Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?

Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?

Ta post razočara. Pa ne zato, ker bi imela košarico A ali E, ampak zato ker je v prvi vrsti popolnoma enako plehek kot sama tema, poleg tega pa je v očitnem konfliktu s tvojim prvim postom v tej temi. Nekako upam, da gre zgolj za poskus prikaza nesmiselnosti sojenja knjige po naslovnici…[/quote]

Mislim, da gre samo za njegovo reakcijo na nepotrebno temo.

Aloha

Na telesno višino žal nismo imeli vpliva sami in si jo nismo izbrali sami. Določena nam je bila gensko po starših in prednikih. Torej če smo prenizki ali previsoki (po lastni ali tuji presoji), nam ostane le, da se nasmehnemo in rečemo… “Mati narava in oče karikaturist” sta bila okrutna do mene. Velja seveda za vse ostale telesne karakteristike, ki smo jih gensko podedovali. Zato prej ko se s tem pomirimo, prej nas opazke okolice ne bodo prizadele.
Če komu nisem všeč… izvoli obrni pogled stran, in si najdi kaj bolj prijetnega in pomirjajočega za svoje oči. Nočem, da trpiš zaradi mene… je dovolj, da trpiš že zaradi sebe. :-))

Obstaja pa neka druga dimenzija veličine, na katero pa imamo izključni in lastni vpliv. To, je tisto ali bomo velik ali mali človek po “duši”. In to je edina dimenzija, v kateri lahko rastemo (ali pa se krčimo) od prvega do zadnjega dne svojega življenja.

Kombinacija teh dveh dimenzij velikosti pa nam da to kar smo. Tisti, ki najdejo zadovoljstvo v kombinaciji teh dveh veličin pa so najboljši kandidati za službo, ki ji pravimo… moje življenje.
Tisti, ki ne najdejo zadovoljstva pa bi vedno želeli biti nekdo drugi.

Vaš link

BTW
Pepelka, mene sploh ni zanimalo v resnici kakšno številko nogice imaš. Me je pa zanimalo, kakšno “vžigalno vrvico” ima takšna Sex Bomba preden eksplodira. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Zanimivi smo ljudje, kako smo si različni. Sama sem visoka 170 cm in všeč so mi moški, ki so suhi, normalna postava, ne preveč mišic in višji od mene cca 5 cm (brez petk)… Ne vem zakaj, ampak taki so mi všeč, da bi vzela moškega visokega 185 – 190 cm mi na kraj pameti ne pade. Mi je odbijajoč. Tudi manjši od mene mi ni všeč. Idealna mera zame je, da je moški visok 175 cm.

Zanimivi smo ljudje, kako smo si različni. Sama sem visoka 170 cm in všeč so mi moški, ki so suhi, normalna postava, ne preveč mišic in višji od mene cca 5 cm (brez petk)… Ne vem zakaj, ampak taki so mi všeč, da bi vzela moškega visokega 185 – 190 cm mi na kraj pameti ne pade. Mi je odbijajoč. Tudi manjši od mene mi ni všeč. Idealna mera zame je, da je moški visok 175 cm.[/quote]

Moram pa še poudarit, da mi niso všeč moški nabildani. Všeč so mi normalni.

zanimivo mi je, kako so ženske zahtevne glede višine moškega, so pa hudo občutljive če moškim njihova teža, postava ni všeč. zanimivo je tudi, da so najbolj zahtevne ženske, ki so najbolj nikakve.

Najbolj zahtevne so tiste nikakve, ali z prtljago.Malo realnosti ne bi škodilo, vendar za vse so krivi moški, ker pristanejo na vse, samo, da jim nekdo pegla, kuha, in pospravlja.Ženske so superiorne, ker rade manipulirajo z enakopravnostjo, emancipacijo, in feminizmom.Vse skupaj je samo krinka za nadvlado nad sicer močnejšim spolom.Ali ljudje enako odreagirajo na žensko, in moškega iz socialnega dna?Ali enako odreagirajo na nedelo, ali kako drugo kršitev na delovnem mestu? Ali enako odreagirajo na sodišču, pri dodelitvi otroka, itd?Ženski se marsikaj tolerira. Ženske so superiorne, oziroma privilegirane, čeprav skušajo dokazati nasprotno.

Hja… Če so moški pripravljeni na vse pristat zato, da jim nekdo pegla in kuha… Pač.

višina pri moškem je lepa

New Report

Close