Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lučka….

Lučka….

Ja.. kaj bi blo. če ne bi držalo, kaj 🙂 Muca… bo že moralo biti a ne 🙂

Janija še zmeri zanima, kaj je blo na mladih… so vse blokirali….

N’č jest nawiem… s’m s hribou doma :))))

Zdej pa tkole: Jani, n’č na ugašaj lučke, sem že spet
nazaj. Dobila svojo porcije injekcije, zdaj ne boli več
toliko, veš. In – eh, n’č nisi zvisu, n’č, ker si obljubil, da
si od vsakega malo. In – a dovoliš, da se jaz pulim zate?
Saj nisem tko grda, veš, pa tudi hudobna nisem, ne, res
ne. Pa smejim se rada, tko kot muca, pa pojem tudi
rada, le težko je, ker sem bila ob delitvi posluha pri najvišjem
gori zadnja v vrsti, sem prišla pet minut prepozno in zdaj je, kar je. Ampak, če človek nekaje močno želi, potem to tudi naredi. In jaz pojem, četudi takrat vsi drugi utihnejo: murenčki spravijo svojo violince, ptički potisnejo glave dol v gnezda, zajčki se poskrijejo za drevo in čakajo, kdaj bo moj popadek mimo, lisička odide nazaj v gozd, kjer se zagotovo počuti varnejša, ježek ima tako v vsakem ušesku po eno bodičko samo zato, da jih aktivira ob takem petju in zaščiti svoje bobenčke, muca prede tisti čas bolj na glas, da preprede moj glas, čebelica frfota s svojimi krilci in odide na mirnejše livade …….. ampak, jaz vseeno pojem. Moram dat to pesem iz sebe, moram.
Jani, kofetek škoduje. Eden ja, eden …. sam več pa že za srček ni dobro!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Evo Marija…. pa je moj namen bil le dosežen :))))) Dve sem že izbezal iz brloga :)))) No viš, da gre 🙂 Sicer pa, upam, da inekcije niso zarad kej hujšga, da se ti bo stanje porihtalo do…. :))))) Jah, petje je pa tko… kdor ma voljo poje… ni važno kako, ampak kaj a ne 🙂

Jani je še vedno od vseh :))))))

Ej, glih sn tla ugasit tole škatlico, pa spet “novo”.
Janči, bova eno skupi, jaz fouš, ti pa ta pravo potegneš
iz sebe (res iz sebe) in ni vrag da nama ne bi uspelo.
Bova eno tako, da bo na meji med našo in tvojo regijo,
vela??
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, prosim ne o tem več. Dobiš info.

Muca, sej zato pa smo prijatelji, ker se ne žalimo, ker se
le bodrimo in dvigamo moralo drug drugemu, a ne? Zapojva
si tisto: “Kaj nam pa morejo morejo morejo, kaj nam pa morejo,
če smo vesel? N’č n’č n’č nam ne morejo, n’č n’č n’č nam ne morejo,
n’č n’č n’č nam ne morejo, n’č na ne morejo, če smo vesel'”.
Tako, pa je še meni odlelog, verjemi! Na, zdej grem pa res
malo na kavč, pod dekco, me hudo skeli odzadi!
Ne kapo dol, ampak glavo gor, muca, in zabrenkaj na tisto svojo
pravo in ta nar ta dalšo muštačko!
Mariča

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala zajček… sej nisem hotel pogrevat, samo nisem vedel, da se kaj dogaja tam.. OK… zajček.. lep dopoldan… muci pa enga cmoka… ekstra….. :))))

Jani ma še ene tri cmoke :))))

Dej mi pet cmokov, prosim :))

Mam sam tri…. kaj čem zdej…. ma dam enega zdej.. ostalo po pošti :))))))))

Jani ma manjko…. heheheh

dej vse tri TAKOJ !!!

Ne, ne dam, vse dokler se ne bosta z vodjo držali Hišnih pravil, ki sta jih sami napisali… Zdej se pa najprej zmenita… kdo komu kaj, potem pa bom videl, kako bo s temi tremi… preostalimi cmoki.. ma se mi delata še dva… samo jih bom prišparal za …. :))))) moje moje :)))

Jani ne da cmoka, n’č!

Ja, vidim, da moram nekaj ukrenit. Pa tako sem mislila trdno vztrajat! No, čaki mal….

…….. mene, mene, mene ……….. evo me opet, ja mislim na
vas!

Samo tvoje ime zovem,
čuješ li me, čuješ li me,
samo tvoje ime zovem ……

Čuješ li me, jel’ ti drago,
što me mučiš,
što te trebam …………….

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmmmmmmmmm, čakam in.. mam prpravljenega… enga.. sam zate.. zdej če bo več.. bom pa vidu :))))

Jani je dans pomladno razposajeno žleht :))))

Huh jebo ga bog… što je ovo…. Marijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa… a enekcija še držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Hm, nisem bil siguren da me boš slišala čez hrib, pa evo, pišem ovim putem :)))

Jani ma težko dilemo….. hehehehehe

Ma drži, bemti, drži in drži tolk, da drži čist u redu in da
……. eh, še mene prjemlje! Slišim te pa, slišim! Sej si
se začel dret kot naša muca! Kje je, a kuha rižotko!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani, res bom razmislila, čaki še malo!!

Definitivno kuha rižotko pri Blejskem jezeru z svojimi sončki :)))

Jani ma full rad rižotko 🙂

Ma ne razmišljaj zajček…evo vse tri cmoke… ostale pa še delamo :))))

cmok, cmok, cmok :)))

Jani je zdej brez…….

Jani, hvala. Sem v veliki dilemi, ali naj se ježku kar odpovem, pa bo mir, zato premišljujem…

saj vidiš, kakšnega hudiča so zagnale takoj! Joj, joj :))))))))

glede na to, da ježek zadnje čase, zelo slabo izpolnjuje svojo gmajnarsko dolžnost, bi bilo treba resnično premisliti o sankcijah… tistih enoletnih in to :))))

Jani ve, da so dileme :))))

Oh, Jani, viš, pa imava spet neki skupnega. Beštija,
jest imam tudi rada rižotko, magari brez meseka, da
je notri le nekaj malega gobic, pa malo paradižnika,
o bog, grem hitr nekaj pojest, so se mi oglasili tam
notri lakotniki!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma jest bom jedel šele……. čez kakšnih….. no ja 5 ur 🙂 ta čas pa …. razmišljal o….. :)))))

Marička, dober tek :))))

New Report

Close