Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?

ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?


Kriv česa?samski lahko seksajo s komer hočejo. Vezani pa ne, razen če imajo drugače ustimano. Poglej z drugega vidika. Če vezane mu visi za njegov zakon, čemu bi se samski sikiral za njegov zakon?
Vara se ker se lahko. Prevarani pa odloča bo oprostil ali ne. Samo v tem je stos. Tako kot si varajoci vzame pravico do postranskega seksa tako si lahko prevarani vzame pravico tolerirati spodrsljaje ali pa ne.
Največkrat je tako da ljudje nočejo videti da partnerju paše ta postranski seks. Odstranili bi ljubico ne bi pa sankcionirali varajocega ker je to prezahtevno ,potegne nemalo težav za seboj. In kaj se zgodi nova ljubica seveda.
Problem ni v samskih ampak samo in zgolj v vezanih.[/quote]
Kriv varanja!
Ker ko gre za varanje, ne gre za iskrenost, a ni res? Če bi bilo varanje pozitivno dejanje, ne bi potrebovalo prikrivanja in laganja, a ne?
Če pa žena ve, da gre desc špičit drugo, ne da bi si ob tem zatiskala oči – to je zelo pomembno, ker zatiskanje oči je spet element zabrženega dejanja varanja – potem tu sploh nimamo opravka z varanjem, ampak z ničimer pravzaprav.
Samski ali ne samski, ko VEŠ, da je tvoje dejanje varanje – ker VEŠ, da ga izvajaš nekomu za hrbtom – si kriv!! Kriv si, ker VEŠ, kaj počneš, pa KLJUB TEMU to počneš![/quote]
Kako samska oseba lahko vara hebacevo ženo? Po kateri logiki?
Vara jo s čim? Z njenim možem? A sta potem ženski ljubimki da bi jo lahko varala? Ne. Vara in samo vara mož. Če bi mene moj mož varal bi me varal on in ne njegova ljubica saj z njo nisem v nobeni vezi. Če bi bila jaz z njo v vezi in bi jo moj mož naskočil potem bi me varala oba. Razčistite pojme.
Jaz bi z mozem plesala tango nikakor se ne bi ukvarjala z njegovo Hebacico.


1. A imata potem mesecni najem tj je kaj ceneje?
2. Se ti da z njim sex.vsak dan?? Te ne mine? V cem je car? Prepovedano? Drzno?
3. Zakaj pa ne zazivita kot cloveka (se odpovesta razmerjem,ki vam ucitno vec ne ustrezajo in jim niste predani) in se ne rabita potikat kot dve podgani po zadnjih luknjah?[/quote]
Ti si pa en bednik v duhu, ki si ni sposoben najti ene kurvetine, ki bi ti jajca spraznila.[/quote]
U vau! Kurvetina za jajca praznik? Tega ne pocnem, padam na Dame in ne ceneno robo.


Jaz ne verjamem v nobene sile, pa nisem med tistimi, ki varajo, sem bila prevarana in to na najgrši način, pa nimam otrok in z mojim nisem imela družine, lahko samo rečem, da to zelo boli, sploh ko se neka oseba laže o tebi, ker ve da je zelo zafrknila in da bi sama lepše izpadla. Ženska s katero me je tip prevaral, je podn od človeka, najslabši možni karakter, neodgovorna, ne skrbi za otroke, dejansko njena dodana vrednost je pi**a in nič drugega. Ni me upala pogledat v obraz, ker je vedela, kaj je naredila in nima vesti, razmišlja pač s p… Moje besede so grde, tako mimogrede, nikoli ne uporabljam grdih besed, nikoli se grdo ne obnašam, vedno sem prijazna itd., samo eni si druga ne zaslužijo. Da pa naletiš na tako osebo, ki ti to naredi, meni je jasno, da smo si sami krivi, ma saj to si res težko odpustiš. Tolaži me samo to, da ko se primerjam s to osebo, da sem v vseh pogledih boljša od nje, sem inteligentna, prijazna, pa na koncu še bolje izgledam (res ne vem, kaj moški vidijo, pa če je tole izpadlo samovšečno, pa naj izpade). No forum je zato, da lahko poveš tisto kar drugim v realnem življenju ne moreš, nič hudega če napišem tisto, kar mislim in drugi ne vedo.[/quote]
ozavesti si to: ta peečka ni nič kriva, kriv je tvoj … veš, nima te rad[/quote]
Itak da me nima, ampak ko bi videl situacijo, bi ti bilo jasno, da še kako je tudi ona kriva. Ko si je on hotel pumpat ego, mu je ona nastavila in to takoj. Sicer pa kdo se bo sekiral zaradi stare babe kot je ona. Sem že rekla,da ženske ko so starejše spsicer lepe in privlačne, dokler ohranijo dostojanstvo. Ta ga pač ni. Smili se mi njena hči, res.

In kaj tebe pri tem moti? Zivijo tako kot jim paše in če so s tem zadovoljni, je tudi OK. Očitno pa moti vas nedojebance to, da imajo oni poslihtano seksualno življenje pa kakorkoli že. Medtem ko ga vi nimate in z zgražanjem ter kritiziranjem hočete nadomestit ta manjko. Pa ne rata, a ne?


1. A imata potem mesecni najem tj je kaj ceneje?
2. Se ti da z njim sex.vsak dan?? Te ne mine? V cem je car? Prepovedano? Drzno?
3. Zakaj pa ne zazivita kot cloveka (se odpovesta razmerjem,ki vam ucitno vec ne ustrezajo in jim niste predani) in se ne rabita potikat kot dve podgani po zadnjih luknjah?[/quote]

Ker jo/ju to ne vznemirja in ne zadovolji tako, kot to, kar počne/ta skupaj tistih par urc na dan. ker jih to najbolj rajca in kuri, ker so drugače prazni, z neizdelano samopodobo.

To so ljudje ki niso sposobni z nekom zaživet, ker si tega ne želijo, niso zreli za neko zvezo nekoga gledat več kot tiste dve, tri urce dnevno. Seks za popestritev, potem pa se vrnejo v monotonost vsakdanjika, ki je samo maska in farsa za sorodnike, pa sosede – češ kako imajo urejen lajf.

“bistvo nekaterih prešuštnikov”

dobro povedano, to so bedniki, ki se skrivajo, podgane so. PODGANE. Smrdljivi prekleti lažnjivci.

Nisem brala vseh komentarjev, pa vseeno sem razbrala kolko se eni kajfate 🙂
Pa ne vem zakaj… je pa ponavadi tako, da pri tistih, ki so taki svetniki in vse branijo, lih tisti imajo na koncu partnerja ki vara ali pa se zanima itd..

Jst sem mnenja, da moras dat cloveku tud malo svobode, pa ne mislim zdej na neko odprto razmerje, ampak uno, pusti cloveku dihat… k tle kar sem prebrala od komentarjev je samo dusenje 🙂
Mislim pa, da, ce je clovek spostljiv, je v razmerju samoumevno kje so meje, za to naceloma dusenje ni potrebno.

Vcasih imam obcutek, da vas dosti misli, da so vasi partnerji vase… ne vem… sorodne duse (?), ki zacnejo in koncajo skupaj, ki je razmerje taka pravljica, da pa ze ni mogoce, da bi prislo do kaksnega varanja in bla bla bla… ko pride pa pade bomba ane…
Npr ze samo v nasi druzbi je en tip, tipo je bomba, privlacen, ohranjem… njegova zena tudi… ful lepa zenska, oba stara med 45-50, vse popolno, sploh v njeni glavi… 🙂 on ima pa redno ljubico, ampak sej njemu niti ni, da bi se locila ali kej… imata z zeno tri otroke, od tega je najmlajsi star 10 let.. pac vse lepo laufa…
In taksnih zgodb je na tisoce… lepsih, grsih.. tko, da ne vem zakaj ste tolk “zacudeni”, preseneceni, nastrojeni…

Poročeni kreten in kuzla ki z poročenim idiotom “sodeluje”, sta oba za ” odstranit”. SKRIVATA SE KOT PODGANE. NA koncu se zagabita drug drugemu. Družina pa ves čas trpi. Pa še tragični konci ko mož ali žena izve.

namesto, da se ukvarjate z nekimi tretjimi osebami – se ukvarjajte s svojimi partnerji/kami

tole tvoje prekletstvo pa ne izraža empatije do ljudi … si še hujše kot tistih, ki jih preklinjaš in pošiljaš v pekel ☺

ne se smejat, ni smešno, ko plačaš za solze od bližnjih ki so prizadeti. Tudi tistim ki se dotikajo poročenih izdajalcev, pride plačilni dan.


Imaš kaj časa?

In kaj tebe pri tem moti? Zivijo tako kot jim paše in če so s tem zadovoljni, je tudi OK. Očitno pa moti vas nedojebance to, da imajo oni poslihtano seksualno življenje pa kakorkoli že. Medtem ko ga vi nimate in z zgražanjem ter kritiziranjem hočete nadomestit ta manjko. Pa ne rata, a ne?[/quote]

Nedojebanec =nekdo, ki mu ne uspe potešiti svoje spolne sle.
Zame jo gornji akterji pač ne potešijo – če skačeš iz postelje v posteljo, menjavaš partnerje (a temu se zdaj pošlithatno spolno življenje reče?) in ne veš, kaj bi, potem pač nisi zadovoljen.

Dobivajo se pri njih doma, to se dela tudi v službi, po službi itd. Ne vem, kako v službi to delodajalec tolerira. Vem za eno veliko podjetje, kjer je to očitno normalna praksa, uprava seznanjena pa niso nič naredili.

Take stvari bi se morale obelodaniti 🙂 pa da zvem kje so take radodajke al je samo ena taka?

pa kako vam rata tipkati takšne blodnje, mimosunke … tema je o dobivanju / kraju, času za intimo – ne pa obsojanje izvajanja intime ☺

No saj sem napisala v službi. Evo, pa jaz ne obsojam, super fajn.

Nič ni lepšega kot nabrisat eno mlado samsko v zakonski postelji, če poročen z eno tako kot je ta, ki bi jih vse pošiljala v pekel. ☺


Kriv varanja!
Ker ko gre za varanje, ne gre za iskrenost, a ni res? Če bi bilo varanje pozitivno dejanje, ne bi potrebovalo prikrivanja in laganja, a ne?
Če pa žena ve, da gre desc špičit drugo, ne da bi si ob tem zatiskala oči – to je zelo pomembno, ker zatiskanje oči je spet element zabrženega dejanja varanja – potem tu sploh nimamo opravka z varanjem, ampak z ničimer pravzaprav.
Samski ali ne samski, ko VEŠ, da je tvoje dejanje varanje – ker VEŠ, da ga izvajaš nekomu za hrbtom – si kriv!! Kriv si, ker VEŠ, kaj počneš, pa KLJUB TEMU to počneš![/quote]
Kako samska oseba lahko vara hebacevo ženo? Po kateri logiki?
Vara jo s čim? Z njenim možem? A sta potem ženski ljubimki da bi jo lahko varala? Ne. Vara in samo vara mož. Če bi mene moj mož varal bi me varal on in ne njegova ljubica saj z njo nisem v nobeni vezi. Če bi bila jaz z njo v vezi in bi jo moj mož naskočil potem bi me varala oba. Razčistite pojme.
Jaz bi z mozem plesala tango nikakor se ne bi ukvarjala z njegovo Hebacico.[/quote]
Pa kar ne razumejo in ne razumejo.
Samska frčafela vara zato, ker je del varanja, ne vara pa nikogar! Ko samska IZVE, da je njen jėbač poročen, in ZAVESTNO da noge narazen, VARA! Ni vprašanje, koga, ker samski nima koga varat, ampak samo kaj. In kaj počne samska, ki VE, da je moški poročen oz. ima družino, pa kljub temu ZAVESTNO da noge narazen? Vara!

sem slišala, ne vem pa če je res, da v pisarni enega večjega slo podjetja, ženske hodijo v službo kar brez hlačk, pol pa si jo grejo kar same mal poradirat na WC ali tud s kom.

Ni zdaj treba faušije zganjat, ker imajo eni več kavs partnerjev, vi pa nobenega.

Imam bolj občutek, da so tile “I still haven’t found what I’m looking for” skakači v sebi do nezavesti fovš ljudem, ki imajo normalna, vsaj povprečna partnerska razmerja – in potem to prikrivajo z očitanjem o neki nedoj….

Basen o lisici in kislem grozdju pač…

meni se zdi pa tole komplicirano…recimo, da hodiš v službo…ko končaš bi se eventuelno lahko dobila na hitro, ampak nisem stuširana, noge malce prešvicane, podpazduhe ne ravno dišeče, tako da res ne razumem, kako lahko potem grete z ljubimcem karkoli…mene bi bilo sram..
a greste najprej domov (da vas vidi mož kako se tuširate in rihtate?) in potem na zmenek? Ne štekam, KAKO?
med vikendom pa tudi, kdaj, a nimate otrok, moža, ki vas doma gleda ko se naštimate in stuširate in greste? Kako to vse prekrijete…? Moške štekam, ker jim je vseeeno kolk smrdijo in kolk majo noge prešvicane, žensk pa ne štekam..pojasnilo??

če skočiva med malico, ona prinese vlažilne robčke in to zadostuje

O matr.
Upam, da ona ni moja sodelavka.

New Report

Close