Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubljančani in vaške bejbe

Ljubljančani in vaške bejbe

Vraga starega ne poznaš ti takih tem…

Tukaj so se že večkrat pojavili “oglasi” da kdo išče žensko za na kmetijo … pa ni bilo nobene gužve ali pa da bi se zagreble podeželske ženske kaj šele mestne. Res pa je, da niso bile priložene njihove slike ko so na traktorju John Deere na katerega bi bil marsikateri ameriški farmer neizmerno ponosen.
Še vedno imajo raje mestne fante čeprav nosijo namerno strgane pajkice in jakne z mucko okrog vratu ali kapuce in pijejo gin tonic ali mojito po slamci ne pa neke čobodre. To se vidi tudi po Ljubljani, luštne punce s svojimi fanti v pajkicah in jaknami z mucko.

Še vedno so mestni tipi terna, ker dišijo po armaniju. Tudi če žive pri mamici. Večina jih itak ne. Nič nikjer ne vidim , da bi se lušne punce gužvale okoli podeželanov.

Ha, ha mestni smrkavci, ki se tiščijo mami v mini blokovskem stanovanju dišijo po armaniju. Vic stoletja.
Pejd malo na ulico pa boš videl kako se mestni fanjte in mladi moški šemijo. Scotani kot klošarji. Pajkice so pa itak adijo pamet. Misliš, da gledaš babo v rit pa se obrne pa vidiš, da je dedec.
Ne dišijo po armanijih ti mestni frkolini, ampak smrdijo po klošarijadi. Pa katera bo marala raztrganca v pajkicah, ki se tišči mame v blokarskem sekretu?

Jaz vedno, ko vidim take pare razmišljam katera od teh dveh lezbijk je tip. Ker oboje zgledaa kot dve pupiki, v pajkicah in z mucko. Pač dve lezbijki, samo ena ima menda binglja. Menda.

Ha, ha mestni smrkavci, ki se tiščijo mami v mini blokovskem stanovanju dišijo po armaniju. Vic stoletja.
Pejd malo na ulico pa boš videl kako se mestni fanjte in mladi moški šemijo. Scotani kot klošarji. Pajkice so pa itak adijo pamet. Misliš, da gledaš babo v rit pa se obrne pa vidiš, da je dedec.
Ne dišijo po armanijih ti mestni frkolini, ampak smrdijo po klošarijadi. Pa katera bo marala raztrganca v pajkicah, ki se tišči mame v blokarskem sekretu?
[/quote]

Marsikatera. Podeželanov pa res nobena ne mara.

Glej, meni je vseeno, ali si dolgocajtna baba, ki nekaj teoretizira, ali pa si podeželan. V nobenem primeru ne drži, kar pišeš.

Jaz vedno, ko vidim take pare razmišljam katera od teh dveh lezbijk je tip. Ker oboje zgledaa kot dve pupiki, v pajkicah in z mucko. Pač dve lezbijki, samo ena ima menda binglja. Menda.
[/quote]

Povej že, ali si grda stara baba, ali faušljiv kmet brez kavsa. da vemo, od kod tvoje frustracije.

HAHAHA,EJ STARI A TI JE KAKŠNA PREPROSTA(KMEČKA)PUNCA NABILA ROGE HAHA ,BEJŽ,BEJŽ,PRI TVOJIH LETIH BI MORAL BITI MAL BOLJ RESEN .A NE?POSKUSI,SAJ BO ŠLO

General je ziher en agorafobični socialc v občinski bivalni enoti, ki jo zapusti le takrat, ko je treba podaljšat vlogo za denarno, ker glede na prispevke cele dneve visi na forumu in kokodaka bedastoče.

V glavnem zgleda, da na temo mestnih tipov še najbolj pizdakajo tipi kmetavzi z glasom vaške šunke z debelimi gležnji, ki jih še vaški ovčar ne bi poscal. Tolažijo se pa s pravljico, da mestni tipi socialo cuzajo in pajkice nosijo. Ljubljana so pasje sanje za vas bebčki. Dejte salame zavijat, ker to res znate, stil in bejbe pa prepustite nam.

Ta tvoj prijateljček pa tudi ni kaj dost dedca, če v Ljubljani fuc.ka strada, pa mora pol po vaseh nategovat neznane pohotne babe, da ga sploh lahko sem pa tja kdaj namoči…

Mislim, daj resno povej, bi ti pofukal popolnoma neznano žensko v parih minutah?
In to je zate seks?
Sorči, no, ampak še dr.kanje na suho je boljši seks od tega.

Ej, saj ste pridni in uporabni!
Sem z vasi, sem delal več let v LJ s še par meni podobnimi vaškimi “kmetavzi” v tem času, tudi šef je bil iber “kmetavz”, tam nekje iz gorenjskih Cerkelj. To so tisti iber kmetavzarski šefi, ko iz novega bmwa z blatnimi kolesi v karirasti srajci stopijo, s pivskim vampom in že na vse zgodaj s par litri v riti. Veš kaj se je dogajalo in se dogaja s pederskimi Ljubljančani? Prevzemate, nalagate in razlagate na roke tovornjake, prebirate svež pridelek, tudi po 12ur dnevno in z vsemi dodatki skupaj za minimalca. Kmetavzarji se vam režijo in s toplega štejejo palete za 450€ višje plače po 6ur dnevno od ponedeljka do petka, ja saj ste dojeli a ste rabili 2 leti, da ste na koncu spokali nazaj na zavod, vsaj tisti, kaj sem delal takrat njimi. Ne gre za diskriminacijo a ste za ponucat in bolj zabavno vas je gledat zmrzovat na odprtem v dežju, premočene v šminkerskih kavbojkah in teniskah v pelerini. V času dopustov (seveda ste si jih zasluži tisto poletje) smo mi kmetavzarji počeli isto, samo v gojzarjih in z viličarjem, ker noben ni bil tak idiot, da bi 20 palet robe dnevno na roke znosil 🙂 Vsa ta vaša brihtna populacija je bila iz Šiške in eden iz Podutika.

Ej, saj ste pridni in uporabni!
Sem z vasi, sem delal več let v LJ s še par meni podobnimi vaškimi “kmetavzi” v tem času, tudi šef je bil iber “kmetavz”, tam nekje iz gorenjskih Cerkelj. To so tisti iber kmetavzarski šefi, ko iz novega bmwa z blatnimi kolesi v karirasti srajci stopijo, s pivskim vampom in že na vse zgodaj s par litri v riti. Veš kaj se je dogajalo in se dogaja s pederskimi Ljubljančani? Prevzemate, nalagate in razlagate na roke tovornjake, prebirate svež pridelek, tudi po 12ur dnevno in z vsemi dodatki skupaj za minimalca. Kmetavzarji se vam režijo in s toplega štejejo palete za 450€ višje plače po 6ur dnevno od ponedeljka do petka, ja saj ste dojeli a ste rabili 2 leti, da ste na koncu spokali nazaj na zavod, vsaj tisti, kaj sem delal takrat njimi. Ne gre za diskriminacijo a ste za ponucat in bolj zabavno vas je gledat zmrzovat na odprtem v dežju, premočene v šminkerskih kavbojkah in teniskah v pelerini. V času dopustov (seveda ste si jih zasluži tisto poletje) smo mi kmetavzarji počeli isto, samo v gojzarjih in z viličarjem, ker noben ni bil tak ******, da bi 20 palet robe dnevno na roke znosil 🙂 Vsa ta vaša brihtna populacija je bila iz Šiške in eden iz Podutika.
[/quote]

Kaj je paletopremetovalec, a ti je zarad par ubogih Ljubljančanov in par sto evrov višje mezde kar v hlače prišlo? Precej bedna štorija, ki jo zmore sam govedarski um. Poščijem se ti po pederskem frisu lolek.

Žabari prave vaške bejbe videli niste razno na sliki. Videli pa ste dostikrat batine pa z vlakami nazaj bežali da ste avte pozabili, sami taki muceki ka se stiskajo radi ste


Sej zabavn nakladaš Ptujčan: dialekt maš pa tok nagravžen, da mam filing k da mi v ksiht prdiš, k ta drek berem.

Kje pa on ravno take najde? Same orng kmetice oz. žene orng kmetov? Živim na podeželju pa takih ni dosti naokrog. Mi je pa en kolega razlagal, da mu je ena ljubljančanka rekla, da v lj zelo težko najdeš kakšnega fajn serviserja. Menda ali nimajo pojma ali pa ni nič v hlačah za ponucat.

Jap, pol pa še zvemo, da mestne damic ev bistvu na kmetavze padajo. Kot da smo zabiti.

Ptuj ni vas in Ptujčanke s enimajo za vaščanke. In ne, definitivno s enimajo za kmetice.

Ptuj ni vas in Ptujčanke s enimajo za vaščanke. In ne, definitivno s enimajo za kmetice.
[/quote]
Nekam si zatrokirala, si ravno prišla izpred Emporiuma? 😅

A zate je zjutraj pa zvečer celi dan, dobro pol. Kmetavzi pa res okupirate forum nonstop, je opaženo.

Dr.kači že veste.

Ima tipson iz naslovnega posta kr prav. Je realno. Vi zbirčni ste pa itak na suhem.

New Report

Close