Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Nimam menstruacije
Drugače pa mu, ga popusi, nastavi nu ritko.
Ne se delat fino

gej?
zadn komentar?
u rit sopajo sam uni k so prikriti pedri
zakaj bi u rit nategoval ce je druga lukna?
ce te pali rit dj od uzadi ostalo b se pa js zamisla
loh si pa sam das u rit kej ce ti pase
“ne bit fin “
🤮🤮🤮

vseh unih tem kako so vsi dobri moški že poparčkani 🙂

Samo jaz nisem nikjer zasledil, da je tema o seksu. Mogoče je tok tečna tistih par dni, da komaj čaka, da bo konec.

ja pa seveeeda
ker itak ni pomembno, kako se ženska počuti, pa ali ji je do seksa, ali mora nekaj na suho in na silo, da bo dec imel mir
[/quote]
Ljubezen ali egoizem, pri tebi je to očitno, če ljubiš, ljubiš in želiš partnerju ponuditi vse kar mu lahko daš!!???


Ljubezen ali egoizem, pri tebi je to očitno, če ljubiš, ljubiš in želiš partnerju ponuditi vse kar mu lahko daš!!???
[/quote]
za razliko od enih, ki rabijo ženske samo za praznjenje, mojemu partnerju ni noben lušt seksat, če meni ni do tega.
ker mu ni noben užitek, če dam samo noge narazen in čakam, da je mimo.


za razliko od enih, ki rabijo ženske samo za praznjenje, mojemu partnerju ni noben lušt seksat, če meni ni do tega.
ker mu ni noben užitek, če dam samo noge narazen in čakam, da je mimo.
[/quote]
Ja potem je tu problem, govorim o ljubezni in egoizmu, ne samo na vaši strani, trudi moški je tisti, ki je dolžan da se potrudi v ljubezni. NI da ni, če si nekaj želi in ni nujno da to reče, da samo pokaže, mora partner to zaznat. ona je kraljica ljubezni, njeno telo je edinstveno in prav je, da je da to tudi vedeti. za moškega pa da ji je vseč, ko ga ona zadovolji, ko špricne kot vodomet, kot zna le ona…….


Ja potem je tu problem, govorim o ljubezni in egoizmu, ne samo na vaši strani, trudi moški je tisti, ki je dolžan da se potrudi v ljubezni. NI da ni, če si nekaj želi in ni nujno da to reče, da samo pokaže, mora partner to zaznat. ona je kraljica ljubezni, njeno telo je edinstveno in prav je, da je da to tudi vedeti. za moškega pa da ji je vseč, ko ga ona zadovolji, ko špricne kot vodomet, kot zna le ona…….
[/quote]
ma daj, ti seksaš samo z desanko, ker se ti sanja ne, kak sex z resnično osebo zgleda

K meni ga pošlji. Ga bom tako obdelala, da tudi pisnil ne bo.


Hm, kok je šele on egoističen, da ženski ne pusti, da s svojim telesom ravna kot ona čuti in želi (torej noče spolnosti takrat) in bi ji on svojo ljubezen izkazoval recimo z masažo križa, ji pripravil termofor, ji izkazoval čustveno ljubezen…
—-
Avtorica-tale “tvoj” ti s tem jasno kaže, da mu ni do tebe-te ne sliši, te ne upošteva, kaj šele , da bi ti dal podporo (moški mora svoji ženski dajat podporo, tu ni kaj za debatirat sploh), edino kar ga matra je njegova nedojebanost ker se ne more spraznit vate. ki si mu pri roki.

Jaz takega tipa ne bi spustila ob sebe kaj šele v sebe. Goni to čimdalje od mene stran.

Uboge ženske, nobenega spoštovanja nimate do svojega telesa. Kako vas bodo drugi cenili, če se še same ne? Kakšne primitivce si izbirate za partnerja!
Samo ne predstavljajte si, kaj bo, če zbolite in ne bose več ” uporabne”.

Imam obraten problem. Jaz bi med rdecimi dnevi, pa on noce ker se mu gabi. Sem nehala usta uporabljat, ker on gleda vedno samo na svoje ugodje…


Hm, kok je šele on egoističen, da ženski ne pusti, da s svojim telesom ravna kot ona čuti in želi (torej noče spolnosti takrat) in bi ji on svojo ljubezen izkazoval recimo z masažo križa, ji pripravil termofor, ji izkazoval čustveno ljubezen…
—-
Avtorica-tale “tvoj” ti s tem jasno kaže, da mu ni do tebe-te ne sliši, te ne upošteva, kaj šele , da bi ti dal podporo (moški mora svoji ženski dajat podporo, tu ni kaj za debatirat sploh), edino kar ga matra je njegova nedojebanost ker se ne more spraznit vate. ki si mu pri roki.

Jaz takega tipa ne bi spustila ob sebe kaj šele v sebe. Goni to čimdalje od mene stran.
[/quote]
” citirano: ga matra, nedojebanost, spustila v sebe, goni to”
Zrela za zakonsko zvezo in ločitev po enem letu.

locila sem se od takega debila

Ni enostavno z moškimi, ki svet doživljajo predvsem skozi sex – in on ga, če mu je pet dni brez spolnosti tak problem. A če boš zbolela en mesec, bo že pri prostitutkah? Glede na njegove odzive, je primitiven …
Takšnega moškega se losaj čim prej!


” citirano: ga matra, nedojebanost, spustila v sebe, goni to”
Zrela za zakonsko zvezo in ločitev po enem letu.
[/quote]
:D.. si si prilagodil/a po svoje zapis namesto videl/a celoto zapisanega. Popolnoma običajno delovanje neslišanja povedanega.

Iz avtoričinega zapisa je jasno razvidno da je tipu le do svojega praznjenja in zaradi tega ker ne pride do tega praznjenja ga matra njegova nedojebanost (zoprn, nezadovoljen, sitnari, teži, najeda..)
Jaz pa sem jasno zapisala, da s takim tipom ne bi sploh imela opravka, kaj šele da bi šla z njim v zakon. Haha!
Beri tako kot je zapisano in ne neki pravljičarit po svoje.

Haha pa punca draga. Temu tvojmu partnerju si ti samo kanta za praznenje 😀 vozi to cimdl stran najbols na smetišče.

Odvisno koliko mu daš prej in potem. Jaz imam včasih problem ko mi moja ne da več dni zaporedoma,potem pa ko se spravljam k akciji mi reče spet ne bo nič, mam menstruacijo. To me spravi v slabo voljo. Drug problem je pa je ko ima menstrucijo moji hormoni zdivjajo. Izgleda da sva tako sihronizirana da moj ve kdaj bo plodna 🙂 in potem je tisti teden zame kar naporen.

1.Če vidva na seks gledata kot na uslugo, ki jo ona tebi dela, se sploh ne čudim, da ji ni do tega.
2.Ko ima menstruacijo, so plodni dnevi že davno mimo. Menstruacija je samo dokaz, da je nisi oplodil, ko je bila plodna 😛

Dej mu malo broma v caj tko kot v JLA…;)
So bli zelooo dolgo brez

Kako rešujem? Ne rabim reševat ker nima 15 let in razume ženski ciklus. Kako bi reševala? V k**** bi ga poslala ker tak človek ni dober partner. Valda pa te to ne zanima… mogoče mu kupi kakšno knjigo o tem, kakšen dokumentarec poglejta. Če te ne orng zmasira, kuha čajčke, kupuje protibolečinske, vložke, tampone ne bi jaz niti razmišljala o odpiranju ust. Rade volje ustrežem, ampak ko mam pa menstro in sem sama sebi cela ogabna in v bolečinah, ne rabim še enga froca zravn, ki si ga ne zna na roko zmetat, če že ne zdrži par dni brez. In naslednjič, ko bo bolan ali se kaj poškoduje, hidi okoli njega in nergaj kot on tebi. Resno… ker očitno imaš ob sebi dojenčka.

Uh, avtorica – jaz pa drug problem. Med menzesom še posebno “horny”…. Noro – ker jasno je več moških hormonov v meni takrat :). NIkoli torej problema med menzesom ni bilo gede seksanja. Pa še noter lahko , brez težav.

je pa res, da uporabljam tampone – in ni “kolin” in vse messy, kot nekatere mislite, da je. Ker tampon lepo “Popivna vse, med seksom si pa vzburjena in se posledično izloča sluz ( precome je tudi pri ženskah, pa ejakulat potem tudi) iz vaginalnih sten, ne pa kri 🙂

Ne morem verjet problemu in komentarjem…kako bo ko bo noseča? Zakaj pa? Seksat se da vso nosečnost, pri meni je bila želja celo večja! In seksat se da tudi med menstruacijo, jaz vsaj od vedno… In manj boli ter se takoj počutiš bolje!

vse to razumem,ja. Ampak zanimivo,da te ne boli-imaš srečo pač 😉 Mene,tako kot sem opisala 2x ko se mi je to zgodilo me je zelo potem bolelo. Takoj po donosu sem začela čutit blazne krče,pa še slabo mi je bilo. (dobr posteljnina je bla umazana,ker jaz nimam tamponov ampak vložke) Ampak vseeno,se mi zdi ta del v mesecu ko pride menstruacija za te 3 ali 4 dni neko obdobje ki je moje,žensko obdobje. Počutim se,da bi rada bila sama,intimna z mojo menstrucijo. ne znam povedat,ampak tudi hormone imam drugače naštelana,nisem vedno tečna,ampak počutje mi niha. ko pa tuhtam to s tamponi in kurcom v času menstruacije,se od tega distanciram,vseeno želim da je moja vaginalna pot naravna v skladu s svojo sluzjo in procesi,ki so med menstruacijo. 🙂 Ampak hej,če ti to henldaš tko kot hendlaš,si za moške sanjska ženska 🙂

aja p.s: pa tud to si čist drugače naštelana kt jst,jst sm tri dni pred menstruacijo potrebna ko konj. Fukala bi 24/7. Ja,v bistvu ko imam PMS sem “horny”,pol k pa pride menstra pa game over. Med samim ciklusom pa niti podrazno,bognedaj da vidim penis. Bi ga kar ugonobila 😀

New Report

Close