Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek meni pa se Rene smili

meni pa se Rene smili

Ti si embicil. Pa če le šel mali 10o metrov peš…… drugo so ga pa nosili . Okej, nihče ga ni mučil!!
Že to je dogodek…

Ampak ti jezikaj in butasta kot si – ti ne bom nič več razlagal! Tebi in babetinam, ki seveda samo kuhajo, strežejo…. mularija za netom ali nekje na travi pod balkonom:(((!

Ti si zlobna psihopatka. To so hude obtožbe in blatenje in upam, da te družina toži.[/quote]

Nisem zlobna psihopatka, pazi kaj pises, mati, ampak mislim da bom kar direkt jutri poklicala na Pop TV in na CSD, da naj Reneja obiscejo in se naj prepricajo, kako je z otrokom te dni. Imam vso pravico do mnenja, da je to mucenje otroka in ti me ne bos tu ustrahovala z groznjami. Sicer pa ce bi imela cisto vest, bi tukaj molcala, tako pa dobro ves, da je otrok trpel in da trpi in saj zato pa grozis, evo tu je dokaz!

Zogca iz Ofsajda, hvala ker si normalna in drzimo vsi pesti ![/quote]

Nisem Renejeva mati, kar se bo pokazalo tudi na sodišču, lahko pa tudi moderatorji povedo, od kod pišem. Kar odpri denarnico, babše pokvarjeno.

Ti pa debicil! Tako si penasta za svojo resnico tu, kot jaz proti psihiatrom . Pa vse kar pravim je, da naj Reneja ne matrajo, ker eno je gibanje, drugo pa mucenje! Ne mislim se pa izpostavljat res s kakim posredovanjem, pa ceprav sem prej obljubila. Saj so lahko to dogajanje zdaj videli itak vsi.

Tudi ti jo odpri za tvoje zalitve tu, ali je to tvoje edino sluzenje denarja pri tebi, da zmerjas in razpizis folk, potem pa sama grozis s tozbami, si pozabila zdravila vzet?

Tole je šlo pa zdaj že res predaleč, nehajmo.

In lepo vas prosim, ne odpirajte novih tem.

Pomislite, da bi vašega otroka tako secirali po forumih.

New Report

Close