Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni to ni nič čudnega

Meni to ni nič čudnega

Odgovor na objavo uporabnika
Špela973, 14.07.2022 ob 15:55

Moja 14 letnica je bila navajena spati v moji postelji od kar naju je zapustil njen oče. Zdaj imam novega partnerja, ki se je pred kratkim preselil k nama. Bilo je na hitro in nenapovedano, ker je ostal brez podnajemniškega stanovanja. Zgodilo se je čez noč, zato se hčerka ni imela časa navajati in prilagajati na nove razmere. Hčerka zdaj spi v svoji sobi ampak jo daje nespečnost, zato pride spat k nama, ne ravno vsako noč, večino pa. Novega partnerja to nič ne gane, ker ponoči itak spi.

Vsi, ki vedo za to, so zgroženi ali pa zaskrbljeni. Ne zdi se jim normalno. Če bi bil to njen oče jim ne bi bilo tako zelo čudno. Zdaj pa mene zanima, sem jaz čudna ker to dovolim in se mi pač ne zdi to nič takega, ali so čudni vsi okrog mene.

 

Meni je že čudno na 14 letnica spi z mamo. Pri teh letih ni več zdravo niti za otroke. Meni sploh ni zdravo da otrok spi z starši sploh pa ne pri teh letih

Vsi na totem foromi ste faking retardirani. Ke te fak vi pisete. Ni vsak pedofil ke hodi. Neke zblojene picke tu gor komentirajo HOLY SHIT

Draga Spela

Edino bizarno je, da je pred vselitvijo 14 (!!!!) letnica spala s tabo

Ker je tudi njen pravi oce odsel zato.
punca je spala pri mami da mami ni bilo treba sexat. Sedaj se je mula navadila in tako je. Tudi novi bo odšel kmalu in bosta spet lahko spali skupaj    v miru

babe blesave

Js tut rada spim pri mamici sam takrat ko mi je hudo al pa ko sem mela aneksioznost… stara sem pa 19.  ker sem se bala.. lepo je da se hčerka z vama spi. Raje bi dala partnerja kam drugam spat al pa da bi šla k njej dokler ne zaspi pa greš nazaj k partnerju moj nasvet..❤️Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Omg, 14.07.2022 ob 17:44

Če bi bila zgodbica resnična, bi bili vsi zreli za psihiatra. Na srečo je samo provokacija.

Molim in upam, da je res provokacija!

+ Je bila vodova z otrokom. Razumem, da se življenje ne ustavi, ampak moske osebe tudi ne rabis resevat na racun svojega otroka.

Recimo, da je zgodba resnična…PRVO POSKRBI, DA BO TVOJ OTROK PSIHIČNO STABILEN IN TI TUDI, PA SI POTEM IŠČI NOVEGA PARTNERJA.

Enega otroka že imaš.

Res potrebuješ še odraslega, ki ne zna poskrbet zase.

 

Joj kakšno štalo ste naredili iz tega. Ste prfuknjeni sto na uro. In kaj potem, če spi pri njej? Spi, za božjo voljo. Je v stanju podobnemu nezavesti in leži poleg dveh drugih oseb. In? A ste res tako bolani, da ob besedah spanje in postelja pomislite zgolj na fuk? A če bodo po kosilu vsi trije na kavču gledali film in zadremali, je tudi narobe, ker, jezus marija, spijo, in to v istem prostoru, na ostem kavču, drug ob drugem?

Avtorica, ne seri. Hčerka ima sicer 14 let, je na pragu deklištva, a hkrati je velik del nje še otrok, ki ne razume sveta in se v njem išče. Doživlja krizo, zato ne kompliciraj, če se bolje počuti na tak način. Naj spi pri tebi, sploh če partnerja ne moti. Kaj sploh to razglašaš naokrog?

14 letnica nima kaj iskat v postelji s tujcem. Pojdi k njej, kadar je nuja in ko zaspi, se preseli nazaj v svojo posteljo. Lahko pa poskusiš z obteženo odejo za nespečnost in senzorične motnje.

Jaz sem dobila prvo menstruacijo pri 13! In pri 14 sem se veliko samozadovoljevala! Pri 15 pa sem izgubila nedolžnost! Tak da tvoja hčerka je verjetno že zelo potrebna!

Odgovor na objavo uporabnika
ne se delat, 14.07.2022 ob 16:01

Ves kaj, ne delaj se, da to ni nic cudnega, ker je cudasko in meni osebno neprimerno!

14 letnica spi v postelji z enim starim dedcem, ki ni njen oce!

 

Razumem, da se je priselil na vrat na nos, zakaj pa on ne spi v njeni sobi, ona pa s teboj? Zakaj ti ne spis skupaj z njo v njeni sobi?

Moja hci ne bi spala z ocimom v postelji!

A je s tabo vse ok? Kaj ma 14-letnica sploh za spat z mamo oz.obratno? To da bi partner spal sam, mama pa s hcerko se mi zdi se bolj bolno. Tamala bi lahko ze skoraj svojega partnerja pripeljala, ne pa da z mamo spi.

Odgovor na objavo uporabnika
Nimaš kaj, 14.07.2022 ob 17:54

Zakaj Ti hčerka ni na prvem mestu in si ji zdaj, ko itak ni imela očeta, odvzela še del sebe, ker se boš razdajala novemu partnerju. To ni prav! Zanjo je novi partner samo ovira in te hoče zase. Ne bo dolgo trajalo, zato se ji posveti. Odrasla bo tik tak in potem bo šla….

Ti pa res nimas razcisceno, predlagam, da gres k psihiatru skupaj z avtorjem te teme. Pa saj ni napisala, da je otrok star 4 mesece, da mu se mora dajat del sebe. Pravi, da je stara 14! A potem do 25. Leta mama ne sme met novega partnerja, zato da se bo lahko vpostelji s tamalo drgnila, al kaj hudica je z vami?!

Odgovor na objavo uporabnika
SlovenciSoIdioti, 16.07.2022 ob 10:43

Vsi na totem foromi ste faking retardirani. Ke te fak vi pisete. Ni vsak pedofil ke hodi. Neke zblojene picke tu gor komentirajo HOLY SHIT

Se popolnoma strinjam s tabo!!

To je četrtkova ali petkova zgodbica? Se mi ne da pogledati na koledar, če lahko prosim ti? 🙂

Ne poznam vas ali vasega novega partnerja, tako da tezko recem. Ampak vem zase, da sem se pri 20-ih letih pogosto spala pri starših, ker me je bilo ponoči strah. Če te opcije kar na enkrat več ne bi imela, bi se mi res zmešalo. Zato mislim, da ji tega ne odvzemite, če je njej v redu, potem ni čudno. Če bo pa njej postalo neprijetno, pa lahko iščete druge rešitve. Lahko daste njen jogi na tla v vajino sobo na primer. Vsekakor počasi se bo morala tega odvajati, ampak ne na hitro, ker verjamem da ji bo lahko zelo težko. Dokler je vam to normalno, se ne obremenjujte z mnenjem drugih, saj ne morajo razumeti…

Pa dobro, kaj je z vami? Kdaj boste mladino odklopili od zize? Sploh se ne čudim da je 90% današnje mladine totalno razvajene in nesamostojne. A se vi zavedate kako škodo jim delate s tem? Kako bo tak mladostnik kdaj v življenju sposoben za kakršnokoli delo, kako bo pozneje koga spoznal, si ustvaril družino, dom, življenje? Ali boste tudi pri tem naredili vse namesto njih in jih pustili da se vas držijo za krilo?

Ah ja, samo da bo našim “sončkom” trenutno lepo.. kaj bo pa pozneje pa koga boli k****, ane?

    Prvič neprimerno da spi 14letnica z mamo še bolj pa z neznancem.

OMG, a jo slučajno še tudi dojite!? Le kaj ima odrasla punca skupaj z vami, še posebej pa z obema, delati v postelji!?  Vam, kot materi, bi se moralo zdeti to zeloooo čudno!

Kok ste pokvarjeni.

Pa sej ne spi na sredini no.

Najbrz spi pri kraju. Ne takoj pomislit na drgnenje on tamalo.

 

Skrajno nesprejemljivo in nedopustno.

 

Razumem te.

Prav, da vprašaš, saj se tega skozi življenje nisi mogla naučit, ker v šoli s prilagojenim programom temu ne dajejo poudarek.

Ali si vsaj 8 razredov oŠ končala? Je šlo skozi?

Ljudje, ne ji zamerit, ker ta gospa ima intelektualno oviro.

Takim se mora resno svetovati?

Samo pazi, da ne boš čez pol leta pisala, da je tvoja hčerka noseča.

Poznam tak primer, ko se uni z intelektualno oviro pof….jo kot zajci med sabo in oplodijo.

Si ziher, data tvoj partner ni kakšen sorodnik?🤔🤔🤔

Ce bi bila prava mama ampak ti absolutno nisi!

 

Bi hčerki situacijo pojasnila, ji dovolila, da je se nekaj casa pri tebi. Potem bi pocasi sla spat v svojo sobo. Partner bi razumel, ce je pri pravi pameti.

 

Ampak ne, tebi je pomembno, da svojo zrabljeno pizdo napolnis s tujim spermijem. In se hcerko silis v to, da spi skupaj z nekim tujim moskim. Pfuuuj! Nagravzna si!

Joj, kaksna mati si, zrela za psihiatra!

To je vse ok. Čez par let bo pa obe obdelal.
sej zgodba je itak provikacija, sam vseeno. Bolano

New Report

Close