Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu MAJA,kje si?

MAJA,kje si?

Ja, ne se zajebavat, da ne bo spet koga glavca bolela..ondi te ze kaj glavca boli;))..hihi

In kje je naš Kir dons..dons ga še nism čist nc..kaj že;))..mmmmmmm

Potem si pa res zabavna in prav take imam jaz zelo rad,še posebej nasmejane ženske.Poljub

Imam zelo rad lepe stvari:-))

Jaz, z jezika si mi vzela. Mogoče štrajka?

Špiknila?

Cmok cmok cmok

ne, ne..bere nas in ko ga bomo ornk zrajcale se bo pojavil..sam jaz nimam cajta madona..grem delat..ve ga pa ornk zmatrite pol ko pride..vmes je pa itak nodi še tu..uzivajte se naprej..lubčka..mmm..papa!

Zlat srček moj!Cmok,Cmmmmmok in objem.

Pa pa ,lupčka,pa kmalou pridi.

Jaz ga tudi nimam, ampak si ga vzamem. Me bo itak vse počakalo. Namesto mene ne bo nihče naredil. Zakaj bi komplicirali, če lahko delamo enostavneje, z užitkom in veseljem…. (da bi bilo vsaj res tako:))

Jaz, pridna bodi in pridi še kaj nazaj v kokošnjak.

Bejči sedaj sva pa sama…

Čisto sama dragi…

In te lepo gledam v tvoje sijoče učke in ti poklanjam nasmeške,te primem za roke in te nežno držim…

Čutim tvoj topel in nežen pogled in ti ga z dvojno mero vračam.
Cmok

Še te gledam in čutim tvojsrčni utrip na roki,gledam tvoje rjave(? )očke,te nežno poljubim na lice in vrat.

Katera si ga pa še upa rajcati?!!!! Itak pa dvomim, da smo bile pri tem uspešne.:)))

Mmm srček, kako nežen si. Zaprem oči in rahlo nagnem glavo nazaj.

Z rokama te objamem okrog trebuha,jaz stojim za tvojim hrbtom in te poljubljam po ušesu ter vratu,ter šepetam nežne besede.

S svojim telesom si mi naredil oklep. Kako varno se počutim v tvojem objemu? Topim se ob tvojih nežnih, nagajivih in vse bolj vročih besedah…
Roke dam nazaj in te objamem. Lepo mi je…

Čutiva toplino drug drugega,čutiš moj utrip srca na tvojem hrbtu,vse bolj potne roke imava a objem ne popušča…Poljubljava se nežno,čutno počasi.

Poljubom ni konca. Hočem več…

Z rokama ti zdrsnem pod bluzo in ti počasi odpenjam gumbe,enega za drugim z eno roko,z drugo ti krožim po trebuščku s dlanjo in vzburjanje obeh narašča.Traja…traja,žamertni poljubi se vrstijo…

Prostor napolnjuje medla svetloba in toplota ognja iz bližnjega kamina ter nežni zvoki glasbe. Obrnem se proti tebi in te poljubim. Dovolj imam igric… Slečem ti majico in s poljubi zasujem tvoje telo…

Tudi jaz ti strastno slečem tangice in se zarinem v tvoje sladko mednožje in ti jo zdražim ,potem pa zavzameva položaj 69 in te močno posexam.Divje se nabijava,strastno,kot bi bil najin zadnji sex.

Mmm srči, takega te ne poznam, ampak paše….

New Report

Close