Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ločene mame polne denarja

ločene mame polne denarja

Itak, da moškega, ki je srečno poročen, mlade kurbice (vaše hčere) , ki paradirajo na pol nage po centru Ljubljane, ne bi smele motiti…

Jih sploh ne bi smel oapziti.

Še bolje. bi moral ostati doma, tako kot (v Albaniji in na Kosovem) ostanejo doma mnoge muslimanke… Za 4-metrskim zidom.

Itak, da moškega, ki je srečno poročen, mlade kurbice (vaše hčere) , ki paradirajo na pol nage po centru Ljubljane, ne bi smele motiti…

Jih sploh ne bi smel oapziti.

Še bolje. bi moral ostati doma, tako kot (v Albaniji in na Kosovem) ostanejo doma mnoge muslimanke… Za 4-metrskim zidom.[/quote]

Srečno poročen takšnih sploh ne opazi :))

Itak, da moškega, ki je srečno poročen, mlade kurbice (vaše hčere) , ki paradirajo na pol nage po centru Ljubljane, ne bi smele motiti…

Jih sploh ne bi smel oapziti.

Še bolje. bi moral ostati doma, tako kot (v Albaniji in na Kosovem) ostanejo doma mnoge muslimanke… Za 4-metrskim zidom.[/quote]

Mogoče. Še veliko bolje bi ap bilo, ko bi malo manj lagal? Sebi in drugim, saj ne samo da lažeš
zelo nespretni in sam sebe negiraš iz posta v post.
Na koncu koncev si se izkazal za slinavega zagrenjenega prdca, poročen nisi, ker ne premoreš dovolj
osnovnega spoštovanja do žensk, da bi to zmogel, besen, ker te nobena ne mara, zdaj
stresaš svojo strupeno slino okoli sebe, vse ženske so k****, vse mlade punce so k****, vse
so pokvarjene….in pri tem si še tako zblojen, da sebe in svojo lastno pokvarjenost predstavljaš
kot neko vzvišeno moralno držo – češ, one so pokvarjene, jaz sem pa čist….pfej in fuj.

[/quote][/quote]

Za 250 evrov ti v živo pokažem poročni list. Za 350 pa pripeljem zraven še ženo.

Ampak ti si feministka, ki daješ seveda zastonj. Svojemu spolu.
Torej nimaš niti 25 evrov.

Potem pa bodi tiho in ne objavljaj četrtorazrednih scenarijev…
Ljudje s prebujno fantazijo in premalo prizemljeni namreč včasih končajo v Ljubljana-Polju, v Ormožu, ali v Hrastovcu…

In ja, proti tem kurbicam sem popolnoma čist, ker nikomur ne nastavljam anusa!

One pa fračo, če se doplača, pa najbrž tudi anus…
Drugače ne bi mogle dajati samo za cunje mesečno 150, 200 evrov…

Kolikšen je vaš povprečen zaslužek na mesec? Na dan zaslužim med 400 in 500 evri, torej na mesec nekje med 8.000 in 10.000 evrov.

Članek, link:

New Report

Close