Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni moški tega ne bi rekel dvakrat

Meni moški tega ne bi rekel dvakrat

Včeraj sem bila s prijateljico na kavi in se pritožuje čez tipa s katerim sta šla narazen (on je Slovenec, Notranjec, ona Primorka). In baje ji je nekajkrat tudi rekel:”Ampak z mojo bivšo sva plačevala oba, ko sva šla ven!” Proooosiiim?

    Zmotil me je ta ton, kot otroka, ki se kuja
     Pustil si, da ženska plačuje
    Pa se vrni k bivši, če je tako super
    A si bil skupaj z moškim, da ti je ona plačevala?

A ste smešni al kaj? To ste moški postali? Meni moški tega ne bi rekel dvakrat.

nismo vse ženske kurbe

Sem že starejša. Jaz bi se počutila skrajno nesposobno, da ne bi partnerju denarno prispevala k najinim skupnim interesom. Lepo mi je, če me tu in tam počasti, ampak to naj dovoli tudi on meni. Rada sem suverena pri svojih financah. Če kot ženska misliš, da si rojena stoletja nazaj in nimaš možnosti prislužiti lastnega denarja, te bo še kdo tepel opravičeno. Spoštuj soljudi. Tako boš pridobila spoštovanje. Ne samo s pričakovanjem, kaj morajo drugi nuditi tebi.

A taki so fantje postali? 🤣

Ko sem jaz še hodil z mojo ženo ji nisem NIKOLI dovolil, da bi ona plačala. Lepo vas prosim. Če nisem imel denarja pač nisva šla ven, sva delala kaj drugega. Raje sem doma, kot da bi punca plačevala.

Odgovor na objavo uporabnika
Kriza iz Pariza, 21.03.2024 ob 10:27

A taki so fantje postali? 🤣

Ko sem jaz še hodil z mojo ženo ji nisem NIKOLI dovolil, da bi ona plačala. Lepo vas prosim. Če nisem imel denarja pač nisva šla ven, sva delala kaj drugega. Raje sem doma, kot da bi punca plačevala.

sta se pač našla dva luzerja skupaj. raje čepet doma kot, da bi si kaj privoščila, ker bo tipu ratal mehak? Res žalostno.

A dejte, no. Pač enkrat eden, drugič drugi. S tem ne bi imela problemov. Razen seveda, če bi videla, da je samo zelo škrt.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 21.03.2024 ob 10:30

sta se pač našla dva luzerja skupaj. raje čepet doma kot, da bi si kaj privoščila, ker bo tipu ratal mehak? Res žalostno.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ja verjetno sva dva luzerja, dva kazinojevca, krupjeja.

Ampak pri nas je tako, jaz moški skrbim za družino. Plačam položnice in hrano.
Ženina vloga je drugačna, njen denar pa gre za njene želje. Ona je moja kraljica in ni ji treba finančno prispevati. Meni je nepredstavljivo, da ženska plačuje.

Da bi ostala doma, ker partner ne bi mogel plačati, jaz pa bi lahko?

Pač sva šla ven in sem plačala jaz ali pa sva plačala vsak nekaj.

 

Pa saj nisem skromna sponzoruša, ki živi od tega, kar ji drugi plačajo. Sem v vezi, kjer sva enakopravna.

Ampak kje najdete tipe, ki niso sposobni ženski častit pijače ali jo povabit na večerjo ? To se mi še nikoli ni zgodilo, pa sem že kar v letih.

Mjav pravi, da ni kurba, češ normalna ženska gre v posteljo za eno kavo 🤣🤣 Men se pa zdi, da je obratno. Glej, plačam svojo kavo, pa še tvoje pivo, pa se me boš ja usmilil, ko pa sem zastonj. Še zravn ti plačam…

Kar naj plača, če je hotla it z mano na pijačo. Sam nerad mečem denar za take stvari. Tako tako, tako ja.☝️🤣

 

Ampak, ko človek bere s čim se ljudje ubadate in imate neizmerno pomembne težave, ni čudno da ste šli v 3 pizde materne in samo lahko se čakate, na odrešitev z vojno, ki vas bo skrajšala za glavo.☝️

Kriza iz pariza

Cestitke, to so ta pravi moski

Če greš s človekom na pijačo, po navadi ne greš zaradi pijače ampak zaradi družbe. In če je nekomu težko plačat tisto pijačo pomeni samo, da mu tudi do družbe drugega ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Kriza iz Pariza, 21.03.2024 ob 10:37

ja verjetno sva dva luzerja, dva kazinojevca, krupjeja.

Ampak pri nas je tako, jaz moški skrbim za družino. Plačam položnice in hrano.
Ženina vloga je drugačna, njen denar pa gre za njene želje. Ona je moja kraljica in ni ji treba finančno prispevati. Meni je nepredstavljivo, da ženska plačuje.

True.

Če je njej jasno kaj so njene naloge, potem je tudi moškemu jasno, kaj so njegove.

A realnost je takšna, da prepogosto za take zadeve kot kolegica od avtorice jamra ena, ki ne zna nič skuhati ipd…

Pa saj, ko si skupaj že več let, si deliš, pa tudi kaj podariš in dobiš v dar. Enkrat plača eden vse, enkrat drugi, enkrat vsak svoje, enkrat ji on nekaj kupi, drugič ona njemu. Gospodinjske stroške si porazdelita in tako naprej.

Mislim pa, da je osnovna zgodbica izmišljena, povzeta po tiktoku ali redditu in malo spremenjena. Ni nujno, da stvar v praksi ne bi mogla biti resnična, ampak dajte no.

Niti ne vemo, ali je to rekel v šali ali resno.

Jaz lahko komot plačujem zase in za moškega, če je v redu oseba. Samo kot potencialni partner me ne bo nikoli zanimal. V njem ne bom videla pravega moškega, niti ga kot takega ne bom spoštovala.

…bolno no…eno je, da nimaš finančnih sredstev, nekaj povsem drugega je pa, da si v partnerstvu, kjer imata oba lasten zaslužek, financira pa vse partner. mene bi bilo sram – kot da plačuje za njene “usluge” ..(am…a pol sexas zaradi kompenzacije ..:D)

Gre katera ne večero.  Jasno, da častim jaz.

[email protected]

Zate kriza iz pariza

Vse je kristalno jasno, samo par stavkov in to je to. Kaksno filozofiranje neki, lepo te prosim. Danes je problem, kdo bo placal kavico ali sokec. Ja potem pa naj cicajo sami, lepo doma na internetu in stokajo. Rezultat tega so locitve, varanje. Zakonca, ki imata vse poslitan v svoji glavi, se ljubita, spostujeta in zaupata, finance so skupne.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak157, 21.03.2024 ob 10:52

True.

Če je njej jasno kaj so njene naloge, potem je tudi moškemu jasno, kaj so njegove.

A realnost je takšna, da prepogosto za take zadeve kot kolegica od avtorice jamra ena, ki ne zna nič skuhati ipd…

resnica. Moja žena zelo dobro kuha, lepo vzgaja otroke itd.
A finančni stroški so vedno bili in vedno bodo NA MENI.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7060, 21.03.2024 ob 11:02

Zate kriza iz pariza

Vse je kristalno jasno, samo par stavkov in to je to. Kaksno filozofiranje neki, lepo te prosim. Danes je problem, kdo bo placal kavico ali sokec. Ja potem pa naj cicajo sami, lepo doma na internetu in stokajo. Rezultat tega so locitve, varanje. Zakonca, ki imata vse poslitan v svoji glavi, se ljubita, spostujeta in zaupata, finance so skupne.

točno tako. Stroške bi si delili in želeli neke kvalitetne žene. Ma dejte dejte.

Odgovor na objavo uporabnika
Alfa samec, 21.03.2024 ob 10:57

Jaz lahko komot plačujem zase in za moškega, če je v redu oseba. Samo kot potencialni partner me ne bo nikoli zanimal. V njem ne bom videla pravega moškega, niti ga kot takega ne bom spoštovala.

a alfa samec je v bistvu držek, ki v homoseksualnem odnosu igra ženskico? Nič čudno res, da gre vse v k……

saj tudi pred vojnami bežijo samo zdravi, mladi moški, ženske in otroci so pa prepuščeni sami sebi……

Kriza iz Pariza, ti imaš pa eno tako res srednjeveško mentaliteto. Oba morata prispevati, finančno in nefinančno. To pomeni, da moraš tudi ti prati gate in pomivati posodo, in žena prispevati pri stroških, nakupih, …

Bravo.👍

Odgovor na objavo uporabnika
Swimmer, 21.03.2024 ob 10:59

Gre katera ne večero.  Jasno, da častim jaz.

[email protected]

mjav mjav    greva na večerjo

New Report

Close