Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu MAJA,kje si?

MAJA,kje si?

Aha, se možeka bojiš! pa pa

lupčka!

Tudi tebi. cmok, mmmmmm

cmok

Tukaj pa res ne!!! Se je treba navadit, da je to le forum in če komu ni kaj všeč, naj se sam umakne, ne pa ta tukaj zganjat en teater..no ona je celo žalila s kurami…aja glavca jo je bolela veš, zato je bila baje tako sitna revca uboga bacona…;))

In vesela sem, da si se vrnila…lepo jutro nama želim…nam želim!

Dobro jutro jazika!

Ojla punce se bomo kaj zavrteli?

Se absolutno strinjam in te za mnenje takoj poljubim.:-)

no vids..pa sva jo dobila nazaj..jaz se ze vrtim ob kavi in delu in vmes kukam sem;))..pa soncek tko lepo sveti in vikend je pred durmi ja, kaj čmo še lepšga;))..pa ptiči žvrgolijo..pa..pa..pa..pa še veliko ostalega,))

Tako sem si želel njene prisotnosti in Maja je tu,super-mega.

No pa smo ostale spet odpadle…:)))) Se hecam. Ne me danes resno jemat. Tudi jaz sem vesela, da se je Majčica vrnila med nas.

Kje pa Bejči in Majči sta 1 liga,1a.

ja odpadle kot knofi na gatah;))..boge revce me..Bea..te ze kaj glavca boli zarad tega..hihi..ej tudi jaz se le hecam..zato pa smo tule..da uzivamo..ane;))!

No mene pa itak nikol ne smeš resno jemat..ne sam dons;))

Ne sprašuj! Sem že čist depresivna:))

Lep dan.

Punce, ne se zajebavat! Da ne bo spet huda ura! Bomo vse klicane na zagovor. :)) A se sekiramo? NEE!!!
Res bo treba na kakšno kavo.:))) Joj, vidim, da nas zaradi tega sončka vse razganja! :)) Kaj šele bo, ko se še temperature dvignejo.:))

Te bom jaz prežgečkal po tvojih žgečkljivih mestih…lupčka!

Tako se govori.Obe vaju počastim kar želita.

Smo tri dragi!

Mmmm komaj čakm srči.

Res ja.Ni blema.Držal bom besedo.

Potem se bo pa moškim še bolj mešal, ko bomo na pol gole okrog skakale in uživale :)))

Me veseli,da si žgečkljiva in se bova smejala zraven:-)

Vauuu,to moram videt.

Radovednež mali nagajivi :)))

Jaz se skoz smejim…

New Report

Close