Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?

ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?

Zanimivo tole branje, nikogar ne obsojam, samo tuhtam, kaj je z mano “narobe”, da nimam ne želje, ne volje, ne časa, ne potrpljenja … za kaj takega. Prelena, ali kaj?

Da bi z vlažilnimi robčki skakala po nekakšnih sekretih? Ali pa se valjala po postelji ene druge? Zame bi bilo to vse preveč stresno. Da ne omenjam tega, kako nikakva lažnivka sem. Meni bi menda na čelu pisalo kje sem bila.

Še celo za alibi nisem dobra 🙁 Enkrat sem bila, pa sem raje ugasnila telefon, ker nisem bila prepričana, ali bom zvozila, če bi me tist nesrečnik takrat poklical in kaj preverjal. V glavnem, dobri ste, da se vam da.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Varanja niti ne obsojam, sama sem nekoč varala, bila prevarana, bila mnogo let tudi ljubica poročenim, edino, kar se nikoli nisem šla, nisem varala v postelji njegove partnerke, žene itd.. to se mi zdi podlo in tudi moškega, ki je to ponudil kot opcijo sem odpikala.

Torej moteli, moj dom kadar sem bila samska, vikend izlet (službene pot)..

Ah, priznajmo spomini pa vedno ostajajo in to nekaj steje. Pred leti sem imela razmerje s prijateljem, ki je bil v vezi ( ni bil porocen) zelo rada sva hodila skupaj v gore, smucat, v glavnem kjer je bil sport tam se bila jaz . In se je nekega lepega dne zgodilo, da je to prijateljstvo postalo kaj vec kot le stisk rok . Nikoli v zivljenju ne bom pozabila, kako sva po zimskem sestopu iz Triglava najno veselje dokoncala se z ufff super sexom na Kalvariji , potem zopet turna smucanja , hitro nekam na sneg, hribi nekam na soncek, avto, soba … Danes sva oba porocena in kadar se srecava se smejiva. Nikoli mi ne bo zal, da sem uzivala ( kljub temu, da je imel resno zvezo) zavedala sva se tega, da naju druzi sport in sex vec ne. Jppp lustn je blo 🙂

On pričakuje drugega otroka, pa si še vedno z njim zaradi seksa? Jaz ne bi mogla biti, dobra si. S svojim ljubimcem sem se dobivala, ko sva bila oba samska, on je že vmes imel resno punco, samo mi sploh ni povedal, ko sem ga odkrila na laži, sem nemudoma z njim prekinila. Stara prijatelja gresta skupaj na pico ali pijačo? Predvidevam, da ne prihajaš iz majhnega kraja, če si iz majhnega kraja, te takoj obirajo. ;)[/quote]

se strinjam, to je res ultra pokvarjen tip …

Pojma nima, kje. Vse moje ljubezni so se dogajale pri meni, ali pri njej.
P.s. Vedno je bila edina in samo ena.
Svojih žensk nikoli nisem mešal z drugimi!

PA TE NI NIČ SRAM?????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest ee tudi javim

Najveckrat v avtu, mojem ali njegovem-ceprav raje mojem, da v njegovem ne pustiva kaksnih sledi, ker je vezan. Drugace pa bolj v nocnih urah kaksna osamljena klopca, gozdicek, hribcek,.. oba imava rada cudne lokacije in tudi to je najin cilj dobivanja.

New Report

Close