Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu MAJA,kje si?

MAJA,kje si?

Hitro te nabijam a ne grobo,te obrnem,noge mi daš za vrat in zopet sledi sex,med sexom ti poljubljam in sesam gleženj in palec na nogi…paše?

Mmmm …. noro… Poljuuub

Hvala…nabijam te vse hirreje ,krožim z boki in te natikam,sesam sexi prstke ,nogo..mmm…oba sva že potna,upočasniva ritem in nadaljujeva v užitkih.

Ondi tebi se pa danes ful trga.Upam,da imaš v življenju tudi tako pestro.

Naj še kdo reče, da pomlad in sonček ne vplivata…

Pač uživam v erotičnem izražanju.Pomla in sonce prihajata,vse se bo začelo rojevat in prebujat.

Seveda Bea.Pa saj je to lepo.

Mmmm… privijem se k tebi in ti sledim v počasnem ritmu, popolnoma predana.

Škoda,da se samo erotično izražaš in da tega ne doživljaš.Cmokec

Traja,traja neskončno oba se bližava vrhuncu,strast ne popušča,najini energiji se prepletajo…stokava od ugodja…

Prepričana?Poljub

Čutim, da je tvoje telo vse bolj napeto… Počasi se izmaknem iz tvojega objema in se spustim k njemu, ki me nestrpno pričakuje…

K njemu???

Nisem,vendar pa upam,da uživaš tudi v resničnem življenju.Jaz se bom zdaj tega polotila,z vsem svojim bitjem.poljubček nazaj

Vračam ti poljub in še enega.

Jaz bi še pa še,ker mi jih ni nikoli dovolj.Sploh pa za ušeskom,potem pa počasi navzdol.Poljubi po celem telesu in na popek.

Brez skrbi, sama sva…:))) Spustim se k njemu in ga nežno vzamem v roke. Z jezičkom narahlo obliznem glavico. Zaslišim tvoje vzdihljaje. Vzburja te. Počasi in globoko začne izginjati v mojih ustih…

Zelo rad osrečujem s poljubi,nežnimi,mehki,strastnimi,globokimi,odvisno.Pa popek,mmm.

In jaz ti z roko počasi božam po vratu in ti pomagam s rahlimi sunki.Tvoja usta so polna in tako mehka,ahhh,noro me vzburja.Z drugo roko te božam po hrbtu…

Paše še pa še,se strinjam.Poljubljam te na očke.

Tvoji poljubi so nebeško mehki,z rokama ti božam sexi hrbet,poljubljam vrat…cuzam ti prst roke….

Slišim tvoje vzdihljaje, čutim tvojo napetost, menjam ritem… želim te obnoreti…

Res ti želim strasten vikend kjerkoli,s komurkoli.Čauči pa še en cmokec,kamorkoli si ga najrajši želiš.

Predam se ti ves v tvoje čare,uživam in želim,da se nikoli ne konča…drhtim…

Zapeljivo,tudi jaz ti pošiljam poljub na tvoj trebušček.LP.Že kar greš?

New Report

Close