Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mama od GALA je šele lisica

Mama od GALA je šele lisica

Se strinjamo tudi v naši hiši in širša družina. Pa prijatelji in sosedje.


vsako leto drugi prejemnik
eno leto je bil mladinski dom, eno leto društvo za slušno prizadete, prvi leto je bila ena družina z gibalno močno oviranim otrokom. različno.
[/quote]

Ok, nakažete preko humanitarnega društva, da se ognete davku.
Reci, je možno se, teoretično, ne mislim vas in drugih dobrosrčnežev, nekaj te vsote preko tega humanitarca speljati del sredtev kamorkoli?
Končno se jih prikaže kot potrebne pomoči.
In še to, če dovoliš, vaša dodatna vsota, bi bila lahko, teoretično, neznanega izvora?
Ja, pranje denarja imam v mislih!
Nič osebnega, da ne bo pomote. Vendar smo finančno nepismeni res posebna kategorija ostriženih ovc.
Vedno se damo nategniti, celo življenje v vsaki naslednji generaciji- značilno za Slovence!

Pravkar na A Kanalu vsa nedolžna Larisa, ki razlaga o poštenosti. In to v šolskih prostorih. Ali se svet šole strinja s tem, da se prostori šole ( mimogrede financirani iz našega denarja) uporabljajo kot prostori društva.
Ali daje Larisa intervjuje o svojem zasebnem društvu v skladu s pravili in zakonom o osnovnem šolstvu.
Kaj menijo člani sveta šole in sveta staršev? Kaj meni občina kot ustanovitelj in njen župan o uporabi šolskih prostorov za dajanje privatnih intervjujev? Je to zloraba ali ni?
Ali lahko tudi naše društvo gostije v tej osnovni šoli? Ker Larisina zaposlitev in zbiranje denarja za vašega malega junaka nimajo nobene povezave.

Jaz osebno ne mislim, da bi morala družina zaradi bolezni ali invalidnosti prodajati streho nad glavo, prodati edini avto v družini (kako z invalidnim otrokom brez avta?). Se mi ne zdi prav, da dva človeka delata in plačujeta vsa zavarovanja, potem morata pa zaradi operacije pod most. Vsekakor pa pričakujem, da ena takšna družina živi skromno, ne hodi na drage počitnice, nima dragih avtomobilov, se ne gre luksuza. Nesprejemljivo je, da se greš luksuz, ne hodiš v službo, pričakuješ pa, da bodo ljudje ne samo pomagali tvojemu otroku, ampak prevzeli vse stroške tvoje družine nase.
[/quote]

Napisala sem iti na bolj skromno, ne prodati strehe nad glavo. Kolikor sem razumela, Galovim finančno ne gre slabo. Torej, še enkrat, če imaš ogromno hišo, dva novejša avtomobila (Gal ni na vozičku in ne rabi recimo prilagojenega vozila), to prodaš in greš v manjšo hišo in imaš samo en avto. Ali najameš posojilo, ker očitno bi to šlo. In ti ni treba prosit za operacijo, ampak denar napraskaš sam.
Res, da imajo čisto dobro stoječi ljudje ksiht fehtat naokrog, in to ljudi, ki imajo bistveno manj od njih.

Po drugi strani morajo pa nekateri ljudje zaradi jurja ali dveh v osebni stečaj. Ker ne morejo nikjer dobiti ali si izposoditi niti tisočaka. Njim pa gre streha nad glavo, veš.

Napisala sem iti na bolj skromno, ne prodati strehe nad glavo. Kolikor sem razumela, Galovim finančno ne gre slabo. Torej, še enkrat, če imaš ogromno hišo, dva novejša avtomobila (Gal ni na vozičku in ne rabi recimo prilagojenega vozila), to prodaš in greš v manjšo hišo in imaš samo en avto. Ali najameš posojilo, ker očitno bi to šlo. In ti ni treba prosit za operacijo, ampak denar napraskaš sam.
Res, da imajo čisto dobro stoječi ljudje ksiht fehtat naokrog, in to ljudi, ki imajo bistveno manj od njih.

Po drugi strani morajo pa nekateri ljudje zaradi jurja ali dveh v osebni stečaj. Ker ne morejo nikjer dobiti ali si izposoditi niti tisočaka. Njim pa gre streha nad glavo, veš.
[/quote]
So pri kriskotovih karkoli prispevali? Še vize si niso sami plačali, še vize ne! Čisto navaden gravž, če mene vprašate. Da o preseravanju pri bivanju ne govorimo. Nadzor nad zdravjem otroka bi enako dobro lahko opravili tudi slovenski zdravniki, ki so ga zdravili z drugim najdražjim zdravilom na svetu na račun vseh nas preden so tata, pa mama, pa nona pogruntali, da se da tudi fehtat, predvsem če ti pri tem pomaga tudi maneken in POP TV skupaj z tam zaposlenim noninim prijateljem.


vstopila je v učilnico in opazila, da ima na trr 8000 evrov – ali ona to dela med njenim službenim časom???
kako so zlizani s to palčico ti novinarji – še enkrat več kažejo kako neiskreno poročajo – ona ni nič iskala na pomoč ona je zbrala denar in sploh ni povedala,da nima statusa in da ne sme zbirati. ko se je v delu pojavil članek, da bodo morali plačati davek je vsa srenja okoli vključno s predsednikom vlade iskala obvode… kako se delajo ti ljudje norca iz nas – ti novinarji in nam lažejo v faco o stvareh o katerih vemo,da niso tako potekale kakor jih predstavljajo. na vse pretege bi radi to babo prikazali kot pošteno. pa to ni – če bi se zavedala odgovornosti bi v prvi vrsti takoj pokazala vse uradne dokumente. Pa jih nikoli ni. lahko si mislimo zakaj. Vse ostalo so samo novinarske krace s katerimi nategujejo javnost in želijo na vse pretege ščititi to hinavko neiskreno palčico.

Napisala sem iti na bolj skromno, ne prodati strehe nad glavo. Kolikor sem razumela, Galovim finančno ne gre slabo. Torej, še enkrat, če imaš ogromno hišo, dva novejša avtomobila (Gal ni na vozičku in ne rabi recimo prilagojenega vozila), to prodaš in greš v manjšo hišo in imaš samo en avto. Ali najameš posojilo, ker očitno bi to šlo. In ti ni treba prosit za operacijo, ampak denar napraskaš sam.
Res, da imajo čisto dobro stoječi ljudje ksiht fehtat naokrog, in to ljudi, ki imajo bistveno manj od njih.

Po drugi strani morajo pa nekateri ljudje zaradi jurja ali dveh v osebni stečaj. Ker ne morejo nikjer dobiti ali si izposoditi niti tisočaka. Njim pa gre streha nad glavo, veš.
[/quote]
tista ogromna hiša nima več kot 130 kvadratov

in podatkov, ki jih navaja novinarka,da naj bi dokazovali poštenost društva o palčici ne moremo najti nikjer, saj ima samo njen fb, kamor ona piše svoje namišljotine brez vsakih uradnih dokumentov. Toliko o tej kvazi pošteni ženščini.


vstopila je v učilnico in opazila, da ima na trr 8000 evrov – ali ona to dela med njenim službenim časom???
kako so zlizani s to palčico ti novinarji – še enkrat več kažejo kako neiskreno poročajo – ona ni nič iskala na pomoč ona je zbrala denar in sploh ni povedala,da nima statusa in da ne sme zbirati. ko se je v delu pojavil članek, da bodo morali plačati davek je vsa srenja okoli vključno s predsednikom vlade iskala obvode… kako se delajo ti ljudje norca iz nas – ti novinarji in nam lažejo v faco o stvareh o katerih vemo,da niso tako potekale kakor jih predstavljajo. na vse pretege bi radi to babo prikazali kot pošteno. pa to ni – če bi se zavedala odgovornosti bi v prvi vrsti takoj pokazala vse uradne dokumente. Pa jih nikoli ni. lahko si mislimo zakaj. Vse ostalo so samo novinarske krace s katerimi nategujejo javnost in želijo na vse pretege ščititi to hinavko neiskreno palčico.
[/quote]
Današnji podatki na strani ZPMS za kriskotove:
najem stanovanja 32.414,00 €
ostali stroški 7.886,19 €
Eden se iz nabranega denarja norca dela, predvsem pa iz vseh nas!
3 mesece za skoraj 40.000 – za 3 ljudi!
žHudo, pa niti 442 evrov za vizo niso imeli. Fuj in fej!
ZPMS skupaj z sekretarko in predsednico pa to gledata? Nadzorni odbor ZPMS pa to gleda brez da bi trenil z očesom. Pri tem pa fehtajo naprej! Niti prebite pare ne dam ZPMS ju! In da ne vidim ene vaše položnice v nabiralniku!


Današnji podatki na strani ZPMS za kriskotove:
najem stanovanja 32.414,00 €
ostali stroški 7.886,19 €
Eden se iz nabranega denarja norca dela, predvsem pa iz vseh nas!
3 mesece za skoraj 40.000 – za 3 ljudi!
žHudo, pa niti 442 evrov za vizo niso imeli. Fuj in fej!
ZPMS skupaj z sekretarko in predsednico pa to gledata? Nadzorni odbor ZPMS pa to gleda brez da bi trenil z očesom. Pri tem pa fehtajo naprej! Niti prebite pare ne dam ZPMS ju! In da ne vidim ene vaše položnice v nabiralniku!
[/quote]ž te zpms samio nimajo očitno tri čiste… če še včeraj se mi zdi,da je bilo objavljeno,da je poravnano za stanovanje do 31.12.2019 – stanovanje okoli 18000
ostali stroški okoli 4000, pa fizio ni bilo sploh navedene…

danes so stroški do tega istega datuma – torej do 31.12.2019… kar naenkrat višji in dodana je fizio, ki naj bi jo začel šele po novem letu…. kdo koga tukaj zajebava????
To je ena sama šlamparija, kart nekaj tapkajo te številke, računov nikjer, samo vprašanje časa je koliko so spravili v svoje žepe.
Zneski so noro napihnjeni – cena fizioterapije nenormalno bode v oči…
če je s fizio začel 7.1. – ta podatek je javen – je torej v mesecu dni in enem tednu zapravil 3700 evrov… pomeni,da bi vsak dan za fizio zapravil 100 evrov. pa ne verjamem, da je imel vsak dan fizioterapijo. pa že 100 evrov je visoka cena, ki sem jo hipotetično vzela za izračun… nenormalno napihnjeno je to vse – računa pa še vedno nobenega.
Hudo se delajo norce iz vseh nas, tudi zpms mora imeti tukaj prste zraven – če bi bili pošteni ne bi nič delali brez uradnih pokazanih dokumentov in računov.


Današnji podatki na strani ZPMS za kriskotove:
najem stanovanja 32.414,00 €
ostali stroški 7.886,19 €
Eden se iz nabranega denarja norca dela, predvsem pa iz vseh nas!
3 mesece za skoraj 40.000 – za 3 ljudi!
žHudo, pa niti 442 evrov za vizo niso imeli. Fuj in fej!
ZPMS skupaj z sekretarko in predsednico pa to gledata? Nadzorni odbor ZPMS pa to gleda brez da bi trenil z očesom. Pri tem pa fehtajo naprej! Niti prebite pare ne dam ZPMS ju! In da ne vidim ene vaše položnice v nabiralniku!
[/quote]

No, to se jaz strinjam, čeprav mi greš na živce s tem napadanjem Krisovih. Tako kot Galovi mami ves čas pišejo, zakaj ni vsega prodala, nisem še videla, da bi kdo napisal, da bi Krisovi karkoli prodali. Njihovo stanovanje je vredno veliko več kot hiša Galovih, veliko več. In mi je tudi neumno, da ne samo, da se gredo totalen luksus s stanovanjem, tudi mleko za otroka kupujejo iz zbranega denarja. Pa nobeden ne reče, da bi se lahko čemu odrekli in kaj plačali. In čeprav je Galova mama meni ostudna, ker je tatica, tudi metanje naprej, da ona živi razkošno, ker ima nohte, je neumno. Je Krisova mama veliko dražje oblečena. Če smo že pri tem.

To ne spremeni dejstva, da je Galovi mami dokazana prevara. Krisovi mami niste dokazali ničesar.

ž te zpms samio nimajo očitno tri čiste… če še včeraj se mi zdi,da je bilo objavljeno,da je poravnano za stanovanje do 31.12.2019 – stanovanje okoli 18000
ostali stroški okoli 4000, pa fizio ni bilo sploh navedene…

danes so stroški do tega istega datuma – torej do 31.12.2019… kar naenkrat višji in dodana je fizio, ki naj bi jo začel šele po novem letu…. kdo koga tukaj zajebava????
To je ena sama šlamparija, kart nekaj tapkajo te številke, računov nikjer, samo vprašanje časa je koliko so spravili v svoje žepe.
Zneski so noro napihnjeni – cena fizioterapije nenormalno bode v oči…
če je s fizio začel 7.1. – ta podatek je javen – je torej v mesecu dni in enem tednu zapravil 3700 evrov… pomeni,da bi vsak dan za fizio zapravil 100 evrov. pa ne verjamem, da je imel vsak dan fizioterapijo. pa že 100 evrov je visoka cena, ki sem jo hipotetično vzela za izračun… nenormalno napihnjeno je to vse – računa pa še vedno nobenega.
Hudo se delajo norce iz vseh nas, tudi zpms mora imeti tukaj prste zraven – če bi bili pošteni ne bi nič delali brez uradnih pokazanih dokumentov in računov.
[/quote]

Ja, to je cena fizioterapije v Ameriki. Med 100 in 150 dolarjev. V več bolnišnicah vem, da je 120 dolarjev. To se ujema. Zakaj ne verjameš, da je imel fizioterapijo vsak dan? Če hočejo napredek, jo mora imeti vsak dan. Pa vprašanje, če je za res velik napredek ena ura na dan dovolj.

No, to se jaz strinjam, čeprav mi greš na živce s tem napadanjem Krisovih. Tako kot Galovi mami ves čas pišejo, zakaj ni vsega prodala, nisem še videla, da bi kdo napisal, da bi Krisovi karkoli prodali. Njihovo stanovanje je vredno veliko več kot hiša Galovih, veliko več. In mi je tudi neumno, da ne samo, da se gredo totalen luksus s stanovanjem, tudi mleko za otroka kupujejo iz zbranega denarja. Pa nobeden ne reče, da bi se lahko čemu odrekli in kaj plačali. In čeprav je Galova mama meni ostudna, ker je tatica, tudi metanje naprej, da ona živi razkošno, ker ima nohte, je neumno. Je Krisova mama veliko dražje oblečena. Če smo že pri tem.

To ne spremeni dejstva, da je Galovi mami dokazana prevara. Krisovi mami niste dokazali ničesar.
[/quote]
dokazano je to da so govorili in zartrjevali, da zdravila ni mogoče dobiti v slo – kar je laž in ne drži, so povedali vsi strokovnjaki že zdavnaj – pa ni nihče ukrepal
so prikrili, da se niso niti obrnili na zavod s prošnjo za financiranje kakršnegakoli zdravljenja ne doma, ne v tujini – je zavod razkril to informacijo da sploh nobene vloge niso dobili – vse to je enakovrstno zavajanje javnosti z namenom pridobivanja njihovih donacij
in hinavsko je zdaj da štoka po medijih govori,da je galov primer zavrnila, ker je prišlo na dan,da bi lahko op opravili v nemciji… saj se tudi za krisa ve,da bi ga lahko zdravili celo v sloveniji ali tudi v nemciji ali vsaj če že v zda bližje krepko bližje na vzhodni obali -ne starši so izbrali najdražjo varianto – pa jih ni zavrnila ampak je zanje zbirala milijone in jim jih dala… torej zakaj potem druge zavrača, ki delajo enako – si sami izberejo zdravljenje. spomnimo se,da je sama štoka v medijih govorila kako starša izbirata med dvema klinikama v zda. Ena velika hinavka je.
vse to je enakovrstno zavajanje pa pri njih ni nihče ukrepal. Tudi cena zdravila, ki naj bi jo plačali – pišem naj bi jo, ker še vedno niso pokazali niti enega uradnega dokumenta – torej je to čisto lahko tudi nateg, tudi njihova javno objavljena cena zdravila je krepko višja od uradne cene zdravila v zda (za preko 100000 dolarjev) – čist enaka dejanja so to kot pri galovi mami…. samo da tukaj jih nihče ne povpraša zakaj je tako zakaj so tako napihnili ceno samo za krisa, zakaj ne pokažejo original računov, nihče ne zahteva pojasnil, ampak tej primorski familiji in palčici je vse dovoljeno – tudi okoriščanje, zavajanje z neresnicami z namenom pridobitve donacij in izvedbe poti v zda.

Ja, to je cena fizioterapije v Ameriki. Med 100 in 150 dolarjev. V več bolnišnicah vem, da je 120 dolarjev. To se ujema. Zakaj ne verjameš, da je imel fizioterapijo vsak dan? Če hočejo napredek, jo mora imeti vsak dan. Pa vprašanje, če je za res velik napredek ena ura na dan dovolj.
[/quote]

lepo prosim no če hočejo napredek jo mora imeti vsaki dan, ampak začeli so pa šele januarja – kaj so delali pa prej slaba dva meseca, če jo mora imeti vsaki dan.???? a vidiš, ko začenjo lagati in tako opravičevati svoja ravnanja, se slej kot prej nekje zacaknejo…
iščem podatek koliko fizio bo imel na teden mislim,da sem ga nekje prebrala nekje v spominu imam, nočem navajati nič, dokler ne najdem, v kolikor se pa spomnim prav, pa tam ni bilo navedeno,da jo bo imel vsak dan…

Ja, to je cena fizioterapije v Ameriki. Med 100 in 150 dolarjev. V več bolnišnicah vem, da je 120 dolarjev. To se ujema. Zakaj ne verjameš, da je imel fizioterapijo vsak dan? Če hočejo napredek, jo mora imeti vsak dan. Pa vprašanje, če je za res velik napredek ena ura na dan dovolj.
[/quote]
poleg tega poglej stroškovnik – navedeno je,da so te cifre do 31.12.2019… a javno je bilo objavljeno,da je prvo fitio imel šele 7.1.2020… nekdo tukaj ne govori resnice…


Današnji podatki na strani ZPMS za kriskotove:
najem stanovanja 32.414,00 €
ostali stroški 7.886,19 €
Eden se iz nabranega denarja norca dela, predvsem pa iz vseh nas!
3 mesece za skoraj 40.000 – za 3 ljudi!
žHudo, pa niti 442 evrov za vizo niso imeli. Fuj in fej!
ZPMS skupaj z sekretarko in predsednico pa to gledata? Nadzorni odbor ZPMS pa to gleda brez da bi trenil z očesom. Pri tem pa fehtajo naprej! Niti prebite pare ne dam ZPMS ju! In da ne vidim ene vaše položnice v nabiralniku!
[/quote]

Teh 40000 v treh mesecih ne bi zapravili, če jih ne bi imeli. Če bi se zbralo točno denarja za zdravilo, bi zdravilo dobim v Ljubljani in ne bi bilo dodatnih stroškov. Ker je denar bil, so se lahko zmišljevali. Niso pa oni z lažjo prišli do presežka denarja. Galova mama je.

Ena velika razlika je med Galovimi in Krosovimi. Nicla na koncu zneska. Goljuf je goljuf, pa ce te prinese okrog za 1000 € ali za 1 €. V tem sta Galova mama in Krisova “botra” cisto enaki. Ampak s tistimi, ki imajo vec, se je vedno delalo v rokavicah. Veckrat se omenja Jankovicevih 29 milijonov. No, njemu se ni skrivil niti las na glavi. Enega, ki bi zapacal recimo 2900, bi bolj trdo prijeli.

Teh 40000 v treh mesecih ne bi zapravili, če jih ne bi imeli. Če bi se zbralo točno denarja za zdravilo, bi zdravilo dobim v Ljubljani in ne bi bilo dodatnih stroškov. Ker je denar bil, so se lahko zmišljevali. Niso pa oni z lažjo prišli do presežka denarja. Galova mama je.
[/quote]
tebi ni laž govoriti da nujno rabiš zbrati denar, ker v slo zdravila ni mogoče dobiti – kar je laž – so jih novinarji in vsi strokovnjaki postavili takoj na laž
enako so tudi prikrili,da niso sploh nikoli podali vloge na zavod za financiranje zdravljenja – niti doma niti v tujini – torej so z zavajanjem hoteli priti do sredstev ljudi, čeprav vseh možnosti,da bi imeli to plačano iz zdravstvenih sredstev sploh niso izkoristili in tega niso javno povedali – povedal je zavod. Tudi zdaj je cena, ki jo imajo navedeno za zdravljenje otroka krepko višja od uradne cene v zda ki velja za vse otroke – če to ni namensko zavajanje z namenom prdobitve oz. polastitve čimveč donatorskih sredstev, sploh, ker računa o dejanskem plačilu, če je sploh bil in v kolikšnem znesku je bil, nimamo nikjer.
meni so to vse enake laži kot pri galovi mami… s to razliko,da ona je vsaj dala vlogo na zavod in se zdaj nekaj z zavodom tožari… krisovi te možnosti niso nikoli izkoristili in so javnosti to tudi prikrili.

Ne bluzi, ker zadevi nista isti. Dokazano je, da je Galova mama lagala, da rabi za operacijo 150.000 evrov, rabila pa jih je več kot enkrat manj. In ne samo, da je lagala, celo zdravniku je pisala, naj ne pove cene, če bo kdo od novinarjev spraševal. Tega ne moreš primerjati s Krisovimi, ki nikakor niso zahtevali enkrat višjega zneska, se niso sprenevedali glede tega, koliko bo zdravilo in zdravljenje stalo. Prepričana sem, da niso pričakovali, da se bo zbralo štiri milijone evrov. Ker se je toliko denarja več zbralo, se z njim po mojem mnenju preveč zafrkavajo. Ne pozabi pa, da tega denarja oni nimajo (razen če imajo tisto, kar se je v Italiji zbralo). V Sloveniji zbranega denarja oni nimajo, ima ga Palčica in kar je še pri Zvezi prijateljev. Medtem ko si je Galova mama dala denar nakazovati na svoj račun, najmanj 15.000 evrov, s tem da je bilo cel kup prireditev, kjer se je zbiral keš, ga je pobrala, po neki stojnicah se je zbiralo, ga je tudi pobrala. To je keš, ki si ga je ona basala v žep. Krisovi niso na svoje račune zbirali denarja nikoli.

Ne bluzi, ker zadevi nista isti. Dokazano je, da je Galova mama lagala, da rabi za operacijo 150.000 evrov, rabila pa jih je več kot enkrat manj. In ne samo, da je lagala, celo zdravniku je pisala, naj ne pove cene, če bo kdo od novinarjev spraševal. Tega ne moreš primerjati s Krisovimi, ki nikakor niso zahtevali enkrat višjega zneska, se niso sprenevedali glede tega, koliko bo zdravilo in zdravljenje stalo. Prepričana sem, da niso pričakovali, da se bo zbralo štiri milijone evrov. Ker se je toliko denarja več zbralo, se z njim po mojem mnenju preveč zafrkavajo. Ne pozabi pa, da tega denarja oni nimajo (razen če imajo tisto, kar se je v Italiji zbralo). V Sloveniji zbranega denarja oni nimajo, ima ga Palčica in kar je še pri Zvezi prijateljev. Medtem ko si je Galova mama dala denar nakazovati na svoj račun, najmanj 15.000 evrov, s tem da je bilo cel kup prireditev, kjer se je zbiral keš, ga je pobrala, po neki stojnicah se je zbiralo, ga je tudi pobrala. To je keš, ki si ga je ona basala v žep. Krisovi niso na svoje račune zbirali denarja nikoli.
[/quote]
krisovi so se pa po zaključku akcije, ko so ugotovili, koliko je cvenka spomnili idej kako se okoristiti ker so se jim svetili milijončki – galova mama je v času zbiranja prikrojila ceno op… krisovi so pa po zbranem znesku, ko so ugotovili, da ga je ekstra več, priredili ceno zdravila – rezultat je enak – iz obeh strani oboji so se hoteli neupravičeno okoristiti z zbranimi sredstvi. In pika.


tebi ni laž govoriti da nujno rabiš zbrati denar, ker v slo zdravila ni mogoče dobiti – kar je laž – so jih novinarji in vsi strokovnjaki postavili takoj na laž
enako so tudi prikrili,da niso sploh nikoli podali vloge na zavod za financiranje zdravljenja – niti doma niti v tujini – torej so z zavajanjem hoteli priti do sredstev ljudi, čeprav vseh možnosti,da bi imeli to plačano iz zdravstvenih sredstev sploh niso izkoristili in tega niso javno povedali – povedal je zavod. Tudi zdaj je cena, ki jo imajo navedeno za zdravljenje otroka krepko višja od uradne cene v zda ki velja za vse otroke – če to ni namensko zavajanje z namenom prdobitve oz. polastitve čimveč donatorskih sredstev, sploh, ker računa o dejanskem plačilu, če je sploh bil in v kolikšnem znesku je bil, nimamo nikjer.
meni so to vse enake laži kot pri galovi mami… s to razliko,da ona je vsaj dala vlogo na zavod in se zdaj nekaj z zavodom tožari… krisovi te možnosti niso nikoli izkoristili in so javnosti to tudi prikrili.
[/quote]

Se pravi še obstaja možnost, da ZZZS plača Galu operacijo? Ona pa zbrala 176.000 evrov za operacijo, ki stane 70.000 evrov? In še na koncu bo znesek operacije dobila nazaj?

Krisovi starši bi lahko dali vlogo, ko bi bila rešena, bi Kris že imel dve leti. In kaj potem? Če ti misliš, da bi ta zadeva bila hitro rešena, se motiš. Ker bi se je vsi otepali, noben zdravnik ne bi hotel podpisati. Je pa res, da bi bilo, ko je bilo enkrat kupljeno, zdravilo mogoče dobiti v Slovenijo. Ampak tudi to bi moral nekdo podpisati. Je bil kdo pripravljen podpisati?

Krisovi starši se noben donatorski sredstev niso polastili, denar je pri Palčici in Zvezi prijateljev mladine. Ti dve organizaciji bi morali zdaj paziti, kako se ta denar porablja.


krisovi so se pa po zaključku akcije, ko so ugotovili, koliko je cvenka spomnili idej kako se okoristiti ker so se jim svetili milijončki – galova mama je v času zbiranja prikrojila ceno op… krisovi so pa po zbranem znesku, ko so ugotovili, da ga je ekstra več, priredili ceno zdravila – rezultat je enak – iz obeh strani oboji so se hoteli neupravičeno okoristiti z zbranimi sredstvi. In pika.
[/quote]

Ne, niso prikrojili. K ceni zdravila je zdraven bila še cena aplikacije, vseh kontrol in kar gre zraven. Ja, tega ne bi bilo, če bi zdravilo dobil v Sloveniji. Pa ni bil. Ameriška bolnišnica ti proda paket, zdravilo in vsi stroški vsega, kar se ve, da k tej zadevi sodi. Mogoče niso tako napisale tiste tajnice, ki pišejo stroškovnik, ampak to sigurno gre zraven in se PLAČA VNAPREJ. Zato se je tebi zdelo, da se je zdravilo podražilo, ni se. Samo eno je bila cena zdravila, drugo cena aplikacije, vsak teden laborarijev, kar gre zraven. TO JE PAKET IN TO, KAR NUJNO SODI K APLIKACIJI ZDRAVILA, SE PLAČA VNAPREJ. Ni teorije, da se ameriška bolnišnica zanaša na to, da bodo pa že ob povratku potem to zadevo pokrili. VNAPREJ SE TO PLAČA.

Prispevek z Lariso:

https://www.24ur.com/video?video=62384535&pageScroll=false

Prispevek o Galovih:

https://www.24ur.com/video?video=62384570&pageScroll=false

https://www.24ur.com/video?video=62384525&pageScroll=false

Kot da bi bral pravljico o “Dobrih” in “Hudobnih”.

Za mene pa je vse ti isto s…, drugo pakovanje.

Pa ta Larisin govor svetnice….

Če mediji v tem primeru takole pristransko poročajo o teh zadevah, kjer si vsakdo lahko ustvari svoje mnenje, če le ima malo soli v glavi, kako nas šele pri drugih stvareh mediji okrog prinašajo.

Ne, niso prikrojili. K ceni zdravila je zdraven bila še cena aplikacije, vseh kontrol in kar gre zraven. Ja, tega ne bi bilo, če bi zdravilo dobil v Sloveniji. Pa ni bil. Ameriška bolnišnica ti proda paket, zdravilo in vsi stroški vsega, kar se ve, da k tej zadevi sodi. Mogoče niso tako napisale tiste tajnice, ki pišejo stroškovnik, ampak to sigurno gre zraven in se PLAČA VNAPREJ. Zato se je tebi zdelo, da se je zdravilo podražilo, ni se. Samo eno je bila cena zdravila, drugo cena aplikacije, vsak teden laborarijev, kar gre zraven. TO JE PAKET IN TO, KAR NUJNO SODI K APLIKACIJI ZDRAVILA, SE PLAČA VNAPREJ. Ni teorije, da se ameriška bolnišnica zanaša na to, da bodo pa že ob povratku potem to zadevo pokrili. VNAPREJ SE TO PLAČA.
[/quote]
ne bluzi ti in ne zavajaj – jasno je napisala sama da je v njeno visoko (krepko viško ceno na računu) VSTETA CENA ZDRAVILA – zgolj in samo cena zdravila in tio piše tudi na zpms.
Sicer pa očitno se pri njej tajnice motijo in na zpms tudi – res prikladno se toliko motijo, pa vse račune so tudi izgubile in vse dokumente.

povej mi kako vnaprej plačaš preglede in zdravila, če ne veš koliko jih bo in koliko zdravil bo pacient potreboval točno? npr. mama objavlja,da so otroku povečali dozo kortikosteroidov, zastonj mu je niso povečali verjetno – torej tisto več se mora plačati… kako pa se to lahko plača vnaprej, saj zdravnik ni vedeževalec in ne more vedeti, da se bo temu in temu otroku zdravstveno stanje točno takrat poslabšalo in bo potreboval točno toliko več zdravil, ki mu jih bo že zdaj vnaprej zaračunal…. res imaš domislice za zagovarjanje laganja in okoriščanja familije, ki ne bodo pile vode – vsaj po logiki ne.

Ne, niso prikrojili. K ceni zdravila je zdraven bila še cena aplikacije, vseh kontrol in kar gre zraven. Ja, tega ne bi bilo, če bi zdravilo dobil v Sloveniji. Pa ni bil. Ameriška bolnišnica ti proda paket, zdravilo in vsi stroški vsega, kar se ve, da k tej zadevi sodi. Mogoče niso tako napisale tiste tajnice, ki pišejo stroškovnik, ampak to sigurno gre zraven in se PLAČA VNAPREJ. Zato se je tebi zdelo, da se je zdravilo podražilo, ni se. Samo eno je bila cena zdravila, drugo cena aplikacije, vsak teden laborarijev, kar gre zraven. TO JE PAKET IN TO, KAR NUJNO SODI K APLIKACIJI ZDRAVILA, SE PLAČA VNAPREJ. Ni teorije, da se ameriška bolnišnica zanaša na to, da bodo pa že ob povratku potem to zadevo pokrili. VNAPREJ SE TO PLAČA.
[/quote]

Tole nikakor ne drži. Bolnica izda posebej račun za aplikacijo, zdravila in zdravljenje. Račun za zdravilo izda Avexis, ki ga mora kupec dobiti v originalu. Plačilo se lahko izvede prego regenta, ampak kupec dobi originalni račun. Novartis je o tekoči zadevi že obveščen in že raziskuje, saj prihaja do nejasnosti ali je sploh bilo izdano to zdravilo v bolnišnico UCLA.

New Report

Close