Na forumu sodeluje 10 ljudi, koliko ti plačajo verjetno za prevod zgodbice? 20€ bi bilo odlično za tole na nivoju Braneta Kastelica. 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 10.10.2022 ob 22:59

Na forumu sodeluje 10 ljudi, koliko ti plačajo verjetno za prevod zgodbice? 20€ bi bilo odlično za tole na nivoju Braneta Kastelica. 🙂

95% je zgodbic in ta je ena med njimi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica607, 10.10.2022 ob 22:10

 

Daj ne bluzi. Kdo ti je kriv, če te sexy mladi in lepi fantje s trdimi klini ne povohajo? Stari desci iz leta v leto itak znižujejo standarde. Tud če je grda kot smrtni greh, sam da je mlajša od njega, pa že misli, da je zadel na lotu. Ti grdavsa takisto, saj si končno do enega klina prišla.

 

Točno, da res. Kolikor vidim stare desce v zvezah z veliko mlajšimi, so to neke dolgočasne sive miške, ki jasno vrstnikom niso zanimive. Če ne bi vedela, koliko so stare, bi jim dala vsaj 10 let več. Starcu pa so seveda terna. Pa sem sama stara skoraj 50, pa mi je to jasno. Imam pa vrstnika za moža. Svoji k svojim.

Torej izvemo, da je uporabnica Ena pac199 kurba,ki se rada dol daje .

Ta bo vedno iskala tiče ,ko se bo Abrahamovca naveličala.  Vedno bo naslednji, ker  jo njena lula  vedno srbi.

Kaj pa storiti v tem primeru ko iz zanesljivih virov veš da ima mož ljubico  že sedem let in ženi noče priznati ,zaradi otrok.Ceprav je žena dobila že par sporočil da ji ni zvest ,celo ime ljubice,kraj kje se dobivata in celo v kakšnem avtu so srečanja.Ce so javne površine lahko celo zaprosijo za posnetke kamer in imajo dokaze v rokah ampak se bojijo kaj bi videle.To so ženske ki si zatiskajo oči pred resnico oziroma se bojijo ostati same in vzamejo vse za dobro kar delajo mozje..

 

 

 

 

Tako da če vama  odgovarja  kar nadaljujta

New Report

Close