Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ljudje ZBUDITE se preden ponovno začnejo

Ljudje ZBUDITE se preden ponovno začnejo

Jaz darwina in podobnih ne berem. Rad jih pa zajebavam, ko vidim vzdevek. Ker taka zabitost in norost, kot jo imajo ti ravnozemljaši je pa čista lenoba in zanemarjenost. “Direkt za na sramotilni steber”. Ne glede na to, da so nekateri med njimi tudi s težko duševno boleznijo. Kot je recimo Darwin.

Da se ne gre zdravit je čista zanemarjenost. Enako kot če ne bi skrbel za osebno higieno. Sicer je vprašljiva tudi ta pri takih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 03.09.2023 ob 01:23

Lahko noč še naprej gnusoba

Potem ne bo biološko-mehanske obrazložitve kako cepiva škodijo? 🙂

Kdo bi si mislil 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 01:22

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj je s tabo, 03.09.2023 ob 01:11

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 01:09

Darwin – tvoje strokovne reference ? Medicina ni “mehka znanost”, ki bi imela odprt kotiček za tvoj debatni krožek laika in za prazno filozofiranje, kaj si ti misliš o tem z zaključeno oceno 2 iz srednješolske biologije, ampak gre za naravoslovje. Tu si lahko vsaj toliko pošten do drugih, če že nisi do sebe, da ne pišeš o (znanstvenih) stvareh, o katerih nimaš pojma in ne kompetenc. 😉

Kaj je s teboj človek, on videl ni srednješolske učilnice biologije, kaj šele da bi dobil pozitivno oceno 😀

Darmun si ti zaključil srednjo šolo? Se mi zdi, da si ti 1 stopnjo višje, ker Kurjeku je spodletelo pri zaključevanju OŠ. Z njim sta si podobna, namreč tebe žene norost in obsedenost z vladnimi zarotami, ker si tako “pomemben”, Kurjeka pa prav tako naravna trčenost in fiksacije na teme LGBT in biseksualci, to je vajin svet, ničesar drugega ni izven, enosmerna cesta za teleta. 🙂

Meni se zdi da je kurjek en velik zajebant ki ljudi vleče za nos.

Medtem ko je pa Darmun realen primer bedaka ki serje po netu že vrsto let in to celo resno misli. Na slotech forumu profil Ladjar.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja saj res ne rabiš, 03.09.2023 ob 01:21

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 03.09.2023 ob 01:17

Debilček s temi kompetencami si že PREŽIVET.

Moje kompetence, akreditacije in reference so v sledeh, ki jih puščam za seboj tako pri ljudeh, kot pri delu, kot na internetu. Jst nimam nobene diplome na steni ali certifikata, ki pravita, da imam rit s katero moram iti večkrat na teden srat. Pa vendar jo imam rit namreč. Kaj pa ti, če ti vzamem diplomo boš še imelo rit presnet paramecij izgubljeni debilni?

Si fukat znal preden ti je prfoks potrdil da znaš? Ali te je najprej nategnil pa ti potem napisal pozitivno?

Škoda res škoda, da vas ljudje ne POGRUNTAJO vse proklete lažnike in debile. Mnogo lepši bi bil svet, ker se na vas ne bi več ozirali.

Saj res ne rabiš diplom, če lahko znanstveno razložiš mehanizme po katerih ti cepljenje škoduje 🙂

Bomo počakali 🙂

Darmun pušča “pomembne sledi” na internetu, obeležje mu bomo postavili v znak spoštovanja, ko bo umrl ta naš skorajšnji slovenski nobelovec, zananci ga bodo brali z veliko hvaležnosti, občudovanjem, saj jih bo zaznamoval z velikim pečatom znanja, za kar mu bodo neskončno hvaležnosti za razsvetljenje. Njegova slava se bo razkrila šele po njegovi smrti, ker sedaj nihče od nas ni prepoznal njegove veličine, tako kot pri samem Kristusu ne. 🙂

Prav fascinantno, kakšne trdovratne slepilno-obrambne psihološke mehanizme imata ta 2 štora od Darmuna in Kurjeka, da se lahko ogradita in povsem umakneta v svoj varen psihološki svet, kjer gradita megalomansko sliko o svoji pomembnosti, o kateri v realnem svetu ni ne duha in ne sluha, ker še šol nista spacala skupaj, da bi dosegla vsaj neko normativno povprečnost. Očitno moraš imeti samozavest in samospoštovanje povsem na psu, da se sploh lahko pogledaš v ogledalo in (pre)živiš. Ampak za obrambnim obzidjem se ne moreš razvijati in ne osebnostno zoreti.

Kdo si ti,da boš obsojal ljudi in jih zaničeval?
Prvo pometi pred svojim pragom!

Odgovor na objavo uporabnika
<nnimn, 03.09.2023 ob 03:22

Kdo si ti,da boš obsojal ljudi in jih zaničeval?
Prvo pometi pred svojim pragom!

Verjetno to leti na Darmuna. Kajti on stalno obsoja in zaničuje ljudi, pred svojim pragom pa ne pometa.

Odgovor na objavo uporabnika
Verjetno, 03.09.2023 ob 03:27

Verjetno to leti na Darmuna. Kajti on stalno obsoja in zaničuje ljudi, pred svojim pragom pa ne pometa.

Ne..ne leti na Darkota….leti na Matiasa in ostale,ki samo non stop žalite!
Žalostno,koliko hudobije premorete.

Odgovor na objavo uporabnika
>nnimn, 03.09.2023 ob 03:37

Ne..ne leti na Darkota….leti na Matiasa in ostale,ki samo non stop žalite!
Žalostno,koliko hudobije premorete.

Zakaj pa tudi Darmuna ne obsojaš potem ko dela isto?

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj pa, 03.09.2023 ob 03:40

Zakaj pa tudi Darmuna ne obsojaš potem ko dela isto?

Ah, dej no,on samo pove tako kot je.
Ko se pa spravite na žaljenje mu pa film poč.
Komu pa nebi?

Povem pa samo še to,da stroko(podkupljeno z korona dodatki) in državo(podkupljeno  od globalistov) en kurc briga za naše zdravje!

Odgovor na objavo uporabnika
>nnimn, 03.09.2023 ob 04:00

Ah, dej no,on samo pove tako kot je.
Ko se pa spravite na žaljenje mu pa film poč.
Komu pa nebi?

Povem pa samo še to,da stroko(podkupljeno z korona dodatki) in državo(podkupljeno  od globalistov) en kurc briga za naše zdravje!

Mi mu tudi povemo kar mu gre. Da je tečen ko driska, propalica, zabit brez šole in službe, itd.

Zakaj bi bil on poklican komurkoli pametovat, če sam pri sebi nima porihtano.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 00:36

Darko kar naj obdrži svoje “prelomne” misli zase. Mislim, da je tukaj na forumu močna večina ljudi višje izobraženega od njega, čeprav se on počuti tako zelo poklicanega, da soli pamet drugim. Ne moreš, za vse so šole, ustrezna izobrazba in kompetence, ki izhajajo iz nje. Kam bi pa prišli, če bi imel vsak neizobražen in nekvalificiran bimbo svoj prav in bi odločal o tako pomembnem področju, kot je naše zdravje? Darwin nima pojma o biologiji, niti, kaj DNK, kromosomi, zgradba celic, mejoza, mitohondriji – in ker ga to iritira, torej znanost, so mu veliko ljubše s strahom prežete teorije zarot za nepoučene simpletone, da ne rabi mislit preveč.

 

nikoli nisi bil v nekih vodstvenih strukturah, nikoli v slo ali eu parlamentu, nikoli v kakem velikem mediju, nikoli nisi bil odločevačec česa ali koga, skratka si iz dna družbene lestvice in ne razpolagaš z nobenimi informaciami. si en, ki ga mediji s svojimi lažnivimi zgodbami obračajo kot odojka na žaru. sploh nisem prebral , kaj si napisal, ker bedarij ne berem. sam prvi stavek pa mi je že bilo jasno kaj si in kdo si. revšče ubogo poscano.pojdi se še cepit.hitro.

 

Jao…izobrazba ja…če bi bila res samo in le izobrazba tista, ki bi ‘rešila’ svet, ne bi bili,.kjee smo. Kajne?

..za ‘matiasa’..

Odgovor na objavo uporabnika
ti si luzer iz dna družbene lestvice, 03.09.2023 ob 08:45

nikoli nisi bil v nekih vodstvenih strukturah, nikoli v slo ali eu parlamentu, nikoli v kakem velikem mediju, nikoli nisi bil odločevačec česa ali koga, skratka si iz dna družbene lestvice in ne razpolagaš z nobenimi informaciami. si en, ki ga mediji s svojimi lažnivimi zgodbami obračajo kot odojka na žaru. sploh nisem prebral , kaj si napisal, ker bedarij ne berem. sam prvi stavek pa mi je že bilo jasno kaj si in kdo si. revšče ubogo poscano.pojdi se še cepit.hitro.

 

Za razliko od brezposlenega Darwina, matias ne gnjavi narod dnevno z nekimi zarotami, ki temeljijo na dnevnih lažeh, ki jih trosijo ravnozemljaši. To, da so pristaši teh zarot  neuki in napol pismeni ljudje, ki kot v pradavnini verjamejo pravljicam in jih je strah vsega, pa res ni skrivnost. In če lahko brezposelni, neizobražen Darko dnevno gnjavi narod, zakaj mu nekdo ne bi povedal, da ima premalo znanja, da bi razpredal o zadevah, ki so izven njegovega dometa?

Odgovor na objavo uporabnika
mhmmm, 03.09.2023 ob 08:59

Za razliko od brezposlenega Darwina, matias ne gnjavi narod dnevno z nekimi zarotami, ki temeljijo na dnevnih lažeh, ki jih trosijo ravnozemljaši. To, da so pristaši teh zarot  neuki in napol pismeni ljudje, ki kot v pradavnini verjamejo pravljicam in jih je strah vsega, pa res ni skrivnost. In če lahko brezposelni, neizobražen Darko dnevno gnjavi narod, zakaj mu nekdo ne bi povedal, da ima premalo znanja, da bi razpredal o zadevah, ki so izven njegovega dometa?

v moderni dobi kriminala, laganja, mafije eni ne boste nikoli skapiral, da tukaj znanosti ni. vsi normalni to vemo, to že vrabčki čivkajo. gre zgolj za natego za biznis za pohlep za denar za oblast za moč za vpliv. tak da smešen si ti ki razglabljaš o neki izobrazbi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
glupo si glupo, 03.09.2023 ob 09:35

v moderni dobi kriminala, laganja, mafije eni ne boste nikoli skapiral, da tukaj znanosti ni. vsi normalni to vemo, to že vrabčki čivkajo. gre zgolj za natego za biznis za pohlep za denar za oblast za moč za vpliv. tak da smešen si ti ki razglabljaš o neki izobrazbi.

 

Normalni to res vemo.

Je pa veliko retardiranih bebcev, ki si domišljajo kako so pametni, če znajo kopirati floskule, ki jih forsira plačana propaganda.

Debilko Matjažko je samo eden takšen primerek indoktrinirane ovce.

Ma daj če so vsi glupi to anticepilci. Ko jaz razlagam, da bog obstaja in, da ni nobene evolucije pa se mi vsi smejijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ahmm, 03.09.2023 ob 09:46

Ma daj če so vsi glupi to anticepilci. Ko jaz razlagam, da bog obstaja in, da ni nobene evolucije pa se mi vsi smejijo.

Rej Ahmm. Toliko so pametni, da jim že škoduje. Vse nas držijo v laži. Kot ljudi iz Atlantide predense je potopila. A prihaja tudi konec za nas, ko bojo nove živalske vrste izumrle in bo trohnjenje njihovih trupel povzročilo toplotno segrevanje.

Če izobrazba ni pomembna, sploh na področju medicine, ki se dotika tako pomembnega področja, kot je naše zdravje, predlagam, da vsi, ki ste takšnega mnenja, greste k veterinarju ali pa k Darwini, da vas čudodelno ozdravi z molitvijo, ko boste zboleli. Njegova šamanka Grenivka vas bo pregledala za podkožnimi čipi, ki nam jih vlada vstavlja ob rojstvu nam neumnim ovcam, da nas nadzoruje, locirane za ušesi, da vam jim izreže, ker nam neprebujenim in nerazsvetljenim ni jasno niti, da so tudi vremenski pojavi nadzorovani in poplave niso bile naključje.  🙂

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 09:52

Če izobrazba ni pomembna, sploh na področju medicine, ki se dotika tako pomembnega področja, kot je naše zdravje, predlagam, da vsi, ki ste takšnega mnenja, greste k veterinarju ali pa k Darwini, da vas čudodelno ozdravi z molitvijo, ko boste zboleli. Njegova šamanka Grenivka vas bo pregledala za podkožnimi čipi, ki nam jih vlada vstavlja ob rojstvu nam neumnim ovcam, da nas nadzoruje, locirane za ušesi, da vam jim izreže, ker nam neprebujenim in nerazsvetljenim ni jasno niti, da so tudi vremenski pojavi nadzorovani in poplave niso bile naključje.  🙂

Debilko Matjažko, kdo govori, da izobrazba ni pomembna ?

Nekateri ste tako fuknjeni, da smo lahko brez dvoma prepričani o brezmejnosti človeške zabitosti.

Matias ti si debilček svtovnega formata. Smejim se ti. A imaš sploh kurca? Ali imaš pizdo? Si sploh moški?

Znanost je in je ne zanima tvoje bebavo mišljenje. V znanosti se stvari dokazuje in ne serje v tjavdan z nekimi teorijami. To da ti nekaj “veš,” ni dejstvo. Je le tvoja zabloda, ki je ne moreš dokazovati.

Cepljenje obstaja od moderne znanosti naprej. Zakaj bi pa se ravno zdaj “elite” hotele ukvarjati z nekimi brezposelnimi z propadajočo bajto? Človek, ti še za povprečnega Slovenca nisi vreden pozornosti. Tukaj osnovna logika ne štima. Je pa zabavno brati te blodnje in se smejati zraven, tisto pa.

Ma najboljši je Darwin ko propagira, da naj vsi službe pustijo, ker jih “elite” izkoriščajo. Da je nesmiselno hoditi v službo! V Slo torej vsi nehamo hoditi v službe, Slovenija rapidno propade, politika sicer tudi, ampak narod pa od lakote umira na cestah. Jaka propaganda, res. In kdo bo potem Darwina hranil, če postanemo vsi klošarji? Sem ga v eni prejšnji temi o tem spraševala, pa ni hotel odgovorit.

 

fund

Meni je pa super brat vaše nicke in komentarje, ko se lepo pridno izdajate kdo ste.

Za zasledovalca slo-tech vem, za viharca tudi, prav tako matias in jahman. Je še eno pokvarjeno nepotešeno ženšče. Edino zadnja marjetica ni še omenila ometa 😃 marjetica ko nekdo mene na nekaj opozori, jaz z veseljem prisluhnem in poskušam sama z lastnimi možgani nekaj odkrit, raziskat, ker bi me to zanimalo, ker cel svet o tem piše in govori.

Premoreš toliko pameti, da sama nekaj odkriješ in nam predlagaš, in to z nami deliš? Veliko dobrih vsebin se je objavilo, pa ste se norčevali ker ste lahko, ker vam je to dovolil forum in ta isti sistem, ki ga branite.

Kaj misliš, zakaj je toliko opozoril z vseh koncev sveta? Ker je en in edini avtor vsebin Darko ali zato ker se ljudem odpirajo oči in imajo lastno pamet?

Ko sem prvič pred dvema letoma in pol prebrala prvo temo od Darkota, sem vedela da je nekaj več in sem se sama vrgla v raziskovanja. In odkrila sama veliko stvari. Sicer sem že od prej imela veliko tega znanja, a s pomočjo Robija, Darkota in Ludija sem odkrila mnogo zadev in sem jim za to zelo hvaležna.

Zato vsem anonimnim bruhalcem žolča svetujem, da se potrudite in nam ostalim pomagate, da združimo moči in skupaj odkrivamo barabije, ki nam jih počnejo. Ne pa se naslajati na to, da si ti nekaj marjetica vprašala in nisi dobila odgovora. Morda bi ti kaj prispevala en delček v tem mozaiku, brez da si cinična in nesramna?

New Report

Close