Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ljudje ZBUDITE se preden ponovno začnejo

Ljudje ZBUDITE se preden ponovno začnejo

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 00:10

Darwin, zato imamo strokovnjake, tebi še srednješolsko znanje o biologiji šepa, ker zagotovo nisi bil bleščeč učenec, sicer bi vedel osnove, kako cepivo deluje, bi pa druge poučeval in pamet solil, ker vidiš neke zarote in si s strahom razlagaš nekaj, česar ne razumeš zaradi nerazgledanosti, neizobraženosti in pomanjkanja znanja.

Prvo bi moral vsaj nekaj doštudirat iz področja (bio)medicine, da bi lahko o tem karkoli govoril. Kar ti počneš, je podobno temu, kot se najde nek vaški Lojzek in se počuti poklicanega, da poučuje druge o astrofiziki, ker je v rumenem tisku prebral par strani na to temo, čeprav nima ustrezne izobrazbe, ne znanja, ne kompetenc, ne nič. Prav je, da pametni ljudje, ki so za to kompetentni, odločajo tebi v prid, kar se tiče zdravja.

 

Lubček Matias

zato da vidiš da nekaj tukajle ne štima pa res ne rabiš medicinske fakultete, samo kako delujočo celico v glavi.

Matias, jebala te izobrazba!!!

Srednja šola, celo osnovna šola, VSAKEMU daje pravico, da razmišlja s svojo glavo.

In PODATKI, pridobljeni od poštenih zdravnikov, kot žalostna dejstva, ki jih objavijo čisto navadni ljudje (“v letošnjem letu je v naši širši familiji umrlo 5 poprej popolnoma zdravih ljudi”), dajo ljudem misliti.

Misliti, in se tudi odločiti, da njih igla ne bo videla.

Na kar imajo neodtujljivo pravico.

Seveda je za “elito” posameznik smet, ali celo drek.

Za etične ljudi, ki nam je žal celo vsakega povoženega psa, ali mačke, pa je človeško življenje največ, kar je in kar obstaja.

In ker psihopata Gatesa moti, da na ulici vidi preveč ljudi, bi jih kar depopulariziral???

In temu liku dajejo publiciteto celo (podkupljeni) evropski mediji, namesto da bi pošteni novinarji predlagali, da ga Američani “umaknejo”…

 

Blaa, bllaa, malo širine ne škodi, malo o dogajanjih po svetu, kaj spremljate kaj se dogaja v Kanadi, sploh glede mask, kam je izginilo 2000 otrok iz Mauija…in tako dalje…

Malo začnite spraševat,  kako je do nečesa prišlo, kaj je sestava nečesa, …ne biti samo kimavci- tak kot bodo rekli , oni že razmišljajo za nas…pa gremo v vrste.

Kot spremljam ljudi po svetu…pravijo- nikoli več …

Odgovor na objavo uporabnika
5566, 03.09.2023 ob 21:06

Matias, jebala te izobrazba!!!

Srednja šola, celo osnovna šola, VSAKEMU daje pravico, da razmišlja s svojo glavo.

In PODATKI, pridobljeni od poštenih zdravnikov, kot žalostna dejstva, ki jih objavijo čisto navadni ljudje (“v letošnjem letu je v naši širši familiji umrlo 5 poprej popolnoma zdravih ljudi”), dajo ljudem misliti.

Misliti, in se tudi odločiti, da njih igla ne bo videla.

Na kar imajo neodtujljivo pravico.

Seveda je za “elito” posameznik smet, ali celo drek.

Za etične ljudi, ki nam je žal celo vsakega povoženega psa, ali mačke, pa je človeško življenje največ, kar je in kar obstaja.

In ker psihopata Gatesa moti, da na ulici vidi preveč ljudi, bi jih kar depopulariziral???

In temu liku dajejo publiciteto celo (podkupljeni) evropski mediji, namesto da bi pošteni novinarji predlagali, da ga Američani “umaknejo”…

 

Gates in podobni njemu sebe ne štejejo.

( https://www.youtube.com/watch?v=mX6fazx9qBE )

Ludje, zbudite se in postali boste taki kot šizo zguba Darmun. Skratka, postali boste to, po čemer hrepeni sleherni posameznik.☝️

 

 

eh,…tolk sam od mene danes, sem zmatran.

In vse je res kar je napisal nekdo na internetu, kajneda?

Drugim očitate da slepo verjamejo stroki, sami pa brez trohice dvoma verjamete nekemu debilu na fejsbuku.

Neizobražen facebook folk, ki ne pozna osnov mehanizmov cepljenja, na pram medicinska stroka, katere predmet poučevanja je to. Mislim, da tu ni nobene dileme, komu prepustiti, da upravlja z mojim oz. našim zdravjem. 😉

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 04.09.2023 ob 00:44

Neizobražen facebook folk, ki ne pozna osnov mehanizmov cepljenja, na pram medicinska stroka, katere predmet poučevanja je to. Mislim, da tu ni nobene dileme, komu prepustiti, da upravlja z mojim oz. našim zdravjem. 😉

Kako pa ti to veš, saj nisi stroka nisi izobražen? Kako veš, kdo ima prav?

Imaš kompetence iz stroke, ki je izobražena v smeri, da lahko trdi kar trdiš ali na svojo pamet trdiš brez kompetenc, ker se tebi zdi to pametno pametnjakovič?!…

 

Ej …daj mi en virus patogen uzemi iz sline človeka in ga pokaži pod elektronskim mikroskopom.. Direkt, neposredno,,iz sline…da čujem kj bop povedal, čakam da se nasmejim.

Zdravniki so že pred več kot 100 leti vedeli, da klice ne povzročajo bolezni. Vedeli so, da so klice posledica bolezni, ne vzrok. Vedeli so, da klice razgrajujejo odmrla in odmirajoča tkiva in ne ‘napadajo’ zdravega tkiva. To dejstvo je bilo objavljeno v nekaterih vodilnih svetovnih medicinskih revijah, kot je British Medical Journal. Spodnji primer je napisal dr. Lawson Tait, glavni kirurg bolnišnice Birmingham and Midlands, in je bil objavljen v British Medical Journalu leta 1887.

 

/// https://www.facebook.com/photo?fbid=297056899598769&set=a.118712907433170 ///

Matias…upaš prit pred mano i me pogledat v oči 1 na 1? In zakaj ne? Če boš rekel da upaš, boš to tudi naredil? In zakaj ne?

Kateri izgovor bo?  Jaz le želim videti tvojo energijo.  Čutit. Matias je klasična prodana duša. Čisti in jasni primer. Učite se od njega. Tak sluzavi so.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 03.09.2023 ob 00:36

Darko kar naj obdrži svoje “prelomne” misli zase. Mislim, da je tukaj na forumu močna večina ljudi višje izobraženega od njega, čeprav se on počuti tako zelo poklicanega, da soli pamet drugim. Ne moreš, za vse so šole, ustrezna izobrazba in kompetence, ki izhajajo iz nje. Kam bi pa prišli, če bi imel vsak neizobražen in nekvalificiran bimbo svoj prav in bi odločal o tako pomembnem področju, kot je naše zdravje? Darwin nima pojma o biologiji, niti, kaj DNK, kromosomi, zgradba celic, mejoza, mitohondriji – in ker ga to iritira, torej znanost, so mu veliko ljubše s strahom prežete teorije zarot za nepoučene simpletone, da ne rabi mislit preveč.

 

Konju jedan sam si odgovoren za svoje zdravlje (matias je debilko).

Vdi ki se pustite moderni medicini “zdravit” ste navade ovce.

Razen kirurgije je trba vse sesut. Tisto si kaj ješ in kaj živiš.  Sam si odgovoren za svoje stanje.

Matias je en navada prodana duša, viharni JAZ VEM, pa je frustrirani starček, in še enih par tu ki so pač plačeni da “uplivajo” na javno mnenje, zavajajo in totalno neumno izgledajo, ker tak smešen, tak amaterski način pisanja, na eden in isti način je že prozoren da glava peče.

Kot sem rekel, virus patogen mi pokaži pod elektronskim mikroskopom direkt iz sline, brez dodajanja v “kulturo”…sej ej teh “virusov” mai milijon po uradni zlaganiznanosti.

Kje je problem idioti?

Še 1,5 milijon E dobis če ga dokažeš.. vam ne diši denar?

Seveda da, drugače se ne bi trudili za to kar ste plačeni da trolate tu. Take kot vi..bez sekinde razmišljanja rešim, ko mi se ukaže priložnost. Pa se bo. In komaj čakam.

Ne misliti,da stroko in vlado skrbi za naše zdravje.
Nikoli jih ni in nikoli jih ne bo.
Skrbi jih samo,kako bodo napolnili svoje žepe.
Denar sveta vladar..dobesedno!

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 04.09.2023 ob 01:27

Matias…upaš prit pred mano i me pogledat v oči 1 na 1? In zakaj ne? Če boš rekel da upaš, boš to tudi naredil? In zakaj ne?

Kateri izgovor bo?  Jaz le želim videti tvojo energijo.  Čutit. Matias je klasična prodana duša. Čisti in jasni primer. Učite se od njega. Tak sluzavi so.

Ti si virus patogeni☝️😁 130 kilska vreča hodečega dreka.

Tolk vode ne bo preteklo, da bi bil ti leni cigo zmožen razumet po sem osnovne in samoumevne življenjske reči, kaj šele to kar pobiraš iz strani ploščate zemlje.😁

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 04.09.2023 ob 01:41

Konju jedan sam si odgovoren za svoje zdravlje (matias je debilko).

Vdi ki se pustite moderni medicini “zdravit” ste navade ovce.

Razen kirurgije je trba vse sesut. Tisto si kaj ješ in kaj živiš.  Sam si odgovoren za svoje stanje.

Matias je en navada prodana duša, viharni JAZ VEM, pa je frustrirani starček, in še enih par tu ki so pač plačeni da “uplivajo” na javno mnenje, zavajajo in totalno neumno izgledajo, ker tak smešen, tak amaterski način pisanja, na eden in isti način je že prozoren da glava peče.

Kot sem rekel, virus patogen mi pokaži pod elektronskim mikroskopom direkt iz sline, brez dodajanja v “kulturo”…sej ej teh “virusov” mai milijon po uradni zlaganiznanosti.

Kje je problem idioti?

Še 1,5 milijon E dobis če ga dokažeš.. vam ne diši denar?

Seveda da, drugače se ne bi trudili za to kar ste plačeni da trolate tu. Take kot vi..bez sekinde razmišljanja rešim, ko mi se ukaže priložnost. Pa se bo. In komaj čakam.

Svašta kak debil si ti. Če je virus v slini, je v celicah, kar pomeni da je že v kulturi ti preklet nepismeni neizobraženi bedak. Pa teorije iz 19. stoletja so zelo relevantne za današnji dan, kajneda?

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz vem☝️, 04.09.2023 ob 06:00

Ti si virus patogeni☝️😁 130 kilska vreča hodečega dreka.

Tolk vode ne bo preteklo, da bi bil ti leni cigo zmožen razumet po sem osnovne in samoumevne življenjske reči, kaj šele to kar pobiraš iz strani ploščate zemlje.😁

oprosti, ker sem ti rekel cigo, oprosti za vse moje žalitve, oprostite vsi, ki sem jih kdaj . kadarkoli žalil!  Ravnokar me je nekaj tagrabili pri srxu, verjetno bo od cepiva, ja, pride za mano

Odgovor na objavo uporabnika
Svašta kak debil, 04.09.2023 ob 07:35

Svašta kak debil si ti. Če je virus v slini, je v celicah, kar pomeni da je že v kulturi ti preklet nepismeni neizobraženi bedak. Pa teorije iz 19. stoletja so zelo relevantne za današnji dan, kajneda?

Nikoli nisem razumel, kako lahko ti in tebi podobni, ki pojma nimate kaj virus sploh je, to še komentirate. Viruse proizvajajo tvoje in moje – naše celice za potrebe telesa, torej pomagajo, NISO PATOGENE. To, da se jih je treba bati, je z goljufijo na dan prinesel LUIS PASTEUR, ki je pred smrtjo priznal, da je goljufal, ampak ker je mafiji pasala ta goljufija, so vse skupaj zamolčali, prekrili. Virusi NISO PATOGENI in ta goljuf PASTEUR takrat sploh ni mogel videti virusa s takratnim mikroskopom, kar je danes jasno vsakemu osnovnošolcu, ki je povprečen pri kemiji in biologiji. Takratni mikroskopi so bili kot današnji daljnogledi.

vrus je v tvoji debilni glavi idiot jedan programirani.

1-Kaj če bi trolčki sebi zapisali nek listek, ki bi ga vsakič, ko se omeni kake viruse vzeli iz žepa in pogledali, da jih spomne, da je Virus -STRUP?

2-Strupi ne kužijo ljudi lahko se ljudje zastrupijo s strupi.

3-V laboratorijih, kjer viruse gojijo na celičnih kulturah, poteka strog nadzor pogojev gojenja celic. Eden od ključnih dejavnikov, ki ga morajo skrbno uravnavati, je Ph vrednost medija, v katerem gojijo celice.

Seveda sem Ph omenjal že večkrat pa trotli troli to nalašč spregledajo. Imajo pa Televizijo namesto možganov.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 04.09.2023 ob 13:37

1-Kaj če bi trolčki sebi zapisali nek listek, ki bi ga vsakič, ko se omeni kake viruse vzeli iz žepa in pogledali, da jih spomne, da je Virus -STRUP?

2-Strupi ne kužijo ljudi lahko se ljudje zastrupijo s strupi.

3-V laboratorijih, kjer viruse gojijo na celičnih kulturah, poteka strog nadzor pogojev gojenja celic. Eden od ključnih dejavnikov, ki ga morajo skrbno uravnavati, je Ph vrednost medija, v katerem gojijo celice.

Seveda sem Ph omenjal že večkrat pa trotli troli to nalašč spregledajo. Imajo pa Televizijo namesto možganov.

 

Popravek:

Jebo vas a vidte kako se hitr človk prime vaših bedarij:

3- V laboratorijih, kjer gojijo celične kulture in spremljajo strupe na njih poteka strog nadzor pogojev gojenja celic. Eden od ključnih dejavnikov, ki ga morajo skrbno uravnavati, je Ph vrednost medija, v katerem gojijo celice.

 

Čuj ti polapismeni spaček Darmun, besede imajo lahko tudi drugačen izvor od sedanjega pomena. Omet naprimer se je verjetno včasih nametaval na bajto, od tod izraz. Ampak danes ometa ne mečejo, ampak ga z gletarico razmažejo po steni. Če boš kdaj svojo podrtijo popravljal, ti bo morda postalo jasno.

New Report

Close