Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lumpike ;)))

Lumpike ;)))

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ti si pa tud navihana do 100, hihi………….. a čmo naročt Primožu, da odpre nov forum za Barbike? ;)))))))))

Lahko je tut danes … ni problema … oz. .. … hm … ne, danes ne bo šlo … ker sem popoldan zmenjena z miškotom …

Jutri?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Peskoooooooooooooooooooooooooooovnik … :)))))))))))))))))))))))))))) To …

PRIMOŽ … KJE SI?????

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sonči, no comment…:-)))) Ura – ista, misli – iste….:-))

Daj poglej kaj sem jaz napisala in kaj si ti napisala in uro, pa reci ce to ni to, moj kloncek si in pika!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo spet…pa kje siiii???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh … ja ja … ta se bo pa s Kenom tepu … da bi dobil barbiko … In pol bosta ugotavljala, kdo je pravi oče ta male … :))))))))))))))))))))

Uh … zdej mi pa domišljija teče 100/h …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tukaj. Malo sem bila zadržana…..

Se bojim, da se bo sedajle dež usul kot toča, same pupike na kupu in tako otročje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

HM, ne, jutri pa jst ne morem… imamo nek osmomarčevski miting v enmu hramu… pole sem pa zmenjena z mojim pufkotom… ;)))

hm, pole bo pa že april… ;(

… kaj je zdej to? Ku da bi dvojno vidla … :)))))))))))))))))

Vidve sta posrečene, ja … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tole pa presega meje moje moči……:-)))
Kaj tale SončeK dela z mano…. neverjetno, pa ga danes še nisem sploh ne videla… je oblačno!
🙂

:))))))))))))) Če se bomo tko menli se res ne bomo nkol dobili … :)))))))))))))

Bo že prišel čas … Zdej so vsi tej prazniki in vse te litanije, da je res mal natrpano … Se bomo zmenili enkrat ko bo več cajta …

A ti maš pa pufkota doma? :)))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tu pr nas se že neki oblači … slabo kaže … :)))))))))))))))))

Kej je kšn dedc, da razpodi te oblake … A smo jih res vse spodile?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

smotke ste… sploh vam ne sledim več ;((((((((

ma mejte tam svoje ekšn-mene, cejle si zagatite notr………. hihi ;)))))))))))
ti žverka imaš pa itak same telebajske, ne reči da ne!!!
papa plastelinka 😉
čauči BGV, hvala za barbiko 😉

He he … sonček sije tut skoz oblake … skoz te gleda … vedno ve kaj počneš … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

KAm pa kam? A že laufaš na kosilo?

(pa glej da mi pol barbiko nazaj prneseš … sem ti jo sam posodla) :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… morm še nekej narest, če ne ne bo jela dans… kosilce je ob 12h… papa

(barbike ti pa ne dam več nazaj, ker nisi lepo delala z njo)! ;)))

ja, ja, tako je…cmoka vsem…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

“no evo kera je zdej tanajtahuj žleht???”

Helči dobro podelaj in dober tek;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ni nam pomoči, smo tko regljale, da pri meni že skoraj dežek pada…;)))
In še jaz sonček nimam več moči, se trudim in trudim, ampak oblaki , saj veš moškega spola so danes težki za znoret!!!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tole pa presega meje moje moči……:-)))
Kaj tale SončeK dela z mano…. neverjetno, pa ga danes še nisem sploh ne videla… je oblačno!
🙂

kaj pa je zdaj tole?!

UUUUUUUAAAAAA, zdaj pa se že ponavljam. :-))

TELEvizijo gledajo, BAJSKI pa lih niso…:-))) Eden, morda.
:-))

ti smotka se podelaj… kaj misliš, da hodim srat u službo 😉
čauči

New Report

Close