Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lučka….

Lučka….

Eh Jani, bog polončkaj. Ko mi uspe kaj spraviti skupaj,
se ti javim, da ti do potankosti opišem okuse – heh, heh,
pol se bova pa oba slinla, prov? A veš, da prav malo uživam
ob misli, kako ti bom natančno opisala okus pojedine, ki si
jo bom zdaj pripravila, ti pa boš šele čez pet ur jedel. Eh, ne
morem si kaj, ej, sline tečejo, ampak, ne, ne morem si kaj,
to je močnejše od mene, moram ti povedati, kaj si bom pripravila. Torej, jajčka se že kuhajo, pancetka je že scvrta, krompirček še vre (o jebela cesta, če ga je sploh še kaj v posodi, ko sedim tuki kot prlimana!!!! čaki mal, grem pogledat ….. eh, je ja še malo duha po krompirčku v posodi), no, gremo naprej: regrat je pripravljen in opran, od včerajšnjih polpet v pečenkini omaki pa mi je ostalo malo omakce in še dve polpeti, ki sem ju zrezala in naredila eno novo jed – podobno omaki za ……….špagetke, uf, uf, uf, kakšni dobri špagetki – debeli, veliki, dolgi, z luknjico na sredi, da ima človek glih eno malo komedij pri natikanju na vilice in da pri tej gimnastiki čovek glin eno malo uživa….. jej, jej, jej, kej bo to dober. N’č, Jani, zdej pa usta zapret, pa slino požirat, jest grem pa k “špagetkini telovadbi”. Hih! In kot najokusnejši prilogi – k regratu. Danes sem vsaj apetit dobila, poprej so mi ga tiste šponte čist zjeb………..

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja… glede na to, da jemam grlo suho k prazen sod…. men grejo zdejle sline naprej sam za …. mljask… hja… pa tud nau n’č…. ni pira :))))

Marija, dober tek… kolker diši more bet tud dobro :))))

Jani gre na sok 🙂

ga bom opozorila. če bo le kej zaleglo :)))))))))))))))))

Prov fajn :)))))) Lep popoldan zajček…. jest bom danes kar vedril tukaj… huh …. še pa še ur 🙂

Jani ma šiht cel dan 🙂

Topel, sončen, primorski pozdrav……nisem si mogla kaj, da ne naflancam kakšno sem gor.Zdaj sem z dela, ker sem na “spomladanski dieti”sem hitro pojedla svoj obrok regrata in šparogov z jajci(brez pancete!!!), po otroke pojdem ob treh, nato pa hop na kolo.
Jani, vidim, da si skoraj v dilemi z cmoki,če ti jih zmanjka sam povej, takoj pošljem “fax”cmokov.Lepo je bilo prebrati vaša sporočilca,toda sonček je tako vabljiv, pri nas je 16 stopinj in res moram ……na sonček, polnit baterije za morebitne druge obveznosti.
čao
paty

paty

New Report

Close