Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lumpike ;)))

Lumpike ;)))

SončeK ino Hely sta lumpike dve,
sta na čase stare spomnile me,
ko za mano punce čebljale so…

To bili časi zlati so… hihihhi, danes navihani bod’mo… smo al nismo ;)))
Cmokaaaaa :*

Ti razbojniček, ti paše kaj, da čbelce letajo in brenčkajo okoli tebe. Cmoka za lepo ninanje!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

še dobro, da sem padla skozi….
nisem lumpa, juhuhuhuhu!!!

:-))

Ja, lumpek si tudi ti, veš Cvetko? 😉
Najbolj lumpa od nas treh je pa Sončika z velikim K-jem.
Potem sva pa midva na isti ravni lumposti, hihi. ;))

Papa, kaj že spančkaš?

cmokeca

Ja,če bi bila včeraj zvečer gor,pol bi se pa tri teple,katera je večja pra…,pardon lumpika!
Cmoka
Sp

jaz sem pa takooooo pridkana, da mi ni para….. kar naj se tepeta, katera je bolj lumpasta.
🙂

Helci, kar tolazi se ja, pa naj ti bo, sem res bolj lumpkasta…priznam…raje to kot pa sebicnica ali nevoščljivka…;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OK, priznam, sem lumpa, poredna, nagajiva in kar je še podobnih izrazov. Odločno pa zanikam, da bi bila sebičnica ali nevošljivka! Če me boš takih stvari obtoževala, ti bom prilepila nalepko “žleht”!

Sej veš, da ti samo nagajam? ;)))

Čauči, plastelinka. cmokca

ja, ja, kar tolaži se, nagajas mi zato ker si ti žleht, ali ni lepo, ko sva kot dve pupiki iz vrtca, se dobro, da te ni ob meni, ker bi te kar malo za laske potegnila, ker si taka lumpika;))
Cmoka za premirje, okej….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Draga Sonchy,
premirja ni trega sklepati, sej se še skregali nisva.
Aja, a cukala bi ti mene? A tako, potem si moram pa še jaz kaj zmislit. No, jaz bi pa tebe uščipnila v ličke, da bi še bolj žarela.

Jaz bi res šla takoj v vrtec. ;))

Pridna bodi, pa ne nagajaj spet cel dan. Pusti me, da delam v miru, hihi.

Okej, potem pa nagajajva še naprej, cutiš, ko ti ne pustim delati,
in tudi meni paše nazaj v vrtec…ali greva…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ker sta (pre)stare.

:-))))

mladi sva obe enako, zato bomo šle celo v isti oddelek! joj, kolk bo cukanja in ščipanja ;))))

ti pa ne morš pridt zraven, ker si (pre)stara, hihi, šliki šli korenčka 😉

Ja, mami, če vzamejo tebe, potem ni dileme, da še jaz ne bi mogla zraven….:-))

hehe, nisem jaz mami; ti si mami, ku imaš same telebajske okoli sebe 😉

ps: postajaš najporednejša! 😉

… pridružim v peskovniku … Tut jst bi za lase cukala … Pa še barbiko imam ta lepšo … !!!!!!!! :)))))))))) Če boste pridne in mi pustite v peskovnik, vam jo mogoče kdaj posodim … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hihi, ena tvoja slikca na netu:
http://zav-sport.mss.edus.si/pics/soncek.gif

cauci, pridkana punčka si. mi boš posodla tvojo barbiko? 😉

hihi…. soseda… glihkar sem zaprosla sončiko za barbiko… no, če mi jo ne bo posodla ona… potem, vprašam tebe…. in potem boš moja naj prjatlca ;))) …………
……… kej je novga u gorici? sija tak sončk kukr pr nas?

se slišmo pole, tku zarad barbike in tu… ;))

Hvala helcek, samo ne bodi tako pridkana, ker bos potlej moja prijateljica in te ne bom smela vec cukati in nagajati…lumpka si, pa ne dam barbike, da ves….cmoka, tazga soncka pa ze mam, ampak sem raje kar plastelinka se naprej;;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

oja… no, sem mislila, da bova zdaj naj frendice…. očitno me je tvoja navidezna prijaznost prevarala….
veš kaj…. BGV sama ponuja barbiko, jo ni treba niti prosit!!!!

jaz pa tebi ne posodim mojga kena, boš kar sama zvečer… al si še premajhna in ne delaš tega ? Hihi ;))

Ma moja barbika je lepša in bolj nova ku od SončeKa … :)))))))))

Uh … SončeK tuki sije in sije in sije … Čak mal … … … kdaj so se pa tej oblaki prkazali??????????? Še prej je blo čist jasno … :((((((((( Ma neki čudni oblaki so to … bolj od sopare ku kej druzga … Toplo je za se zmešat … :))))))))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Helči … pust ti sončka, da se sama igra s svojo barbiko … Jaz bom v peskovnik prnesla mojo barbiko … ti prnesi Kena … pol bom pa še jst prnesla kočijo … pa mogoče mi bo mama jutri kupla uno tamalo … dojenčka od barbike … samo … bo treba dans zvečer barbiko pa kena skp spravt … čene jutri ne bo nič …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja, tuki je tud ful vroče…. prou hot je…. ;)))))
kdaj bo tist kofetek? Dans? ;)))

Action man-a………:-))))))
Pa ne samo enega, tralalala.

Kar mej svojga Kena, jaz imam raje Action men-a, ki tako brenči kakor jaz hočem;;))) in kakšno moč ima, če boš pridkana, pa ti ga kdaj posodim, če me ne boš več klicala plastelinka, da veš…a me imaš še kaj rada???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close