Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek meni pa se Rene smili

meni pa se Rene smili

Zakaj bi pa moralo biti? Oz. zakaj bi morala Amela komurkoli polagati račune? Mi smo Reneju pomagali, ostalo pa nas ne zanima.

Mama in Rene sta zame heroja ! Kaj vam ni jasno, da se punca bori tudi za vas ! Da vse opozarja na gnil zdravstveni sistem, ki bi fantku kar odrezal nogo!
Da ostane več denarja v blagajni za pomembneže, ki hodijo na ta račun na liposukcije v Švico.
Malo karikiram. Ampak dejstvo je, da če si na vrhu, ni problema za operacijo v tujini.
Če si mali Rene, ti nogo odrežejo!
Ta pohod je tudi bitka za vse nas. Kapo dol, da se ji da !!

Čas bo pokazal svoje … za vsa narejena dejanja … in takrat se bo videlo … ali so bila pravilno ali napačno zastavljena.

… ti nogo odrežejo!
? ? ? ?

So Reneju nameravali odrezati nogo ali del stopala?
Je namreč kar očitna razlika med tem dvema ‘postopkoma’.

A je renejevi mamici en na rep stopil in cvili brez repa in glave?

Meni zenska nikoli ni bila vsec, ker je tako agresivno nastrojena. Brez da bi kaj dsla v drzavno blagajno(preselila se je v slo, ker v italiji ni nic izsilila), je izsiljevala vse po spisku.

Ocitno ji medijsko izpostavljanje prinasa denar.[/quote]

Seveda ji prinaša. Samo poglejte jo, kar cveti … ne bo dolgo, ko bo še sebe začela “operirat”. pač ženska je totalno izgubila kompas. Če je v začetku še šlo za otroka, že zelo dolgo gre samo še zanjo. Pač jo je ego nadvladal.


Ta koncept je neznan na Monu.

Zakaj bi pa moralo biti? Oz. zakaj bi morala Amela komurkoli polagati račune? Mi smo Reneju pomagali, ostalo pa nas ne zanima.[/quote]

O pa še kako bi morala. Zaradi vsrh, ki so prispevali denar, bi to nujno morala narediti. Ker ne, se pa človek vpraša…

… ti nogo odrežejo!
? ? ? ?

So Reneju nameravali odrezati nogo ali del stopala?
Je namreč kar očitna razlika med tem dvema ‘postopkoma’.[/quote]

Saj to. Tudi na TV Slovenija so pred dnevnikom pompozno govorili o rezanju celih udov. Še malo, pa so ga grdi slovenski zdravniki hoteli odpeljati kar Radanu.


Borba za fantkovo nogo se je bila 2 leti nazaj. Kar Renejeva mama počne zdaj, pa je izključno za njen ego. Zakaj je otroka treba peljati prav na Triglav? Kaj pa je recimo narobe z Golico ali Nanosom? Aja, nista dovolj fensi in mediji ne bi dovolj visoko skočili v luft. Ženski prija pozornost in našla bo vse možne načine, da jo bo dobila.
Verjamem, da Rene še ne kaže znakov, da je z njim kaj narobe. To se bo pokazalo kasneje. Vsekakor pa je za otrokov psihični razvoj toliko operacij in preživljanje popoldnevov na fizioterapijah zelo obremenjujoče. Ravno zato vse študije kažejo, da je za to fibularno hemimelijo amputacija boljša rešitev.

Sedaj, ko vidim kako se zgodba razvija, sem bolj kot kadarkolo vesela, da ta družina od mene ni dobila niti centa…

Ti,ki jo poznaš, družino. Ali mama hodi v službo oz. od česa družina živi?[/quote]

Skupaj z mano kuha blue meth v kočevskih gozdovih…

Kaj ima za vraga koga za brigati ali hodi v službo in od česa živijo??[/quote]

Od česa živijo? Od naivnosti nekih Slovencev mogoče?

Enako…
Žal pa ta zgodba meče črno luč se na vse ostale podobne.

Zakaj bi pa moralo biti? Oz. zakaj bi morala Amela komurkoli polagati račune? Mi smo Reneju pomagali, ostalo pa nas ne zanima.[/quote]

O pa še kako bi morala. Zaradi vsrh, ki so prispevali denar, bi to nujno morala narediti. Ker ne, se pa človek vpraša…[/quote]

In koliko točno si dal ti? Fiziater? Hm, potem pa si pri denarju, ne dvomim v to sploh 🙂 Tako, btw vprašam? Glede na to, da recimo to ne zanima ljudi, ki so dali po par sto evrov…Ne, to nismo bili mi.

Ko sem bil majhen, je obstajal en lep otroški pregovor: “Karse da, se zakopa.” Lepo bi bilo, če bi se ga še kdo spomnil.

Predlagam, da se raje ukvarjate s svojimi sonci, da ne bodo razvajeni zavaljeni kavčkrompirji.

Skupaj z mano kuha blue meth v kočevskih gozdovih…

Kaj ima za vraga koga za brigati ali hodi v službo in od česa živijo??[/quote]

Od česa živijo? Od naivnosti nekih Slovencev mogoče?[/quote]

Kdor ima željo izvedeti, bo izvedel. Tisti pa, ki ste veseli, da ta družina od vas ni dobila niti centa, ste tako ali tako dobri samo za pljuvat po Starševskem čveku in za popolnoma nič drugega. Pika.


Ta koncept je neznan na Monu.[/quote]

Jaz od njene borbe nimam prav nič. Samo to, da jo vsak teden gledam v osrednjih slovenskih porocilih. Bolj ko jo gledam, bolj mi je zoprna.

Aha, to vas torej muci. Denar. Briga vas za enega fantka Reneja, vas bolijo cekini, ki si jih je mati domnevno nagrabila. Sramota!

Od česa živijo? Od naivnosti nekih Slovencev mogoče?[/quote]

Kdor ima željo izvedeti, bo izvedel. Tisti pa, ki ste veseli, da ta družina od vas ni dobila niti centa, ste tako ali tako dobri samo za pljuvat po Starševskem čveku in za popolnoma nič drugega. Pika.[/quote]

Saj vidimo piko, ni treba tega se z besedo napisat.

Marsikomu darujem in pomagam, ker pač lahko. Ta mati pa mi je že od vsega zacetka delovala zelo agresivno in taki pač od mene ne dobijo nic.

Pogosto finančno pomagam raznim društvom, ko se zbira denar za zdravljenje živali, za operacije, terapije… Vedno ta društva javno objavijo vse kopije računov veterinarja. In to se mi zdi prav, saj veš, kam je šel ta denar.
Tule pa. . jaz ne vem kam je res šel. Ves ti?

Kdor ima željo izvedeti, bo izvedel. Tisti pa, ki ste veseli, da ta družina od vas ni dobila niti centa, ste tako ali tako dobri samo za pljuvat po Starševskem čveku in za popolnoma nič drugega. Pika.[/quote]

Saj vidimo piko, ni treba tega se z besedo napisat.

Marsikomu darujem in pomagam, ker pač lahko. Ta mati pa mi je že od vsega zacetka delovala zelo agresivno in taki pač od mene ne dobijo nic.[/quote]

Seveda je, konec koncev jo je priganjal čas in zbrati je morala kar zajetno cifro, Z, D in A pač niso socialna država, en pregled oči je tam tisoč zelencev, poseg odpravljanja strabizma pa 10K.


Pri 4 letih je hodil tako dolgo pot? Bi rad vedel, kateri planinski vodniki in iz katerega društva so tole podpirali! Niso nikoli hodili na nobene tečaje? Nimajo licenc za vodenje?

O pa še kako bi morala. Zaradi vsrh, ki so prispevali denar, bi to nujno morala narediti. Ker ne, se pa človek vpraša…[/quote]

In koliko točno si dal ti? Fiziater? Hm, potem pa si pri denarju, ne dvomim v to sploh 🙂 Tako, btw vprašam? Glede na to, da recimo to ne zanima ljudi, ki so dali po par sto evrov…Ne, to nismo bili mi.

Ko sem bil majhen, je obstajal en lep otroški pregovor: “Karse da, se zakopa.” Lepo bi bilo, če bi se ga še kdo spomnil.[/quote]

Brez skrbi, sem pri denarju. In zelo veliko pomagam ljudem in živalim v stiski. A izključno takim, za katere vem, kam bo šel denar.
Tej mami nisem prispeval nič, ker se z njenim početjem pač ne strinjam. Še vedno pa trdim, da bi moralo biti vidno, kam je šel denar tistih, ki so se odločili prispevati za Reneja. Ker če tega ni, se zgodi domina efekt in ljudje kmalu ne bodo več želeli pomagati nikomur, zaradi nezaupanja. Ker lahko verjameš, da Renejevi mami zaupa vedno manj ljudi.

Aja, a na drugo verzijo otroškega pregovora si pa pozabil? Kar se da, se v zlato jamo zakopa. Če pa zlate jame ni, se pa nazaj dobi.

Hm, pri meni pa je obratno. Vesela in ponosna sem, da sem prispevala. Ko berem tu vse te hudobne komentarje, pa mi je, da bi se zjokala. Pa kaj ste ponoreli??

Imaš dokaz, fiziater?

Vidiš, čisto enako je. Ti bi dokaz kam je šel denar, kdo drug bi pa dokaz, da ne lapaš v prazno in da si res pomagal. Simple as that.

Kam je šel denar? Več kot 100K je šlo za operacijo, stroški bivanja v ZDA pa najbrž tudi niso bili prav majhni. Slednje je preverjeno iz prve roke.

Mi lahko kdo prosim, meni nevednici, pove, kaj bi dejansko naši zdravniki fantu naredili. Mediji pompozno poročajo, da bi mu odrezali nogo. Oz da bi mu odrezali stopalo. Kaj bi mu pa res odrezali?

New Report

Close