Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Menstruacija vsak mesec in nezadovoljen partner

Ne ne gre se za to. Lahko se, ampak precej težje je, bolj nerodno in vse. V teoriji je nekaj. V praksi pa nekaj drugega, Bo šlo razumet? 😉
[/quote]

Ne, ne bo šlo. Ker mešaš jabolka in hruške 😝

Bi napisala, da obstajajo tudi drugi načini, a zaradi njegovega pristopa oziroma odnosa ti rajši napišem, da ga skenslaj. Če se ti zgodi rizična nosečnost, bognedaj bolezen bo on tebe po hitrem postopku, še prej pa ti bo najedal, da se ti bodo zagnusili vsi moški. Res da je rariteta, saj ostankov neandertalcev ni ostalo veliko, a vseeno si rajši najdi kakšnega homo sapiensa.

Berem pa še vedno ne razumem
A misliš da se med nosečnostjo ne sme seksat ali?
[/quote]
pri rizični nosečnosti ne smeš, ne
ravno tako 6 tednov po porodu tudi ne smeš, da se vse zaceli nazaj.

Pa kaj mu je to problem, jaz sem str 21 let in sem že 21 let devičnik in še brez izliva.

5 dni to ni nič.

Sploh ni nobenega problema.

Ravno danes sem o tem tuhtala
Da kako bi name gledal en normalen tip,ce bi vedel da sem popustila. Je kar mene sram same sebe in jezna sem nase. V preteklosti sem imela 2tipa in oba sta mi med casom menstruacije tezila,bila sitna,zoprna,nepotrpezljiva. Sem popustila,po tem me je se bolj bolelo in imela sem se vecje krce,pa posteljnina vsa umazana. Tok sem jezna ko pomislim za nazaj. Bilo je sicer,ko sem bila mlajsa,neizkusena in verjetno s pomanjkanjem samospotovanja da nisem rekla ne! Od takrat sem rekla,nikoli vec. Res,mrš cez vrata in adijo,ce si taka opica da tiste 4 dni ne mores pocakat in brez socutja do mene. Zelim si da bi nekoc imela partnerja,ki bi menstruacijo pri zenski razumel iz medicinskega vidika,da bi bil inteligenten,razgledan in me v teh dneh pocrkljal,mogoce prinesel cokolado in bil “potrpezljiv” z mano,ker smo takrat tud tecne. Jst vcasih sem,mam cel ziv zav s hormoni. Kr na jok mi gre ko pomislim kako sem mogla popustit in kako me je bolelo in kako nespostovano in neljubljeno sem se pocutila 🙁

To ni težko, sem tudi bivši razložil celotni proces menstruacije, zelo zanimivo branje in študije so objavljene, tako da celo žensko preseneti, če se ni še nikoli poglobila v njih.

Sva pa bila sicer dogovorjena, da bova stopila v spolnost šele po poroki, a sva se žal prej ločila.

Gladko ga odpikaš 🙂

Se s tem ne spopadam, ker nima opravka z nezrelimi otročaji, ki mislijo, da se cel svet vrti okrog njih.

V tem kontekstu je odgovor na “jaz tega ne morem več”, “saj te nihče ne sili. Če ti kaj ni prav, veš, kje so vrata.”

Drugo vprašanje je pa, kdaj se je ta njegov “problem” s tvojo menstruacijo pojavil. Se je to začelo šele v zadnjem času? V tem primeu bi ga vprašala, če je prevelika reva, da bi mi direktno rekel, da bi se rad razšel/mu najino razmerje ne odgovarja več/si je našel drugo, da kot izgovor za razhod izrablja moj mesečni cikel. Samo v razmislek.

Nekaj bo na tem kar si rekla. Nima poguma priti do nje in ji to reči. Prevelika reva povedati resnico v obraz in se nekaj zmotava v 3 dni. Resnica vedno na prvem mestu! Tako neko zmotavanje me res jezi.

Nope, je kar avtorska. Na tisti plati je samo ena, ki ni njihova – in je temu primerno tudi označena. To, kar je bilo njihovih sodelovanj, je pa Adijevo delo, ja.
[/quote]

Čudno, mislim, da sem po radiu slišal od spikerja, da je on tekst napisal, samo se ne spomnim več Kater radio.. V glavnem dober tekst in tud pesem.

Ko boš imela ta rdečo, mu ga vsak dan 2x pofafaj. In to temeljito in lepo. Bo ves happy in ne bo več tečen! Kmalu se bo celo veselil tvoje menstre.😄😄


Daj, pejd s temi babjimi nagravžnarijami in pizdolinskimi packarijami kužit babje forume!!! Fuuj, ogaba!!!
[/quote]

In tebi je v tej zgodbi baba ogabna? A je ona tista, ki teži ta ffuk ob menstruaciji, a je njena opica od dedca tisti, ki bi ffukal tudi v rdečo peezdo???
Marš, gnoj zahojen, sovražnik bab, polpismen trot!

Ce je kdaj sila, potem je rocna obdelava. Jaz zase vem da nisem lepotica, prej strasilo za vrane odganjat pa hudica fa imam tolko samospostovanja, da sem v casu M postavila mejo. Tudi prvemu fsntu in sedaj temu drugemu s katerim imava druzino. Mislim no. Jaz lahk prenesem VSE kar revcka doleti, on pa da ne ni mogu zdrzat 5dni? Da o bolecinah ki so par dni prej prisotne in se na dan izlitja zelo povecajo ne govorim. In potem nalivi…v prvih dneh je pri meni groza, pa da mu bi to pustila, in potem vse to pucat…ma to je najmanj gnusno, ce ne se vec. Tak ki ne spostuje tudi mojega NE, nima kaj delat v mojem zivljenju. Matr a se res tok mal cenite. To je kot posilstvo, ker v bistvu sexate prot svoji volji….


Fuuj, nagravžno! Temu so včasih rekli svinjepisje!

Kok ste babe nagravžne, to ni res!
[/quote]

HAHAHAHAHA CRKLA OD SMEHA

Jaz sem že od rojstva brez seksa in se počutim super. 🙂

Super si decko.
Da te tic nevodi po zivljenskih poteh.
Ampak zelo pazi, da potem, ko bos dobil punco oz prvi sex,da se ne bos sam zarad tega zaljubu oz mislil da si zaljubljen in bo lahko pocela s teboj kar bo hotela.
Ahti se.

Super si decko.
Da te tic nevodi po zivljenskih poteh.
Ampak zelo pazi, da potem, ko bos dobil punco oz prvi sex,da se ne bos sam zarad tega zaljubu oz mislil da si zaljubljen in bo lahko pocela s teboj kar bo hotela.
Ahti se.
[/quote]

Hvala za tale zapis. 🙂

Sem že bil v dveh zvezah, vendar sva se odločila, da s spolnostjo počakava do poroke, nato pa sva tekom študija spoznala, da preprosto nisva kompatibilna in sva si zaželela srečo ter odšla vsak svojo pot.

Elza Budau se je žgala na polno med menzisom. Opisala v romanu Ljubezen v F molu. Nič posebnega ni to.

Uffff, vaju pa še čaka prava veselica, ko prideš do mene… in bodo zadeve trajale npr pol leta skupaj.
To bo žur!

Če ti je kaj v tolažbo, imam obraten problem. Namreč jaz bi, on pa noče. Rešitve pa ne vidim, razen menjavo partnerja.

Prpopaj mu vlozek na gobec ali pa tampon v nos. Kako bo se le pol pihal!

tudi moj,seksal bi vsak dan zdrzi pa 5minut. jaz imam raje daljsi seks ljubljenje zraven pa 2x/teden ne pa 1-2x/dan pa 5minut tole ni s od seksa
pazi enga bolnika kaj je napisu
a je tezko odpret usta
gnus en pa a misla d smo zenske skolka za spraznt se? mrs na kurvo gnus en

z mojim sva seksala ko sm se se cistila od menstre rjavi izlocki zadn dan in dva dni prej ko sm jo se mela
tako slabost mam ze dva dni da umiram
sam tok
punce ne seksat med menstro
js spodi ne smrdim med menstro zato se mojmu ne gab

Obstaja orala pa še kaj drugega, če je prava ljubezen do partnerja, mu to lahko z veseljem ugodiš ostalo je pa egoizem. ” če jaz ne morem – pa tudi ti ne boš!!”

ja pa seveeeda
ker itak ni pomembno, kako se ženska počuti, pa ali ji je do seksa, ali mora nekaj na suho in na silo, da bo dec imel mir

New Report

Close