Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?

Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?


Ti se kar tolaži s tem. S svojm 160 cm sem opazna verjemi, pa ne ker sem bajsasta ali karkoli. Tipi pri 190 cm uživajo ob nas verjemi 😉 Majhnost pri ženski ima veliko več + kot višina. S petkami ali brez , pašem k vsakemu tipu.[/quote]

Kakor smešno zgleda ženska s 180cm ob tipu s 170cm, tako smešno zgleda ženska 160cm ob tip s 190cm. Žal.[/quote]

Le kako je Eva Longoria zgledala ob tistem Parkerju, ko sta bila še skupaj?

Jah… Prav daleč od plavutk pa tudi ni 🙂

Čuj Pepelka, kolk imaš pa številko plavutk na nogah, če ni skrivnost?
Jih pospravljaš v omaro ali jih parkiraš v garaži?

Boh lonej za odgovor. :-)))[/quote]

Bošček, če ti ne premoreš čevlja niti številko 40 in moraš kupovat na ženske oddelku, številka 40 pri ženskah še ni plavutka.[/quote]

Brez jošk in z ogroooomnim stopalom. Jap, to mora biti moškim všeč. :))

Bošček, če ti ne premoreš čevlja niti številko 40 in moraš kupovat na ženske oddelku, številka 40 pri ženskah še ni plavutka.[/quote]

Brez jošk in z ogroooomnim stopalom. Jap, to mora biti moškim všeč. :))[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=aMS0O3kknvk

Brez jošk in z ogroooomnim stopalom. Jap, to mora biti moškim všeč. :))[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=aMS0O3kknvk%5B/quote%5D

;-))


Ti se kar tolaži s tem. S svojm 160 cm sem opazna verjemi, pa ne ker sem bajsasta ali karkoli. Tipi pri 190 cm uživajo ob nas verjemi 😉 Majhnost pri ženski ima veliko več + kot višina. S petkami ali brez , pašem k vsakemu tipu.[/quote]

Kakor smešno zgleda ženska s 180cm ob tipu s 170cm, tako smešno zgleda ženska 160cm ob tip s 190cm. Žal.[/quote]
Stvar in okus posameznika. Upam si trdita, da pri tem kako kdo izgleda igra večjo vlogo, kar posameznik izžareva kot sama zunanjost. Nekdo je opazen ne glede na svojo višino.
Zunanjost ja, ni pa višina tista, ki je odločilna.

Ti si zlo ozka samo zgori :))))))


Hehe če ti tako praviš in ti je v tolažbo, tudi prav.

Male uboge zavistnice ste vedno glasne:-) to je bilo za pričakovati. P.S. Moje pisanje je bolj provokacija kot realnost;-) da vidim odziv;-) resno.

“ne pašeš, sori”

Kakor smešno zgleda ženska s 180cm ob tipu s 170cm, tako smešno zgleda ženska 160cm ob tip s 190cm. Žal.

Kaj pa ona 160 in on 175, je ok?

Ja saj, ker si pač zlo ozka v glavi 😉


Zakaj pa čutiš potrebo po ” provociranju” , kot ti svojem žaljivem pisanju praviš ? 😉

Bošček, če ti ne premoreš čevlja niti številko 40 in moraš kupovat na ženske oddelku, številka 40 pri ženskah še ni plavutka.[/quote]

Brez jošk in z ogroooomnim stopalom. Jap, to mora biti moškim všeč. :))[/quote]

No, na Kitajskem so imeli fetiš na majhna stopala, pa vemo, kam je to peljalo…
Danes stopalo 40 ni več nič posebnega, daleč od plavutke, če je seveda velikost primerno usklajena z višino telesa. Imaš tudi 180 cm visoke ženske s stopalom 38-39, kar ne zgleda lepo, po drugi strani pa tudi višina 160cm ni zagotovilo, da bo stopalo 37, komot zraste do 39 ali celo 40, sploh danes pri dekletih, ko se stopala v primerjavi z našimi babicami večajo, kljub približno enaki višini.

Brezec in njegova žena….meni prevelika razlika, prav smešno zgleda.

naplo so mi visoki ljudje neprivlačni, ker imajo čudne proporce.

Meni sta pa onadva simpatična, kljub precejšnji razliki v višini.

Meni ste pa smešne samske babe, ki fantazirate, kakšnega bi v eimele v teoriji, kot da kdo čaka na vas..

Aja, to te skrbi, ker mali nabildan tip lahko tvojega visokega špehača razbije, ker je fizično močnejši.

Večina teh kolesarjav je v pasu zavaljenih pujsov, pa kao suha silhueta gor ali dol, to je od nezdrave hrane. za nameček kolesarji nosijo oprijete drese, da debelost pride še bolj do izraza.

Drugače pa, meni se tudi zdijo smešne babe, ki imajo a košarico, idealno za pogled je b -d, odvisno od simetrije telesa, e imajo ponavadi bajse, razen redkij izjem.

Imam 164 cm. V svojem življenju imel kar nekaj zvez, sedaj poročen,imava tudi hčerko. Žena dr. znanosti, jaz dr. znanosti. Žena me privlači intelektualno. Ob drugi ženski bi težko imel zakon, ki oba dopolnjuje. Je pa res, da se včasih pohecava iz moje višine. Ampak to je to. Menim, da je odnos do sebe tisti, ki krasi človeka. To se tudi navzven vidi.

Hrvaški minister za finance je majhen, ampak zelo brihten in sposoben.

Kako smo različni – nekateri primerjajo višino (očitno življenjskega pomena), drugi izobrazbo (pustimo fake fakse ala novih nazivov mag. in dr.) ter merila denarja. Glede na plehko komentarjev prevlada slednje. Npr. Melanija in Trump, itn. Gospodične, s precej časa iščejo visoke in že so 30. Tiste ki to zamudile ali pa so bile ranljive (prikladen izraz za varanje) pa so se če niso dobile višjih kako prikladno sprijaznila z nižjim. Seveda to opraviči, da ima dober karakter. Plehkost danes ne pozna meja. Jaz nisem zahteven – mora znat kuhat, pa ne mule k sosedov mulc 🙂

Imate srečo v zakonu, čestitke. Jaz sem locena, moj lepotec je imel 187 cm. Ni mi prinese sreče.

Imate srečo v zakonu, čestitke. Jaz sem locena, moj lepotec je imel 187 cm. Ni mi prinese sreče.[/quote]

Mogoče je mislil, da je to za zakonsko zvezo dovolj…da je visok in lep. Tudi takšni obstajajo.

Imate srečo v zakonu, čestitke. Jaz sem locena, moj lepotec je imel 187 cm. Ni mi prinese sreče.[/quote]

Mogoče je mislil, da je to za zakonsko zvezo dovolj…da je visok in lep. Tudi takšni obstajajo.[/quote]
Tudi takšne ženske obstajajo, ki mislijo, da so svoje zakonske dolžnosti izpolnile že s tem, če so našminkane in pravkar prišle od frizerja in pedikerja…:)

Ta post razočara. Pa ne zato, ker bi imela košarico A ali E, ampak zato ker je v prvi vrsti popolnoma enako plehek kot sama tema, poleg tega pa je v očitnem konfliktu s tvojim prvim postom v tej temi. Nekako upam, da gre zgolj za poskus prikaza nesmiselnosti sojenja knjige po naslovnici…

New Report

Close