Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lumpike ;)))

Lumpike ;)))

lumpa si, ni kaj;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bos rekla da nic ne kakaš v službici ali pa ga sračkaš tako ali drugače;)))

Ce si količkaj lumpa tudi to delaš…;)) Jaz pa sem že zjutraj kakala in imam za danes dovolj;)) sračkanja, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))) Jah … zgleda, da se bomo mogle ženske vstavit regljat … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Verjameš ali ne, ni bilo nalašč…… sem za enim gledala, pa sem se naslonila na tipkovnico….:-)))

… vsake tolko me zgrabi kakšna driska… od vsega hudega… ane BGV, tebe tudi? …. ma grem zakužit javni sekret…. dans ni blo še nič… sem zaprta, ker me dajejo živci ;)))
me je sprevržko skor izdal, zato imam travme! 😉

A je bil iz Egipta???lumpa poredna;))), uživaj še namesto mene!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

JA ja … (hm … ne vem točno za kaj se gre) … prov maš, ja … Hely … os vsega hudega (kakega hudega?) .. najboljš bo, da solidarnostno greva obe na sekret in zamašiva školke od vsega hudega … (uh… joj … prej sem bla pokvarjena … zdej sem nagravžna … uh uh … kaj naredi ta forum iz dobrega pridkanega človeka … nč dobrega … ) :)))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja sprevržko nas izdaja vse po vrsti, opažam to…ampak v slogi je moč, pa se menda ne bomo pustile??? cmoka, pa tudi tebi sprevržko, te imam rada, veš to dragi prijatelj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, moj pufko je u Lj., kjer študira, oz. absolvira… ;))
Drgač je pa z naših krajev, oštja, se razume….

Čauči

:))))))) Buhvar če ne bi bil … a ne de? Primorci se štekamo sam s primorci … pa mogoče še s kakim štajrcem … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hihi, ja… pa z gorencmi tudi ;))))))

vsaj kakega Korošca mi še pustita…:-)))

No … jaz sem sicer v zelo tesnih odnosih tudi z Dolenci … tko da … ja .. tut tej bi še bli .. :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close