Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ljudje ZBUDITE se preden ponovno začnejo

Ljudje ZBUDITE se preden ponovno začnejo

V videu je celo ženska, ki se je na odru hvalila kako je of in sploh, da se je cepila in kolikokrat. Resno vam povemo NISO TO HECI. Vladam je smrt ljudi HEC vam pa ni. Za njih ste ŠTEVILKA DOBESEDNO. Imate številko? VPRAŠAJTE SE ALI IMATE ŠTEVILKO ALI NE?

Za njih ste številka. Niste nekaj, kar varujejo ampak ste nekaj kar varajo.

Naj vam nekaj enih in istih zlobnežev na forumu ne vzame razuma, da bi mislili, kritično, če ste še v redu in vsaj kolikor toliko zdravi.

Če bo prišlo do tega, da se bo PAMETNO z nečim cepiti, TUDI TAKRAT vam bomo, če bomo sledili informacijam, ki jim je zaupati povedali morda mi, da se CEPITE. Nikoli ne zaupajte slepo, kajti ljubljenih, ki jih izgubite za vedno v tem svetu ne zmorete kar tako dobiti nazaj.

( https://twitter.com/Thekeksociety/status/1698074315592478929?s=20 )

( https://twitter.com/thehealthb0t/status/1698085951916969993?s=20 )

O jebela, srhljivo! Kot da jih je demon obsedel. Sicer je tale Alex Jones postal malo nezanesljiv zaradi ene afere, a resnica kljub temu ostaja! V telo ti vbrizgajo strup. V naši širši družini imamo tri primere obolevnosti zaradi cepljenja. Ni pomagalo, da sem govorila, zdaj so zapleti, ki jim ni videti konca.

Poznam še primer, ko je oseba pristala v bolnici za zmeraj ker se je cepila in nihče ne prevzame odgovornosti. Ni hec! Res je.

Darwin, zato imamo strokovnjake, tebi še srednješolsko znanje o biologiji šepa, ker zagotovo nisi bil bleščeč učenec, sicer bi vedel osnove, kako cepivo deluje, bi pa druge poučeval in pamet solil, ker vidiš neke zarote in si s strahom razlagaš nekaj, česar ne razumeš zaradi nerazgledanosti, neizobraženosti in pomanjkanja znanja.

Prvo bi moral vsaj nekaj doštudirat iz področja (bio)medicine, da bi lahko o tem karkoli govoril. Kar ti počneš, je podobno temu, kot se najde nek vaški Lojzek in se počuti poklicanega, da poučuje druge o astrofiziki, ker je v rumenem tisku prebral par strani na to temo, čeprav nima ustrezne izobrazbe, ne znanja, ne kompetenc, ne nič. Prav je, da pametni ljudje, ki so za to kompetentni, odločajo tebi v prid, kar se tiče zdravja.

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 00:10

Darwin, zato imamo strokovnjake, tebi še srednješolsko znanje o biologiji šepa, ker zagotovo nisi bil bleščeč učenec, sicer bi vedel osnove, kako cepivo deluje, bi pa druge poučeval in pamet solil, ker vidiš neke zarote in si s strahom razlagaš nekaj, česar ne razumeš zaradi nerazgledanosti, neizobraženosti in pomanjkanja znanja.

Prvo bi moral vsaj nekaj doštudirat iz področja (bio)medicine, da bi lahko o tem karkoli govoril. Kar ti počneš, je podobno temu, kot se najde nek vaški Lojzek in se počuti poklicanega, da poučuje druge o astrofiziki, ker je v rumenem tisku prebral par strani na to temo, čeprav nima ustrezne izobrazbe, ne znanja, ne kompetenc, ne nič. Prav je, da pametni ljudje, ki so za to kompetentni, odločajo tebi v prid, kar se tiče zdravja.

 

Ej Matias, si pozabil lopato?

Sicer ne da meni šepa srednješolsko znanje o biologiji, jst še na vrtu vseh rastlin ne znam pa mnogo tega ne znam, pozabim, se ne spomnem itd. Res čist zares.

Vem pa, da bi ti prav prišlo:

( https://www.youtube.com/watch?v=vTRKy6oX9OM )

O mater kakšna izjava! Pa tolk se delaš pametnega. A ti sploh veš kaj se dogaja po svetu od 2019 dalje??

Sej zato pa pravim Darkotu, škoda njegovega truda za take ki se norčujejo. Dokler te ne doleti, lahko to pišeš. Da vidiš kaj barabe delajo, ne rabiš šol ampak pamet.

Enkrat si mi napisal, da uživaš ko prcaš forumaše. Jaz se tega spomnim, ti verjetno ne.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 03.09.2023 ob 00:20

O mater kakšna izjava! Pa tolk se delaš pametnega. A ti sploh veš kaj se dogaja po svetu od 2019 dalje??

Sej zato pa pravim Darkotu, škoda njegovega truda za take ki se norčujejo. Dokler te ne doleti, lahko to pišeš. Da vidiš kaj barabe delajo, ne rabiš šol ampak pamet.

Enkrat si mi napisal, da uživaš ko prcaš forumaše. Jaz se tega spomnim, ti verjetno ne.

Pust govedarja podmuklega. Taki so še slabši, kot politiki, ki so ljudem strup.

 

Dame in gospodje, ta trenutek je lep pogled na luno in saturn.

Darko kar naj obdrži svoje “prelomne” misli zase. Mislim, da je tukaj na forumu močna večina ljudi višje izobraženega od njega, čeprav se on počuti tako zelo poklicanega, da soli pamet drugim. Ne moreš, za vse so šole, ustrezna izobrazba in kompetence, ki izhajajo iz nje. Kam bi pa prišli, če bi imel vsak neizobražen in nekvalificiran bimbo svoj prav in bi odločal o tako pomembnem področju, kot je naše zdravje? Darwin nima pojma o biologiji, niti, kaj DNK, kromosomi, zgradba celic, mejoza, mitohondriji – in ker ga to iritira, torej znanost, so mu veliko ljubše s strahom prežete teorije zarot za nepoučene simpletone, da ne rabi mislit preveč.

 

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 00:36

Darko kar naj obdrži svoje “prelomne” misli zase. Mislim, da je tukaj na forumu močna večina ljudi višje izobraženega od njega, čeprav se on počuti tako zelo poklicanega, da soli pamet drugim. Ne moreš, za vse so šole, ustrezna izobrazba in kompetence, ki izhajajo iz nje. Kam bi pa prišli, če bi imel vsak neizobražen in nekvalificiran bimbo svoj prav in bi odločal o tako pomembnem področju, kot je naše zdravje? Darwin nima pojma o biologiji, niti, kaj DNK, kromosomi, zgradba celic, mejoza, mitohondriji – in ker ga to iritira, torej znanost, so mu veliko ljubše s strahom prežete teorije zarot za nepoučene simpletone, da ne rabi mislit preveč.

 

Šola ni vse, tudi s šolo bi bil Darmun precej zabit se mi zdi 🙂

Vedno bolj se mi zdi, da si ti na podobnem nivoju z biologijo kot Darwin. Pravzaprav, Darwin se vsaj trudi napredovati. Ti stopicljas na mestu vzvisenega in arogantnega namisljenega poznavalca biologije in sveta na splosno. Smo pri tvoji genetiki videli, kako se potuhnes, ko dobis malenkost bolj zahtevno vprasanje. In ja, stvari, ki jih nastevas smo imeli pri biologiji na faksu. Nasega profesorja je zlasti zanimalo kloniranje in genska manipulacija, ker je imel na teh podrocjih nekaj investicij in si je obetal velike dobicke. Na izpitu je bilo eno od vprasanj etika na teh dveh podrocjih.

Odgovor na objavo uporabnika
Šola ni vse, 03.09.2023 ob 00:44

Šola ni vse, tudi s šolo bi bil Darmun precej zabit se mi zdi 🙂

Seveda tudi šola ni vse, ampak če bi imel medicinsko fakulteto, bi se lahko skliceval vsaj na reference, da nekaj pa morda le zna, da ni takoj za odpis, saj je dokončal intelektualno zelo zahteven študij. Ironija pa je ta, da so najbolj neumni pogosto najbolj pametni, preveč, da jim škodi. Darmunu ne predstavlja ovir, da ni na nivoju obvladovanja srednješolske biologije, da bi druge poučeval o nevarnosti cepiv, ki so veliko bolj izobraženi, razgledani in pametnejši od njega, čeprav sam nima pojma o pojmih, kako delujejo. 😉

In to zdaj drži, ker si ti dejal, ki baziraš na čem? Na tem, da poleg mene sediš vsa moja leta in vidiš, kaj berem kaj poslušam, koga berem, koga poslušam? To ti hočeš povedat, da si zraven mene? JOOOOOOOOOJ NE. aJA RES SI V VSAKI TEMI, KOT OBSEDEN PRIVESEK

Veš, človek se lahko veliko tega sam nauči, ko zna brati in pisati. Sem človek, ki veliko prebere pa veliko preposluša ravno strokovnjake. Pa tudi sam kaj pogruntam pa je s časoma potrjeno. Veš, če o nečem drugemu govoriš, da ne ve se najprej prepričaj.

V marsičem nisem strokovnjak, tako da tudi to znam, da VPRAŠAM.

Kaj pa imaš ti od tega, da govoriš, d anič ne vem, med tem, ko mnogo tega povem, pa se ne otreš na to ampak le kot bedak, na hinavski način osebno dikreditiraš brez vsake argumentacije. Tvoja argumentacija je na način, da bi tiste, ki so na precepu ali pa malo premalo razumni potegnila v lažno doumljivost.

Ti npr, rečeš, da sliokar zna risat. Ja BRAVO. In kaj sedaj. Seveda, da zna saj je slikar. To ti je ena točka, ki bi ti jo ljudje potrdili. Potem bi dejal strokovnjak iz svoje stroke obvladuje v čemer je strokovnjak. Ne a res. Ja res. Bravo še en točka. Kaj v bistvu si povedal? Nič nisi povedal, kar vsak tepec ne samo pameten ne vesta. Vendar na ta način hočeš z nekimi splošnimi resnicami prekriti resnice, ki jih jaz omenjam. Zato si prasec človeški vsekakor pa če ne za druge zame zelo prozoren.

V bistvu, bi te zagotovo na gobec, če bi mi take podle izjavljal pred menoj v živo drugim ljudem, ko bi jim jaz kaj hotel odkriti ali obrazložiti. Sem pač dec in bi te trešu. In veš, kos te skriti anonimno se seveda ponavljate vedno znova saj vaše ponavljanje ne zahteva znanja niti prodornosti in truda.

Če pa bi to počel v živo pa ne bi večkrat, ker bi zagotovo ekskaliralo na raven, da bi se ustavilo. Tudi, če bi ti mene fental bi pač zaključil s svojo gnidno ušivostjo.

Razumeš prasec ogabni hinavski.

Zate nimam lepih besed.

Zdej pa odjebi a si tok pedra da niti to ne zmoreš? Se zadržuješ tudi v drugi hiši kjer te noben noče?

Ej ogaba. Lezete v tuj travnik ves čas.

Strokovnjak in pameten človek, če se imaš za pametnega ne bo lezel vedno znova nekam kamor ga ne vleče ga ne zanima. Tebe očitno zelo zanima vedno znova kaj imaš za povedati. In zadnji čas bi bil, da se na forumu odprejo teme in so potem plačljive da sodeluješ. Pa da vas potem vidim trloe kako boste skakali v moje teme in zdi se da bi kar obogatel z vami, saj brez mene ne znate.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 03.09.2023 ob 00:57

In to zdaj drži, ker si ti dejal, ki baziraš na čem? Na tem, da poleg mene sediš vsa moja leta in vidiš, kaj berem kaj poslušam, koga berem, koga poslušam? To ti hočeš povedat, da si zraven mene? JOOOOOOOOOJ NE. aJA RES SI V VSAKI TEMI, KOT OBSEDEN PRIVESEK

Veš, človek se lahko veliko tega sam nauči, ko zna brati in pisati. Sem človek, ki veliko prebere pa veliko preposluša ravno strokovnjake. Pa tudi sam kaj pogruntam pa je s časoma potrjeno. Veš, če o nečem drugemu govoriš, da ne ve se najprej prepričaj.

V marsičem nisem strokovnjak, tako da tudi to znam, da VPRAŠAM.

Kaj pa imaš ti od tega, da govoriš, d anič ne vem, med tem, ko mnogo tega povem, pa se ne otreš na to ampak le kot bedak, na hinavski način osebno dikreditiraš brez vsake argumentacije. Tvoja argumentacija je na način, da bi tiste, ki so na precepu ali pa malo premalo razumni potegnila v lažno doumljivost.

Ti npr, rečeš, da sliokar zna risat. Ja BRAVO. In kaj sedaj. Seveda, da zna saj je slikar. To ti je ena točka, ki bi ti jo ljudje potrdili. Potem bi dejal strokovnjak iz svoje stroke obvladuje v čemer je strokovnjak. Ne a res. Ja res. Bravo še en točka. Kaj v bistvu si povedal? Nič nisi povedal, kar vsak tepec ne samo pameten ne vesta. Vendar na ta način hočeš z nekimi splošnimi resnicami prekriti resnice, ki jih jaz omenjam. Zato si prasec človeški vsekakor pa če ne za druge zame zelo prozoren.

V bistvu, bi te zagotovo na gobec, če bi mi take podle izjavljal pred menoj v živo drugim ljudem, ko bi jim jaz kaj hotel odkriti ali obrazložiti. Sem pač dec in bi te trešu. In veš, kos te skriti anonimno se seveda ponavljate vedno znova saj vaše ponavljanje ne zahteva znanja niti prodornosti in truda.

Če pa bi to počel v živo pa ne bi večkrat, ker bi zagotovo ekskaliralo na raven, da bi se ustavilo. Tudi, če bi ti mene fental bi pač zaključil s svojo gnidno ušivostjo.

Razumeš prasec ogabni hinavski.

Zate nimam lepih besed.

Zdej pa odjebi a si tok pedra da niti to ne zmoreš? Se zadržuješ tudi v drugi hiši kjer te noben noče?

Ej ogaba. Lezete v tuj travnik ves čas.

Strokovnjak in pameten človek, če se imaš za pametnega ne bo lezel vedno znova nekam kamor ga ne vleče ga ne zanima. Tebe očitno zelo zanima vedno znova kaj imaš za povedati. In zadnji čas bi bil, da se na forumu odprejo teme in so potem plačljive da sodeluješ. Pa da vas potem vidim trloe kako boste skakali v moje teme in zdi se da bi kar obogatel z vami, saj brez mene ne znate.

 

Popravek: Tebe očitno zelo zanima vedno znova kaj imam za povedati.

Za@Matiasa

Sicer pa se mi ostalega besedila sploh ne zdi vredno popravljati, ker je itak namenjen pokvarjencu

Boš pokazal diplome? 🙂

    Darwin, zbudi se in pojdi k psihiatru, da ti začne  zdravit duševno bolezen!

Odgovor na objavo uporabnika
Zbudi se Darwin, 03.09.2023 ob 01:03
    Darwin, zbudi se in pojdi k psihiatru, da ti začne  zdravit duševno bolezen!

Suck my dick. Mislim, da bi bila ti pravi psihiater , ko bi mi ga potegnila in bi mojo po tvoje “norost” nate prenesel, ki imaš tok lufta še zanjo, SLUT

Darwin – tvoje strokovne reference ? Medicina ni “mehka znanost”, ki bi imela odprt kotiček za tvoj debatni krožek laika in za prazno filozofiranje, kaj si ti misliš o tem z zaključeno oceno 2 iz srednješolske biologije, ampak gre za naravoslovje. Tu si lahko vsaj toliko pošten do drugih, če že nisi do sebe, da ne pišeš o (znanstvenih) stvareh, o katerih nimaš pojma in ne kompetenc. 😉

Sem desno politično prepričana, za SDS, vendar laž mi je tuja in ne podpiram cepljenja, ki dokazano ni nikogar zaščitilo pred okužbo in nekaterim mladim ali v  srednjih letih povzročilo ponavljajoče strdke in infarkte! Sama poznam več primerov! Imam to smolo, da poznam. Ker delam nekvaluficiran poklic v UKC.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 01:09

Darwin – tvoje strokovne reference ? Medicina ni “mehka znanost”, ki bi imela odprt kotiček za tvoj debatni krožek laika in za prazno filozofiranje, kaj si ti misliš o tem z zaključeno oceno 2 iz srednješolske biologije, ampak gre za naravoslovje. Tu si lahko vsaj toliko pošten do drugih, če že nisi do sebe, da ne pišeš o (znanstvenih) stvareh, o katerih nimaš pojma in ne kompetenc. 😉

Kaj je s teboj človek, on videl ni srednješolske učilnice biologije, kaj šele da bi dobil pozitivno oceno 😀

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 03.09.2023 ob 01:05

Suck my dick. Mislim, da bi bila ti pravi psihiater , ko bi mi ga potegnila in bi mojo po tvoje “norost” nate prenesel, ki imaš tok lufta še zanjo, SLUT

Tudi o tem se lahko pomeniš s psihiatrom, da ti stalno gre homoseksualna fantazija po glavi, ne le o resni diagnozi, ki jo imaš. Če bi zdravil svojo bolezen bi manj trpel, kot trpiš. In še ljudi ne bi nadlegoval.

Debilček s temi kompetencami si že PREŽIVET.

Moje kompetence, akreditacije in reference so v sledeh, ki jih puščam za seboj tako pri ljudeh, kot pri delu, kot na internetu. Jst nimam nobene diplome na steni ali certifikata, ki pravita, da imam rit s katero moram iti večkrat na teden srat. Pa vendar jo imam rit namreč. Kaj pa ti, če ti vzamem diplomo boš še imelo rit presnet paramecij izgubljeni debilni?

Si fukat znal preden ti je prfoks potrdil da znaš? Ali te je najprej nategnil pa ti potem napisal pozitivno?

Škoda res škoda, da vas ljudje ne POGRUNTAJO vse proklete lažnike in debile. Mnogo lepši bi bil svet, ker se na vas ne bi več ozirali.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 03.09.2023 ob 01:17

Debilček s temi kompetencami si že PREŽIVET.

Moje kompetence, akreditacije in reference so v sledeh, ki jih puščam za seboj tako pri ljudeh, kot pri delu, kot na internetu. Jst nimam nobene diplome na steni ali certifikata, ki pravita, da imam rit s katero moram iti večkrat na teden srat. Pa vendar jo imam rit namreč. Kaj pa ti, če ti vzamem diplomo boš še imelo rit presnet paramecij izgubljeni debilni?

Si fukat znal preden ti je prfoks potrdil da znaš? Ali te je najprej nategnil pa ti potem napisal pozitivno?

Škoda res škoda, da vas ljudje ne POGRUNTAJO vse proklete lažnike in debile. Mnogo lepši bi bil svet, ker se na vas ne bi več ozirali.

Saj res ne rabiš diplom, če lahko znanstveno razložiš mehanizme po katerih ti cepljenje škoduje 🙂

Bomo počakali 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je s tabo, 03.09.2023 ob 01:11

Kaj je s teboj človek, on videl ni srednješolske učilnice biologije, kaj šele da bi dobil pozitivno oceno 😀

Darmun si ti zaključil srednjo šolo? Se mi zdi, da si ti 1 stopnjo višje, ker Kurjeku je spodletelo pri zaključevanju OŠ. Z njim sta si podobna, namreč tebe žene norost in obsedenost z vladnimi zarotami, ker si tako “pomemben”, Kurjeka pa prav tako naravna trčenost in fiksacije na teme LGBT in biseksualci, to je vajin svet, ničesar drugega ni izven, enosmerna cesta za teleta. 🙂

Lahko noč še naprej gnusoba

New Report

Close