Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?

ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?

On pričakuje drugega otroka, pa si še vedno z njim zaradi seksa? Jaz ne bi mogla biti, dobra si. S svojim ljubimcem sem se dobivala, ko sva bila oba samska, on je že vmes imel resno punco, samo mi sploh ni povedal, ko sem ga odkrila na laži, sem nemudoma z njim prekinila. Stara prijatelja gresta skupaj na pico ali pijačo? Predvidevam, da ne prihajaš iz majhnega kraja, če si iz majhnega kraja, te takoj obirajo. 😉

Ni vredno. Občutek biti zvest se ne da privzgojit, to je nekaj kar je v človeku ali pa ni. Tisti, ki varajo, bodo to vedno počeli, ne glede na spol, to je njihov stil življenja, njim je to isto kot obisk trgovine ali športanje. Problematično je samo to, da prideta skupaj dva, ki imata na to zadevo različne poglede, takrat se mi zdi najbolje, da ne vztrajata v skupni zvezi, ker bo eden vseskozi trpel in bil nesrečen. Sreča pa je bistvo za neko razmerje.

Točno to! Tisti, ki ne znajo biti zvesti in monogamni, naj si dobijo partnerja/ko ki tudi ne da nič na monogamijo. Pa naj imata odprto vezo ali zakon. 😉 Pa ne bo noben prizadet/ta. Najbolj smešni/ne so tisti v vezi ali zakonu, ki za svojega partnerja/ko govorijo moj ali moja. Če imaš nekoga rad, še ne pomeni, da je tvoja lastnina. To veliko ljudi meša. 😉


Oba! Ta, ki vara primarno, in ta, KI VE, da bo doprinesla k prevari.[/quote]
Jaz imam drugačen pogled. Jaz če bi moža dobila z drugo se ne bi ukvarjala z njo. Ona meni ni nič obljubila. On pa.. Hebala bi mu vse po seznamu..[/quote]
Že večkrat obdelana problematika.
Ne gre za to, na koga se mora zdaj spravit prevarana žena. Gre za varanje kot tako. In v varanju sodelujeta dva: tisti, ki vara, in tisti, KI VE, da sodeluje pri varanju. Seveda ljubica nič ne vara njegove žene. VE PA, da ženo ima. V trenutku, ko se odloči, da descu da noge narazen, je kriva! Ne sicer pred ženo, ampak kriva pred moralno sprevrženostjo dejanja!

Obrnimo drugače: vaši sončki gredo na šolski izlet. Avtobus na ovinku na Vršiču zgrmi v prepad, vaši sončki ostanejo ujeti v avtobusu, ki mu eksplodira rezervoar. Na Vršič goni kolesar, ki trenira. Nesrečo VIDI! A si reče: moj trening je bolj pomemben, ker rabim medaljo, da bom ostal v klubu. In gre dalje in vaši sončki pomrčkajo.

Sori, groteskno je. Ampak to je popolnoma isti princip! KO VEŠ, DA SODELUJEŠ PRI ZAVRŽENEM DEJANJU, SI KRIV TOČNO ZATO, KER JE DEJANJE ZAVRŽENO! Tudi če ni nikogar, PRED KATERIM bi bil kriv!

Jaz eno poznam,ki svojega moza na FB v zvezde kuje..dobesedno:najboljsi moz,oce,car carova, the love of her life..skupne slikce romantike,srcki..kako sta srecna,kako so happy family vsi skupaj..dnevno to objavlja..pa se na vseh simpozijih,kongresih in sluzbenih poteh pusti nategovat kot zadnja lajdra. Strokovnjakinja se ve.


Jaz imam drugačen pogled. Jaz če bi moža dobila z drugo se ne bi ukvarjala z njo. Ona meni ni nič obljubila. On pa.. Hebala bi mu vse po seznamu..[/quote]
Že večkrat obdelana problematika.
Ne gre za to, na koga se mora zdaj spravit prevarana žena. Gre za varanje kot tako. In v varanju sodelujeta dva: tisti, ki vara, in tisti, KI VE, da sodeluje pri varanju. Seveda ljubica nič ne vara njegove žene. VE PA, da ženo ima. V trenutku, ko se odloči, da descu da noge narazen, je kriva! Ne sicer pred ženo, ampak kriva pred moralno sprevrženostjo dejanja!

Obrnimo drugače: vaši sončki gredo na šolski izlet. Avtobus na ovinku na Vršiču zgrmi v prepad, vaši sončki ostanejo ujeti v avtobusu, ki mu eksplodira rezervoar. Na Vršič goni kolesar, ki trenira. Nesrečo VIDI! A si reče: moj trening je bolj pomemben, ker rabim medaljo, da bom ostal v klubu. In gre dalje in vaši sončki pomrčkajo.

Sori, groteskno je. Ampak to je popolnoma isti princip! KO VEŠ, DA SODELUJEŠ PRI ZAVRŽENEM DEJANJU, SI KRIV TOČNO ZATO, KER JE DEJANJE ZAVRŽENO! Tudi če ni nikogar, PRED KATERIM bi bil kriv![/quote]
Kriv česa?samski lahko seksajo s komer hočejo. Vezani pa ne, razen če imajo drugače ustimano. Poglej z drugega vidika. Če vezane mu visi za njegov zakon, čemu bi se samski sikiral za njegov zakon?
Vara se ker se lahko. Prevarani pa odloča bo oprostil ali ne. Samo v tem je stos. Tako kot si varajoci vzame pravico do postranskega seksa tako si lahko prevarani vzame pravico tolerirati spodrsljaje ali pa ne.
Največkrat je tako da ljudje nočejo videti da partnerju paše ta postranski seks. Odstranili bi ljubico ne bi pa sankcionirali varajocega ker je to prezahtevno ,potegne nemalo težav za seboj. In kaj se zgodi nova ljubica seveda.
Problem ni v samskih ampak samo in zgolj v vezanih.


Že večkrat obdelana problematika.
Ne gre za to, na koga se mora zdaj spravit prevarana žena. Gre za varanje kot tako. In v varanju sodelujeta dva: tisti, ki vara, in tisti, KI VE, da sodeluje pri varanju. Seveda ljubica nič ne vara njegove žene. VE PA, da ženo ima. V trenutku, ko se odloči, da descu da noge narazen, je kriva! Ne sicer pred ženo, ampak kriva pred moralno sprevrženostjo dejanja!

Obrnimo drugače: vaši sončki gredo na šolski izlet. Avtobus na ovinku na Vršiču zgrmi v prepad, vaši sončki ostanejo ujeti v avtobusu, ki mu eksplodira rezervoar. Na Vršič goni kolesar, ki trenira. Nesrečo VIDI! A si reče: moj trening je bolj pomemben, ker rabim medaljo, da bom ostal v klubu. In gre dalje in vaši sončki pomrčkajo.

Sori, groteskno je. Ampak to je popolnoma isti princip! KO VEŠ, DA SODELUJEŠ PRI ZAVRŽENEM DEJANJU, SI KRIV TOČNO ZATO, KER JE DEJANJE ZAVRŽENO! Tudi če ni nikogar, PRED KATERIM bi bil kriv![/quote]
Kriv česa?samski lahko seksajo s komer hočejo. Vezani pa ne, razen če imajo drugače ustimano. Poglej z drugega vidika. Če vezane mu visi za njegov zakon, čemu bi se samski sikiral za njegov zakon?
Vara se ker se lahko. Prevarani pa odloča bo oprostil ali ne. Samo v tem je stos. Tako kot si varajoci vzame pravico do postranskega seksa tako si lahko prevarani vzame pravico tolerirati spodrsljaje ali pa ne.
Največkrat je tako da ljudje nočejo videti da partnerju paše ta postranski seks. Odstranili bi ljubico ne bi pa sankcionirali varajocega ker je to prezahtevno ,potegne nemalo težav za seboj. In kaj se zgodi nova ljubica seveda.
Problem ni v samskih ampak samo in zgolj v vezanih.[/quote]
Kriv varanja!
Ker ko gre za varanje, ne gre za iskrenost, a ni res? Če bi bilo varanje pozitivno dejanje, ne bi potrebovalo prikrivanja in laganja, a ne?
Če pa žena ve, da gre desc špičit drugo, ne da bi si ob tem zatiskala oči – to je zelo pomembno, ker zatiskanje oči je spet element zabrženega dejanja varanja – potem tu sploh nimamo opravka z varanjem, ampak z ničimer pravzaprav.
Samski ali ne samski, ko VEŠ, da je tvoje dejanje varanje – ker VEŠ, da ga izvajaš nekomu za hrbtom – si kriv!! Kriv si, ker VEŠ, kaj počneš, pa KLJUB TEMU to počneš!

Točno to! Tisti, ki ne znajo biti zvesti in monogamni, naj si dobijo partnerja/ko ki tudi ne da nič na monogamijo. Pa naj imata odprto vezo ali zakon. 😉 Pa ne bo noben prizadet/ta. Najbolj smešni/ne so tisti v vezi ali zakonu, ki za svojega partnerja/ko govorijo moj ali moja. Če imaš nekoga rad, še ne pomeni, da je tvoja lastnina. To veliko ljudi meša. ;)[/quote]

Kako boš pa drugače povedala, da je nekdo tvoj mož ali tvoj otrok? A boš rekla: “Tisti tam v zelenem puloverju je sklenil zakonsko zvezo z mano.”?

potem se čudijo kako to da prevarani mož ali prevarana žena po kratkem postopku lažnjivo svinjo ki se fuka naokoli, “pospravi” na drug svet.

Ni nujno da gre za varanje, če se kje dva tak dobita.

Tle je pa burno! Jaz tega ne pocnem,no zaenkrat je moj moz prvi spolni partner in tako je ze 20let ampak ce pride do mojega vedenja ali znanja, da bi kaj taksnega on naredil..je tisto sekundo v nepovratni smeri. Nacela in vrednote pri meni so jasna. Nicna toleranca. In ce bi to naredil bi otrokom dala krasen primer kako se odreze plesen in ohrani zdrave dele druzine. Da se ne sprevrzejo kdaj v zrtve idiotov.

Koliko enega razburjanja.
Bi človek rekel, da zelo malo zaupate svojim partnerjem, sicer se vas ta tema ne bi niti malo dotaknila.
Vas skrbi? Z razlogom? Najbrž vas ne skrbi za druge, a ne?


Kriv česa?samski lahko seksajo s komer hočejo. Vezani pa ne, razen če imajo drugače ustimano. Poglej z drugega vidika. Če vezane mu visi za njegov zakon, čemu bi se samski sikiral za njegov zakon?
Vara se ker se lahko. Prevarani pa odloča bo oprostil ali ne. Samo v tem je stos. Tako kot si varajoci vzame pravico do postranskega seksa tako si lahko prevarani vzame pravico tolerirati spodrsljaje ali pa ne.
Največkrat je tako da ljudje nočejo videti da partnerju paše ta postranski seks. Odstranili bi ljubico ne bi pa sankcionirali varajocega ker je to prezahtevno ,potegne nemalo težav za seboj. In kaj se zgodi nova ljubica seveda.
Problem ni v samskih ampak samo in zgolj v vezanih.[/quote]
Kriv varanja!
Ker ko gre za varanje, ne gre za iskrenost, a ni res? Če bi bilo varanje pozitivno dejanje, ne bi potrebovalo prikrivanja in laganja, a ne?
Če pa žena ve, da gre desc špičit drugo, ne da bi si ob tem zatiskala oči – to je zelo pomembno, ker zatiskanje oči je spet element zabrženega dejanja varanja – potem tu sploh nimamo opravka z varanjem, ampak z ničimer pravzaprav.
Samski ali ne samski, ko VEŠ, da je tvoje dejanje varanje – ker VEŠ, da ga izvajaš nekomu za hrbtom – si kriv!! Kriv si, ker VEŠ, kaj počneš, pa KLJUB TEMU to počneš![/quote]

to da ti svojemu konstantno tiščiš svoje noge skupaj in si izmišljuješ izgovore za ne jih dat narazen tudi ni pozitivno dejanje. če bi bilo drugače, te ne bi bilo tako strah kdaj te bo prevaral.

Moja kolegica se dobiva v za to najetem stanovanju. Denar jima ni problem, vsak data pol za najemnino garsonjere.

Koliko zaskrbljenih žensk. :)) Vse prevarane, al kako?


Jaz ne verjamem v nobene sile, pa nisem med tistimi, ki varajo, sem bila prevarana in to na najgrši način, pa nimam otrok in z mojim nisem imela družine, lahko samo rečem, da to zelo boli, sploh ko se neka oseba laže o tebi, ker ve da je zelo zafrknila in da bi sama lepše izpadla. Ženska s katero me je tip prevaral, je podn od človeka, najslabši možni karakter, neodgovorna, ne skrbi za otroke, dejasnko njena dodana vrednost je pi**a in nič drugega. Ni me upala pogledat v obraz, ker je vedelakaj je naredila in nima vesti, razmišlja pač s p… Moje besede so grde, tako mimogrede, nikoli ne uporabljam grdih besed, nikoli se grdo ne obnašam, vedno sem prijazna itd, samo eni si druga ne zaslužijo. Da pa naletiš na tako osebo, ki ti to naredi, meni je jasno, da smo si sami krivi, ma saj to si res težko odpustiš. Tolaži me samo to, da ko se primerjam s to osebo, da sem v vseh pogledih boljša od nje, sem inteligentna, prijazna, pa na koncu še bolje zgledam (res ne vem kaj moški vidijo, pa če je tole izpadlo samovšečno, pa naj izpade). No forum je zato, da lahko poveš tisto kar drugim v realnem življenju ne moreš, nič hudega če napišem tisto, kar mislim in drugi ne vedo.

Jaz se s svojim poročenim ljubimcem vsak dan dobivam v motelu za dnevni počitek.


Jaz ne verjamem v nobene sile, pa nisem med tistimi, ki varajo, sem bila prevarana in to na najgrši način, pa nimam otrok in z mojim nisem imela družine, lahko samo rečem, da to zelo boli, sploh ko se neka oseba laže o tebi, ker ve da je zelo zafrknila in da bi sama lepše izpadla. Ženska s katero me je tip prevaral, je podn od človeka, najslabši možni karakter, neodgovorna, ne skrbi za otroke, dejasnko njena dodana vrednost je pi**a in nič drugega. Ni me upala pogledat v obraz, ker je vedelakaj je naredila in nima vesti, razmišlja pač s p… Moje besede so grde, tako mimogrede, nikoli ne uporabljam grdih besed, nikoli se grdo ne obnašam, vedno sem prijazna itd, samo eni si druga ne zaslužijo. Da pa naletiš na tako osebo, ki ti to naredi, meni je jasno, da smo si sami krivi, ma saj to si res težko odpustiš. Tolaži me samo to, da ko se primerjam s to osebo, da sem v vseh pogledih boljša od nje, sem inteligentna, prijazna, pa na koncu še bolje zgledam (res ne vem kaj moški vidijo, pa če je tole izpadlo samovšečno, pa naj izpade). No forum je zato, da lahko poveš tisto kar drugim v realnem življenju ne moreš, nič hudega če napišem tisto, kar mislim in drugi ne vedo.[/quote]
Zensko najdla da jo oklicujes kaj ti je ONA naredila? Kaj si bila z zensko v vezi???? No,potem se lahko idiotu torej samo smejis ce je iz ferrarija v stoenko presaltal 🙂 .


1. A imata potem mesecni najem tj je kaj ceneje?
2. Se ti da z njim sex.vsak dan?? Te ne mine? V cem je car? Prepovedano? Drzno?
3. Zakaj pa ne zazivita kot cloveka (se odpovesta razmerjem,ki vam ucitno vec ne ustrezajo in jim niste predani) in se ne rabita potikat kot dve podgani po zadnjih luknjah?

Oja sobe za eno noč so kr biznis.

Očitno naokoli blodi dosti nesrečnih – ali pa vsaj močno zbeganih ljudi, ki v bistvu ne vedo, kaj bi radi v svojem življenju.

Sorodnik je hodil z dekletom, s katerim sta bila prva 4 leta on-off par.
Potem sta zaživela skupaj in ona ga je začela varati.
Ljubimce je vodila v njuno stanovanje, žal pa je vse skupaj opazila v.d. tašča – a je molčala, povedala nam je kasneje.
Vseeno sta se poročila, novopečena žena je nadaljevala z naskoki drugod, čez nekaj let je začel drugod naskakovati tudi mož.
Še čez nekaj let sta se ločila.
Zabavno šele pride: zdaj on vara svojo ljubico z nekdanjo ženo (ta nima stalnega partnerja), njegova ljubica pa se še vedno daje dol z bivšim možem.

Prava patologija oz. material za žajfnico “kdo koga jebe”, je pa precej neokusen oz. ni primeren za tiste z bolj občutljivim želodcem.

Bloden narod, legenda. Tale spis, me je nasmejal do solz….

“Kdo koga jebe”, haha……


Jaz ne verjamem v nobene sile, pa nisem med tistimi, ki varajo, sem bila prevarana in to na najgrši način, pa nimam otrok in z mojim nisem imela družine, lahko samo rečem, da to zelo boli, sploh ko se neka oseba laže o tebi, ker ve da je zelo zafrknila in da bi sama lepše izpadla. Ženska s katero me je tip prevaral, je podn od človeka, najslabši možni karakter, neodgovorna, ne skrbi za otroke, dejansko njena dodana vrednost je pi**a in nič drugega. Ni me upala pogledat v obraz, ker je vedela, kaj je naredila in nima vesti, razmišlja pač s p… Moje besede so grde, tako mimogrede, nikoli ne uporabljam grdih besed, nikoli se grdo ne obnašam, vedno sem prijazna itd., samo eni si druga ne zaslužijo. Da pa naletiš na tako osebo, ki ti to naredi, meni je jasno, da smo si sami krivi, ma saj to si res težko odpustiš. Tolaži me samo to, da ko se primerjam s to osebo, da sem v vseh pogledih boljša od nje, sem inteligentna, prijazna, pa na koncu še bolje izgledam (res ne vem, kaj moški vidijo, pa če je tole izpadlo samovšečno, pa naj izpade). No forum je zato, da lahko poveš tisto kar drugim v realnem življenju ne moreš, nič hudega če napišem tisto, kar mislim in drugi ne vedo.[/quote]
ozavesti si to: ta peečka ni nič kriva, kriv je tvoj … veš, nima te rad


1. A imata potem mesecni najem tj je kaj ceneje?
2. Se ti da z njim sex.vsak dan?? Te ne mine? V cem je car? Prepovedano? Drzno?
3. Zakaj pa ne zazivita kot cloveka (se odpovesta razmerjem,ki vam ucitno vec ne ustrezajo in jim niste predani) in se ne rabita potikat kot dve podgani po zadnjih luknjah?[/quote]
Ti si pa en bednik v duhu, ki si ni sposoben najti ene kurvetine, ki bi ti jajca spraznila.


Haha faca “kdo koga jebe”. Dobesedno res.

New Report

Close