Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljančani in vaške bejbe

Ljubljančani in vaške bejbe

Česa ne razumeš?
Sem že zgoraj jasno napisala, da ne vem več cene kavbojk.
In ne, ne spomnim se imena trgovine. Verjetno je itak več ni, že takrat ni imela nobenega obiska. Ob taki napinjeni žabi pač človek ne more pričakovat, da bo obisk.
[/quote]

Zakaj bi ta dogodek uvrstili v splošno mnenje o tem da se je treba dokazovat v Ljubljani kot je ena predhodnica napisala?
Izogibaj se ljubljanskih prodajaln in kupuj v svojem kraju, da se ti ne bo treba dokazovat v Ljubljani. Lahko pa kupuješ še vedno pri Kitajcih poceni, ker tam ni ljubljanskih prodajalk LOL

Zakaj bi ta dogodek uvrstili v splošno mnenje o tem da se je treba dokazovat v Ljubljani kot je ena predhodnica napisala?
Izogibaj se ljubljanskih prodajaln in kupuj v svojem kraju, da se ti ne bo treba dokazovat v Ljubljani. Lahko pa kupuješ še vedno pri Kitajcih poceni, ker tam ni ljubljanskih prodajalk LOL
[/quote]

Pa kaj je s tabo narobe? Si čisto zblojena ali kaj?
Jaz ne nabavljam nič v LJ. Od kje ti ideja, da kaj nabavljam v LJ?
Ti je tako težko razumet, da sem pisala o preteklosti?
Kdo piše o kakem dokazovanju? Nikkjer nisem pisala, da se moram kaj dokazovati v LJ. Kaj bi se vendarle morala dokazovat? O kakih Kitajcih ti to pišeš? A misliš tiste kitajske trgovine, ki jih imate v LJ? Sem ti napisala, da ne nabavljam v LJ.

Če za svije ni dobro, za ljudi pa je da še plačajo????? Saj zastopim javna kuhinja, samo vseeno to so ljudje!?!?!

Če za svije ni dobro, za ljudi pa je da še plačajo????? Saj zastopim javna kuhinja, samo vseeno to so ljudje!?!?!
[/quote]

Seveda, za Ljubljančane je pa vse dobro. Svinjam pa res ne daš zanič hrane, zanič je za Ljubljančane pa še plačajo jo.

Pa kaj je s tabo narobe? Si čisto zblojena ali kaj?
Jaz ne nabavljam nič v LJ. Od kje ti ideja, da kaj nabavljam v LJ?
Ti je tako težko razumet, da sem pisala o preteklosti?
Kdo piše o kakem dokazovanju? Nikkjer nisem pisala, da se moram kaj dokazovati v LJ. Kaj bi se vendarle morala dokazovat? O kakih Kitajcih ti to pišeš? A misliš tiste kitajske trgovine, ki jih imate v LJ? Sem ti napisala, da ne nabavljam v LJ.
[/quote]

LOL

Glede na čustva ki jih gojite Ljubljančani do seljakov in obratno se ne bi čudil, če lokalni seljaki v izdelke, ki so za Ljubljano namerno kaj ne namešajo, recimo, se poščijejo ali si ga zdrkajo not. Ljubljančani pa ko vidijo seljaka, da kupuje drug avto, ga pa nalašč naserjejo in prodajo skropocalo. Ali kaj podobnega.

tam še cenijo kmečke fante:

https://www.youtube.com/watch?v=cemE7-DoJJE

To je pa čista resnica.
Ena ženska, ki živi v hiši, da bi pogledala luzerja iz bloka?
[/quote]

Misliš luzerka, ki živi pri starših v hiši, ali tašči?

Dobro afne guncate o uporabnosti kmetavzarjev. Kkao to, da so potemtakem pogoste teme, kako naj podeželan babo dobi?

Saj je splošno znano, da karkoli skoraj je v Ljubljani uspešnega, ni sad Ljubljane, temveč okoliški inteligenčni kvocient, zaplojen ravno na vasi.
Sami ljubljančani, vsaj tisti, ki ste se doselili v upanju na boljše življenje, ste že dojeli, kakšen IQ ima povprečen, blokovski ljubljančan. Ni potrebno veliko, dovolj je, da ga vidiš, poslušaš med pogovorom ali stopiš na mestni avtobus.
Ker je res, da je tudi ogromno šolarjev iz drugih krajev in, da ne pride do pomote, Pravega ljubljančana zlahka prepoznaš po vzvišeni drži, premajhni konfekcijski številki oblačil, neprestano uporabo pametnega telefona, tudi če pritiska na enake ikone, izstopajoči frizuri in našopirjenostjo. Ponavadi se zadržujejo v osprednjem delu, pa naj bo to avtobus ali vlak, važno, da je v ospredju in, da ga vsak mimoidoči opazi.
To me pripelje do glavnih značilnosti, ki so, po mojih opažanjih seveda: Uživanje prepovedanih substanc, alkoholiziranost, podpovprečen IQ, črka, ki je SSKJ ne pozna >>Ł

Samske babe s kmetovo bodo raje dosmrtno samske, kot vzele kmeta.

Vsaka razumna ženska bi raje dosmrtno ostala samska kot pa morala prenašati tebe. Čisto logično!

Ne vem, kaj imam jaz s kmeti. Ampak dobro. Lej, pljuvajte po žabarjih, kolk hočete, babe bodo raje samske, kot da bi jemale kmete. V drugih temah se potrebneži itak pridušate, da imajo babe raje pse, kot vas, pišete tudi zagrenjene poste o uporabi vibratorjev…

Jp, če bi te katera taka s kondicijo na zdravem zraku dobila v roke, bi ti izdahnilo, tako si pa še vedno živo in ni strahu, da bi se ti kaj hudega zgodilo.

Golobučna, a nisi nekaj mesecev nazaj trdila, da na kmetih sploh ni bab? Kaj zdaj, zdaj se pa že palijo nate, če jih pa ni, praviš?😁…. al si sfuzlano, je pa dobro, da vedno poskrbiš za smeh, ker česa tko norega pa težko srečaš kje, kot si ti.


Ja, viš, pol se moraš vprašat, zakj imajo babe v mestih cucke, ne? Očitno si s tabo nima kaj pomagat nobena, če se od strahu poščiješ v hlače ob pogledu na babo, kot si napisal? In takih vas je pol menda kar precej, pa so si cucke umislile, da imajo družbo.😁


Saj je splošno znano, da karkoli skoraj je v Ljubljani uspešnega, ni sad Ljubljane, temveč okoliški inteligenčni kvocient, zaplojen ravno na vasi.
Sami ljubljančani, vsaj tisti, ki ste se doselili v upanju na boljše življenje, ste že dojeli, kakšen IQ ima povprečen, blokovski ljubljančan. Ni potrebno veliko, dovolj je, da ga vidiš, poslušaš med pogovorom ali stopiš na mestni avtobus.
Ker je res, da je tudi ogromno šolarjev iz drugih krajev in, da ne pride do pomote, Pravega ljubljančana zlahka prepoznaš po vzvišeni drži, premajhni konfekcijski številki oblačil, neprestano uporabo pametnega telefona, tudi če pritiska na enake ikone, izstopajoči frizuri in našopirjenostjo. Ponavadi se zadržujejo v osprednjem delu, pa naj bo to avtobus ali vlak, važno, da je v ospredju in, da ga vsak mimoidoči opazi.
To me pripelje do glavnih značilnosti, ki so, po mojih opažanjih seveda: Uživanje prepovedanih substanc, alkoholiziranost, podpovprečen IQ, črka, ki je SSKJ ne pozna >>Ł



Saj je splošno znano, da karkoli skoraj je v Ljubljani uspešnega, ni sad Ljubljane, temveč okoliški inteligenčni kvocient, zaplojen ravno na vasi.
Sami ljubljančani, vsaj tisti, ki ste se doselili v upanju na boljše življenje, ste že dojeli, kakšen IQ ima povprečen, blokovski ljubljančan. Ni potrebno veliko, dovolj je, da ga vidiš, poslušaš med pogovorom ali stopiš na mestni avtobus.
Ker je res, da je tudi ogromno šolarjev iz drugih krajev in, da ne pride do pomote, Pravega ljubljančana zlahka prepoznaš po vzvišeni drži, premajhni konfekcijski številki oblačil, neprestano uporabo pametnega telefona, tudi če pritiska na enake ikone, izstopajoči frizuri in našopirjenostjo. Ponavadi se zadržujejo v osprednjem delu, pa naj bo to avtobus ali vlak, važno, da je v ospredju in, da ga vsak mimoidoči opazi.
To me pripelje do glavnih značilnosti, ki so, po mojih opažanjih seveda: Uživanje prepovedanih substanc, alkoholiziranost, podpovprečen IQ, črka, ki je SSKJ ne pozna >>Ł


Ja, viš, pol se moraš vprašat, zakj imajo babe v mestih cucke, ne? Očitno si s tabo nima kaj pomagat nobena, če se od strahu poščiješ v hlače ob pogledu na babo, kot si napisal? In takih vas je pol menda kar precej, pa so si cucke umislile, da imajo družbo.😁
[/quote]

Kaj je ločenec, a kavsaš svojega sina in tej sprevrženosti rečeš družina? Kje si ti nesamski?

Tu se prepirate kdo je boljši in kdo slabši. DEJSTVO je, da sam lahko pridelaš hrano kakršno koli hočeš. Dejstvo je, da nikoli ne špricaš njive, grede in sadje zato, ker pač moraš, ampak zato, da več obrodi. Ja, res je, 50 in več let nazaj niso špricali nič, je pa res, da so zato imeli parkrat manj pridelka. Če so na eni njivi nekoč pridelali za 1 tono žita, ga danes lahko pridelajo za 3 tone. Šprica se redke stvari, na primer sadje, ko gosence napadejo cvetove, šprica se tudi grozdje proti pajku in plesni. Proti plesni je skoraj obvezno, da špricaš, če ne gre grozdje hitro v maloro. Zdaj, če mestni ljudje mislite, da kmetje smrdijo, so debeli, prešvicani itd, še živijo vedno bolj zdravo od vas.

In če pogledate malo statistiko iz našega onkološkega inštituta, boste videli, da je največ obolelih za rakom pri nas tistih, ki prihajajo iz mest in gosto poseljenih krajev.

Nimam nič proti mestjanarjem in kmetom, ampak noben mi ne more reči, da je nek mestjanar majster za več stvari, kot pa kakšen kmet.

Mestjanarji so pač bolj urejeni, kmetje pa malo manj. Vaška dekleta so po navadi bolj naravna, kot pa mestna. Kakor koli obrneš sliko, kdo je lepši in kdo ne, kdo bolj sposoben in kdo ne, se vedno najdeta dva, ki se imata rada in sta si všeč v marsičem.

O ko se pa tale bebček oglasi pa itak veš, da je kriza.
Se ima za inteligentnega, v resnici žre pa samo hrano, ki jo kmetje pridelajo.
Samo skrajno bebavi luzerčki pljuvajo po ljudeh, ki jim prodajajo hrano.

Daj mi povej zakaj je po portalih za samske taka močna prevlada mestjanarskih moških?
Predvsem ljubljanskih srajc se tare gor.

Meni hrano proda trgovka v Lidlu ali Sparu. Hrana prihaja iz španskih, nemških, nizozemskih industrijskih kmetijskih zadrug.

Nič jaz ne rabim slovenskih kmetov.

Daj mi povej zakaj je po portalih za samske taka močna prevlada mestjanarskih moških?
Predvsem ljubljanskih srajc se tare gor.
[/quote]

Ti pa meni povej, zakaj ko kakšen podeželan odpre temo, kako naj si babo dobri, se nobena ne javi, vsi ga napadate, s kmečkimi babami vred?

No ti bebček, bebčkasti, ker drugega ti res ne morem reči: pa ti veš, da tista hrana iz ind. kmetijskih zadrug kot jim praviš, ne zraste v mestu sredi betona, ampak jo tudi tam pridelajo kmetje?
Ali pa res tako zabit, da tudi tega ne veš?
Veš v vašem betonu ne zraste nič.
To vedo že otroci, ko končajo OŠ.
Verjetno to vedo tudi otroci v šoli s prilagojenim programom.
Samo ti si tako zabit, da misliš, da hrana zraste sredi mestnega betona v eni fabriki.
Ne, tudi hrana iz Lidla in Spara je prišla iz pod rok kmetov.

Ti pa meni povej, zakaj ko kakšen podeželan odpre temo, kako naj si babo dobri, se nobena ne javi, vsi ga napadate, s kmečkimi babami vred?
[/quote]

Takih tem ne poznam. A take debate imate na monu ali kaj? Ne odpiram vseh tem tu gor.
Sem bila pa pred leti na teh portalih za samske. Skoraj sami deci gor. Misliš, da bo kak normalen. Na stotine mailov v par dneh. Sami obupanci, pretežno iz Ljubljane, se samo čudiš kaki luzerji so tam gor. Saj ne rečem, se najde tudi kak normalen, ampak večinoma so to mestni luzerčki ,brez pameti. Sem samo bežala dol.
Aja, je pa na monu kar nekaj tem o teh portalih in kaki luzerčki so tam gor. Čudno to, da so ravno iz mesta.

New Report

Close