Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?

Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?

Samo ti dve vrsti moških obstajata, majhni in bogati, pa visoki in nasilni?
V bistvu, če sodim po okolici in izkušnjah, so nizki moški bolj nasilni, ker so zakompleksani in z nasilnostjo zdravijo komplekse. Visoki moški teh potreb nimajo. Pa če govorimo o fantkih v vrtcu, fantih v šoli ali odraslih moških.

Imam 190 in še malo visokega moža, ki niti slučajno ni nasilen, sin 195 je pa itak en velik pacifist, ki pajke in vše ujame v kozarec in jih nese ven. Glede spoštovanja pa tudi lahko priznam, da m je mož naučil marsičesa.[/quote]

Ti baba tumasta!
le kaj te ne bi mogel naučiti en nižji?

in taki mali (ok, 180 niti ni tako malo)..so zakompleksani in hočejo z svojimi “mišicami” nekako nabildat svojo zamozavest..tudi meni niso všeč..in ravno teh je največ na fitnesu itd..veliki moški rajši tečejo, igrajo košarko, kolesarijo..
taki mali nabildanci so pa meni tudi smešni za znort…

Moj prijatelj je osebni trener in zmagovalec kar nekaj ifbb tekmovanj. Je velik okoli 170 cm in mu ne manjka žensk (tudi manekenke in znane slovenke so bile med njimi).

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Samo ti dve vrsti moških obstajata, majhni in bogati, pa visoki in nasilni?
V bistvu, če sodim po okolici in izkušnjah, so nizki moški bolj nasilni, ker so zakompleksani in z nasilnostjo zdravijo komplekse. Visoki moški teh potreb nimajo. Pa če govorimo o fantkih v vrtcu, fantih v šoli ali odraslih moških.

Imam 190 in še malo visokega moža, ki niti slučajno ni nasilen, sin 195 je pa itak en velik pacifist, ki pajke in vše ujame v kozarec in jih nese ven. Glede spoštovanja pa tudi lahko priznam, da m je mož naučil marsičesa.[/quote]

Ti baba tumasta!
le kaj te ne bi mogel naučiti en nižji?[/quote]

Kaj naj z nižjim?
Da mu dosežem visoke police v kuhinji? Ne bi, hvala, raje vidim, da jih sam doseže.

Na svojo višino ne moreš vplivati lahko pa na
Obliko. In te mišičnjaki ta primankljaj kompenzirajo ravno s tem. Lej jaz imam kar imam in me drugi ne zanimajo. Mi niso niti grdi niti lepi sem pa vesela za njih če so si všeč. Nihče pa ni popoln. Jaz imam lepe nenavadne oči, postavo ki mi jo zavida marsikatera mona nimam pa bujne frizure. Mati narava je nekje bolj nekje manj radodarna.

Ti baba tumasta!
le kaj te ne bi mogel naučiti en nižji?[/quote]

Kaj naj z nižjim?
Da mu dosežem visoke police v kuhinji? Ne bi, hvala, raje vidim, da jih sam doseže.[/quote]
V kuhinji tako nima kaj iskat.

Kaj naj z nižjim?
Da mu dosežem visoke police v kuhinji? Ne bi, hvala, raje vidim, da jih sam doseže.[/quote]
V kuhinji tako nima kaj iskat.[/quote]

Ali pa v kopalnici, delavnici, nima veze, zgornjih polic ne doseže brez stolčka 😛


V kuhinji tako nima kaj iskat.[/quote]

Ali pa v kopalnici, delavnici, nima veze, zgornjih polic ne doseže brez stolčka :P[/quote]
V kopalnico ne hodi, v delavnici je lojtra. Sicer pa je delo pri tleh.

Ali pa v kopalnici, delavnici, nima veze, zgornjih polic ne doseže brez stolčka :P[/quote]
V kopalnico ne hodi, v delavnici je lojtra. Sicer pa je delo pri tleh.[/quote]

Haha, no, takega, ki ne hodi v kopalnico, pa mislim, da nobena ne rabi, pa naj je visok ali nizek 😉

Jst mam 175 cm, treniram 4x-5x na teden borilne veščine in mam kar izklesano telo. Zaenkrat se ni nobena pritoževala. Pač okusi so različni.

Nekateri resnično pretiravate s svojo oceno višine pri moških v SLO, katera je prbl. 179-180cm (ne vsi seveda, najoljb pa avtor oz. avtorica)

pod 163 cm so dejanski palčki
pod 168 cm so izjemno majhni
pod 173 cm so zelo majhni
pod 178 cm so majhni (podpovprečni)
178-182 cm so povprečni
do 188 cm so veliki (nadpovprečni)
do 193 cm so zelo veliki
do 198 cm so izjemno veliki
nad 198 cm so giganti

Meni so pa ogabne majhne pritlikave babe – povrh jih je med temi en kup bajsastih, ki lepijo na tipe 190+ in ostali so za njih kao mali one pa komi meter čevap. In zavistne nam ženskam ki smo 170+:-)

Po mojem opažanju okolice, jih je večina (moških) visoka tam okoli 175 do 180 cm. Videti moškega visokega nad 180 cm in lepo grajenega (ne nabildanega, presuhega ali predebelega) je že redkost. Ne verjamem statističnim podatkom. Če pogledate pare v svoji bližini, jih je večina takšnih, da so ženske skoraj enako visoke kot njihovi moški, ženske pri nas pa sigurno niso v večini nad 175 cm.

Ej, babnica, poznam precej takšnih tipov 190 cm, ki so jim ženske srednje rasti všeč. Visoke so pogosto kobilaste ali imajo sključeno držo. Najhuje pa so tiste, ki ne znajo hoditi v visokih petah. Imaš občutek, da si na potresnem območju. :))

https://www.youtube.com/watch?v=raLn9d5MNHw

Če pa še poje zraven, potem pa …odpustiš.


Ti se kar tolaži s tem. S svojm 160 cm sem opazna verjemi, pa ne ker sem bajsasta ali karkoli. Tipi pri 190 cm uživajo ob nas verjemi 😉 Majhnost pri ženski ima veliko več + kot višina. S petkami ali brez , pašem k vsakemu tipu.


Ti se kar tolaži s tem. S svojm 160 cm sem opazna verjemi, pa ne ker sem bajsasta ali karkoli. Tipi pri 190 cm uživajo ob nas verjemi 😉 Majhnost pri ženski ima veliko več + kot višina. S petkami ali brez , pašem k vsakemu tipu.[/quote]

Sicer sem višja od tebe, ampak se pridružujem tvojim ugotovitvam. Visoki moški še kako gledajo za nižjimi puncami.

Haha ve male afnice se takoj oglašate na moj komentar – ljubosumje ane:-) zanimivo kak se morte vedno oglasit;-)
Jaz sem 172 cm 50 kg drobna konstrukcija in top prsa p.s. naravna. In ve male frklje ste mi vse po vrsti zavistne ker name palijo vsi tipi 180 +;-)
In dalč od tega da bi bila grda. V petkah pa tako znam hodt:-)
Plus sm zlo ozka spodi.
Pa ne vem zakaj ne priznate da so tiste male babe prav spakice no:-) potem si pa dajajo petke 10 cm+ in hodijo ko štori. In ljubosumno gledajo v meni podobne:-)
Tipi ki pa so 190+ si malo frkljo meter čevap dobijo sam zato ker jim je tič tak ko čevap.

Ti si pa res kura.Ti ne pomaga tvojih 172cm, ker smotana si pa za 500.Pisat pa tudi ne znaš.

Ej, babnica, poznam precej takšnih tipov 190 cm, ki so jim ženske srednje rasti všeč. Visoke so pogosto kobilaste ali imajo sključeno držo. Najhuje pa so tiste, ki ne znajo hoditi v visokih petah. Imaš občutek, da si na potresnem območju. :))[/quote]

To je pa po moje narava naravnala tako, ker če bi en 190+ imel partnerko 180+, bi imla ogromne otroke, hčerke bi bile tudi 190, kar pa res ni fajn pa so meni osebno visoki ljudje zelo všeč in sem hvaležna materi naravi za vsak svoj cm.

Če imaš 50 kg pri 172 cm so tvoje prsi kot pri piščančku. K sreči imaš na voljo precej podložene modrčke v trgovinah…pač dokler se pred tipom ne slečeš. :-))

Čuj Pepelka, kolk imaš pa številko plavutk na nogah, če ni skrivnost?
Jih pospravljaš v omaro ali jih parkiraš v garaži?

Boh lonej za odgovor. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Ti se kar tolaži s tem. S svojm 160 cm sem opazna verjemi, pa ne ker sem bajsasta ali karkoli. Tipi pri 190 cm uživajo ob nas verjemi 😉 Majhnost pri ženski ima veliko več + kot višina. S petkami ali brez , pašem k vsakemu tipu.[/quote]

Kakor smešno zgleda ženska s 180cm ob tipu s 170cm, tako smešno zgleda ženska 160cm ob tip s 190cm. Žal.

A ti rabiš pa tiste z večjimi, da imaš občutek, da si ozka?

Čuj Pepelka, kolk imaš pa številko plavutk na nogah, če ni skrivnost?
Jih pospravljaš v omaro ali jih parkiraš v garaži?

Boh lonej za odgovor. :-)))[/quote]

Bošček, če ti ne premoreš čevlja niti številko 40 in moraš kupovat na ženske oddelku, številka 40 pri ženskah še ni plavutka.

New Report

Close